Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

zanima me pač tak malo splošno

prodaja namreč tegaexc-ja, pa sem interesent

chunga: pa se fejst dere exc ?

ko svija se dere, samo jaz mam raje čisti kros ker toti exc je kao hard enduro varjanta ne...zvok pa ma tak isti, 1-valjnik pač...poka da ga čuješ po celem mariboru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super, da je roka ok, koleno pa ti bodo tudi porihtali.

Mene čaka v Septembru operacija, da mi žice ven z rame dajo, potem pa bom tudi ko novi, he, he.

Vretence pa se bo tudi porihtalo.

Tudi mene je Cvičkarjeva nesreča šokirala, sranje je ko ta nesreča nikoli ne počiva.Ampak vem, da se bo pubec izvlekel

je pravi motorist z dušo in srcem.

Lepo se imej in uživaj maximalno na dopustu, ko pa ti bo čas dopuščal pa se daj kaj videt na našem koncu.

Uf, pozno je grem počasi ajat,lahko noč Toteklandija.

HVALA ZA LEPE ŽELJE, :worship: UPAM ,DA TUDI ČIMPREJ OKREVAŠ, DA ČE NE LETOS DRUGO LETO ENO UŽGEMO PROTI lOGARSKI ALI KAMORKOLI DRUGAM........... :whistle: :naughty:

vsem ostalim lep vikend, lep večer in uživajte maksimalno :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nijer nobeniga :headbang:

se vidi da je mutika na dopustu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....idi skijat.....BTW dober podpis

Ne govori, me že ful matra, sploh ker sem se v četrtek po arehu šetal.....glej smučišča.net :whistle:

Saj že podpis vse pove :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govori, me že ful matra, sploh ker sem se v četrtek po arehu šetal.....glej smučišča.net :whistle:

Saj že podpis vse pove :naughty:

če si to ti na posnetku, se vidi da si še iz stare šole hehe...noge treba dat malo bolj narazn, pa zarezat v sneg .) edino če nimaš carving smučk (kar dvomim) pol ti je oproščeno hehe

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki, pozdrav!

Spet sem iz ilegale, upam, da se v torek vidimo.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še to ... Vangeci, hvala za koruzo. Njami!

Kako fajn je biti spet med svojimi!

Gospa Varadero, ful te imam rada!

Mi je pa Gody :wub: takoj javil za našega Cvickarja ... :cry: . Vem, da bo ok. Mora bit! Saj ne moremo vedet, ampak, tako strašansko si želim, da bi ozdravel, da se prepricujem, kako vem, da bo.

Torej VEM!

Da, Bremzl, ko bo tako dalec, da bo lahko sprejemal obiske, pa gremo toteki k njemu.

On je mnogokrat prišel k nam po veselje. In mi mu ga bomo v polni meri prinesli nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Mi je pa Gody :wub: takoj javil za našega Cvickarja ... :cry: . Vem, da bo ok. Mora bit! Saj ne moremo vedet, ampak, tako strašansko si želim, da bi ozdravel, da se prepricujem, kako vem, da bo.

Torej VEM!

Da, Bremzl, ko bo tako dalec, da bo lahko sprejemal obiske, pa gremo toteki k njemu.

On je mnogokrat prišel k nam po veselje. In mi mu ga bomo v polni meri prinesli nazaj.

Točno tak :worship: ! Vsaki dan je več upanja za našega dečkota.

Pa lep dan vsem v pričakovanju dobrih novic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si to ti na posnetku, se vidi da si še iz stare šole hehe...noge treba dat malo bolj narazn, pa zarezat v sneg .) edino če nimaš carving smučk (kar dvomim) pol ti je oproščeno hehe

Ne rabiš me učit skijat B) ...očitno pa teorijo poznaš :whistle:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš me učit skijat B) ...očitno pa teorijo poznaš :whistle:

tud kaj druga hehe, lahko probama pozimi, pohorje je blizu :D

drugač pa danes na hočkem pohorju sta se dva razbila, sn že napisal v sivo-črno korniko, eden je imel rdečo belo aprilio tuono- upam da ni bil slučajno vapotek, pa kavbojke je imel... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud kaj druga hehe, lahko probama pozimi, pohorje je blizu :D

drugač pa danes na hočkem pohorju sta se dva razbila, sn že napisal v sivo-črno korniko, eden je imel rdečo belo aprilio tuono- upam da ni bil slučajno vapotek, pa kavbojke je imel... :BUA:

Kaj drugega kot smučanje nisem imel v mislih.

Kar se pa nesreče tiče, pa sma z drago prišla do tja gor, ker pa je bila cesta zaprta, sma se obrnila. Dišalo je po nesreči motorista :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud kaj druga hehe, lahko probama pozimi, pohorje je blizu :D

drugač pa danes na hočkem pohorju sta se dva razbila, sn že napisal v sivo-črno korniko, eden je imel rdečo belo aprilio tuono- upam da ni bil slučajno vapotek, pa kavbojke je imel... :BUA:

Opa , nekdo bo pa Speeda skijat učil. To zna bit pa zanimivo...... :naughty: A boš men tud dal kake inštrukcije?? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa , nekdo bo pa Speeda skijat učil. To zna bit pa zanimivo...... :naughty: A boš men tud dal kake inštrukcije?? :rolleyes:

Očitno boma dobla zastonj lekcijo :naughty: ...mater luksuz, zastonj pa nikjer več nič ne dajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno boma dobla zastonj lekcijo :naughty: ...mater luksuz, zastonj pa nikjer več nič ne dajo :whistle:

Kaj češ Speed stari kanti sva že......Najko pač obvlada vse o čemer se piše na Motoskretu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj drugega kot smučanje nisem imel v mislih.

Kar se pa nesreče tiče, pa sma z drago prišla do tja gor, ker pa je bila cesta zaprta, sma se obrnila. Dišalo je po nesreči motorista :?

ja dva sta se zalatela v avto, ki jima je vzel prednost, baje je z njima kar hudo, čakamo še na malo bolj obširne informacije...cesta pa ni bla zaprta ampak je bil naret obvoz čez tisto selo polana al kaj je že, in si pol prišo nazaj na glavno cesto ven

Opa , nekdo bo pa Speeda skijat učil. To zna bit pa zanimivo...... :naughty: A boš men tud dal kake inštrukcije?? :rolleyes:

tut lahko hehe...čeprav sn zaj izven forme, tu pa tam še grem tak rekreativno na izi, ampak z vami starci bom pa ja zmogo hehe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dva sta se zalatela v avto, ki jima je vzel prednost, baje je z njima kar hudo, čakamo še na malo bolj obširne informacije...cesta pa ni bla zaprta ampak je bil naret obvoz čez tisto selo polana al kaj je že, in si pol prišo nazaj na glavno cesto ven

tut lahko hehe...čeprav sn zaj izven forme, tu pa tam še grem tak rekreativno na izi, ampak z vami starci bom pa ja zmogo hehe .)

No, ne vleči se zdaj ven. Sam grem ne polno, al pa nič.... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ Speed stari kanti sva že......Najko pač obvlada vse o čemer se piše na Motoskretu....

no skijat pa te res znam kolk tolk no...menda ja niso bla zastonj vsa jutra pred šolo na stadionu :D

No, ne vleči se zdaj ven. Sam grem ne polno, al pa nič.... :naughty: :whistle:

no to pa rad slišim hehe, jaz sem za :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no skijat pa te res znam kolk tolk no...menda ja niso bla zastonj vsa jutra pred šolo na stadionu :D

no to pa rad slišim hehe, jaz sem za :OK:

Lepo da tako misliš...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ Speed stari kanti sva že......Najko pač obvlada vse o čemer se piše na Motoskretu....

Ti sicer še malo bolj stara kanta, pa ipaq :naughty:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ampak z vami starci bom pa ja zmogo hehe .)

Stare konje je težko furat učit :whistle:

Ne jebi..... :winkiss: :naughty:

Kar je res je res, samo saj veš kak pravijo.....staro vino pa to :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bom še en starec nazaj prišo, lani sn si vzel fraj zaradi tace. letos pa bo zopet "aufbiks", ker z taco itak nebo boljše, tejo morm pa znucat do konca pol pa umetno not :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bom še en starec nazaj prišo, lani sn si vzel fraj zaradi tace. letos pa bo zopet "aufbiks", ker z taco itak nebo boljše, tejo morm pa znucat do konca pol pa umetno not :evilgrin:

Super.....bomo ustanovili "Pohorski hropci ski team"....... :worship: Trener bo pa Chunga.............. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!