Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ojla, lenobe!

Kaj ste bili danes vsi na motorjih, da ste tak tiho?

:unsure:

Pišem pa zato, ker imam obvestilo, pomembno predvsem za udeležence torkovih srečanj totekov; Šentiljskanevemkolikože ne bo več naše shajališče, ker bo že v torek zaprta. Očitno je zmanjkalo sape (vsaj zaenkrat). Zato smo na hitro opravili nekaj telefonskih klicev in

v torek, 18. novembra, se ob 20.00 dobimo v Pizzeriji Ali,

ki je malo naprej od sedanjega mesta.

Iz smeri Maribor proti Šentilju se peljete malo dalje od Freerajdersov, ko pripeljete do prvega križišča, zavijte na levo, malo dalje pa na desni strani že vidite pizzerijo.

Parkirišče je le malo naprej.

V torek se bomo prisotni dogovorili, kako in kje naprej.

Lepe sanje vsem, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, lenobe!

Kaj ste bili danes vsi na motorjih, da ste tak tiho?

:unsure:

Pišem pa zato, ker imam obvestilo, pomembno predvsem za udeležence torkovih srečanj totekov; Šentiljskanevemkolikože ne bo več naše shajališče, ker bo že v torek zaprta. Očitno je zmanjkalo sape (vsaj zaenkrat). Zato smo na hitro opravili nekaj telefonskih klicev in

v torek, 18. novembra, se ob 20.00 dobimo v Pizzeriji Ali,

ki je malo naprej od sedanjega mesta.

Iz smeri Maribor proti Šentilju se peljete malo dalje od Freerajdersov, ko pripeljete do prvega križišča, zavijte na levo, malo dalje pa na desni strani že vidite pizzerijo.

Parkirišče je le malo naprej.

V torek se bomo prisotni dogovorili, kako in kje naprej.

Lepe sanje vsem, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ptički brez gnezda..... :evilgrin:

...če bo šlo tak dalje bomo drugo leto v Lipnci :naughty:

Glede na to da je polovica MB sekcije itak iz Radvanja, pa da je tu največ gostiln, pa da so tu najlepše kelnarce, pa da jaz dobim provizijo sem določil, da se bomo v bodoče zbirali v našem koncu. :worship: Babe in otroci pa itak nimajo pravo glasanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je polovica MB sekcije itak iz Radvanja, pa da je tu največ gostiln, pa da so tu najlepše kelnarce, pa da jaz dobim provizijo sem določil, da se bomo v bodoče zbirali v našem koncu. :worship: Babe in otroci pa itak nimajo pravo glasanja

To da vas je več kot polovica iz Radvanja, ni neki privilegij :whistle: , ampak sram... :naughty: , zato ni to noben razlog, da bi bili tam. Res pa je, da je na vašem koncu na obrobju narava pač lepa in prijetna :worship: , lahko pa hitro kako fašeš, če nisi kolega s kakim radvanjačanom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki, dober daaan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kak vam gre? Zgleda bo slabo vreme, mene taca še bolj boli, kot sicer ... :angry: !

...če bo šlo tak dalje bomo drugo leto v Lipnci :naughty:

:lol1:

Odlična ideja ... ampak, bolje v Gracu. Je tekajoči suši blizu ... :naughty: !

... lahko pa hitro kako fašeš, če nisi kolega s kakim radvanjačanom.

Saj je Bremzl taki kolega, ni? Nas bo on branil ... ko se bo kaki torek pojavil. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki, dober daaan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kak vam gre? Zgleda bo slabo vreme, mene taca še bolj boli, kot sicer ... :angry: !

Mutika, :friend1: :friend1: veš da se mi že pošteno smiliš, tale tvoja "tačka" kot ji praviš se neki dolgo cajta, presento :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Odlična ideja ... ampak, bolje v Gracu. Je tekajoči suši blizu ... :naughty: !

Pol lahko kr do moje firme podaljsamo...placa je dovolj, biljard & snooker miza je na razpolago, brezalkoholne pijace in kava je zastonj,parkplac je, kadi se tudi lahko...le pivopivci si morajo prnesti pijaco zraven. Je pa Pivovarna Puntigamer v okolici. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak jaz pa nem več hodo na torkova srećanja AA

ker se tak ne moremo zediniti, kjer bomo. tam ni ono vredi

tu je predaleč itn

jaoooo :headbang:

aja hecam se

meni je vseeno kje smo :closedeyes:

vglavnem da mi kiri kako rundo plača :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da vas je več kot polovica iz Radvanja, ni neki privilegij :whistle: , ampak sram... :naughty: , zato ni to noben razlog, da bi bili tam. Res pa je, da je na vašem koncu na obrobju narava pač lepa in prijetna :worship: , lahko pa hitro kako fašeš, če nisi kolega s kakim radvanjačanom.

Lahko tudi od kolega z Radvanja fašeš, če boš še dugo take seko :naughty:

Mutika, :friend1: :friend1: veš da se mi že pošteno smiliš, tale tvoja "tačka" kot ji praviš se neki dolgo cajta, presento :winkiss: :winkiss:

...pusti jo vidiš da simulira... :evilgrin:

Pol lahko kr do moje firme podaljsamo...placa je dovolj, biljard & snooker miza je na razpolago, brezalkoholne pijace in kava je zastonj,parkplac je, kadi se tudi lahko...le pivopivci si morajo prnesti pijaco zraven. Je pa Pivovarna Puntigamer v okolici. :naughty: :whistle:

Pivovarna Puntigamer, nebi blo slabo, boš mel v sredo blizo v službo....

vglavnem da mi kiri kako rundo plača :naughty:

...letos je Vapotek plačeval, drugo leto boš pa ti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, :friend1: :friend1: veš da se mi že pošteno smiliš, tale tvoja "tačka" kot ji praviš se neki dolgo cajta, presento :winkiss: :winkiss:

Hvala, tati, za skrb ... :winkiss: :winkiss: :winkiss: ... ja, ej, res je, že 4 mesece se vleče. Komplikacije pač. Ti boš dobro vedela, kako je "sudek" zoprna zadeva.

A na srečo gre na bolje, sicer počasi, a gre.

tak jaz pa nem več hodo na torkova srećanja AA

ker se tak ne moremo zediniti, kjer bomo. tam ni ono vredi

tu je predaleč itn

jaoooo :headbang:

aja hecam se

meni je vseeno kje smo :closedeyes:

vglavnem da mi kiri kako rundo plača :naughty:

:evilgrin: He, he, hilton, tokrat si zadel v nulo! Res ... kaj nič ni prav? Diva Attitude. :evilgrin:

Pa saj ni pomembno, se pač na trenutke počutimo kot da bi bili še v otroškem vrtcu ... :whistle: !

Tiati, ki vztrajamo se, preprosto povedano, radi družimo!

Najbrž zato, kajne? Se v svoji blontni preprostosti in enostavnosti mogoče motim? :eek:

Zato se jutri dobimo pri Aliju, pa pika! Jasno, kdo ima interes.

Potem bomo pa glasovali, kje se bomo v bodoče dobivali. Če kdo ne more prit, naj napiše, bomo upoštevali pri večini. Če kdo ne želi prit, naj pač nič ne napiše.

Zase vem, da ne bom več dežurno tele. Definitivno ne! Tudi moja strpnost ima svoje meje. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pusti jo vidiš da simulira... :evilgrin:

Stari, čeoš te jutri končno enkrat spet prišo, teom z berglo tak prek gepla vsipala, daoš te vido, kak simuliram! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak jaz pa nem več hodo na torkova srećanja AA

AA - anonimni alkoholiki :whistle: :whistle:

...cuj enkrat drugi teden bi lahko sla ono 'teto' malo pogledat in kaj povprasat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak jaz pa nem več hodo na torkova srećanja AA

ker se tak ne moremo zediniti, kjer bomo. tam ni ono vredi

tu je predaleč itn

jaoooo :headbang:

aja hecam se

meni je vseeno kje smo :closedeyes:

vglavnem da mi kiri kako rundo plača :naughty:

He, he prijatelj. Točno tako. Sicer pa je tak tudi možno, da se v torek dobimo pri piceriji, v torek v Areni, sreda Puntigam, četrtek Gams Bistrica, petek pa na furo....

Jaz bom v torek v Areni, če prideš ti, Mutika, plačilni (Vapo), Gody & Danči, Marvin2 z :wub: , Vanga z :wub: ,......V sredo pridem v Radvanje, če bo tam Bremzpenzl z :wub: ,.................če pa pol v četrtek ne pridete vsi v Gamsa :angry: , pa po pički :fight1: .... :P .

Lepo pa je, da nas razne spremembe lokacij ne zmedejo. Sicer pa je fajn, da se enkrat tedensko najde skupina istomislečih osebkov, ki jim je skupen en način življenja - motorčki, pa še po motosvetu "znamo" nakladat. To je prednost tega foruma, da se z enim zmeniš za :beer2: , pridejo pa trije :010 .

Mutika, v dobrem imaš pijačo, ker skrbiš da naše druženje prijateljev ne mrkne. :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase vem, da ne bom več dežurno tele. Definitivno ne! Tudi moja strpnost ima svoje meje. :angry:

... krivi so indijanci...

...da so iznajdli tekilo...

...tekila pa.....

...

Stari, čeoš te jutri končno enkrat spet prišo, teom z berglo tak prek gepla vsipala, daoš te vido, kak simuliram! :evilgrin:

...v mladih letih power flower... :wub:

...v starih pa hard scena.... :fight1:

AA - anonimni alkoholiki :whistle: :whistle:

...cuj enkrat drugi teden bi lahko sla ono 'teto' malo pogledat in kaj povprasat...

..ti bom jaz dal anonimni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čujte drekomešalci, šispumpari in skuteristi, plastičarji, rižeki, triumfatori in kaj vem kaj.

Če bi jaz bil Mutika, bi jutri z berglami rogovilo, pa ni hudič, da ne bi dobo nekdo čez lape. :topic:

Dobimo se tam ko je napisala, pol pa lahko demokracijo terate, dokler se ne bo reklo kako in kaj, pol ponovite vajo :headbang: itd..., z Vapotom bova spila kakega Uniona in se vam drugi teden pridružila, kje pač bo.

PS. AtaIBA, prinesi kaki cigl zraven, da ga prodamo največjemu demokratu, pa da vidimo za kolko ga bo kupo :whistle:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek, ker so me motli po tlf

He, he prijatelj. Točno tako. Sicer pa je tak tudi možno, da se v torek dobimo pri piceriji, v sredo v Areni ali Puntigam, četrtek Gams Bistrica, petek pa na furo....

Jaz bom v torek v piceriji, če prideš ti, Mutika, plačilni (Vapo), Gody & Danči, Marvin2 z :wub: , Vanga z :wub: ,......V sredo pridem v Radvanje, če bo tam Bremzpenzl z :wub: ,.................če pa pol v četrtek ne pridete vsi v Gamsa :angry: , pa po pički :fight1: .... :P .

Lepo pa je, da nas razne spremembe lokacij ne zmedejo. Sicer pa je fajn, da se enkrat tedensko najde skupina istomislečih osebkov, ki jim je skupen en način življenja - motorčki, pa še po motosvetu "znamo" nakladat. To je prednost tega foruma, da se z enim zmeniš za :beer2: , pridejo pa trije :010 .

Mutika, v dobrem imaš pijačo, ker skrbiš da naše druženje prijateljev ne mrkne. :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek, ker so me motli po tlf

He, he prijatelj. Točno tako. Sicer pa je tak tudi možno, da se v torek dobimo pri piceriji, v sredo v Areni ali Puntigam, četrtek Gams Bistrica, petek pa na furo....

Jaz bom v torek v piceriji, če prideš ti, Mutika, plačilni (Vapo), Gody & Danči, Marvin2 z :wub: , Vanga z :wub: ,......V sredo pridem v Radvanje, če bo tam Bremzpenzl z :wub: ,.................če pa pol v četrtek ne pridete vsi v Gamsa :angry: , pa po pički :fight1: .... :P .

Lepo pa je, da nas razne spremembe lokacij ne zmedejo. Sicer pa je fajn, da se enkrat tedensko najde skupina istomislečih osebkov, ki jim je skupen en način življenja - motorčki, pa še po motosvetu "znamo" nakladat. To je prednost tega foruma, da se z enim zmeniš za :beer2: , pridejo pa trije :010 .

Mutika, v dobrem imaš pijačo, ker skrbiš da naše druženje prijateljev ne mrkne. :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Čuj ti, si že pil kavo, ali si pozabil.

To si že enkrat napisal! Za jutri si zmisli kaj novega! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!