Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dober večer, Toteki!

No, pa sem eden od članov delegacije AtaIBA&Skorajtotek doma. Sva šla do Dinkota na lignje in nazaj. Vreme pod Velebitom je bilo super! Po občutku okoli dvajset stopinj, pa še pihalo ni. No, AtaIBA se pa še trajba in zmrzuje po AC do doma.

Alternativa maratonski varianti AtaIbe in Skorajtoteka je uspela. Kwak od mutike se je res sprehodil, samo Gody je malo godrnjal, ker je pač imel nekaj malega pod ritjo. Razen 'katrce' ni pojedel nič, ker bi verjetno iz predenja prešlo v renčanje :rolleyes:

Fajn je blo! :worship:

Me veseli, da ste se fajn meli. Kam ste pa pičili pol? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer, Toteki!

No, pa sem eden od članov delegacije AtaIBA&Skorajtotek doma. Sva šla do Dinkota na lignje in nazaj. Vreme pod Velebitom je bilo super! Po občutku okoli dvajset stopinj, pa še pihalo ni. No, AtaIBA se pa še trajba in zmrzuje po AC do doma.

Me veseli, da ste se fajn meli. Kam ste pa pičili pol? .)

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj, si že moped vkup našraufal? :whistle: :winkiss:

Delamo, šraufamo srečujemo se s težavami in problemi, ampak do spomladi bo perajt. :evilgrin:

Lep večer vsem, pa kake fotke današnje fure bi lahko gor nalimali. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer, Toteki!

No, pa sem eden od članov delegacije AtaIBA&Skorajtotek doma. Sva šla do Dinkota na lignje in nazaj. Vreme pod Velebitom je bilo super! Po občutku okoli dvajset stopinj, pa še pihalo ni. No, AtaIBA se pa še trajba in zmrzuje po AC do doma.

Moj ata že doma. Najprej se je šel polit z vročo vodo, pol je spil kozarec travarice, čaj, nadaljeval s pečenko, repinclovo solato, zaj bi rad še pivo ... Se pa vidi, da se je imel fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ata že doma. Najprej se je šel polit z vročo vodo, pol je spil kozarec travarice, čaj, nadaljeval s pečenko, repinclovo solato, zaj bi rad še pivo ... Se pa vidi, da se je imel fajn.

Zdravo, IBA!

Hvala za obvestilo, da je srečno prišel. Je moralo bit pa mrzlo čez Trojane. Do Ljubljane, kjer sva se razšla se mi niti ni zdelo. No pozdravi ga, pa malo ga podraži, če gre naslednji vikend spet kam. :naughty:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delamo, šraufamo srečujemo se s težavami in problemi, ampak do spomladi bo perajt. :evilgrin:

Lep večer vsem, pa kake fotke današnje fure bi lahko gor nalimali. :whistle:

Saj veš, Vangec, da bodo fotke takrat, ko se bova midva spet zraven vozila, tale delegacija danes ni ravno navdušena nad fotografiranjem ... so bile pa Katre bojda odlične, so povedali.

... če gre naslednji vikend spet kam. :naughty:

Vidva sta prava manijaka! :worship: :worship: :worship:

Tak. Grem spat.

Nogobol, glavobol in zaspanost tik pred "dolpadanjem".

Lahko noč, toteki in en skorajtotek!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva sta prava manijaka! :worship: :worship: :worship:

Tak. Grem spat.

Nogobol, glavobol in zaspanost tik pred "dolpadanjem".

Lahko noč, toteki in en skorajtotek!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Eden bolj, kot tadrug, a? :whistle:

Ah boga... Sej vsi vemo kaj ti manjka. :grim

Tudi tebi lahko noč in lahko noč tudi ostalim Totekom. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nogobol, glavobol in zaspanost tik pred "dolpadanjem".

Cao Muti,

sicer ni bogve kaka tolazba, vendar smo zgleda imeli vsi "kripli" ta vikend obilo tezav. Tudi jaz ze od vceraj zjutraj cutim vse kosti + zloma. :headbang: Pa se toto ferdamano martinovo... :whistle: :yea2: :whistle: Danes na Ptuju ogrooomno motorjev v akciji, jaz pa prisel domov zjutraj... Kdaj ze? :blush:

Mehko "dolpadanje" zelim... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Vreme sicer suho, ampak neke vročine pa lih ni za zaznat, ja jug bo kar prava odločitev za vse,

ki ga boste danes na dveh kolesih pičli naokoli.Pa srečno in varno nedeljo vsem! :winkiss:

Tudi Golica s katro je bila odlična odločitev. Zelo malo mokre ceste, v glavnem sonce in nobene "gužve".

Videl sem tudi enostavno in hitro pomoč, ko je v rezervoarju mopeka zmanjkalo benzina.

Peljali smo se (vsi brez fotoaparata): gody01, Marvin2, Darko3g in STAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Golica s katro je bila odlična odločitev. Zelo malo mokre ceste, v glavnem sonce in nobene "gužve".

Videl sem tudi enostavno in hitro pomoč, ko je v rezervoarju mopeka zmanjkalo benzina.

Peljali smo se (vsi brez fotoaparata): gody01, Marvin2, Darko3g in STAR.

Ja, fura je bla fajn pa še bolša bi bla, če ne bi toti butl na drekpumpi vozo na hlape - pa na levo roko.

Očitno je moj kesl od padca dalje za pol litra manjši, zaradi "družbe" pa vozim ko divjak in sem se zakalkuliral. 4km pred Radljami sem ostal suh, potem pa z levo roko za Mutikinega Kwaka in počasi do pumpe. Skor mi je roka odpadla (vem kak je če te boli desna roka - ampak leva...) ER 6 pa je tudi not spravo vse počivanje od padca dalje (namesto Mutike je vleko Godyja pa še mene zraven, ki sem tudi abdominalno karizmatičen). Bom pa odslej bolj ziheraški, vsaj upam.

Sicer pa je bilo vreme ravno prav, dovolj pozno smo šli, da je sonce prebilo vso meglo, le vzhodni del Golice je bil delno vlažen. Pa za konec sem Marvina spremljal v Lenart preko Kamnice, Pesnice, Šentilja in Sladkega vrha, nato pa sam domov preko Malečnika in Dupleka (sami ovinki). Zaj ži lahko nagnem motor do tačke (ko parkiram).

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki totekasti!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Upam, da je na Šentiljskinevemkolikože še kaj od šanka ostalo, pa da nam Furi tisto presenečenje priredi, o katerem je tulil že prejšnji torek ... ha, Furi? Bo presenečenje? Jutri? :rolleyes:

Cao Muti,

sicer ni bogve kaka tolazba, vendar smo zgleda imeli vsi "kripli" ta vikend obilo tezav. Tudi jaz ze od vceraj zjutraj cutim vse kosti + zloma. :headbang: Pa se toto ferdamano martinovo... :whistle: :yea2: :whistle: Danes na Ptuju ogrooomno motorjev v akciji, jaz pa prisel domov zjutraj... Kdaj ze? :blush:

Mehko "dolpadanje" zelim... :yawn:

Oj, T-boy!

Očitno, res, kripl kompanija od Mb do Ptuja deluje skrajno sinhronizirano! :worship: :P .

4km pred Radljami sem ostal suh, potem pa z levo roko za Mutikinega Kwaka in počasi do pumpe. Skor mi je roka odpadla (vem kak je če te boli desna roka - ampak leva.. .) ER 6 pa je tudi not spravo vse počivanje od padca dalje (namesto Mutike je vleko Godyja pa še mene zraven, ...

:OK:

Moj Kwak je očitno dokazal, da ni samo "moped". Saj je že skoraj kot Caterpilar! :P

A neeeeeeeee, Danči? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi da nem od tvoje babe lover postal :naughty:

ms mi niso vec zanimive, zaj me bolj mikajo zenske ki doma motoriste čakajo ki so na furi :closedeyes:

zaj še samo reči, da si članstvo v milf klub vplačal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!