Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Glej ti prodano dušo vindišarsko... :( Izvijač po naše! :angry:

Vapo Izvijač? Vapo, Izvijač.

Sounds good!

:rolleyes:

Sir, yes, Sir! :krneki:

Madam!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ovemu? :? Mater ej, ded se nonstop polek šlepa...in to đabe... :P

Švarceneger je pička proti meni... B)

Kaj se švaraš, če pa imaš probleme z mehurjem :lol1: ....zakaj pa so kolegi, če ne zato da se malo pošlepajo, pa tebe kakega pira rešijo..... :naughty:

Vapo Izvijač? Vapo, Izvijač.

Sounds good!

:rolleyes:

Madam!

:winkiss:

Milady.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se švaraš, če pa imaš probleme z mehurjem :lol1: ....zakaj pa so kolegi, če ne zato da se malo pošlepajo, pa tebe kakega pira rešijo..... :naughty:

Milady.....

No, no? A ste videli?

:worship: :winkiss:

Špeglajte se!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa so kolegi, če ne zato da se malo pošlepajo, pa tebe kakega pira rešijo..... :naughty:

Maš prav! :D Zato bom pa jaz tebe jutri kakega pira rešil... :grim

sejmtajmsejmplejs? :whistle:

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav! :D Zato bom pa jaz tebe jutri kakega pira rešil... :grim

sejmtajmsejmplejs? :whistle:

ofkors..kaj ono na hornetki, ko jo iščeš, si že našo

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, toteki moji!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Grem jaz do konca naredit neko dobro jed, za Godyja :wub: in Dančija.

Moram pripravit kako podkupnino, da mi bosta pomivalni stroj popravila ... :whistle: !

Za vas pa imam tole ... :worship: !

Staro, kot zemlja. Torej, kot jaz. (Le tale njihov nastop ni tako star, ampak, ostali so totalni carji, kot tistega davnega leta 1978 ... :wub: :wub: :wub: )!!!

Čista 10-tka, besedilo še zdaj znam na pamet, do zadnje črke.

Ja, ja, brez skrbi, tudi razumem ga do zadnje črke! :grim

Eagles - Hotel California (Live)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, toteki moji!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Grem jaz do konca naredit neko dobro jed, za Godyja :wub: in Dančija.

Moram pripravit kako podkupnino, da mi bosta pomivalni stroj popravila ... :whistle: !

Za vas pa imam tole ... :worship: !

Staro, kot zemlja. Torej, kot jaz. (Le tale njihov nastop ni tako star, ampak, ostali so totalni carji, kot tistega davnega leta 1978 ... :wub: :wub: :wub: )!!!

Čista 10-tka, besedilo še zdaj znam na pamet, do zadnje črke.

Ja, ja, brez skrbi, tudi razumem ga do zadnje črke! :grim

Eagles - Hotel California (Live)

Lejte ha, pa malo nostalgije za gimnazijo, pa stiskanje po mračnih kotičkih te daje......Ej, že cel tedn si jo nabijam v avtu...pa ono All summer long od Kid Rocka tudi.....Mater bol sn siv, bolj glasno muziko poslušam v avtu :music2: :OK: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem jaz do konca naredit neko dobro jed, za Godyja :wub: in Dančija.

Moram pripravit kako podkupnino, da mi bosta pomivalni stroj popravila ... :whistle: !

Ni panike, naj kar pomivata... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte ha, pa malo nostalgije za gimnazijo, pa stiskanje po mračnih kotičkih te daje......Ej, že cel tedn si jo nabijam v avtu...pa ono All summer long od Kid Rocka tudi.....Mater bol sn siv, bolj glasno muziko poslušam v avtu :music2: :OK: ....

Kak si vedo? :unsure: :worship: !

He, he, stari moj, to ni zaradi glasbe, ampak zato, ker vedno slabše slišiš ... :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si vedo? :unsure: :worship: !

He, he, stari moj, to ni zaradi glasbe, ampak zato, ker vedno slabše slišiš ... :whistle: :winkiss:

Evo sem htel dopisat, pa si se že ti vslinla. :evilgrin: ...Zaenkrat slišim in vidim odlično....sem bil na tehničnem letos februarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem htel dopisat, pa si se že ti vslinla. :evilgrin: ...Zaenkrat slišim in vidim odlično....sem bil na tehničnem letos februarja

:whistle: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si vedo? :unsure: :worship: !

He, he, stari moj, to ni zaradi glasbe, ampak zato, ker vedno slabše slišiš ... :whistle: :winkiss:

:worship: :winkiss:

Evo sem htel dopisat, pa si se že ti vslinla. :evilgrin: ...Zaenkrat slišim in vidim odlično....sem bil na tehničnem letos februarja

Too late, much too late ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porka madona, kaj noben nič ne dela!? :whistle:

Jaz porabim pol popoldneva, da prečitam vaše speve, ki jih spesnite v eni uri.

Najbolj smešna pa je ta, da bo Vapo dal Mutiko kar na svoja mišična prsa ali pleča ali kam že. :eek:

V tem primeru se nebote daleč peljali, ker bo ga hitro 'scat' pritisnilo, ker je mehur zmeraj poln uniona.

Mutika, ti pa maš dobro taktiko. Če boš pripravila dobro in veliko ( to tak ali tak) kosilo, bo tolko kšira, da bosta raje šraufala kot pomivala. :rolleyes:

Kam gremo v soboto!? :whistle:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam gremo v soboto!? :whistle:

Baje okoli Velebita. Tak pravi Ata Iba. Vreme??? Pravijo, da bo! :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje okoli Velebita. Tak pravi Ata Iba. Vreme??? Pravijo, da bo! :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Te pa gremo, nič več me ne preseneča, pa če bi šli na Sofijo!

Mislim, v Sofijo!

Zopet ni dobro, saj vseeno, če gremo na Sofijo ali v Sofijo, grem brez žene! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje okoli Velebita. Tak pravi Ata Iba. Vreme??? Pravijo, da bo! :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Najmanj! Lahko pa pade zraven še Biokovo :whistle: .

Poznam pa enega, ki prodaja pomivalni stroj. Tudi pegla, kuha in sesa. Mislim, da bi ga (jo!) tudi šenkal... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :slap: :lol1:

Stari evo, če pa ti to rata, pa častim vse skupne pijačke do konca tega leta!

Tebi, pa še xr800!

Obnašaš se kao da si Švarceneger! :P

kaj te lahko jaz nesem ? pa bo isto... samo moraš povedat kako daleč te je treba nest :)

Lep dan vsem skupaj divjaki pismeni, tlko napišete, da me moja gleda postrani ker tlko sedim za računalnikom ko to solato prebiram...

no lepo se mejte vsi skup:)

B & D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem k Vangi na :beer2: . Zraven peljem ženo, da me bo peljala domov :whistle: .

:friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem k Vangi na :beer2: . Zraven peljem ženo, da me bo peljala domov :whistle: .

:friend2:

Piše ga. Varadero!

AtaIba ti si res zakon. Zjutraj sem komaj prav odprla oči pa te srečam na avtocesti( sem mogla it malo pocartat Vangeca). Pa opoldan, pred tvojo službo. Zdaj pa še greš pogledat z mamo Ibo mojega možeka. Saj ne, da si samo ti zakon. Tudi mama Iba je. Pa kaj pišem, vsi Ibeji ste. Saj mladi pa mi je posodil knjigo. :worship: Skratka, že odštevam dneve, da pride Vanga domov.

Vsem vam, ki pa tolko pišete in tudi tistim, ki samo berete pa lep pozdrav! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše ga. Varadero!

AtaIba ti si res zakon. Zjutraj sem komaj prav odprla oči pa te srečam na avtocesti( sem mogla it malo pocartat Vangeca). Pa opoldan, pred tvojo službo. Zdaj pa še greš pogledat z mamo Ibo mojega možeka. Saj ne, da si samo ti zakon. Tudi mama Iba je. Pa kaj pišem, vsi Ibeji ste. Saj mladi pa mi je posodil knjigo. :worship: Skratka, že odštevam dneve, da pride Vanga domov.

Vsem vam, ki pa tolko pišete in tudi tistim, ki samo berete pa lep pozdrav! :winkiss:

Pozdrav nazaj, ga. Varadero! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej iz druge roke! Vanga je v redu, terapije OK, obkrožen z nekaj nogometnimi reprezentancami - mladinskimi in ženskimi :eek: ! Ste razumeli? Okoli njega je puno punc, ki so stare pod 18 :evilgrin: in igrajo fuzbal. Drugi del so mamike nad 70, ki na živo muziko plešejo ena z drugo :cry: . V taki sanatorij bi mene moja tudi spustla :closedeyes: . Mami Varadero, saj bo kmalu doma, pol pa naredimo fešto. Bograč je še vedno v luftu....

In lahko noč vsem fkup :yawn: ------ :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam pa enega, ki prodaja pomivalni stroj. Tudi pegla, kuha in sesa. Mislim, da bi ga (jo!) tudi šenkal... :closedeyes:

Kdo pegla in kuha? :eek: Pomivalni stroj?

Al tisti, ki prodaja?

kaj te lahko jaz nesem ? pa bo isto... samo moraš povedat kako daleč te je treba nest :)

Lep dan vsem skupaj divjaki pismeni, tlko napišete, da me moja gleda postrani ker tlko sedim za računalnikom ko to solato prebiram...

no lepo se mejte vsi skup:)

B & D

:lol1:

Nikar si ne želi mene nosit. Sicer sem bojda bolj primerna za prenašat kot za nosit, ampak, nikoli ne veš, kje so meje. Vidva raje kak torek pridita na Šentiljskonevemkolikože, pa bomo takrat pijačko častli!

Pozdrav nazaj, ga. Varadero! :winkiss:

Tak isto!

:winkiss:

Torej iz druge roke! Vanga je v redu, terapije OK, obkrožen z nekaj nogometnimi reprezentancami - mladinskimi in ženskimi :eek: ! Ste razumeli? Okoli njega je puno punc, ki so stare pod 18 :evilgrin: in igrajo fuzbal.

Kaj mu to pomaga? Še gledat ne sme! :evilgrin:

Lahko noč, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ono na hornetki, ko jo iščeš, si že našo

Ne, ker mi noben od onih trotlov noče povedat kdo je. :(

Aja, dobro jutro radni narode i Mutika! :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker mi noben od onih trotlov noče povedat kdo je. :(

Aja, dobro jutro radni narode i Mutika! :P

Čuj, ena 35 letna ti nekaj blinka v oni temi, tak da ne vem....So ti staarejše všeč, ha?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!