Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

David, sem slišala za tvojo včerajšnjo moto-dogodivščino v družbi dua disaster! :rolleyes: :worship:

Gody :wub: pravi, da vaju z Dančijem sploh ni mogel dohajat ... :whistle: :D

Super, komaj čakam, da bom lahko spet na mopedu, pa grem še jaz zraven, na takšne divje-počasne izlete. :yes:

Ja, včerej pa je res bilo super :) hehe. No vsaj opremo sem preizkuso :ninja: in morem povedat, da razen rokavic, sem bil suh.

Če se Gody nebi tolko ustavljal bi verjetno čisto normalno peljal zraven :whistle: .

Glavno, da so DIVJE-počasni hehehe...

PS: @IBA, hvala ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ... dovolj za danes.

Sem čisto zares jezna. Ma kaj, jezna, BESNA! :evilgrin:

Spet mi v stanovanje teče. Grrrrrrrrrr ...

Lahko noč!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mopedistični dolgčas! :headbang:

Z Bremzlom sva spila po 2 pira, to pa je vse :beer2: :beer2:

Ker sem v centru Slovenskih goric, grem na veselico :fight1:

lahko noč!

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

David, sem slišala za tvojo včerajšnjo moto-dogodivščino v družbi dua disaster! :rolleyes: :worship:

Gody :wub: pravi, da vaju z Dančijem sploh ni mogel dohajat ... :whistle: :D

:slap: Jaz sem skoraj zaspal, ko smo se vozli tak počasi... Ene 2x sem dal malo več gasa, pa sem potem 15 minut moral vozit 65-70, da me je David sploh dohitel... :zzz:

Gody si je pa sam kriv, da je moral čakat, kaj se pa ne zna gužvat v koloni. Potem pa je mislu, da je pred nama in se je vsakih par kilometrov ustavljal in naju 'čakal'. :lol1:

Super, komaj čakam, da bom lahko spet na mopedu, pa grem še jaz zraven, na takšne divje-počasne izlete. :yes:

Uhhh, ne priporočam - ti boš še res zaspala. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody si je pa sam kriv, da je moral čakat, kaj se pa ne zna gužvat v koloni. Potem pa je mislu, da je pred nama in se je vsakih par kilometrov ustavljal in naju 'čakal'. :lol1:

D.

Jaz sem ga žgal kolikor sem zmogel pa vaju nisem mogel dohiteti, tako da ne ti meni o počasni vožnji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody ful pretirava. Zdaj me majo na firmi že vsi za divjaka. Hvala za tak imiđ Gody

Edina možnost ti je vgraditev blokade na 25kW.

Drugače si res prevelik divjak.

Skozi pošrek pa počez :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Gody ful pretirava. Zdaj me majo na firmi že vsi za divjaka. Hvala za tak imiđ Gody :huh:

:fight2:

D.

He,he...meni je nardil isto. To je verjetno zato,ker sam ful divja, pol se pa preko nas vun vlece. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga žgal kolikor sem zmogel pa vaju nisem mogel dohiteti, tako da ne ti meni o počasni vožnji :)

Ti mas sreco,da vozis touring moped, pa vse zgöeda bolj pocasi,ker je pac tako velik motor. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, nas lubejzn greje. :inlove:

Joj joj, če se ne bodo vsi porukani toteki kmalu spravili na motorje, bo drugo leto bolj težko, ker pri malih otrocih res nimaš časa še za moped! :whistle:

Upam da še mali IBA ni kaj naštimal :010 , saj se bosta potem s poročnega potovanja Ata in Mama IBA vrnila kot Dedi in Babi IBA. :lol1:

mi pa zopet :beer1: :beer2: :drunk:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Jaz sem skoraj zaspal, ko smo se vozli tak počasi... Ene 2x sem dal malo več gasa, pa sem potem 15 minut moral vozit 65-70, da me je David sploh dohitel... :zzz:

Gody si je pa sam kriv, da je moral čakat, kaj se pa ne zna gužvat v koloni. Potem pa je mislu, da je pred nama in se je vsakih par kilometrov ustavljal in naju 'čakal'. :lol1:

Uhhh, ne priporočam - ti boš še res zaspala. ;)

D.

:eek:

Pa nisem ti jaz kao Gody ... on je dežurni zaspané! :P

:blink:

Gody ful pretirava. Zdaj me majo na firmi že vsi za divjaka. Hvala za tak imiđ Gody :huh:

:fight2:

D.

He, he, kaj pa si drugega pričakoval? Vuk ti je tudi povedal, kako se je z njima vozit ... the best, če mene vprašaš!

Saj sta meni tudi obešala divjaštvo za vrat, pa kako me sploh ne moreta dohajat ipd., potem pa sem se sesula, zdaj pa sem, po njunem mnenju seveda, največja neroda pod soncem ... :? :huh: :slap: :rolleyes: :P !

Tudi tega se boš navadil. Pa še marsičesa drugega. Sicer ju dobro poznaš, ampak, lahko si ziher, da se boš predvsem naučil dobro vozit moped.

Preverjeno!

:worship:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, sem čisto pozabla ... torej, totek-kompanija, jutri zvečer se zna zgodit, da bomo pori Gojzarju zmrznili.

Nikar ne upajmo na izboljšanje in otoplitev, jutri še ziher ne bo lepše vreme.

Torej?

Pa nekako imam občutek, da po dobri, stari totek navadi tisti, ki je imel zadnji rojstni dan, časti. Furi, did ju hir mi? :rolleyes:

Pa mogoče boste imeli čast v živo spoznat Davida? Če ne bo ravno kakšne strehe popravljal ... :whistle: !

In?

Kje se dobimo jutri?

Ajde, da vas slišim!

:naughty:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan Mb., upam, da še niste zmrznili :naughty: :winkiss:

Ojlala, tati!

Skoraj ... brrrrrrrrr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, sem čisto pozabla ... torej, totek-kompanija, jutri zvečer se zna zgodit, da bomo pori Gojzarju zmrznili.

Nikar ne upajmo na izboljšanje in otoplitev, jutri še ziher ne bo lepše vreme.

Torej?

Pa nekako imam občutek, da po dobri, stari totek navadi tisti, ki je imel zadnji rojstni dan, časti. Furi, did ju hir mi? :rolleyes:

Pa mogoče boste imeli čast v živo spoznat Davida? Če ne bo ravno kakšne strehe popravljal ... :whistle: !

In?

Kje se dobimo jutri?

Ajde, da vas slišim!

:naughty:

v kadilnici oz drugace imenovanem zelh placu na šentiljski.

da nebote kašlali sem se odločo da bom samo 1 škatlo cigaret polek prinesel :whistle: :whistle:

aja ša rundo vam častim ker sem r dan mel( čeprav ste vsi na to pozabli) :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kadilnici oz drugace imenovanem zelh placu na šentiljski.

da nebote kašlali sem se odločo da bom samo 1 škatlo cigaret polek prinesel :whistle: :whistle:

aja ša rundo vam častim ker sem r dan mel( čeprav ste vsi na to pozabli) :closedeyes:

Jooooj ... :oops: :blush: :friend2: :winkiss: ... oprosti!

Dobiš darilce.

Hja, torej, a se dobimo na Šentiljskinevemkolikože? Hm?

Kdo je ZA?

:rolleyes:

Jaz definitivno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Pa nisem ti jaz kao Gody ... on je dežurni zaspané! :P

:nono: Pa ne, ko vozi! To je tvoja specialiteta... :P

He, he, kaj pa si drugega pričakoval? Vuk ti je tudi povedal, kako se je z njima vozit ... the best, če mene vprašaš!

Saj sta meni tudi obešala divjaštvo za vrat, pa kako me sploh ne moreta dohajat ipd., potem pa sem se sesula, zdaj pa sem, po njunem mnenju seveda, največja neroda pod soncem ... :? :huh: :slap: :rolleyes: :P !

Halo? A ne vidiš, kam te je divjaštvo pripeljalo... Gips, fizioterapije, ... :slap: Zdaj pa povej, kje se motiva?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nekako imam občutek, da po dobri, stari totek navadi tisti, ki je imel zadnji rojstni dan, časti. Furi, did ju hir mi? :rolleyes:

Ne čujem dobro!!!

milosevic_468x687.jpg

Ihjaooo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, sem čisto pozabla ... torej, totek-kompanija, jutri zvečer se zna zgodit, da bomo pori Gojzarju zmrznili.

Nikar ne upajmo na izboljšanje in otoplitev, jutri še ziher ne bo lepše vreme.

Torej?

Pa nekako imam občutek, da po dobri, stari totek navadi tisti, ki je imel zadnji rojstni dan, časti. Furi, did ju hir mi? :rolleyes:

Pa mogoče boste imeli čast v živo spoznat Davida? Če ne bo ravno kakšne strehe popravljal ... :whistle: !

In?

Kje se dobimo jutri?

Ajde, da vas slišim!

:naughty:

Joj muti :unsure: upam, da mi res ne bo treba po strhah plazit... Če mi le gospoda Godec ne naloži preveč dela :whistle: se oglasim!

D.

PS: Nisem divjak! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!