Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

bi šla katera deklica v sredo ob 19.oo na ptuju na trebušni ples???? tudi dečki lahko greste z mano ...

Jaz bi sel, ampak bom v LJ v OLPju pomagal Teyi cekine pobirat... manjka se za zadnjo gumo... :naughty: :yea2: :OK: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... cekine pobirat... manjka se za zadnjo gumo... :naughty: :yea2: :OK: :grrr

Fino, Gregs zbira za gumo, Barto za orleka, pa bom še jaz pristavil piskerček in zbiral za ... hmnja... lahko za stanovanje???

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino, Gregs zbira za gumo, Barto za orleka, pa bom še jaz pristavil piskerček in zbiral za ... hmnja... lahko za stanovanje???

LP

Windsurf

moze....... kjucavnica je moja. z kljuci vred.:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo od štrudla ne morš dobit salmonele,lahko pa ti dam en dober recept na PM,brez zamere LP Curi :)

... kdor me pozna v MB sekciji dobro ve, kaj je Nata mislila ... :P

sicer pa ... štrudl ali retaš ... isto sranje samo drugo pakovanje - oboje je njami njami in kar malo mi je žal, da Petra nisem probala tvojih mojstrovin ... :huh: ;)

a ponujaš recept za štrudl al za dobit salmonelo .. :? :hmm:

Nata je prekmursko kmečko dekle, doma na vasi, kjer še znajo nardit in pomazat dobre prekmurske retaše al pa štrudle al pa jabolčne zavitke al pa ... :kva1: ... glavno da je sladko, pa da ma Nata vsaj za nekaj sekund nekaj v gobcu, da je tiho in med tem še ostali v družbi lahko kaj povejo .. :kva1: :P :D :) :lol: a ne a ne a ne ???

se vidimo danes z ali brez štrudla - komaj čakam, da vas spet malo stisnem in "naderem" ... :lol1: :naughty: :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bomo kmečke dekline nocoj skup stople in kako rekle, saj veš Nata, da izmenjeva mnenja o ... (kaktusih). aja, pa mi bi še denar pobirali za najino stanovanje, da ne bomo vedno samo k enim hodli na obiske. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VABILO

vsi, ki se želite zabavati že pred 19., pridite v torek, 16. 12. 2003, ob 20.06, v cirkovce, na vajo (prvo po poškodbi), najpopularnejšega benda tod okoli. lahko se dobimo pri meni (stražgonjca - vas) in skupaj odidemo.

se veselim in upam, da kdo pride

P.thor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hojla toti ... kje sta jutri ... v ML ali kje drugje .. :rolleyes: B) ... pridem na obisk ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hojla Toti ... kje ste jutri ... v ML ali kje drugje .. :rolleyes: B) ... pridem na obisk ... :D

če se boš ti potrudil prit, se bomo mi tudi! :P

torej jutri ML, ali so kaki drugačni načrti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...nekaj se dogovarjamo za Cirkovce :?

Lahko se dobimo pri ML recimo ob 19:30 - pol pa v prlekijo na :music4: & :beer2: & :SS , vse v dobri maniri SR meetinga :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom v MB že dopoldan, ker bom tam službeno. Zvečer bom pa samo produžil, čeprav zelo dolgo ne bom mogel ostati ... se me neka bolezen loteva :huh: B)

Kako daleč je pa do Cirkovcev ?

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cirkovce so na dravskem polju, kakih 30 km iz MB, nekje v smeri med Ptujem in Celjem, v osnovi kakih 5 km iz Pragerskega. Dobimo se na Pragerskem, pa nadaljujemo od tam!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da nisem ravno domačin, bi prosil za bolj točen kje in kdaj ... sicer se pa še pišemo, ko bom v MB ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se me neka bolezen loteva :huh:  B)

a veste kaj ... bom jaz kar lepo domov odrinil. V MB sem fertik, na pol bolan, doma pa čaka topla postelja in ženička v njej ;) ...

Hvala vsem za telefonske informacije... kot kaže se bo moj obisk zgodil kdaj drugič, sploh se pa vsi skupaj vidimo čez 4 dni na NFS ... moram šparat moči in se pocajtat, da bo potem :yea2: :D ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......Zaključek........

V torek 30.12.2003 ob 20.00, po srednje evropskem času, bomo ljudje dobre volje v gostinsko turističnem lokalu Mlada lipa praznovali zaključek leta. Tega dne za trenutek odložite delo in se nam židane volje pridružite. Organizirali si bomo sledeče zabavne dejavnosti:

-popili bomo kapljico rujnega (zmeraj sem trdil, da je kapljica relativna merska enota)

-kasetar party (prineste CD-je)

-balončke (ne nosite rabljenih kondomov, tudi če so oprani)

-kulinarične delikatese (naročite si jih pri kelnarici Mojci)

-kokice (zadolženi vsi koruzniki)

-pantomima (po parih, luči bomo ugasnili)

-za pobudnika nadaljnih iger bi pa predlagal Pervyja

lp DTW :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2:

one problem... :hmm: kak bom pa prišla domov? :?

lp alena

Kaj ti res moram povedat :naughty: :devil: :OK: :yea2: O:-) , al veš že sama?!?

LP Bajsi

PS.: Kaj jaz kaj ne vem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!