Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

:P

... že zdaj protestiram, da jaz pa že ne bom kegl ... :nono:

:P :P :P

drugače pa ... :D a se pri tem športu tud lahko derem ??? ... O:-)

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa ...  :D  a se pri tem športu tud lahko derem ??? ...  O:-)

Odvisno, če boš dovolj glasna... glede na to, da se mikrovalovka dere tako, da skuha vodo, bi se mogoče lahko ti drla tako, da bodo padali keglji.

@crashover: Ideja z Malečnikom ni slaba, javi, kak je kaj stanje z rezervacijami, pa kolko prog majo... če bo fraj, lahko kar rezerviraš dve progi za v torek ob 20.00...

Kaj menite ostali?

LP

Marko

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa ... :D a se pri tem športu tud lahko derem ??? ...

Ja lahko, če ti kugla na nogo pade :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Malečniku imajo dve progi, moram pa vas malo razočarat, da se ne boste preveč veselili, je tam ponavadi vse zasedeno. Če bo tam zasedeno, nam ostane opcija, da gremo v Lovrenc na Pohorju, to pa itak že veste kje je to.

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa Lovrenc na Pohorju... suits me...

Pol pa daj kar rezervirat, če se ti da, da ne bomo izviseli! Pa ne pozabi sporočit, kako in kaj!

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je sledeča, ob torkih keglajo lovrenške ome (tako kot lani). Začnejo ob 19.15, končajo pa nekje ob 20.30. Lahko pridemo prej al pa kasneje. Bi vam bilo prepozno, da bi bili gori ob 20.30???? Moram čimprej javit...

LP D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dašenka je rezervirala Lovrenc na Pohorju!

KEGLANJE JE V TOREK, 9. 3. 2004 ob 20.30 V LOVRENCU NA POHORJU!

ZBOR JE OB 19.45 PRED MLADO LIPO.

Bodite točni!

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ne pozabit na ustrezno obutev, najboljše da si športne copate prinesete kar zraven, seveda očiščene, da ne poškodujemo podlage na kegljišču.

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

khm ... oprostite moji blondni nevednosti ... ampak, a to so lahko kar navadne športne copate ... po domače adidaske ??? ... :? :? :? ... ali pa kaki drugi šuhi s kako drugo podlago ... :? :? :? ... da ne bom drsala namesto kegljala in mojo rit podirala namesto kegljev ... O:-) :ph34r: :lol1: ... saj veste da je Nata včasih nerodna ... O:-) :unsure: ... drugače pa da danes še drugič Kekca citiram ...

... pridem ... :kva2: :D

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealna obutev so dvoranski športni copati s podplati iz surove gume (oranžno-rumene), sicer pa bodo dobri vsaki, ki ne puščajo črt in sledi. Preobut se pa moramo tudi zato, da s čevlji na kegljišče ne prinesemo nepotrebne svinjarije.

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še šuhov nebo... se jih da tam tud sposodit???

LP

-matej

sine, če bo šlo tako dalje še marsičesa ne bo...... :fight2:

so mi prišle neke čudne informacije na uho, pa sem bil kar precej jezen, ko sem to izvedel... :hmm:

mislim da je šola neizbežna ob prvem srečanju.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sine, če bo šlo tako dalje še marsičesa ne bo...... :fight2:

so mi prišle neke čudne informacije na uho, pa sem bil kar precej jezen, ko sem to izvedel... :hmm:

mislim da je šola neizbežna ob prvem srečanju.......

informacije?.. hmmm. le kaj bi to lahko bilo :) .... hmm, hmm... res je da se že dolgo nismo srečali.. mogoče je kaj takega, zaradi česar se niti ne zavzamem :)... oz, mi je že nekako - vsakdanje? :)..

no, me praw zanima kaka bo ta "šola" :) ... ju3 torej se vidimo? :D

LP

-matej

PS: za šuhe še me vseeno zanima... marko?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sine....tud men so prišle na uho določene informacije, ki terjajo kak vzgojni prijem. A bom res morala pridet v Maribor?! :hmm:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla in Quota <_< , po zanemarjanju vajinega naraščaja, sva s Crashem samostojno predelala nekaj neobhodnih življenskih lekcij ( :beer2: ) pri nekaterih pa ni potreboval pomoči ( :wub: ), razvil se je tudi v inovativnega podjetnika ( :devil: ). Vajina trenutna skrb spominja na: Povratak odpisanih.... :P

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi stric DTW......pa da ne učiš ti najinega naraščaja kakšnih napačnih lekcij? :hmm:

Najbolš, da takoj očka pokličem, da preveri zadevo!

QUOTAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alla (Zaskrbljena mami)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

vidim da smo zašli s teme ... :lol1:

... dragi moji ... ker je na žalost pri nas prišlo do spremembe delovnega plana moram za danes zvečer tukaj in zdaj podati v mojem imenu opravićilo, da me žal ne bo na keglanje ... :cry: ... :cry:

zato bom Crashu predala odgovornost, da vam meče kugle po nogah ... :D

do naslednjič ... :004 mejte se ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sine....tud men so prišle na uho določene informacije, ki terjajo kak vzgojni prijem. A bom res morala pridet v Maribor?! :hmm:

Alla B)

Ne upaš...

Pok, Pok, pooook...

:naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, že upam....sam časa kronično primanjkuje.......pa še nemobilna sem, tko da bo moral ata sineka za ušesa....... :rolleyes: B)

Alla B)

P.S. Pridem ob prvi priliki..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, že upam....sam časa kronično primanjkuje.......pa še nemobilna sem, tko da bo moral ata sineka za ušesa....... :rolleyes:  B)

Alla B)

P.S. Pridem ob prvi priliki..... :rolleyes:

Aja???

Pazi se Alla, Crash ima vplivnega botra

firedevil.gif

in znance

B) sasmokin.gif :ph34r: :devil: B) :ph34r: chased.gif B) :devil: :ph34r: B)

:ph34r: sasmokin.gif B)chased.gifasthanos.gif :devil: twak.gif

firedevil.gif

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHEHE :yea2:

DTW - pivo za tebe :D ( PS: podjetnik ja.. hehe :devil: )

za Allo pa Quoto pa: ... dhja, draga starša... verjetno se premalo vidimo in sta premalo v stiku z manu, pa sem vama ušeu iz vajeti :) ... kdo je kriv?.. jaz sem VELIKO torkov pri lipi, kaj pa vi2? :) hehehe... nevem nevem.. se bota mogla malo popravit :D

sicer pa... mislim da sem dobro vzgojen :rolleyes: tak da, ni treba tolko skrbet... lahka pa se vseeno malo večkrat oglasita ;)

LP - se vidimo na keglanju!...

-matej

Popravljeno . Popravil CrashOver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

kaj zdaj "krožek Maribor" ... :D ... koliko poškodovanih od keglanja ... :?

... a ste vsi v bolnici, da ni nobenga poročila z dogodka ... :unsure:

ste dobro podirali ... ??? ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, že upam....sam časa kronično primanjkuje.......pa še nemobilna sem, tko da bo moral ata sineka za ušesa....... :rolleyes: B)

Alla B)

P.S. Pridem ob prvi priliki..... :rolleyes:

mama ni panike, v vajini odsotnosti je DTW dobro prevzel vzgojo, včasih pa se iz inozemstva vključi še Stric Pervy, tako da sta lahko sigurna, da je mali Crash v dobrih rokah in da bo odrastel v poštenega in dobrega motorista! :OK: .) :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

hej hoj halo štajerska klapa :D ... a dogaja kaj jutri :grim ali nič od tega :grrr ... :?

..kje ste vsi :? še vedno v bolnici od keglanja :? ...al na prevzgojnih zavodih :? ... ne ne ... že vem ... sigurno ste vsi na :beer2: ... ja ja to bo to ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!