Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Končno na trdnih tleh :worship: .

Tedn dni že po strehah pa lojtrah hodim, tri dni je blo montaže , danes pa udarniško odpravljanje včerešnje katastrofe.

Več ne znam normalno po ravnem it :evilgrin: .

Bog daj čimprej zimo, da se bom lahko z mopedom vozo :naughty: .

post-13350-1218910057_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno na trdnih tleh :worship: .

Tedn dni že po strehah pa lojtrah hodim, tri dni je blo montaže , danes pa udarniško odpravljanje včerešnje katastrofe.

Več ne znam normalno po ravnem it :evilgrin: .

Bog daj čimprej zimo, da se bom lahko z mopedom vozo :naughty: .

post-13350-1218910057_thumb.jpg

S katerim mopedom že ...? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog daj čimprej zimo, da se bom lahko z mopedom vozo :naughty: .

post-13350-1218910057_thumb.jpg

A je že popravljen, tvoj moped?

Ojlala, toteki vsi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

No ja, vprašanje kdo le? Nekam ste se "raztresli", pa saj je prav tako. Zgleda je Bremzl edini, ki dela.

Vremenu je treba dokazat, da ga ne šmirglamo. Je pa hudo, ko poslušam, kako je toča spet udarila. Brrrrrr... :( .

Vsem lep dopust, bodisi na jadranju, pa če kdo frči po zraku ali pa se vozi po cestah.

Midva, moj gips in jaz, pa sva zaenkrat še nerazdružljiva. :evilgrin: :angry: ... grrrrrrrrr, popenla bom!

Vuk in Lady Kawasaki, pa vsi ostali, hvala za super družbo!

Mi je pa na pamet padlo, da bi bilo zabavno uprizorit eno jesensko furo totekov. Da ne bo prej zima.

Moj neskončni optimizem mi pravi, da bo letos izjemno lepa jesen. Primerna za motoriranje, pa tudi zato, ker bo Cvičkar okreval. :winkiss: :worship: .

Lahko noč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že popravljen, tvoj moped?

Ojlala, toteki vsi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

No ja, vprašanje kdo le? Nekam ste se "raztresli", pa saj je prav tako. Zgleda je Bremzl edini, ki dela.

Vremenu je treba dokazat, da ga ne šmirglamo. Je pa hudo, ko poslušam, kako je toča spet udarila. Brrrrrr... :( .

Vsem lep dopust, bodisi na jadranju, pa če kdo frči po zraku ali pa se vozi po cestah.

Midva, moj gips in jaz, pa sva zaenkrat še nerazdružljiva. :evilgrin: :angry: ... grrrrrrrrr, popenla bom!

Vuk in Lady Kawasaki, pa vsi ostali, hvala za super družbo!

Mi je pa na pamet padlo, da bi bilo zabavno uprizorit eno jesensko furo totekov. Da ne bo prej zima.

Moj neskončni optimizem mi pravi, da bo letos izjemno lepa jesen. Primerna za motoriranje, pa tudi zato, ker bo Cvičkar okreval. :winkiss: :worship: .

Lahko noč!

Muti & Jr Muti, Vangeci,Godeci(v odsotnosti),m@dness & miss. m@dness - hvala za lep vecer in super darila :worship: :winkiss:

@Mutika - Jr Muti smo varno pripeljali 'domov'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda je Bremzl edini, ki dela.

Midva, moj gips in jaz, pa sva zaenkrat še nerazdružljiva. :evilgrin: :angry: ... grrrrrrrrr, popenla bom!

Vsaj nekdo ki je opazil da delam :worship:

Če pa se hočes gipsa losat, mam ta velki Hilti :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa na pamet padlo, da bi bilo zabavno uprizorit eno jesensko furo totekov. Da ne bo prej zima.

Moj neskončni optimizem mi pravi, da bo letos izjemno lepa jesen. Primerna za motoriranje, pa tudi zato, ker bo Cvičkar okreval. :winkiss: :worship: .

Lahko noč!

:010 :P .)

Muti & Jr Muti, Vangeci,Godeci(v odsotnosti),m@dness & miss. m@dness - hvala za lep vecer in super darila :worship: :winkiss:

@Mutika - Jr Muti smo varno pripeljali 'domov'.

Hvala vama za odlično pogostitev in za vedno prijetno družbo. :worship:

Lep dan želim vsem, g. Varadero gre pozneje preverit če še bo koruza za na vile, kolko je pač ni toča dobila. :unsure: :krneki:

Prijave zbiram na GSM cifro, ki je v profilu. :naughty: :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan želim vsem, g. Varadero gre pozneje preverit če še bo koruza za na vile, kolko je pač ni toča dobila. :unsure: :krneki:

Prijave zbiram na GSM cifro, ki je v profilu. :naughty: :whistle: :evilgrin:

Jaz se javim, rabim ene vile, take za odojka :evilgrin:

...kaj bote pa z koruzo pa nea vem :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno tudi meni proradil internet...hvala vsem za cestitke in lepe zelje :worship:

@ata IBA - malo z zamudo...vse najboljse;ce bos ostal tak kot si, ne bos nic nardil narobe :worship: :OK:

Kontra! :beer2:

Da neš pozabo prit v torek, ker bom malo žejn :whistle: ....

Aja, prišla z mojo s fure. Črna gora, Srbija, Bosna, Hrvaška,..... rafting Tara ...

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :P .)

Hvala vama za odlično pogostitev in za vedno prijetno družbo. :worship:

Lep dan želim vsem, g. Varadero gre pozneje preverit če še bo koruza za na vile, kolko je pač ni toča dobila. :unsure: :krneki:

Prijave zbiram na GSM cifro, ki je v profilu. :naughty: :whistle: :evilgrin:

In je blo kaj koruze????

Mi2 z boljso polovico komaj zdaj prispela domov;smo se cel dan drajsali po Marofu gor in dol;vsi motorji & vozniki ostali celi, Hrvati so se pa (nazalost) parkrat ulegli.

Prijetno zmatran bom jutri verjetno klel pisarno v drugem stoku brez lifta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se javim, rabim ene vile, take za odojka :evilgrin:

...kaj bote pa z koruzo pa nea vem :naughty: .

Ja, koruza je za odojke, oz. za svije. :whistle: :evilgrin:

Aja, prišla z mojo s fure. Črna gora, Srbija, Bosna, Hrvaška,..... rafting Tara ...

:010 , super, da ste uživali in prišli domov na mopekih.

Dober večer še v totiland. Kak ste kaj :devil:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Preživeli zelo prijeten večer ob ognju in dobri kapljici. :worship:

In je blo kaj koruze????

Mi2 z boljso polovico komaj zdaj prispela domov;smo se cel dan drajsali po Marofu gor in dol;vsi motorji & vozniki ostali celi, Hrvati so se pa (nazalost) parkrat ulegli.

Prijetno zmatran bom jutri verjetno klel pisarno v drugem stoku brez lifta :whistle:

Koruza je bila njami, hvala bogu, da ste uživali in ste vsi celi. :winkiss:

Najmlaši mopedist pošilja lady Kawasaki in mami IBA :004

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer vsem skupaj. Danes odpikal 12 urni delovnik zaradi havarije na Ptuju. Domu sn prišo s tak suhimi lapami od govorjenja, da mi je moja takoj dala ČAJ!!!! :headbang:

(V Črni gori sem lahko pil pivce :cry: ...)Grem nazaj :evilgrin: nenadoma.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tralalali, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Uf, danes pa sem bolj slabe volje ... mavec naslednja dva tedna. Prelom kosti se še preveč vidi, sploh, ker so mi sneli stari gips in slikali brez njega. Rezultat? Še najmanj dva tedna v mavcu, potem pa pojma nimam, kako bom stopila na tisto otečeno vijoličasto-modro pokveko, kar naj bi bilo moji nogi podobno... in nekaj mi je postalo jasno.

Letos se lahko kar mirno poslovim od motoriranja. Zame je letošnje sezone nepreklicmo konec.

:cry:

Muti & Jr Muti, Vangeci,Godeci(v odsotnosti),m@dness & miss. m@dness - hvala za lep vecer in super darila :worship: :winkiss:

@Mutika - Jr Muti smo varno pripeljali 'domov'.

Jr Muti ?? !!! Ha, ha, ha, kak dobro! :OK:

Hvala, saj sem itak vedela, da bo vse ok! :winkiss:

Lep večer vsem skupaj. Danes odpikal 12 urni delovnik zaradi havarije na Ptuju. Domu sn prišo s tak suhimi lapami od govorjenja, da mi je moja takoj dala ČAJ!!!! :headbang:

(V Črni gori sem lahko pil pivce :cry: ...)Grem nazaj :evilgrin: nenadoma.

LP

Super, da ste varno nazaj. Boš kaj več jutri povedal. Mislim, da se bom že lahko toliko na taco oprla, da pridem! Jasno, z mojima bodyguardoma, hehe! :D

KeC, hvala za obisk!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, danes pa sem bolj slabe volje ... mavec naslednja dva tedna. Prelom kosti se še preveč vidi, sploh, ker so mi sneli stari gips in slikali brez njega. Rezultat? Še najmanj dva tedna v mavcu, potem pa pojma nimam, kako bom stopila na tisto otečeno vijoličasto-modro pokveko, kar naj bi bilo moji nogi podobno... in nekaj mi je postalo jasno.

Letos se lahko kar mirno poslovim od motoriranja. Zame je letošnje sezone nepreklicmo konec.

Se sn ti reko daj si šraufe not. Bi zaj že lahko motorirala. Prnesi zvečer taco poleg, jaz bom akuborer pa šraufe, Ataiba pa anastetik :worship:

Gips je za pussy-e, šraufi pa za prave dede, vprašaj vapoteka :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :worship:

Dober dan! :P

Se sn ti reko daj si šraufe not. Bi zaj že lahko motorirala. Prnesi zvečer taco poleg, jaz bom akuborer pa šraufe, Ataiba pa anastetik :worship:

Gips je za pussy-e, šraufi pa za prave dede, vprašaj vapoteka :naughty:

:lol1:

Danes se obeta prav zanimiv večer. :naughty: :evilgrin: :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan! :P

:lol1:

Danes se obeta prav zanimiv večer. :naughty: :evilgrin: :whistle: :winkiss:

...in nora noč... :010 :010 :beer1: :beer1: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in nora noč... :010 :010 :beer1: :beer1: :beer2: :beer2:

...jaz se grem kar tuširat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elov druščina

Kje in ob kolkih zbor ?

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elov druščina

Kje in ob kolkih zbor ?

Lep pozdrav

D.

Gojzer pub, pod Pohorjem, zbor ob 20.00h.

Se vidimo. :krneki: Ata IBA se je šel tuširat, jaz sem se že obril, tak da sn perajt. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gojzer pub, pod Pohorjem, zbor ob 20.00h.

Se vidimo. :krneki: Ata IBA se je šel tuširat, jaz sem se že obril, tak da sn perajt. :naughty:

A se dobite se keri drugi dan, razen danes? Sej bi zaj priletela, sam ne vem. Kaj jutri ali pa keri drugi dan?

Če ne pa torek naslednji teden itak sem v MB.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se dobite se keri drugi dan, razen danes? Sej bi zaj priletela, sam ne vem. Kaj jutri ali pa keri drugi dan?

Če ne pa torek naslednji teden itak sem v MB.

LP

Fsaki torek po 20 uri pri Gojzeru (spodnja postaja vzpenjače). :beer1:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!