Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Lep dan. Zgleda, da bo za vikend padla kar lepa furca. Jutri po 12 uri okoli Velebita in proti jugu za vonjem po travarici, v nedeljo nazaj. 1 x iz 02 + 3 x iz 03, je kar dobra zasedba. Med vožnjo ni dovoljeno :beer1: , po vožnji normalno :beer2: v mejah, brezvezno :fight2: prepovedano in je povod za :yea1: .

Pozdravček z delovnega mesta!

U mater, ataIBA, ti si pravo slikanico nap®isal! :unsure: :worship: :winkiss:

Uživajte, dečki.

Ko bom zdrava, pa mene pelješ po travarico, velja? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mater, ataIBA, ti si pravo slikanico nap®isal! :unsure: :worship: :winkiss:

Uživajte, dečki.

Ko bom zdrava, pa mene pelješ po travarico, velja? :OK:

Letos težko, prva spomladanska fura pa greva. Mogoče, če bota pridna, vzameva še "prikolice" zraven :whistle: . Za jutri se bojim, da bo Motoristeka GPS odpelo v Karlovac, namesto Delnice (ma isto ti je to :unsure: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer veseljaki :grupni: !

Zaj sim sam natočo travico. Grem tak in tak po svežo -_- .

Isto dober večer ... :grupni:

Jaz pa jegerja, ker travarice nimam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se gre v nedeljo pelat kamorkoli!?!? :lol:

Dobimo se na Tuševi pumpi na Strelarski ob 9:30. Nekdo pa naj zmisli turo.

ps. Pravkar so me 'odločili' da ne grem na Korčulo :headbang:

(pa taka dobra je njihova travarica press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos težko, prva spomladanska fura pa greva. Mogoče, če bota pridna, vzameva še "prikolice" zraven :whistle: . Za jutri se bojim, da bo Motoristeka GPS odpelo v Karlovac, namesto Delnice (ma isto ti je to :unsure: ).

:(

Ja, vem ... tačka zahteva popolno ozdravitev!

Ampak, se že neznansko veselim pomladi! Yeeee!

Uživajte jutri!

Kdo se gre v nedeljo pelat kamorkoli!?!? :lol:

Dobimo se na Tuševi pumpi na Strelarski ob 9:30. Nekdo pa naj zmisli turo.

ps. Pravkar so me 'odločili' da ne grem na Korčulo :headbang:

(pa taka dobra je njihova travarica press)

Oh, sranje!

No ja, Gody že nekaj tuhta za nedeljo ... me je vprašal, če grem zraven! :eek:

Kdo ima take prijatelje, ne potrebuje sovražnikov! :angry:

Lahko noč, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se gre v nedeljo pelat kamorkoli!?!? :lol:

Dobimo se na Tuševi pumpi na Strelarski ob 9:30. Nekdo pa naj zmisli turo.

Saj si si jo že zmislil.

Po 9:30 se odpravimo Kamorkoli !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj si si jo že zmislil.

Po 9:30 se odpravimo Kamorkoli !

Kak brezveze... Kaj jutri pa se nebi šli nič pelat? V nedeljo grem namreč na fotoshoot v avstrijo in me bolj al manj cel dan ne bo... Možnost pa obstaja, da boma z mojo (ona bo prevzela ličenje za fotoshoot) šla z motorji - če ji bo njena mati dala motor ;) .

Bi se vi tud v tej smeri peljali? Fotoshoot je nekje naprej od Graza proti Dunaju. Kje točno nimam pojma... Sigurno je tam kaka lepa fura?

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, Gody že nekaj tuhta za nedeljo ... me je vprašal, če grem zraven! :eek:

Kdo ima take prijatelje, ne potrebuje sovražnikov! :angry:

Ne vem kak je lahko taki, pa dobro ve, da v nedeljo nimaš cajta. :(

Jaz grem pa v soboto na obalo. Maš cajt polek it? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak brezveze... Kaj jutri pa se nebi šli nič pelat? V nedeljo grem namreč na fotoshoot v avstrijo in me bolj al manj cel dan ne bo... Možnost pa obstaja, da boma z mojo (ona bo prevzela ličenje za fotoshoot) šla z motorji - če ji bo njena mati dala motor ;) .

Bi se vi tud v tej smeri peljali? Fotoshoot je nekje naprej od Graza proti Dunaju. Kje točno nimam pojma... Sigurno je tam kaka lepa fura?

D.

Jaz sem se prejšnjo nedeljo tam vozil. Od MB do Šentilja, Sladkega vrha, Cmureka, preko Bad Reichenhalla, Feldbacha do Gleisdorfa. Tam pa lahko preko Hartberga na Wechsel in proti Dunaju ali preko Weiza do Birkfelda - en kup prelazov in ovinkov. Šel pa sem na Cmurek, da se izognem dolgcajtu med Šentiljem in Gradcem. Malo poglej karto in boš našel kar nekaj zanimivih cest, ki so v glavnem lepe, dokaj prazne, preveč pa tako ne bosta divjala z novopečeno. Lepo furo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prejšnjo nedeljo tam vozil. Od MB do Šentilja, Sladkega vrha, Cmureka, preko Bad Reichenhalla, Feldbacha do Gleisdorfa. Tam pa lahko preko Hartberga na Wechsel in proti Dunaju ali preko Weiza do Birkfelda - en kup prelazov in ovinkov. Šel pa sem na Cmurek, da se izognem dolgcajtu med Šentiljem in Gradcem. Malo poglej karto in boš našel kar nekaj zanimivih cest, ki so v glavnem lepe, dokaj prazne, preveč pa tako ne bosta divjala z novopečeno. Lepo furo.

Hvala za naptke. Definitivno bom preveril kje se da peljat. Danči pa me je že opozarjal na dolgočasno pot od Šentilja do Graza. Vsekakor bo to turistična fura, ne samo zaradi moje, ki je še začetnik, tudi zato, ker bom imel velk rukzak poln fotografske opreme, katere nekak ne želim raztrosit po cesti ;).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj si si jo že zmislil.

Po 9:30 se odpravimo Kamorkoli !

Nisem, samo da se nekam peljemo, ker vreme bo! (po Trontljevo) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, lep dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kaj sem samo jaz dobre volje? Menda ja ne ... :unsure: :P !

Pojma nimam, ampak po moje neka pederčina, ne more bit druga. Pa še špeglookar je... :SS

Joj, kaj pa, če je komunist??? :eek:

Ne vem kak je lahko taki, pa dobro ve, da v nedeljo nimaš cajta. :(

Jaz grem pa v soboto na obalo. Maš cajt polek it? :whistle:

Hja, pojma nimam ... :cry: ... kot da si ti kaj drugačen, bimbo! :slap: :angry: :evilgrin: :winkiss:

Kaj zaj, še nista z xr800 na piru? Kmalu se vama bom tudi jaz kdaj hcoj prlimala! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdržijo na ketnah :whistle:

Dobro jutro še v totiland :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos težko, prva spomladanska fura pa greva. Mogoče, če bota pridna, vzameva še "prikolice" zraven :whistle: . Za jutri se bojim, da bo Motoristeka GPS odpelo v Karlovac, namesto Delnice (ma isto ti je to :unsure: ).

Jaz bi tudi šel zraven :whistle: , še teden dni zdravilišča pa gremo na furo,he,he.Drugo leto pa ziher,ne Mutika? :naughty: Terapije mi lepo pomagajo, bolečin je manj, hrbtne in ramenske mišice se jačajo,tako da bo počasi.Uživajte maximalno,vozite se mi varno.Lep pozdrav! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla.

Ne pozabit jutri ob 09:30 na Tuš pumpi zbor pred odhodom Kamorkoli.

Glede na krasno vreme ki se obeta bi lahko bil Kamorkoli eno od spodnjega:

- Nockalm ali Maltal

- Vršič in Posočje

- Goriška brda in Kras

- Osilnica

- Avstirjska štajerska (prelazi po spominu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla.

Ne pozabit jutri ob 09:30 na Tuš pumpi zbor pred odhodom Kamorkoli.

Glede na krasno vreme ki se obeta bi lahko bil Kamorkoli eno od spodnjega:

- Nockalm ali Maltal

- Vršič in Posočje

- Goriška brda in Kras

- Osilnica

- Avstirjska štajerska (prelazi po spominu).

Na primer nekaj takega:

http://maps.google.com/maps?f=d&saddr=....471924&z=9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-17236-1223701513_thumb.png

Od včeraj popoldne - nikjer nikogar! Na novoodprtem žabarskem forumu pa puno mariborčanov ... ! :whistle:

:lol1:

Ja ej, pravi hec je tam! Preden se bodo zalaufali, jim bo že bencina zmanjkalo, imam občutek. Maaaa, ni ga čez štajerski optimizem, predvsem pa imamo odlično podmazno gorivo (who's talking ... jaz, ki spijem 0,00002 ml alkohola na leto??? Sem pa zato živi dokaz, koliko maliganov imamo v luftu! :huh: ), zato veselju ne konca ne kraja! Ajmo naši!

:P

MATjuška, pa ki te ti vjagaš vse tote super fotke? :unsure: :OK:

Jaz bi tudi šel zraven :whistle: , še teden dni zdravilišča pa gremo na furo,he,he.Drugo leto pa ziher,ne Mutika? :naughty: Terapije mi lepo pomagajo, bolečin je manj, hrbtne in ramenske mišice se jačajo,tako da bo počasi.Uživajte maximalno,vozite se mi varno.Lep pozdrav! :winkiss:

:worship: :worship: :worship:

:winkiss:

Super, ti si meni taki as!

Aba naturlih, fura takoj, ko te iz Zreč spustijo, jaz pa si bom desno taco kuj na fusraster prvezala, zadnje bremze itak nea rabim! No, včasih ja, ampak ... le kdo bi se zaradi malenkosti sekiral? :whistle:

Karkoli, vse je ok!

Kamorkoli je novi kraj, kamor se peljete, Kamorkoli.

Kjerkoli je bojda le ulica ... .

Spet se bojo fajn meli, huligani motoristični, mi kripl-reveži pa doma čepimo ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :rolleyes:

Lepo jutro nazaj v nula tri,iz nula tri :krneki: ,ja seveda še v nula dva in v nula ena regijo.Danes je pravi dan za na moped, želim vam prijetno, predvsem pa varno na poti, zvečer pa da vidim kakšno fotko tu gor prlimano. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dober dan, lep dan, vse totike in vsi toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

:hmm:

Imam občutek, da le kripl-kompanija doma čepi, zaenkrat :whistle: ... vsi ostali, razen Colonela, jasno, pa so se raztepli v prekrasen dan ... :worship: !

Tako je! Izkoristit je treba oktobrsko sonce!

Tudi jaz ga bom ... grem na en lep kraj, v senci trte, kjer omamno diši izabela, na eno fajn partijo kart!

:yea1:

dobro jutro :rolleyes:

Ojla! Kaj nisi več na Korčuli? :unsure:

Boljše doma, kot v službi... :doze:

Hja, kaj pa si taki velki šef, da moraš non-stop v službi čepet!

Saj si skoraj kot jaz, če nimam ravno tace zlomljene ... :blink: ! :P

Lepo jutro nazaj v nula tri,iz nula tri :krneki: ,ja seveda še v nula dva in v nula ena regijo.Danes je pravi dan za na moped, želim vam prijetno, predvsem pa varno na poti, zvečer pa da vidim kakšno fotko tu gor prlimano. :winkiss:

Vangec, ti se le hitro vkup sestavi, potem pa gasa!

Uživaj v tem lepem dnevu, pa familja ti pride na obisk in dan bo popoln!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!