Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Tak.

Z Vapotom smo še rekli nekaj besed pred njegovim sardinjanjem, danes sem uspešno opravila terapijo in je gibljivost gležnja že tako dobra, da grem najbrž v soboto na Marof... kaj še?

Aja. Pa spat grem.

Lahko noč, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kaj pa piknik? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

:eek:

Kje pa te ste vsi? Kot da bi izpareli ... saj je res, da je Vapo že na Sardiniji in namaka krake, pa da sta mamaIBA in ataIBA postala tašča in tast, pa vendar! Upam, da bo v torek zvečer bolj živahno.

Kaj pa piknik? :?

Si ga imel včeraj, na Marofu! :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek:

Kakšna podobnost ...

Človek še inkognito ne more kam zbrisat brez paparacev.... :P .

Torej, postal sem tast, moja :wub: pa taščica :whistle: .

Jetra in ledvičke b.p.

Otrok se je poročil, midva s taščico pa na poročno potovanje, predvidoma v sredo. Kam? Pojma nimam. Verjetno v ono smer kjer bo lepo vreme... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek še inkognito ne more kam zbrisat brez paparacev.... :P .

Torej, postal sem tast, moja :wub: pa taščica :whistle: .

Jetra in ledvičke b.p.

Otrok se je poročil, midva s taščico pa na poročno potovanje, predvidoma v sredo. Kam? Pojma nimam. Verjetno v ono smer kjer bo lepo vreme... :evilgrin:

Čestitam. :beer2:

Še mal pa boš star foter :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-21047-1220817438_thumb.jpgpost-21047-1220817450_thumb.jpg

Ojla!

Taka je ta stvar. Treba je bilo nekaj ukreniti, da bi Lobo malo hitreje pripeljal iz Štajerske na Gorenjsko :wub: in temu primerno sem poskrbela, da je dobil malo bolj aerodinamično obliko, da se pod čelado ne bi preveč potil in temu primerno prevečkrat ustavljal :) :D . Prilagam slikici za primerjavo, kako izgleda preobrazba iz Grizly Adamsa - da boste Loba prepoznali, ko ga srečate :yea1: .

Pozdravček iz gorenskih planin vsem skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-21047-1220817438_thumb.jpgpost-21047-1220817450_thumb.jpg

Ojla!

Taka je ta stvar. Treba je bilo nekaj ukreniti, da bi Lobo malo hitreje pripeljal iz Štajerske na Gorenjsko :wub: in temu primerno sem poskrbela, da je dobil malo bolj aerodinamično obliko, da se pod čelado ne bi preveč potil in temu primerno prevečkrat ustavljal :) :D . Prilagam slikici za primerjavo, kako izgleda preobrazba iz Grizly Adamsa - da boste Loba prepoznali, ko ga srečate :yea1: .

Pozdravček iz gorenskih planin vsem skupaj!

Lobo :worship: Pozdrav iz štajerske :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek še inkognito ne more kam zbrisat brez paparacev.... :P .

Torej, postal sem tast, moja :wub: pa taščica :whistle: .

Jetra in ledvičke b.p.

Otrok se je poročil, midva s taščico pa na poročno potovanje, predvidoma v sredo. Kam? Pojma nimam. Verjetno v ono smer kjer bo lepo vreme... :evilgrin:

Odlično.

Torej se v torek še vidimo? Pred dopustom?

:D

Lahko noč, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-21047-1220817438_thumb.jpgpost-21047-1220817450_thumb.jpg

Ojla!

Taka je ta stvar. Treba je bilo nekaj ukreniti, da bi Lobo malo hitreje pripeljal iz Štajerske na Gorenjsko :wub: in temu primerno sem poskrbela, da je dobil malo bolj aerodinamično obliko, da se pod čelado ne bi preveč potil in temu primerno prevečkrat ustavljal :) :D . Prilagam slikici za primerjavo, kako izgleda preobrazba iz Grizly Adamsa - da boste Loba prepoznali, ko ga srečate :yea1: .

Pozdravček iz gorenskih planin vsem skupaj!

Pravi glumac :OK: kot Harisson Ford v filmu begunec... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello kar ne morem verjeti, da sem po celem tednu dobil ''kišto'' iz popravila :headbang: ,

hvala vsem za izrečene lepe želje in pozdrave.

Jutri pa itak :beer2: :beer1: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello kar ne morem verjeti, da sem po celem tednu dobil ''kišto'' iz popravila :headbang: ,

hvala vsem za izrečene lepe želje in pozdrave.

Jutri pa itak :beer2: :beer1: :010

Lepe želje niso bile izrečene, zato ker ti bojo popravili mašino, ampak ker si si popravil razmrdan sprednji levi končnik! :worship:

Kako pa je kaj ga. Varadero zadovoljna z generalko? Ti se že zaradi Akrapovič plastike držiš ravno, auspuh s katalizatorjem pa še imaš zmeraj stari! :naughty:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe želje niso bile izrečene, zato ker ti bojo popravili mašino, ampak ker si si popravil razmrdan sprednji levi končnik! :worship:

Kako pa je kaj ga. Varadero zadovoljna z generalko? Ti se že zaradi Akrapovič plastike držiš ravno, auspuh s katalizatorjem pa še imaš zmeraj stari! :naughty:

:lol1: , ta pa je dobra,se vidimo jutri!

Lahko noč Toteklandija. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-21047-1220817438_thumb.jpgpost-21047-1220817450_thumb.jpg

Ojla!

Taka je ta stvar. Treba je bilo nekaj ukreniti, da bi Lobo malo hitreje pripeljal iz Štajerske na Gorenjsko :wub: in temu primerno sem poskrbela, da je dobil malo bolj aerodinamično obliko, da se pod čelado ne bi preveč potil in temu primerno prevečkrat ustavljal :) :D . Prilagam slikici za primerjavo, kako izgleda preobrazba iz Grizly Adamsa - da boste Loba prepoznali, ko ga srečate :yea1: .

Pozdravček iz gorenskih planin vsem skupaj!

fotomontaža sigurno :worship: :worship: :worship:

pozdravček vsem v Mb.......... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam. :beer2:

Še mal pa boš star foter :beer2: :beer2: :beer2:

Naj se ti besede pozlatijo. Moji sn že reko, da si bom sam začel delat vnuke :whistle: ...

Lahko noč zaspanci :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.

Posamezniki med toteki doživljao stilske probrazbe. Preseneča me AtaIBA na dančijevi sliki. :blink:

Pa takoj po sinovi poroki pride v svet ta njegov fetiš :eek: :lol1:

Fajn da so mladi tolerantni, pa bo vse OK

( Lobotu gre na boljše, AtejuIBI pa na slabše press )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotomontaža sigurno :worship: :worship: :worship:

pozdravček vsem v Mb.......... :worship:

Tati, lep pozdravček, kako je bilo kaj na morju, oz. dopustu?

Če nebi Lobota videl, bi tudi sam pomislil na fotomontažo, ampak je res.

Danes je torek, upam da se v velikem številu vidimo zvečer pod Pohorjem.

Lep dan vsem! :winkiss:

:grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, kompanija!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Super, vidim, da ste v nizkem štartu za danes. Gojzarkompanija na broju, a ne?

AtaIBA, upam da še nisi pobegnil na dopust, pa upam, da mamaIBA danes tudi pride!

:friend2:

Vangec, tokrat bova pa že malo manj kriplasta, kajne? :whistle:

Marvin, Vapo je sicer razmišljal, da čez Union ga pa ni, ampak, malo predolga je pot od Sardinije do Gojzarja ... se pa javlja ves navdušen, kako na Sardiniji ni prometa in da so ovinki fenomenalni. Le o pivu ni govoril, napisal je le, da morata z Jejžom od same lepote že po 40 km ovinkov na pir. :rolleyes:

@ tati ... lepo da si spet prisotna! Ja, ne boš verjela, ampak, Lobo je resnično kazal takšno hudo šumsko podobo! Očitno je nabasal na pravo, da ga je malo v red spravla! :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro!

Danči me je prisilil, da se še jaz obtačlam. Novopečen, čeprav v vozniški nič ne piše da sem mlad motorist, kar je izvrstno! Če mi rata, se vam danes zvečer pridužim!

Muti, pa ne skrbi, nebom te fehtal za motor, ta teden dobim svojega :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!