Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro, Toteki!

Mam občutek, da bo jutri ena ribica v Istri padla. Še kdo? :whistle:

Uff :), jaz sem svojega parkiral za to sezono. Sem dokaj zadovoln, od 11.09. ko sem registriral moped pa do prejšne nedelje sem napravil ~4300 km.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Toteki!

Mam občutek, da bo jutri ena ribica v Istri padla. Še kdo? :whistle:

Želim ti dober tek :yea2: ! Če bi blo danes lepo vreme, bi vžgal na jug do nedelje. Ker je slabo vreme, imam jutri družinsko fešto.

LP vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer, Toteki!

Dobro jutro, Toteki!

Mam občutek, da bo jutri ena ribica v Istri padla. Še kdo? :whistle:

Ribico prestavljam na nedeljo, ker je za jutri nekaj vmes prišlo.

Uff :), jaz sem svojega parkiral za to sezono. Sem dokaj zadovoln, od 11.09. ko sem registriral moped pa do prejšne nedelje sem napravil ~4300 km.

D.

Kar pošteno... Sploh za prvo prvo sezono. .)

Želim ti dober tek :yea2: ! Če bi blo danes lepo vreme, bi vžgal na jug do nedelje. Ker je slabo vreme, imam jutri družinsko fešto.

LP vsem.

Bomo v nedeljo dobertekali. :naughty: Vreme je pa res sfiženo. Na jugu bo pa sploh katastrofa čez vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, ojlali, toteki!

:010 :yea2:

Kak ste kaj? Polupčkam vas in pozdravljam! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Danes je petek! Uživajte!

Dober večer, Toteki!

Vreme je pa res sfiženo. Na jugu bo pa sploh katastrofa čez vikend.

Dober večer skorajtotek, dečko zagnani, kako si? Ko bom spet na mopedu računaj, da bom kdaj šla tudi jaz zraven na kakšno nedeljsko ribico. Njami! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, ojlali, toteki!

:010 :yea2:

Kak ste kaj? Polupčkam vas in pozdravljam! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Danes je petek! Uživajte!

Dober večer skorajtotek, dečko zagnani, kako si? Ko bom spet na mopedu računaj, da bom kdaj šla tudi jaz zraven na kakšno nedeljsko ribico. Njami! :worship:

Totika Mutika, super sm. Že v navdušenem pričakovanju nedeljske fure. Pa še jutri popoldne bom mogoče kaj doštukal, po slovenskih cestah. Pa ti? Že odštevaš dneve, do nebolečega gležnja? Pa reci mi prosim, da si ruknila rujnega v torek (kot sva se zmenila) še namesto mene. :naughty:

Mam občutek, da bo še dosti ribic/lignjov/čevapov, ko se bo spet sezona za večino Totekov začela. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kaksno urco 'dela' me caka, potem pa pogledat Bregenz nightlife z sodelavci. Jutri zjutraj sledi najprej malo plavanja v hotelskem bazenu, potem pa je treba it malo 'delat'. :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totika Mutika, super sm. Že v navdušenem pričakovanju nedeljske fure. Pa še jutri popoldne bom mogoče kaj doštukal, po slovenskih cestah. Pa ti? Že odštevaš dneve, do nebolečega gležnja? Pa reci mi prosim, da si ruknila rujnega v torek (kot sva se zmenila) še namesto mene. :naughty:

Mam občutek, da bo še dosti ribic/lignjov/čevapov, ko se bo spet sezona za večino Totekov začela. :whistle:

Ja, seveda, obljuba dela dolg! Spila sem kar dva čaja, rujnega zate, rujnega zame! :naughty: :whistle:

Se kaksno urco 'dela' me caka, potem pa pogledat Bregenz nightlife z sodelavci. Jutri zjutraj sledi najprej malo plavanja v hotelskem bazenu, potem pa je treba it malo 'delat'. :whistle:

Stari, da se neoš preveč nagaral! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, seveda, obljuba dela dolg! Spila sem kar dva čaja, rujnega zate, rujnega zame! :naughty: :whistle:

Stari, da se neoš preveč nagaral! :rolleyes:

Ma saj vidis kako garam po Motosvetu

Kaj cem ce je pa stranka tako pridna,da vse samo rihta,mi smo samo babysitteri, ce bi slucajno slo kaj narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj vidis kako garam po Motosvetu

Kaj cem ce je pa stranka tako pridna,da vse samo rihta,mi smo samo babysitteri, ce bi slucajno slo kaj narobe.

Sanjski job, sanjski, ti rečem! :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjski job, sanjski, ti rečem! :worship: :naughty:

Ni tako slabo kot se slisi :lol1:

Mam vsaj cajt studirat ture za drugo leto. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni tako slabo kot se slisi :lol1:

Mam vsaj cajt studirat ture za drugo leto. :whistle:

No, hvala bogu :worship: ! Sem se že zbala, da ti je motorizem nehal dišat! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, hvala bogu :worship: ! Sem se že zbala, da ti je motorizem nehal dišat! :whistle:

A to pa ne....motorizem mi se vedno fuuuul disi.

Ampak za letos je definitvno konec, drugo leto napademo znova. :whistle: Cilj je vsaj 10.000 km, kaksni Dolomiti, Korcula, Jadranska magistrala,Nockalmstrasse,Türracher Höhe...itd.

Trenutno je najbolj aktualno iskanje kaksnih dodatkov po Ebay-u. :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutri,

Slovenska Istra kliče :)

Grem na kosilo nekam nad Izolo pogledat, če se bi kdo pridružil - SMS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Toteki!

Ja, seveda, obljuba dela dolg! Spila sem kar dva čaja, rujnega zate, rujnega zame! :naughty: :whistle:

Totika Mutika, hvala. Vrnem ob priliki. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes obiščem vulkanizerja in namontiram zimske gume na moped, da bom po zakonih. Vozil se bom celo zimo, ne jebem. :lol1:

Jaz bom mel zraven verige :closedeyes: . V rugzaku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom mel zraven verige :closedeyes: . V rugzaku.

Tega si pa jaz ne morem privoščit. Saj veš, verige so težke, MZ pa ni najbolj pri moči. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutri,

Slovenska Istra kliče :)

Grem na kosilo nekam nad Izolo pogledat, če se bi kdo pridružil - SMS.

Dober tek, Gody! :wub:

Dobro jutro, Toteki!

Totika Mutika, hvala. Vrnem ob priliki. :whistle:

Dobro jutro oz. dober dan tudi tebi, dečko. Jasno, da boš vrnil! :whistle: :rolleyes:

Tega si pa jaz ne morem privoščit. Saj veš, verige so težke, MZ pa ni najbolj pri moči. :trance_33_sleep:

:slap:

Potem se itak premaknil ne bi, tale MZ, če bi ga jaz vozla! :kva2: :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober tek, Gody! :wub:

Dobro jutro oz. dober dan tudi tebi, dečko. Jasno, da boš vrnil! :whistle: :rolleyes:

:slap:

Potem se itak premaknil ne bi, tale MZ, če bi ga jaz vozla! :kva2: :whistle: :rolleyes:

Seveda bi se....po zadnji koli...wheelyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bi se....po zadnji koli...wheelyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

:slap: :lol1: :slap: :lol1: :slap: :lol1:

Joj, Vuk, kaj si jedel za zajtrk? :P

Po zadnji koli? He, he, seveda ker bi ubogi moped prej razpadel ... !

Pa bi se fajn po zadnji koli vozla in po zadnji riti tudi. :rolleyes:

Totek dragi, :winkiss: :winkiss: :winkiss: lep dan vam želim. Grem telovadit, tačko razmigavat, da bom čimprej škorenj spet gor dobila, upam, da že januarja, potem pa Kwaka iz garaže in gasaaaaaaaaa!

In na ribice ali pa na kosilo v gostilno nad Izolo. Ali pač whatever ... na eno od stoterih prvih fur.

A ne, Danči?

Aja, kaj jutri grete kam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :lol1: :slap: :lol1: :slap: :lol1:

Joj, Vuk, kaj si jedel za zajtrk? :P

Po zadnji koli? He, he, seveda ker bi ubogi moped prej razpadel ... !

Pa bi se fajn po zadnji koli vozla in po zadnji riti tudi. :rolleyes:

Totek dragi, :winkiss: :winkiss: :winkiss: lep dan vam želim. Grem telovadit, tačko razmigavat, da bom čimprej škorenj spet gor dobila, upam, da že januarja, potem pa Kwaka iz garaže in gasaaaaaaaaa!

In na ribice ali pa na kosilo v gostilno nad Izolo. Ali pač whatever ... na eno od stoterih prvih fur.

A ne, Danči?

Aja, kaj jutri grete kam?

Kruh & marmelado.... :whistle: Mogoce so mi pa kaj v caj not vrgli. Jodlarji kot jodlarji...

Eh moped ziher ne bi razpadel...

Drugo leto pricakujem,da se bos po Marofu ze vozla po kolenu....pol pa bos lahko se mene naucila kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na ribice ali pa na kosilo v gostilno nad Izolo. Ali pač whatever ... na eno od stoterih prvih fur.

A ne, Danči?

Se mi zdi, da so tvoje 'prve' fure že kar v tisočih. :P

Aja, kaj jutri grete kam?

Z mopedom ne. Pa ni me treba vikat... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!