Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

hitro vprašanje: kje v MB kupiti motorno olje Motul?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitro vprašanje: kje v MB kupiti motorno olje Motul?

Pri Stupitu al pa pri Motor jetu (vsaj meli so ga včasih). Pir na tvoj račun ob priliki... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko drugi teden..

aja ups, ne,

sem z motorjem v Sarajevu, pa Mostarju, pa Dubrovniku, pa po jadranski magistrali,

če bo le satanovo seme od vremena vzdržalo.. :D

p.s. hvala, vapo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko drugi teden..

aja ups, ne,

sem z motorjem v Sarajevu, pa Mostarju, pa Dubrovniku, pa po jadranski magistrali,

če bo le satanovo seme od vremena vzdržalo.. :D

p.s. hvala, vapo!

ej ko ravno omenjaš sarajevo in mostar, če boš šou najprej v sarajevo iz slovenije, pa čez hrvaško tu čez slavonijo, nikakor ne idi na mejni prehod okučani oz. gradiška, ker čeprav je po viamichelin kao to najbolj ugodna varjanta je cesta v kurcu, pa še en obvoz je čez mrkonjić grad, narediš dodatnih 40 km ker je cesto odtrgalo, pa predn bodo to to popravli bojo leta minla....cesta po tej poti se pravi po dolini reke vrbas ti je za motor skrajno neugodna, ovinki sicer so ampak je cesta skoz vlažna in kamni so po cesti ker so kar fajne skale onih zaščitnih mrež pa nobenih in kaj hitro nabašeš na kak vlki kamen....jaz ti priporočam da greš do slavonskega broda po avtocesti, pol pa mejni prehod bosanski brod pa tam dol čez sarajevo, ker če boš šou tu ko sem jaz šou pred parimi dnevi čez gradiško, pa čez jajce si ga najebal...

aja btw vreme bo, še kako hudo, za naslednji tedn je za mostar napovedano 37 stopinj, zaj ko sn jaz bil pa je blo osvežilnih 24, medtem ko je blo v sarajevu komaj 13 in deževno :BUA:

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam regijo ;), hvala pa vseeno za info okoli mrkonjiča..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

w Toteklandiji tudi wse mrtwo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

w Toteklandiji tudi wse mrtwo :unsure:

..pa ja, še vapotek mi je zatajil....

...grem sam na pir :worship: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa ja, še vapotek mi je zatajil....

...grem sam na pir :worship: :beer2:

Na Vapeja se ni dobro zanest :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se vozil, če bi se mel s čim :cry:

No upam, da bo ta teden prišel novi mopek, pol pa gasa. .)

Ups ... pa saj bo! :friend1:

...in tebe sta samo pustla :evilgrin: , bi lahko kaj rufnla, pa na kafe povabla (pir bi že sabo prneso :naughty: )

No, enako velja zate ... saj imaš mojo cifro!

Če bo jutri zneslo, pa ne bom preveč utrujena, pridem zvečer do Šentiljskenevemkolikože. Ne vem še.

Pride kdo?

Nočko, toteki dragi! In vsi iz 03, ki ste naši!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitro vprašanje: kje v MB kupiti motorno olje Motul?

AUTOCOMMERCE AUTO

Ptujska c.132

tel. 02 4600120

Če bo jutri zneslo, pa ne bom preveč utrujena, pridem zvečer do Šentiljskenevemkolikože. Ne vem še.

Pride kdo?

Počakaj(te) me. Pridem ob 22:30!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups ... pa saj bo! :friend1:

No, enako velja zate ... saj imaš mojo cifro!

Če bo jutri zneslo, pa ne bom preveč utrujena, pridem zvečer do Šentiljskenevemkolikože. Ne vem še.

Pride kdo?

Nočko, toteki dragi! In vsi iz 03, ki ste naši!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Nea pridem, grem rajši v Areno...

ker sn peš, pa še lepo vreme je, škoda not sedet..

no verjetno bom pri Gojzarju (bufa - kiosk nasproti Habakuka), ker majo fan teraso, pa poceni je

naj keri rufne, da neom sam pir pil :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ko ravno omenjaš sarajevo in mostar, če boš šou najprej v sarajevo iz slovenije, pa čez hrvaško tu čez slavonijo, nikakor ne idi na mejni prehod okučani oz. gradiška, ker čeprav je po viamichelin kao to najbolj ugodna varjanta je cesta v kurcu, pa še en obvoz je čez mrkonjić grad, narediš dodatnih 40 km ker je cesto odtrgalo, pa predn bodo to to popravli bojo leta minla....cesta po tej poti se pravi po dolini reke vrbas ti je za motor skrajno neugodna, ovinki sicer so ampak je cesta skoz vlažna in kamni so po cesti ker so kar fajne skale onih zaščitnih mrež pa nobenih in kaj hitro nabašeš na kak vlki kamen....jaz ti priporočam da greš do slavonskega broda po avtocesti, pol pa mejni prehod bosanski brod pa tam dol čez sarajevo, ker če boš šou tu ko sem jaz šou pred parimi dnevi čez gradiško, pa čez jajce si ga najebal...

aja btw vreme bo, še kako hudo, za naslednji tedn je za mostar napovedano 37 stopinj, zaj ko sn jaz bil pa je blo osvežilnih 24, medtem ko je blo v sarajevu komaj 13 in deževno :BUA:

Dragi moj.Obvoz je res,da se pa tut čez pridit...Sprobano!!In to dvakrat letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo jutri zneslo, pa ne bom preveč utrujena, pridem zvečer do Šentiljskenevemkolikože. Ne vem še.

Pride kdo?

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Lepo vreme bo. Gojzer Penzlov je dobra in preverjena varianta :worship: . Pa še po štengah ne rabiš telovadit. Če bi vedo kam, bi prišo po tebe i "nosio te rukama, srečo moje!" :winkiss:

Se vidi, da sem bil na jugu? :naughty:

Gojzar je boljša poletna varianta od Arene.

Pridem tja, ki boš ti, ker te že dugo nisn vido!

Lep pozdrav, popoldne kaj rečemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa tut se primajal.Ampak...Finance :whistle:

kaj te boš z njimi, to ja nobedn nea bere ...

jaz sn se v tvojih letah bolj brigo za :wub: :010 :beer1: :beer2: :fight1: :grupni: :yea2: :smoke: .

Ti samo pridi, jaz častim kaki :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... aja za tote ki nea vete ki je Gojzer...

gojzer2.pdf

Jebemti penzl, tam lahko klikneš tudi kaki + pa se boljše vidi kje je gojzer, torej dobimo se pri gojzeru!? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti penzl, tam lahko klikneš tudi kaki + pa se boljše vidi kje je gojzer, torej dobimo se pri gojzeru!? :unsure:

+ boš pol klikal ko boš rundo naročeval... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vreme bo. Gojzer Penzlov je dobra in preverjena varianta :worship: . Pa še po štengah ne rabiš telovadit. Če bi vedo kam, bi prišo po tebe i "nosio te rukama, srečo moje!" :winkiss:

Se vidi, da sem bil na jugu? :naughty:

Gojzar je boljša poletna varianta od Arene.

Pridem tja, ki boš ti, ker te že dugo nisn vido!

Lep pozdrav, popoldne kaj rečemo.

Pride mamaIBA tudi? Mislim, da bomo prišli, ja. Upam.

:winkiss:

... aja za tote ki nea vete ki je Gojzer...

gojzer2.pdf

Uf, Bremzl, kaki plan ... bi ti kakšno povečevalo zraven prslonu? Saj nismo več najmlajši, da bi lahko milimetrske načrte brali ... :unsure: :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride mamaIBA tudi? Mislim, da bomo prišli, ja. Upam.

:winkiss:

:unsure: :P !

Normalno, pesof pa nebo, ker se Snežka goni (sva že dva :whistle: ...).

Torej se dobimo pri šuhu. Bravo Penzl, ideja genialna, prvo rundo častim, (če vas neo preveč :whistle: :whistle: :whistle: ). LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, pesof pa nebo, ker se Snežka goni (sva že dva :whistle: .. .) .

Torej se dobimo pri šuhu. Bravo Penzl, ideja genialna, prvo rundo častim, (če vas neo preveč :whistle: :whistle: :whistle: ). LP.

:010 :010 :010

Se vidimo!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj.Obvoz je res,da se pa tut čez pridit...Sprobano!!In to dvakrat letos.

a res? no sej pol ko sn bil v hostlu v sarajevu sta mi tut ena dva kranjčana rekla da sta prišla skozi, samo men se ob treh vjutro res ni dalo sprobavat al se da prit al ne, al bom po 20 km se mogo obrnit nazaj...no kakorkoli, vem za drugič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa tut tam nekje ob tej uri krožil čez tiste tunele,pa je bil ravno zadnji malo bolj tak...Ampak se da :D

BremzPenzl...Rade volje bi pršu :D Ampak se brigam za tisto stvar ko si ti reku :wub: :grim :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla domu! Moja ni tečna!! Naslednji teden mora nekdo blokirati B.Penzla, ker sem bil jaz za prvo rundo!!! Luštna kelnarca in ma pri njej kot domačin veze, da lahko časti kompletno pijačo :headbang: . Jaz jom vzel v šolo!!!! Domačim se ne kasira!!!!!! Treba jo ....kaj že? Podaboooooo.

OK. Bilo je cartik, kot si znamo narediti, Pri Šuhu je luštno, edino po Coca Coli se mi preveč riga :whistle: . Lahko noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!