Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

... vsi ostali, razen Colonela, jasno, pa so se raztepli v prekrasen dan ... :worship: !

Tako je! Izkoristit je treba oktobrsko sonce!

:grim :grim :grim

Kaka motoristicna zmaga danes. :OK: (Skoraj) fsi so bli zunaj. Clovek kar pozabi, da so ble ceste po Prlekiji bolj podobne njivam... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim

Kaka motoristicna zmaga danes. :OK: (Skoraj) fsi so bli zunaj. Clovek kar pozabi, da so ble ceste po Prlekiji bolj podobne njivam... :whistle:

:worship:

Kaj pa se te po Prlekiji voziš? Ziher je manj agro-področij v Sloveniji, hm?

Naši "dolejnci" so že tudi doma.

Lahko nočko, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Kaj pa se te po Prlekiji voziš? Ziher je manj agro-področij v Sloveniji, hm?

Se nisem perajt za tvoje "divjake". Se jim bom prikljucil naslednjo sezono, s tvojo malenkostjo in Vangecom. ;)

Aja, neki bograc se nas caka... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel domov v enem kosu. Fura uspela maximalno. Motoristek s žlahtnikom Emilom, Ferek in jaz. Od motorjev BMW 1200 GS, Honda 500, Kawasaki ER 6 in BMW Dakar F 650. V petek po 12 uri okoli Velebita do Starigrad Paklenica, večerja in spanje, v soboto po obali do Metkoviča in ogled Mostarja ter do Bugojna. Spanje in danes preko Kupresa - Livna - Bosansko Grahovo - Bos. Petrovac - Bihač - Karlovac - Metlika - N.Mesto - Mirna peč - Trebnje - Zidani most - Celje (pijača + pozdrav) in vsi domov. Skupaj 1502 km. Dobra ekipa. Ker sem imel po KM slabši motor, sem vozil spredaj. Tudi Motoristek je vzdržal lagoden tempo (razen nekajkrat je potegnil naprej, ker ima "zračno hlajenje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel domov v enem kosu. Fura uspela maximalno. Motoristek s žlahtnikom Emilom, Ferek in jaz. Od motorjev BMW 1200 GS, Honda 500, Kawasaki ER 6 in BMW Dakar F 650. V petek po 12 uri okoli Velebita do Starigrad Paklenica, večerja in spanje, v soboto po obali do Metkoviča in ogled Mostarja ter do Bugojna. Spanje in danes preko Kupresa - Livna - Bosansko Grahovo - Bos. Petrovac - Bihač - Karlovac - Metlika - N.Mesto - Mirna peč - Trebnje - Zidani most - Celje (pijača + pozdrav) in vsi domov. Skupaj 1502 km. Dobra ekipa. Ker sem imel po KM slabši motor, sem vozil spredaj. Tudi Motoristek je vzdržal lagoden tempo (razen nekajkrat je potegnil naprej, ker ima "zračno hlajenje".

škoda ata iba da nisi povedal, ker bi tak rad fereka spoznal :closedeyes: pa tega kawasakija lepega rad videl ki je tako super fino faj motor. aja pa z gumami bo 15.ooo km naredil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo prišli v enem kosu :worship:

Zopet je bilo dobro, samo ko se je stemnilo, sem jaz bil malo slep. :whistle:

Krog pa je bil nekak tak:

Tuš pumpa, Bistrica SI, Konjice SI, Kamnik ( po Tuhinjski ), Škofja loka, Žiri, Cerknica, pa skoraj do Kočevja ( no Danči se je zapeljal ), NM s hrano na Prepihu, potem pa Kostanjevica in preko Bizeljskega in Bitrice SI domov.

Vsem hvala za družbo.

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel domov v enem kosu. Fura uspela maximalno. Motoristek s žlahtnikom Emilom, Ferek in jaz. Od motorjev BMW 1200 GS, Honda 500, Kawasaki ER 6 in BMW Dakar F 650. V petek po 12 uri okoli Velebita do Starigrad Paklenica, večerja in spanje, v soboto po obali do Metkoviča in ogled Mostarja ter do Bugojna. Spanje in danes preko Kupresa - Livna - Bosansko Grahovo - Bos. Petrovac - Bihač - Karlovac - Metlika - N.Mesto - Mirna peč - Trebnje - Zidani most - Celje (pijača + pozdrav) in vsi domov. Skupaj 1502 km. Dobra ekipa. Ker sem imel po KM slabši motor, sem vozil spredaj. Tudi Motoristek je vzdržal lagoden tempo (razen nekajkrat je potegnil naprej, ker ima "zračno hlajenje".

:whistle:

Res prijetna družba, lepo vreme :worship: jaz bi še šel.... :yea1: slike sledijo, ko pridem iz službe... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Res prijetna družba, lepo vreme :worship: jaz bi še šel.... :yea1: slike sledijo, ko pridem iz službe... :kva2:

:hmm: :hmm: ... a dunema???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morš na stara leta začet kadit noooo. :slap: :P

Saj bi raje :beer1: pa ni noben užitek, če moraš sam. Lepše je :beer2: .

Kaj zaj :hmm: ? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan banda! :evilgrin: Vidim, da ste preživeli prijeten moto vikend, tudi jaz sem užival v družbi svoje familije in prijateljev, ki so me prišli včeraj obiskat.Hvala vsem za prijetno druženje in obisk. :worship: Sem imel namen že včeraj to napisat, pa jim tukaj net šteka približno tak, kot se motoristek pelje čez Goličko :whistle: .Največja ironija pa je to, da moraš za sedenje pred štekajočo kišto še plačat :headbang: .Lep pozdrav vsem iz nula tri regije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aviacija... :naughty:

Kjeeeeeeeeeeee je to? Kar slina se mi je začela cedit! Enostavno morem it poslikat te avione! M-O-R-E-M!!!!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjeeeeeeeeeeee je to? Kar slina se mi je začela cedit! Enostavno morem it poslikat te avione! M-O-R-E-M!!!!

D.

Željeva

In tukaj:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nisem perajt za tvoje "divjake". Se jim bom prikljucil naslednjo sezono, s tvojo malenkostjo in Vangecom. ;)

Aja, neki bograc se nas caka... :whistle:

E, točno to, T-boy! Naslednja sezona nas bo polna! :worship:

Jaaaa, bograč, ... očitno bo jesen lepa. Pridem s fuglyjem. :whistle:

Prišel domov v enem kosu. Fura uspela maximalno. Motoristek s žlahtnikom Emilom, Ferek in jaz. Od motorjev BMW 1200 GS, Honda 500, Kawasaki ER 6 in BMW Dakar F 650. V petek po 12 uri okoli Velebita do Starigrad Paklenica, večerja in spanje, v soboto po obali do Metkoviča in ogled Mostarja ter do Bugojna. Spanje in danes preko Kupresa - Livna - Bosansko Grahovo - Bos. Petrovac - Bihač - Karlovac - Metlika - N.Mesto - Mirna peč - Trebnje - Zidani most - Celje (pijača + pozdrav) in vsi domov. Skupaj 1502 km. Dobra ekipa. Ker sem imel po KM slabši motor, sem vozil spredaj. Tudi Motoristek je vzdržal lagoden tempo (razen nekajkrat je potegnil naprej, ker ima "zračno hlajenje".

Carji ste!

:worship:

1502 km v dveh dneh? :unsure: Uffff ... !

Tudi mi smo prišli v enem kosu :worship:

Zopet je bilo dobro, samo ko se je stemnilo, sem jaz bil malo slep. :whistle:

Krog pa je bil nekak tak:

Tuš pumpa, Bistrica SI, Konjice SI, Kamnik ( po Tuhinjski ), Škofja loka, Žiri, Cerknica, pa skoraj do Kočevja ( no Danči se je zapeljal ), NM s hrano na Prepihu, potem pa Kostanjevica in preko Bizeljskega in Bitrice SI domov.

Vsem hvala za družbo.

Mi je Gody :wub: povedal, da ste se res fajn imeli. Odlično!

Kjeeeeeeeeeeee je to? Kar slina se mi je začela cedit! Enostavno morem it poslikat te avione!

M-O-R-E-M!!!!

D.

Moreš že, ampak ... a res moraš? :whistle:

Dobra fotka.

Toteki vsi, no, le tisti, ki še ne spite ... lahko noč!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel domov v enem kosu. Fura uspela maximalno. Motoristek s žlahtnikom Emilom, Ferek in jaz. Od motorjev BMW 1200 GS, Honda 500, Kawasaki ER 6 in BMW Dakar F 650. V petek po 12 uri okoli Velebita do Starigrad Paklenica, večerja in spanje, v soboto po obali do Metkoviča in ogled Mostarja ter do Bugojna. Spanje in danes preko Kupresa - Livna - Bosansko Grahovo - Bos. Petrovac - Bihač - Karlovac - Metlika - N.Mesto - Mirna peč - Trebnje - Zidani most - Celje (pijača + pozdrav) in vsi domov. Skupaj 1502 km. Dobra ekipa. Ker sem imel po KM slabši motor, sem vozil spredaj. Tudi Motoristek je vzdržal lagoden tempo (razen nekajkrat je potegnil naprej, ker ima "zračno hlajenje".

Ka pa je novega na Korčuli? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moreš že, ampak ... a res moraš? :whistle:

Če bi mogel, bi moral, a ne morem. Pa ne da mi ni, ampak trikrat dnevno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Danes je torek, kajne? Se vidimo na Šentiljski?

Daj, Vangec, zbaši se že vun iz tistih Zreč, saj samo zabušavaš, pa da se te že enkrat spet vidimo!

Pa ne pretiravat s pirom ...

post-17236-1223907384_thumb.jpg

:lol1: :lol1: :lol1:

MATjuška, carica!

Kaka faca si ... odličen humor!

:worship:

Čuj, boš Bremzla danes s ketne spustla?

Imam pa mučo boljši predlog. Ketno mu še bolj zategni, pa pridi ti!

:rolleyes:

Če bi mogel, bi moral, a ne morem. Pa ne da mi ni, ampak trikrat dnevno :whistle:

Hm, kar imaš v mislih, je lahko marsikaj, lahko pa tudi ne. :hmm:

Boš danes na Šentiljskinevemkolikože razložil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa mučo boljši predlog. Ketno mu še bolj zategni, pa pridi ti!

Ne ne, naj mu jo koj losa, da se bo že enkrat pri meni oglaso, pa delo do konca naredo!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, naj mu jo koj losa, da se bo že enkrat pri meni oglaso, pa delo do konca naredo!!! :angry:

Kaj jokcaš srce, saj je bil, pa sta "dodelala" le tekoče delo!

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataiba bo mi streho zrihtal jupajdi jupajda :naughty: :naughty:

pa se z mopedom me bo naučil vozit, samo se bojim da bom pol prevec prekrskov delal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataiba bo mi streho zrihtal jupajdi jupajda :naughty: :naughty:

pa se z mopedom me bo naučil vozit, samo se bojim da bom pol prevec prekrskov delal :whistle:

Kaj to se tudi da? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!