Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Šokac, moj veliki prijatelj! :worship: :worship: :worship: :OK:

Ma Pips, kje si mene najšo? Internet, kaj je že to? Ti mene tako iza pozadine, jel. :naughty:

Čisto tako na brzake. Na Krasu pa nisem bil že 6-7 let. Žal!

Tomaj v Tomaju, odlična papica. :worship:

Ravbar v Dutovljah, odlična hrana, dobiti prostor v nedeljo sredi dneva, skoraj misija nemogoče. Jebem ti špagetarijo nenasitno. :BUA:

Boris Lisjak, predčasna najva za degustacijo odličnega vina in pršuta ter vsega kaj spada zraven.

Dobra tudi gostilna Franko (podabo kraj) v smeri Krasa proti Gorici.

Pips zadovoljen? Seos, mej se!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Gostilna Gombač

Gostilna Grgič, Sežana

Gostilna Grill, Sežana

Gostilna in pizzeria pr'Bzku

Gostilna in prenočišča Grahor, Dane pri Sežani

Gostilna Kraljestvo pršuta, Kobjeglava

Gostilna Kraški hram, Križ

Gostilna Malovec, Divača

Gostilna Mohorčič, Sežana

Gostilna Muha, Lokev

Gostilna NA PLACU, Kazlje

Gostilna Obersenel

Gostilna Pizzeria Sila, Lokev

Gostilna pri Čotniku, Dolnje Ležeče

Gostilna Pri hribu, Povir

Gostilna Ravbar, Dol pri Vogljah 5, Dutovlje

Gostilna Ražem, Lokev

GOSTILNA SKOK, ŠTORJE

Gostilna Tomaj, Tomaj

Gostilna Ukmar, Dutovlje 61

GOSTILNA V PARKU ŠKOCJANSKE JAME, SLOVENIJA

Gostilna Zoro, Štanjel

Gostilna Šajna - Domačija v Šepuljah s prenočišči, Šepulje

Gostilna Šmuc, Sežana

Gostilna Špacapan, Komen

Izletniška kmetija Grča, Hruševica

Izletniška kmetija ORU, Avber

Kraška vinska cesta, Kras

MESEC KRAŠKE KUHINJE, Kras

Motel Kompas MTS, pivovarna, pivnica in picerija Gold, Sežana

Okrepčevalnica Ambasador

Okrepčevalnica Apetit

Okrepčevalnica Center

Okrepčevalnica Grad, Štanjel

Okrepčevalnica Na starem placu, Komen

Okrepčevalnica Ruj, Dol pri Vogljah

Okrepčevalnica s prenočišči PR' VNCKI

Okrepčevalnica SKALA, Šmarje pri Sežani 28 B, 6210 SEŽANA

Okrepčevalnica Spark

Okrepčevalnica Štoka

Penzion Risnik

Pivnica in pizzerija Orient Express, Divača

Pizzerija in špageterija Cavallino, Sežana

Restavracija Carat, Sežana

Samopostrežna restavracija Lenivec, Sežana

Turistična kmetija Abram Žerjal, Sveto pri Komnu

Turistična kmetija Marica Žiberna, Štorje 52

Turistična kmetija Marušič, Lokvica, Opatje selo

Turistična kmetija ORU, Avber

Turistična kmetija Ostrouška Pelicon, Coljava

Turistična kmetija Petelin - Durcik, Pliskovica

Turistična kmetija pr'Betanci

Turistična kmetija Tavčar, Hruševica, Hruševica

Turistična kmetija Škerlj

Špacapanova Hiša, Komen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, moj veliki prijatelj! :worship: :worship: :worship: :OK:

Ma Pips, kje si mene najšo? Internet, kaj je že to? Ti mene tako iza pozadine, jel. :naughty:

Čisto tako na brzake. Na Krasu pa nisem bil že 6-7 let. Žal!

Tomaj v Tomaju, odlična papica. :worship:

Ravbar v Dutovljah, odlična hrana, dobiti prostor v nedeljo sredi dneva, skoraj misija nemogoče. Jebem ti špagetarijo nenasitno. :BUA:

Boris Lisjak, predčasna najva za degustacijo odličnega vina in pršuta ter vsega kaj spada zraven.

Dobra tudi gostilna Franko (podabo kraj) v smeri Krasa proti Gorici.

Pips zadovoljen? Seos, mej se!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Seos Rocky na vem zakaj imaš občutek da .... ti si mi v prejšnem postu dal idejo za pšut jaz pa ne poznam nobene gostilne,kjer bi lahko dober pršut tudi pojedel brez nekih najav in cirkusov lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj, ne upa nihče napisati ?

Predlagam zbor ob 08:00 (?) na Tuš Pumpi, za pot se pa tam zmenimo.

Meni najbolj Kras diši, imam eno pot v dolžini 555 km in ima fajn možnost, da zamundiki pridejo po avtocesti do Sežane, pa še po Krasu se jo da krajšat, če bi bila to želja.

Za Bihač je tudi cirka 508 km, ampak je verjetno boljše od Krapine do Karlovca po avtocesti pa še preko Plitvic, drugače je to bolj dolgčas.

Za Istro (Rovinj) pa mi pravi, da bi okoli 650km morali narediti. Rocky a imaš ti kje nagledane kake ribice ?

Če je kdo zainteresiran naj malo SMSne.

Zbor lahko tudi na 09:00 prestavimo; pravzaprav bi meni to še bolj pasalo :) čeprav je to po stari uri že 10:00 ....

Hi!

Dolgo se nisem nič oglasil. Pravzaprav zelo dolgo.... bil sem z vami na eni pomladanski (al morda še zimski) furci v logarsko dolino (tam je bil še sneg) :whistle:

Morem priznat, da me pošteno mika, da bi se vam jutri ponovno pridružil... seveda če me boste vzeli zraven. :unsure:

Ali se dobimo ob 9.00 ? :unsure:

Lep pozdrav!

Beco - Sebastijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda če me boste vzeli zraven. :unsure:

Toteki vsakega vzamemo za svojega, če je le na štose! :worship:

Sicer pa, kaj kokodakam, jaz se itak ne morem vozit. :cry: Je pa res, kar je res in če se boste uspeli zmenit, ob kolkih se dobite, se bo izcimila super furca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Rocky na vem zakaj imaš občutek da .... ti si mi v prejšnem postu dal idejo za pšut jaz pa ne poznam nobene gostilne,kjer bi lahko dober pršut tudi pojedel brez nekih najav in cirkusov lp

Pips, nič bat, vse ovce na broju in vse OK. Nobene agresivnosti z moje strani. Mogoče delček hudomušnosti in dobronamernosti. Pa dajmo še enkrat:

Tomaj v Tomaju, odlična papica.

Ravbar v Dutovljah, odlična hrana, dobiti prostor v nedeljo sredi dneva, skoraj misija nemogoče. Jebem ti špagetarijo nenasitno.

Boris Lisjak, predčasna najva za degustacijo odličnega vina in pršuta ter vsega kaj spada zraven.

Dobra tudi gostilna Franko (podabo kraj) v smeri Krasa proti Gorici.

Gledano generalno pa po mojem ne moreš zgrešit, če povprašaš domačine kako in kje je dober futer.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn se mejte jutri. Mi je prav žal, da se vam s svojo vzhodnonemško bejbo ne moreva pridružit. :mellow:

... pa lahko noč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, mali skorajžabar.

:hmm: No ja, pravzaprav si bolj Štajercu podoben ... :P !

Spat, mularija! :evilgrin:

Lahko noč, toteki!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Jako loše vreme, orkanski jugo, jako vino i skupe ribe so me usmerile včeraj domov. Padla dobra riba (ona za jest :evilgrin: ) v Betini na Murteru, dobri čevapi v Drvaru, ....

Sedaj glumim gljivu in planiram peški sprehod čez Pohorje v smeri zg. postaja vzpenjače čez Tri kralje do doma z tremi babikami ali pa :whistle: ...

Želim lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, mali skorajžabar.

:hmm: No ja, pravzaprav si bolj Štajercu podoben ... :P !

Spat, mularija! :evilgrin:

Lahko noč, toteki!

:winkiss:

Dobro jutro, Toteki!

Totika Mutika, ja ni kaj, močen vpliv mate Toteki na take male klince. Še je upanje zame, da me iz skorajžabarja spreobrnete v ... :P :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Beco, Darko3G in jaz smo srečno prispeli s Krasa.

Pot je bla: Mb - Dobrna-Sežana-Dutovlje(hama hama)-Nova Gorica-Bovec-Predel-Rateče-Korensko-Borovlje-Pliberk-Dravograd-Mb.

Mi je na števcu pokazalo točno 599km.

Sonce smo imeli pripeto na mopede, edino po 18:00 ni več htelo svetit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer, Toteki!

Hojla,

Beco, Darko3G in jaz smo srečno prispeli s Krasa.

Pot je bla: Mb - Dobrna-Sežana-Dutovlje(hama hama)-Nova Gorica-Bovec-Predel-Rateče-Korensko-Borovlje-Pliberk-Dravograd-Mb.

Mi je na števcu pokazalo točno 599km.

Sonce smo imeli pripeto na mopede, edino po 18:00 ni več htelo svetit.

Al sem vam fouš. :unsure:

A je še/že kaj snega na Predelu? V začetku oktobra, ko sem nazadnje križaril tam gor, ga je bilo kar nekaj.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Toteki!

Totika Mutika, ja ni kaj, močen vpliv mate Toteki na take male klince. Še je upanje zame, da me iz skorajžabarja spreobrnete v ... :P :yes:

He, he, brez skrbi, še žabarja spremenimo v kaj bolj solidnega, kako ne bi skorajžabarja, posebej, ker je iz pravega testa! :whistle: Heeec! Poznam kar nekaj čisto cool žabarjev.

Aja, pa lahko noč! Mater, ste bili danes glasni ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tik pred Mižalami se spomnem, da sem nekaj pozabil... Obrnem, in s polnim gasom nazaj na Motosvet.

Lahko noč, Toteki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Beco, Darko3G in jaz smo srečno prispeli s Krasa.

Pot je bla: Mb - Dobrna-Sežana-Dutovlje(hama hama)-Nova Gorica-Bovec-Predel-Rateče-Korensko-Borovlje-Pliberk-Dravograd-Mb.

Mi je na števcu pokazalo točno 599km.

Sonce smo imeli pripeto na mopede, edino po 18:00 ni več htelo svetit.

Hvala Gody ju za krasno furo. Še papica je bila odlična. Ampak: Kaj ste naredili iz mene - pravega divjaka. Še malo pa sem bom lahko vozil s Tatjano in Star-om.

Moram priznati, da je prav koristno voziti se z Godyjem. Imam precej boljši občutek na motorju, čeprav je včasih kar fejst letelo. Nekak se mi zdi, da napredujem, čeprav se to na zunaj ne vidi vedno. Ko sem krenil minuto pred njima in šel po AC do Frama sta me postari cesti ujela že v Slovenski Bistrici in zdržala moj tempo celo do Konjic. Pol pa sta me fsake tolk cajta malo počakala. Ampak nazaj skozi Avstrijo in od Dravograda dalje pa sem vsaj luči vedno videl spredaj.

V glavnem fajn je blo. Ceste so bile prave, bom pa to ponovil še poleti, podnevi, brez megle in mokrih cest. Dol s Korenskega sedla, tisti dolgi spust pa mokra cesta, me je bilo kar malce strah.

Bi pa s temi kilometri lahko jedli tudi čevape - tam spodaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kaki zaspanci ste! :evilgrin: :P

Hvala Gody ju za krasno furo. Še papica je bila odlična. Ampak: Kaj ste naredili iz mene - pravega divjaka. Še malo pa sem bom lahko vozil s Tatjano in Star-om.

Moram priznati, da je prav koristno voziti se z Godyjem. Imam precej boljši občutek na motorju, čeprav je včasih kar fejst letelo. Nekak se mi zdi, da napredujem, čeprav se to na zunaj ne vidi vedno. Ko sem krenil minuto pred njima in šel po AC do Frama sta me postari cesti ujela že v Slovenski Bistrici in zdržala moj tempo celo do Konjic. Pol pa sta me fsake tolk cajta malo počakala. Ampak nazaj skozi Avstrijo in od Dravograda dalje pa sem vsaj luči vedno videl spredaj.

V glavnem fajn je blo. Ceste so bile prave, bom pa to ponovil še poleti, podnevi, brez megle in mokrih cest. Dol s Korenskega sedla, tisti dolgi spust pa mokra cesta, me je bilo kar malce strah.

Bi pa s temi kilometri lahko jedli tudi čevape - tam spodaj.

:OK:

Super. Predvsem tisto, da bo treba tole in podobne jesensko-zimske furce ponovit v svetlem in bolj prijaznem letnem obdobju. Potem je šele pravi užitek.

Za transformacijo v divjaka pa si zaslužen samo ti in nihče drug. Ampak, tak je to, če se voziš z Godyjem. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro al že dober dan Toteki.

No včerjašnja furca je bla res super, zato hvala Gody-u za res dobro izbiro. :worship: Sonček nas je res spremljal na furci z izjemo zadnjih "5" km . :whistle: O snegu na Predelu ne duha ne sluha (razn če si vrat lomiš v vrhove "hribčkov"). Papica super, družba super, vse super... to bo res potrebno ponoviti v čim krajšem času in čim večji zasedbi! :naughty:

Zdaj pa res DELAT! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še z moje strani lep pozdrav....zdaj veste zakaj me ni bilo na zaključni furi..... :evilgrin: :whistle: PS Ko bi šele videli kaki model je vozo toto krntijo z plešastimi gumami od kao policijskega motorja :wacko:

post-6744-1225711882_thumb.jpg

post-6744-1225711890_thumb.jpg

post-6744-1225711895_thumb.jpg

post-6744-1225711907_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še z moje strani lep pozdrav....zdaj veste zakaj me ni bilo na zaključni furi..... :evilgrin: :whistle: PS Ko bi šele videli kaki model je vozo toto krntijo z plešastimi gumami od kao policijskega motorja :wacko:

Skije, skije, skije, skije... brusit... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!