Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Letos bom še en starec nazaj prišo, lani sn si vzel fraj zaradi tace. letos pa bo zopet "aufbiks", ker z taco itak nebo boljše, tejo morm pa znucat do konca pol pa umetno not :evilgrin:

Mater, ko da sn v danico vogrinec zaluto :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super.....bomo ustanovili "Pohorski hropci ski team"....... :worship: Trener bo pa Chunga.............. :evilgrin:

Chunga for president...ups...njet.....for coach :evilgrin:

Nea se zaj vun vleči neka.......... :evilgrin:

Vun se samo vlečem, če me v grabn fukne...seveda pri skijanju :photo:

P.S. Maš pa glih jurja objav več...mater si že star :evilgrin:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, ko da sn v danico vogrinec zaluto :naughty: :whistle:

Pusti pr miri druge babe, ti bo Pupa dala "danico" po buči, :fight1:

pa boš mel zopet pol leta prepoved na motosvet prit. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti pr miri druge babe, ti bo Pupa dala "danico" po buči, :fight1:

pa boš mel zopet pol leta prepoved na motosvet prit. :evilgrin:

Če samo pol leta, pol je itaq luksuz :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danico Vugrinec bo kar tebi prepustil....... ma mene in malecko čez glavo dovolj :P :P

čunga lunga a bi mene tut skiat naučil? al to sam na moških pali? :o :devil: aja, pa malecka bo leto in pol stara... idealna za na smuče postaviti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, namesto da bi še km klofali okoli, te ste že pri skijanju.Malo si še odahnite. :whistle:

Zima bo prehitro potrkala na vrata. :evilgrin:

Aja, dober večer vsem skupaj. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, ne vem Vanga.... mi se resno dogovarjamo, da odpremo smučarsko sezono že septembra :winkiss:

Jaz vam pridem skije likat, pa kante brusit.Tak, da jaz bom serviser, ker vidim da trenera že mate. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...cesta pa ni bla zaprta ampak je bil naret obvoz čez tisto selo polana al kaj je že, in si pol prišo nazaj na glavno cesto ven

čunga lunga če se po tistem odseku ni dalo peljati, je bila tam cesta zaprta. Obvoz je pa obvoz....... to je pa drugo. In verjemi mi, če sva stala v vrsti, pa smo se morali obniti in iti nazaj dol (pa ne glede na to, kje) potem je bila na tistem odseku takrat, ko sva midva prišla do tja, cesta zaprta. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vam pridem skije likat, pa kante brusit.Tak, da jaz bom serviser, ker vidim da trenera že mate. :naughty:

Ma kaki mazat, kaj si nor...z mojimi kilami, bi še kaki cvek skozi nuco :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danico Vugrinec bo kar tebi prepustil....... ma mene in malecko čez glavo dovolj :P :P

čunga lunga a bi mene tut skiat naučil? al to sam na moških pali? :o :devil: aja, pa malecka bo leto in pol stara... idealna za na smuče postaviti :D

no no, pri toplovodarjih pa še nisn, bi tebe z veseljem raje naučil, ona starca bota že kasneje prišla na vrsto :D

kdo je pa nejko :blink: :blink: :hmm:

nejko je original, vse ostalo so kloni :D

čunga lunga če se po tistem odseku ni dalo peljati, je bila tam cesta zaprta. Obvoz je pa obvoz....... to je pa drugo. In verjemi mi, če sva stala v vrsti, pa smo se morali obniti in iti nazaj dol (pa ne glede na to, kje) potem je bila na tistem odseku takrat, ko sva midva prišla do tja, cesta zaprta. :glare:

hja jaz sem gor šou po tistem obvozu, nazaj grede pa sn malo si ogledal nesrečo, ter policaje ki so ravno nekaj merli vprašal če se lahko z motorjem pelem mimo in so rekli da lahko, samo naj grem počasi...in sem jih ubogal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vam je umrl na šentiljski kje se zbirate?

Lepo dopoldne vsem Toteki in Totike, ja zdaj ko sem na bolniški si malo privoščim poležavat.He, he. :evilgrin:

Nazo13 spremljaj temo, bo najpozneje jutri objavljeno kje se jutri po 20.00h dobimo. :winkiss:

Z mamo Varaderovo pridema na kofe. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vam je umrl na šentiljski kje se zbirate?

En dober prijatelj.

Ravnokar po nekajletnih birokratskih zajebancijah od strani upravnih organov uspel postavit in odpret avtocamp pod Pohorjem.

Očitno mu je to vzelo preveč energije in ga je izdalo srce.

Naj počiva v miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo dopoldne vsem Toteki in Totike, ja zdaj ko sem na bolniški si malo privoščim poležavat.He, he. :evilgrin:

Nazo13 spremljaj temo, bo najpozneje jutri objavljeno kje se jutri po 20.00h dobimo. :winkiss:

Z mamo Varaderovo pridema na kofe. :naughty:

Verjetno pod Pohorjem (gojzer), ker bo šentiljska verjetno zaprta zaradi smrtnega slučaja.

Smo na liniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: . AtaIBA & Vuk76, fse najbojse! :grupni: :grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!