Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Čer Toteklandija, kako kaj? :hmm: Vreme baš lih ni najboljše. :unsure: Diši po snegu. :evilgrin:

Moped sestavljamo, tako da bo perajt za drugo leto. :naughty:

:worship: :worship: :worship:

Vangec, pa gre spet zares, a ne?

WEJLAAAAAAAAAAAAAA TOTEKSRCKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da se po dolgem casu spet malce javljam na polozaj :naughty: !

O:-) :whistle:

En lep pozdravcek iz 04!

Cmoka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ojlala, Mačkica!

Končno si se spet pojavila iz ilegale.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno! Meni bi tudi pasalo, če bi bile Delnice bližje, tako pa moraš pokat 200 km, da prideš na toplo, nazaj čez Plitvice pa tudi niso cuker temperature. Je pa zato pod Velebitom nebeško.

Pogledamo danes Trontlja in po pameti.

LP.

Ata Iba, se strinjam s teboj. Ampak se mi resnično ne ljubi zjutraj na pol v temi vozit po mokri cesti. Tudi temperature niso nič kaj prijetne pa še dan je kratek. Res pa je, da če bi šel na Jadran (kar me rajca) bi šel še mogoče kam bolj na jug in v ponedeljek ali torek nazaj. Imam namreč podalšanj vikend.

Bilo kak se boš odločil, ti želim vse lepo, dobro in pazi nase. Da si pa odkačen (kar mi je zelo všeč), pa tak vem.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :winkiss:

Komaj čakam, da bo cela totek kripl kompanija spet na motorjih!

Sicr me danes noga ful boli, ampak upam, da je to le zato, ker bo jutri lepo vreme! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ki si lubica??????? Poroka, dvojčki, tujina,....ali kaj?

Tudi tebi koš :winkiss: !!!

Hihihihi- poroka+ 3jcki in se tujina po vrhu, da ves, pa se komet trscil v betico, hihihihi :naughty: ....

ne ...samo slaba sezona in 2 meseca bolniske..... :headbang: :headbang: :headbang: pa se in se..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ihhhhhh...pau kokosov oreh na buco....pa sem spet na MS, hihihihi :naughty: ...ampak se pazi.... bolj vrazja kot kdajkoli, hehehehe :naughty: :naughty: :naughty:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicr me danes noga ful boli, ampak upam, da je to le zato, ker bo jutri lepo vreme! :naughty:

Muti glej, da bo res! :winkiss:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti glej, da bo res! :winkiss:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Jaaaa, saj MORA bit lepo vreme, če greste totek-norci na motorje!

No, pa še en mali "skorajžabar", ki pa je že itak naš! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaa, saj MORA bit lepo vreme, če greste totek-norci na motorje!

No, pa še en mali "skorajžabar", ki pa je že itak naš! :rolleyes:

Totika Mutika, mali skorajtotek torej. :naughty: :OK:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, Mačkica!

Končno si se spet pojavila iz ilegale.

:winkiss:

Ahammmm, se ga jawlam na polozaju, draga Muti! In opazam........ da moram ogromno nadoknadit.........

Ejjjjjjjj...BTW....upam, da Toteklandeki se ne uvajate kake stroge odpustke, hihihihi...od nove vlade pa to, hihihihi....JOKE

CMOKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TUTTALLAFAMILLIADELLATOTEKLANDEK :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihihihi- poroka+ 3jcki in se tujina po vrhu, da ves, pa se komet trscil v betico, hihihihi :naughty: ....

ihhhhhh...pau kokosov oreh na buco....pa sem spet na MS, hihihihi :naughty: ...ampak se pazi.... bolj vrazja kot kdajkoli, hehehehe :naughty: :naughty: :naughty:

:winkiss:

Čuj Mače, pa tebi se dogaja skoraj isto kot Keith Richard-u od Stonsov! S to razliko, da je namesto kokosovega oreha on sam padel s palme, seveda na glavo. Potem pa bil po okrevanju na odru še bolj vražji :evilgrin: kot bilo kdaj. V bistvu ista ..... samo drugo pakovanje. :naughty: :winkiss:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diši po snegu. :evilgrin:

Sneg! :eek: ...je kdo reko sneg :yea2: :010

Skijanje, skijanje.... :kva2: :kva2: :kva2: :whistle: :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos,

Skorajtotek in AtaIBA, za jutri sem na Rockijevi strani in se vama ne bom pridružil, želim vama lepo furo. Nemrem, ker sem do sedaj delal in morem malo ajat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totika Mutika, mali skorajtotek torej. :naughty: :OK:

:lol1:

Ja, dečko, bravo, skorajtotek!

Samo ne vem, kako bi še žabarja vkomponirala? :hmm: :P

Ahammmm, se ga jawlam na polozaju, draga Muti! In opazam........ da moram ogromno nadoknadit.........

Ejjjjjjjj...BTW....upam, da Toteklandeki se ne uvajate kake stroge odpustke, hihihihi...od nove vlade pa to, hihihihi....JOKE

CMOKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TUTTALLAFAMILLIADELLATOTEKLANDEK :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Eh, Mačkica draga, pridi ti nas malo pogledat in se boš na lastne oke prepričala, da smo tak vreji, kot smo vedno bli! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg! :eek: ...je kdo reko sneg :yea2: :010

Skijanje, skijanje.... :kva2: :kva2: :kva2: :whistle: :naughty: :P

Heh, eni na skije, drugi na motorje ... vseeno, če je zima, vsem je super!

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg! :eek: ...je kdo reko sneg :yea2: :010

Skijanje, skijanje.... :kva2: :kva2: :kva2: :whistle: :naughty: :P

pššššššššššt :trance_33_sleep: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Ja, dečko, bravo, skorajtotek!

Samo ne vem, kako bi še žabarja vkomponirala? :hmm: :P

Hmm...

skorajtoteški skorajžabek?

Ah... Tako je predolgo. Saj se z veseljem tistega o žabah znebim, mimogrede. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos,

Skorajtotek in AtaIBA, za jutri sem na Rockijevi strani in se vama ne bom pridružil, želim vama lepo furo. Nemrem, ker sem do sedaj delal in morem malo ajat. :whistle:

Okej. Prijeten počitek ti želim, potem pa gas! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...

skorajtoteški skorajžabek?

Ah... Tako je predolgo. Saj se z veseljem tistega o žabah znebim, mimogrede. :naughty:

Se strinjam. Za žabe.

Mirno si lahko skorajtotek. Itak mnogo bolje zveni, kot skorajžabar. :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Ja, dečko, bravo, skorajtotek!

Samo ne vem, kako bi še žabarja vkomponirala? :hmm: :P

Eh, Mačkica draga, pridi ti nas malo pogledat in se boš na lastne oke prepričala, da smo tak vreji, kot smo vedno bli! :rolleyes:

Samo da skrpeto *poslihtam* Pa ves, da pridrajsam.... DA VAS ZE KONCNOOOOOOOOOOO SPET MALO VIDIM :wub: :wub: :wub: ..........

emmmmmmmmm...BTW.... so torki se aktualni :naughty: :naughty: :whistle: O:-) ?

Saj ves.... macke se rade potepamo, hihihihi :whistle: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da skrpeto *poslihtam* Pa ves, da pridrajsam.... DA VAS ZE KONCNOOOOOOOOOOO SPET MALO VIDIM :wub: :wub: :wub: ..........

emmmmmmmmm...BTW.... so torki se aktualni :naughty: :naughty: :whistle: O:-) ?

Saj ves.... macke se rade potepamo, hihihihi :whistle: :winkiss: :winkiss:

Ja, so aktualni, tile naši torki.

Kadarkoli ti bo uspelo, saj veš, kot sem ti že rekla ... dobrodošla! VEDNO! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata Iba, se strinjam s teboj. Ampak se mi resnično ne ljubi zjutraj na pol v temi vozit po mokri cesti. Tudi temperature niso nič kaj prijetne pa še dan je kratek. Res pa je, da če bi šel na Jadran (kar me rajca) bi šel še mogoče kam bolj na jug in v ponedeljek ali torek nazaj. Imam namreč podalšanj vikend.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

oj kaj že nekatere rajca presnetoooooooooooooo :naughty: :naughty: :naughty:

potem pa prileti malo mimo Grobnika, da boš navijal zame, če se bom odločila, da odpeljem kakšen krog ali dva :winkiss: :winkiss:

če ne pa vsem en lep večer in še lepšo nedeljo....... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno zelo lepo nedeljsko jutro, oz. dopoldne želim vsem Toteklanderjem,

in vsem ki so to skoraj, in tudi tistim ki jih nekaj časa ni bilo na sceni, mijav.

Vreme sicer suho, ampak neke vročine pa lih ni za zaznat, ja jug bo kar prava odločitev za vse,

ki ga boste danes na dveh kolesih pičli naokoli.Pa srečno in varno nedeljo vsem! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wasabi?!? :alien1:

Niente!

:trance_33_sleep:

Eno zelo lepo nedeljsko jutro, oz. dopoldne želim vsem Toteklanderjem,

in vsem ki so to skoraj, in tudi tistim ki jih nekaj časa ni bilo na sceni, mijav.

Vreme sicer suho, ampak neke vročine pa lih ni za zaznat, ja jug bo kar prava odločitev za vse,

ki ga boste danes na dveh kolesih pičli naokoli.Pa srečno in varno nedeljo vsem! :winkiss:

Kaj zaj, si že moped vkup našraufal? :whistle: :winkiss:

Ojlala, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Danes pa je bil moj Kwak na sprehodu. Baje je zadovoljno predel in bil na sploh priden! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niente!

:trance_33_sleep:

Kaj zaj, si že moped vkup našraufal? :whistle: :winkiss:

Ojlala, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Danes pa je bil moj Kwak na sprehodu. Baje je zadovoljno predel in bil na sploh priden! :worship:

Alternativa maratonski varianti AtaIbe in Skorajtoteka je uspela. Kwak od mutike se je res sprehodil, samo Gody je malo godrnjal, ker je pač imel nekaj malega pod ritjo. Razen 'katrce' ni pojedel nič, ker bi verjetno iz predenja prešlo v renčanje :rolleyes:

Fajn je blo! :worship:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!