Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Jutro mačeki, mucike, tigri in ostale zveri :headbang: ....

....preživel.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fury hvala. Presenečenje je bilo popolno in divje :whistle:

Še sedaj si nismo opomogli.

Se strinjam! Komaj čakam naslednje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro mačeki, mucike, tigri in ostale zveri :headbang: ....

....preživel.... :worship:

Jaz tudi, čeprav ne vem ne kak, ne kje, niti s kom :evilgrin: . Kolko se spomnem, je bilo fajn in sploh oh in ah. Kaj sem bil zvečer na Šentiljski??? Moja :wub: je bila moj šofer, nerodno pa mi jo je vprašat, ki vse in s kom sem bil. Pa saj mi bojo povedli.... :drunk: .

Spomnem se pa enega fajn deda iz družine Alana Forda, ampak medlooooo. Bo treba ponovit :beer2: .

(zbiramvtisepress :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi, čeprav ne vem ne kak, ne kje, niti s kom :evilgrin: . Kolko se spomnem, je bilo fajn in sploh oh in ah. Kaj sem bil zvečer na Šentiljski??? Moja :wub: je bila moj šofer, nerodno pa mi jo je vprašat, ki vse in s kom sem bil. Pa saj mi bojo povedli.... :drunk: .

Spomnem se pa enega fajn deda iz družine Alana Forda, ampak medlooooo. Bo treba ponovit :beer2: .

(zbiramvtisepress :whistle: )

Serbus, dober večer.

Včeraj pa se je to dogajalo :010

:drunk: :SS Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi, čeprav ne vem ne kak, ne kje, niti s kom :evilgrin: . Kolko se spomnem, je bilo fajn in sploh oh in ah. Kaj sem bil zvečer na Šentiljski??? Moja :wub: je bila moj šofer, nerodno pa mi jo je vprašat, ki vse in s kom sem bil. Pa saj mi bojo povedli.... :drunk: .

Spomnem se pa enega fajn deda iz družine Alana Forda, ampak medlooooo. Bo treba ponovit :beer2: .

(zbiramvtisepress :whistle: )

Da nebo tak, kot je blo včasih s Penzlom - običajno mu je šele čez kakega pol leta uspelo sestavit (skoraj) celi film :evilgrin: ... kakih 10% pa je šlo v nepovrat :drunk: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi toteki, dober večer!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Bremzl, ataIBA, ... pa vsi ostali Martin(čkarj)i od včeraj so pravi malinovci proti meni danes!

Zadeta sem že ves dan, ampak čisto legalno! Gody :wub: je bil priča temu, kako zgleda, ko je meni vse smešno ... :whistle: . Ampak, zjutraj,v bolnici, ni bilo nič kaj smešno, ko so me z injekcijami v gleženj pikali. :cry:

Uffffff, zoprno, bljek.

In to bodo ponovili še vsak naslednji teden enkrat ... kaj vse človek pretrpi, da le lahko na motor nazaj zleze, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fury hvala. Presenečenje je bilo popolno in divje :whistle:

Še sedaj si nismo opomogli.

Furi, zakaj pa si zdaj v ilegali?

Glej, da boš vun prlezo do naslednjega torka, da ne bo tole tvoje presenečenje kot kakšno "Tihuwana" (bi rekli Maori na Novi Zelandiji) presenečenje ratalo!

:whistle:

Čakamo, nestrpno, željno, hrepeneče ... :rolleyes: .

post-16688-1226515761_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi toteki, dober večer!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Bremzl, ataIBA, ... pa vsi ostali Martin(čkarj)i od včeraj so pravi malinovci proti meni danes!

Zadeta sem že ves dan, ampak čisto legalno! Gody :wub: je bil priča temu, kako zgleda, ko je meni vse smešno ... :whistle: . Ampak, zjutraj,v bolnici, ni bilo nič kaj smešno, ko so me z injekcijami v gleženj pikali. :cry:

Uffffff, zoprno, bljek.

In to bodo ponovili še vsak naslednji teden enkrat ... kaj vse človek pretrpi, da le lahko na motor nazaj zleze, a ne?

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Vreme kak tak - nikak! Oglaša se reuma po sklepih, zaspanost v glavi, žeja v lampu... Toto slinavo vreme je na kožo pisano samo depresivnežem. Hvala bogu, da sn štajerc in si bom razpoloženje popravil z odhodom na :beer1: . Nebo težko... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Vreme kak tak - nikak! Oglaša se reuma po sklepih, zaspanost v glavi, žeja v lampu... Toto slinavo vreme je na kožo pisano samo depresivnežem. Hvala bogu, da sn štajerc in si bom razpoloženje popravil z odhodom na :beer1: . Nebo težko... :evilgrin:

Ob 10.11 kava z vejico? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober daaaaan toteki ... in vse ostalo svetstvo! :evilgrin:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Jah, res, dan za gniljenje. Bljek.

Furi pa nič. Mi se na trepalnice mečemo, a ti glumiš gljivu.

:whistle:

Mene že kuj razganja od radovednosti, pa noče in noče bit torka ... komaj čakam, Furi! Upam, da nas boš res počastil s presenečenjem, sicer pa, taktiko pa obvladaš, moram rečt. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi pa nič. Mi se na trepalnice mečemo, a ti glumiš gljivu.

:whistle:

Mene že kuj razganja od radovednosti, pa noče in noče bit torka ... komaj čakam, Furi! Upam, da nas boš res počastil s presenečenjem, sicer pa, taktiko pa obvladaš, moram rečt. :naughty:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!