Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Včasih sem ti bil dober, zdaj ti pa niti na pamet ne pride, da bi telefonsko zavrtela... :cry:

Eh, nima me več rada... :(

When love is in excess it brings a man no honor nor worthiness.

Euripides, Medea, 431 B.C.

Greek tragic dramatist (484 BC - 406 BC)

Sam po parku se sprehajam...... :cry:

They are never alone that are accompanied with noble thoughts.

Sir Philip Sidney; English poet, politician, & soldier (1554 - 1586)

:lol1:

Dobro jutro, srce! :winkiss:

Bob stezo prilagajajo dimenzijam novih fičotof. Kolesnice delajo.

Pa zakaj ravno takrat, ko grem jaz mimo? Banda :evilgrin:

Že stari Rimljani so vedeli, kje so najhitrejše in najboljše poti, zato so pa ustanovili Poetovio... .)

:P

..tut jct mislm... kot dobro vmesno postajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuuuuuuu Igorr, lepe novice ;), meni je tudi to polepšalo dan, morem priznat...

ataIBA, a slike bodo? Če rabiš pomoč mi povej :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj ravno takrat, ko grem jaz mimo? Banda :evilgrin:

Mogoče pa ravno zato, ker greš MIMO ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj ste še vedno pri gojzeru ob torkih, če bote kaki pir častli vam prijemo z veseljem nižat starostno povprečje hehe :P :D

Keri te ti si? :eek:

A mislim pravega? :rolleyes:

Ne, zdaj smo ob torkih na Šentiljskinevemkolikože, ker je zunaj premrzlo. Pri Gojzarju pa bomo spet ko bo toplo. Tak smo že stari, da ne bi radi revme haklali. Z nekaj izjemami, seveda. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, zdaj smo ob torkih na Šentiljskinevemkolikože, ker je zunaj premrzlo. Pri Gojzarju pa bomo spet ko bo toplo. Tak smo že stari, da ne bi radi revme haklali. Z nekaj izjemami, seveda. :whistle:

Aja? :eek: Kdo bi si pa rad revmo haklal???

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj ste še vedno pri gojzeru ob torkih, če bote kaki pir častli vam prijemo z veseljem nižat starostno povprečje hehe :P :D

fsaki dan :worship: razn obtorkih, ob torkih se pusiji a šentiljsko zavlejčejo ker jih zebe :headbang:

...drugači pa kaj noviga :? ...

...nič ...

..tui vredi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fsaki dan :worship: razn obtorkih, ob torkih se pusiji a šentiljsko zavlejčejo ker jih zebe :headbang:

Staaari, kak je pa mene danes na mopedu nazeblo. :krneki: Bil pri Jermanu, da bom perajt za vikend bograc. :yes: Prisel na Ptuj pred dobro uro. Ni blo smesno. :grrr

A mate na Sentiljski vredi toplo? :devil: Mogoce pa se jaz vletim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Staaari, kak je pa mene danes na mopedu nazeblo. :krneki: Bil pri Jermanu, da bom perajt za vikend bograc. :yes: Prisel na Ptuj pred dobro uro. Ni blo smesno. :grrr

A mate na Sentiljski vredi toplo? :devil: Mogoce pa se jaz vletim...

opala pa ne rect da si ze 10.000 km naredo :whistle: :whistle: :whistle: :naughty:

če prides ti pridem jaz z mopedom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opala pa ne rect da si ze 10.000 km naredo :whistle: :whistle: :whistle: :naughty:

če prides ti pridem jaz z mopedom

:blush: . Na zalost komaj prvi servis. Ampak zdaj gre ze do 8000. :kva2: Se malo, pol pa :evilgrin: ...

Pazi ti ta izziv. :o Ti bom jutri javil, kdaj si zacni natikati dolge gate. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: . Na zalost komaj prvi servis. Ampak zdaj gre ze do 8000. :kva2: Se malo, pol pa :evilgrin: ...

Pazi ti ta izziv. :o Ti bom jutri javil, kdaj si zacni natikati dolge gate. :naughty:

eh to je moj ze pred prvim servisom sel, pa ves kak lepo prede zaj :naughty: :naughty: jaz nisem preprosto zdrzal. aja zaj se komaj lušno začne :worship:

eh kake gate če sem se januarja vozo ko je kao 8 stopinj blo pa me ni zeblo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kake gate če sem se januarja vozo ko je kao 8 stopinj blo pa me ni zeblo :closedeyes:

...jutri zvecer ob 22h ne bo 8 stopinj. :grrr :naughty: :grrr Sploh na bajku. Preverjeno danes. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to je moj ze pred prvim servisom sel, pa ves kak lepo prede zaj :naughty: :naughty: jaz nisem preprosto zdrzal. aja zaj se komaj lušno začne :worship:

eh kake gate če sem se januarja vozo ko je kao 8 stopinj blo pa me ni zeblo :closedeyes:

Kaj malinovci, 8 stopinj celzija je že tropska vročina! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj malinovci, 8 stopinj celzija je že tropska vročina! :trance_33_sleep:

:grim

Preverjeno, tudi pri 4 stopinjah se da lepo "na koleno". Je pa res, da imajo drsniki nekam čuden zvok... :kva2:

ataIBA? Kava z vejico malo po deseti? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Preverjeno, tudi pri 4 stopinjah se da lepo "na koleno". Je pa res, da imajo drsniki nekam čuden zvok... :kva2:

ataIBA? Kava z vejico malo po deseti? :P

OK! Dogovorjeno! Dve vejici zaradi temperature in bele miške Carmen... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA? Kava z vejico malo po deseti? :P
OK! Dogovorjeno! Dve vejici zaradi temperature in bele miške Carmen... :alien1:

Ki te? A hočka klasika? Pridem jaz hcoj! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

When love is in excess it brings a man no honor nor worthiness.

Euripides, Medea, 431 B.C.

Greek tragic dramatist (484 BC - 406 BC)

:eek:

Mater ej, je pa toti Euripides koj dobro angleško obvladal. Za tiste cajte mislim... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki te? A hočka klasika? Pridem jaz hcoj! :D

če ap prides ti. pol pa pridem se jaz :whistle: :whistle:

samo če vapo za rundo da :closedeyes: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ap prides ti. pol pa pridem se jaz :whistle: :whistle:

Pa ne no spet!!! :( :P

Za rundo pa valda dam, ti koj zberi kaj boš, al toplo, mlačno, al celo hladno vodo. Ok no, ker si pač ti, ti dam še opcijo lizaja leda... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne no spet!!! :( :P

Za rundo pa valda dam, ti koj zberi kaj boš, al toplo, mlačno, al celo hladno vodo. Ok no, ker si pač ti, ti dam še opcijo lizaja leda... :P

ja da e nebo tak zgodilo , ko sva bla enkrat zmenjena :unsure: jaz čakam na klic. a klica od vapota od nikoder. pol pa ga moj garmin sam od sebe zasledi v eni gostilni :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz čakam na klic. a klica od vapota od nikoder. pol pa ga moj garmin sam od sebe zasledi v eni gostilni :whistle: :whistle:

Pa ti sploh veš, kolk koštajo impulzi? Kliči ti, če ti viška gnara hodi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja da e nebo tak zgodilo , ko sva bla enkrat zmenjena :unsure: jaz čakam na klic. a klica od vapota od nikoder. pol pa ga moj garmin sam od sebe zasledi v eni gostilni :whistle: :whistle:

Vapo pač ni taki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo pač ni taki :whistle:

...da nebi...

AtaIba a ono z kavo pa vejico vela :naughty: , te kuj zaštartam (na žalost 4 kole) pa gassa...

... v Hoče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!