Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

35 pa stara? :? Kaj si te ti pol? Pomoje če si greš kaj na občino rihtat, moraš itak na oddelek za registracijo oldtajmerjev it... :P

Mimogrede, ki mi kdo blinka? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! Tečno, leno in zaspano. Grem na kavo z vejico :evilgrin: .

Vreme bo in jutri vžgem kondicijsko furo za bližajoči se konec lepega :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej iz druge roke! Vanga je v redu, terapije OK, obkrožen z nekaj nogometnimi reprezentancami - mladinskimi in ženskimi :eek: ! Ste razumeli? Okoli njega je puno punc, ki so stare pod 18 :evilgrin: in igrajo fuzbal. Drugi del so mamike nad 70, ki na živo muziko plešejo ena z drugo :cry: . V taki sanatorij bi mene moja tudi spustla :closedeyes: . Mami Varadero, saj bo kmalu doma, pol pa naredimo fešto. Bograč je še vedno v luftu....

In lahko noč vsem fkup :yawn: ------ :zzz:

Kakšne so to kaj terapije - tudi kake masažike, pa blatne in medene obloge, ... ? Tu namreč nastopi en problem, ki se da učinkovito rešit z enim kozmetičnim posegom, ki se mu reče depilacija :evilgrin: .

Vem iz (skoraj) prve roke :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, ena 35 letna ti nekaj blinka v oni temi, tak da ne vem....So ti staarejše všeč, ha?? :naughty:

35 pa stara? :? Kaj si te ti pol? Pomoje če si greš kaj na občino rihtat, moraš itak na oddelek za registracijo oldtajmerjev it... :P

Mimogrede, ki mi kdo blinka? :?

:winkiss: :P :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so to kaj terapije - tudi kake masažike, pa blatne in medene obloge, ... ? Tu namreč nastopi en problem, ki se da učinkovito rešit z enim kozmetičnim posegom, ki se mu reče depilacija :evilgrin: .

Vem iz (skoraj) prve roke :naughty: .

:slap: Eh, to bi morala bolj ga. Varadero vprašat... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 pa stara? :? Kaj si te ti pol? Pomoje če si greš kaj na občino rihtat, moraš itak na oddelek za registracijo oldtajmerjev it... :P

Mimogrede, ki mi kdo blinka? :?

Sivi ded pač....ki so mu interesantne dolgonoge babe ......Kera ti blinka si pa, slepec kakršen pač si, zdaj že sam ugotovil

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 pa stara? :? Kaj si te ti pol? Po moje, če si greš kaj na občino rihtat, moraš itak na oddelek za registracijo oldtajmerjev it... :P

Mimogrede, ki mi kdo blinka? :?

Pol pismen rajnglafahrer!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki vsi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Saj je lahko tudi deževen petek dober dan ... sicer smo zdaj na istem, z mopedom vozit se nihče nima ravno neke posebne želje ... :unsure: ...

Zato pa bo jutri in v nedeljo lepo vreme, a ne, ataIBA in boste motorirali! :worship:

Ne, ker mi noben od onih trotlov noče povedat kdo je. :(

Aja, dobro jutro radni narode i Mutika! :P

:hmm:

In kaj bi bilo potem, če bi ti povedali? :huh:

No ja, če bi bila blont tudi v glavi, bi se mi ta tvoj pozdrav še fajn zdel! :angry: :evilgrin:

Pol pismen rajnglafahrer!! :P

:slap: :lol1: :P

Kaj si mel v mislih, Windo? Njegov moped al avto? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj drži da bi se naj jutri šlo na furo okoli velebita? Če drži, kdo vse gre? Lahko grem hcoj, čeprav sn n00b in obstaja možnost da me boste morda morali malce počakat?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj drži da bi se naj jutri šlo na furo okoli velebita? Če drži, kdo vse gre? Lahko grem hcoj, čeprav sn n00b in obstaja možnost da me boste morda morali malce počakat?

D.

Lahko greš hcoj, če ne boš :fight2: na hantle.

Planiran odhod je ob 6h zjutraj iz Slov. Bistrice (dva motorčka) - stara cesta za LJ - Kočevje. Na OMV pumpi se ob 8h pridruži Igorr iz Vrhnike, nato Delnice - Starigrad Paklenica - .....- Karlovac - Metlika - dom. Igorr ima MZ 125, tako da bo cartik fura (vozim po predpisih :evilgrin: ).

Obvezna oprema duge gate, tople rokavice,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš hcoj, če ne boš :fight2: na hantle.

Planiran odhod je ob 6h zjutraj iz Slov. Bistrice (dva motorčka) - stara cesta za LJ - Kočevje. Na OMV pumpi se ob 8h pridruži Igorr iz Vrhnike, nato Delnice - Starigrad Paklenica - .....- Karlovac - Metlika - dom. Igorr ima MZ 125, tako da bo cartik fura (vozim po predpisih :evilgrin: ).

Obvezna oprema duge gate, tople rokavice,...

Jaz nisn nikol na hantle :whistle: .

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisn nikol na hantle :whistle: .

D.

Enkrat sem naletel na takega in sem zaj malo previden :unsure: . OK? Greš zraven? Imam močen občutek, da tudi Motoristek nebo zdržo doma :alien1: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem naletel na takega in sem zaj malo previden :unsure: . OK? Greš zraven? Imam močen občutek, da tudi Motoristek nebo zdržo doma :alien1: .....

Mislim, da bom šel. Čakam na odobritev "government"-a in kaj menita brača Godec na jutranjo uro ;).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem naletel na takega in sem zaj malo previden :unsure: . OK? Greš zraven? Imam močen občutek, da tudi Motoristek nebo zdržo doma :alien1: .....

Jaz grem dvo dnevno.... :naughty: ko se nažderem :whistle: moram malo zalegnt... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem dvo dnevno.... :naughty: ko se nažderem :whistle: moram malo zalegnt... :yea1:

Lahko tebi. Jaz moram bit zvećer doma zaradi obveznosti v nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš hcoj, če ne boš :fight2: na hantle.

Planiran odhod je ob 6h zjutraj iz Slov. Bistrice (dva motorčka) - stara cesta za LJ - Kočevje. Na OMV pumpi se ob 8h pridruži Igorr iz Vrhnike, nato Delnice - Starigrad Paklenica - .....- Karlovac - Metlika - dom. Igorr ima MZ 125, tako da bo cartik fura (vozim po predpisih :evilgrin: ).

Obvezna oprema duge gate, tople rokavice,...

OK, zdaj vemo traso.

Se mi zdi, da je pri uri za mene nekoliko premala številka, če sem čisto iskren.

Mislim, da bomo mi z MBja krenili ob 07:00 in se zapodili direktnega na Kočevje.

ataIBA, a mi lahko SMS spustiš nekje pri Delnicah, oziroma Brodu na Kolpi, da vemo ali smo prehitri ali prepočasni.

Pa se potem po poti dobimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zdaj vemo traso.

Se mi zdi, da je pri uri za mene nekoliko premala številka, če sem čisto iskren.

Mislim, da bomo mi z MBja krenili ob 07:00 in se zapodili direktnega na Kočevje.

ataIBA, a mi lahko SMS spustiš nekje pri Delnicah, oziroma Brodu na Kolpi, da vemo ali smo prehitri ali prepočasni.

Pa se potem po poti dobimo.

Tankamo na pumpi Brod na Kolpi, pošljem SMS. Zaj grem namazat diske z vazelino, da nebojo rjaveli :whistle: in da neujo bremze škripale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš hcoj, če ne boš :fight2: na hantle.

Planiran odhod je ob 6h zjutraj iz Slov. Bistrice (dva motorčka) - stara cesta za LJ - Kočevje. Na OMV pumpi se ob 8h pridruži Igorr iz Vrhnike, nato Delnice - Starigrad Paklenica - .....- Karlovac - Metlika - dom. Igorr ima MZ 125, tako da bo cartik fura (vozim po predpisih :evilgrin: ).

Obvezna oprema duge gate, tople rokavice,...

Kaj takega:

post-2208-1224264220_thumb.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zdaj vemo traso.

Se mi zdi, da je pri uri za mene nekoliko premala številka, če sem čisto iskren.

Mislim, da bomo mi z MBja krenili ob 07:00 in se zapodili direktnega na Kočevje.

ataIBA, a mi lahko SMS spustiš nekje pri Delnicah, oziroma Brodu na Kolpi, da vemo ali smo prehitri ali prepočasni.

Pa se potem po poti dobimo.

Kaj vi to resno, ali jaz kaj ne kužim? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj takega:

post-2208-1224264220_thumb.jpg

D.

Je, z majhnjo spremembo. Delnice - Crikvenica - Selce in v Novem mestu za - Ratež - Kostanjevica - Brežice.

Če bo ta fura brez podaljška via Knin - Bihač, potem je papica pri Dinkotu - Starigrad Paklenica. Je pa cca 850 - 900 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejpo vam, ko mate s ščim...

..jaz pa pejš do gojzera... :evilgrin:

ker mi drugo itak nea preostane :beer2: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1:

....pa še fajn podlago mam.... :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, z majhnjo spremembo. Delnice - Crikvenica - Selce in v Novem mestu za - Ratež - Kostanjevica - Brežice.

Če bo ta fura brez podaljška via Knin - Bihač, potem je papica pri Dinkotu - Starigrad Paklenica. Je pa cca 850 - 900 km.

To imam jaz v planu... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!