Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Včeraj sta se nam fantomsko pridružili Pupa in Perla :) Lepo ju je bilo videt :004

Fork! Pa sem imel namen prit... :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fork! Pa sem imel namen prit... :cry: :cry: :cry:

...yst tud... :cry: ...pa mi "Nekaj" ni dalo... :wub: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sta se nam fantomsko pridružili Pupa in Perla :)  Lepo ju je bilo videt :004

ja, je blo treba pridet mal pogledat kako ste, pa ce je vse uredu, pa tko (ostalega raje ne nastevam :P :D ) ... tud vas je blo fajn videt! B)

naj vas opozorim na to, da je ravno ta torek minilo eno leto od prve objave sklica "Mariborskega krozka" (by Lindau). :OK:

torej, naslednji teden imate dober razlog za posebno srečanje - obletnica :yea2: ... lahko bi se reklo, da je udelezba clanov obvezna .)

ob tem pa se: vsaka cast! face ste, ni kaj! :OK: :wub:

Lp, Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...yst tud... :cry: ...pa mi "Nekaj" ni dalo... :wub: :D

če ti ni dala, bi jo poslal v tri krasne in šel na krožek ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ni dala, bi jo poslal v tri krasne in šel na krožek ... :P

"ati, kaj je to zenska??" O:-)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi da bo drugi torek obstajalo zelo veliko razlogov za udeležbo na "Mariborskem krožku" pri ML

Pridem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Perla: pa kak da prideš, ko mene ni?!?... daj se naslednič najavi ;) ... hehe....

@ Hanzi: dobra odločitev :)

em.. eno prašanje... ob klkih se dobimo (predvidevam da kr v bolnici), pa če bo kdo do napisal še v temo Krvodajalska akcija (Windsurf?)

uživajte!

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj vas opozorim na to, da je ravno ta torek minilo eno leto od prve objave sklica "Mariborskega krozka" (by Lindau). :OK:

torej, naslednji teden imate dober razlog za posebno srečanje - obletnica

Ja, ja... obletnica... tudi midva imava natanko na ta dan... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se tisti, ki bi darovali kri v MB, dobimo v torek, 27.1.2004 ob 15.00 pred skrajno levim vhodom v stolpnico, v primeru, da bo mrzlo, pa v avli transfuzijskega oddelka (v kleti pod stolpnico).

Upam, da se nas bo ponovno zbralo toliko, kot prvič in da bo akcija (kljub temu, da bo potekala z bistveno manj pompa, kot prvič, čimbolj številčna. Kdor ima možnost, lahko pride tudi prej, sicer pa bo vse skupaj trajalo predvidoma do kakih petih, pol šestih, potem pa po želji... ML ali pa kaj drugega...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker so me pred kratkim spumpali me na krvodajalsko ne bo, se pa vidimo pri ML in ker verjetno dobimo tudi obiske iz LJ bom imel sabo press kit-e. tak če še kdo ne ve - pijem pivo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je taK DAN in

ker je TAK dan

pridem se jaz in prinesem kaksno malenkost. obljubim, da je motoristicna.

samo povejte kdaj pri lipi, da ne bom spet "lipov bog" ure cakal tam na prve ksihte. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je taK DAN in

ker je TAK dan

pridem se jaz in prinesem kaksno malenkost. obljubim, da je motoristicna.

samo povejte kdaj pri lipi, da ne bom spet "lipov bog" ure cakal tam na prve ksihte. :)

bo 20.00 OK? prepoznaš me po pivu v roki in bolj zdravi barvi kot jo bojo meli tisti, ki bojo dali kri :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v meni so se prebudila mazohisticna nagnjenja. :naughty:

pridem krvavet! B)

pa pol seveda nadomestit izgubo telesnih tekocin! :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

udeležba na obletnici bolj boga, očitno je krvodajalska ali strah pred njo naredila svoje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaka krvodajalska akcija: zbal sem se Stigmatinega poljuba :wub: pa sem bil raje doma. (če po pravici povem imam šest let stare zimske gume, kako pa je bilo vreme v torek ponoči pa dobro veste (v lj padlo 30cm snega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to ,da smo v tej temi skoraj vsi iz totega konca bom kar tu dal oglas.

Rabim pomoč pri delu.POGOJ: Veselje do dela z avtomobili.Vsi zainteresirani naj se javijo na email.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to ,da smo v tej temi skoraj vsi iz totega konca bom kar tu dal oglas.

Rabim pomoč pri delu.POGOJ: Veselje do dela z avtomobili(čiščenje,manjša popravila,.....)Vsi zainteresirani naj se javijo na email.

Lahko tud kak študent(delo je za par ur dnevno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDO V MB POBIRA GNAR ZA PUSTNO?

sorry malo sem out, plačat pa morem hitro preden ves dnar zagonim pol pa nebom mel za pir pa še švercat se bom mogu na spanje .) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dragi Dawe...tako kot sem si jaz utrgal svoj čas, da se vidimo, si ne moreš mislit...ampak višja sila( upam da blontna) je posegla med naju...tako da do prihodnjega snidenja...lep pozdrav....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!