Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Mislim, da bi danes morali delati še popravni izpit iz pozabljivosti.

Namreč, prejšni teden je bil 11. 11. pa nismo pili na zdravje najbolj znanega Motosvetovega Martina.

:worship:

Naredili smo izpit, ker je "tisti Nemec" pozabil prit, in ja, pri Aliju točijo cviček. Dober je bil.

Martin, Cvičko naš, na zdravje!

:winkiss:

Dober večer,

ne morem verjet, v tej gostilni smo se čisto isto čisto fajn meli, pa lahko noč! :rolleyes:

Dober večer tudi z moje strani, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ja, res smo se fajn meli!

Naša druščina se je družno odločila, da posvojimo ta novi plac; posebno sobico imamo, udobno je in domače, kelnerce so zelo prijetne in prijazne, za nameček pa še polne humorja! :worship:

Pa naš stari, dobri prijatelj D. Murko dela tam ... :whistle: :winkiss: !

Hm, danes smo imeli večer izganjanja Alzheimerja, torej smo z zamikom tedna dni nazdravili našemu Martinu. Naslednji teden pa imamo lahko drugo tematiko ... preganjali bomo zle duhove, ki nas letos kar precej po cestah razmetavajo, kaj menite? Mogoče s kakšnim Jegrmajstrom? :blush: Ups, ne spoznam se na alkohol, zato strokovnjaki, na plano! :naughty:

Kogarkoli zanima, ob torkih se je naša druščina totekov prestavila v Pizzerijo Ali, točno kje to je, pa bodo bolje kot jaz razložili tisti, ki so tam blizu doma ... a ne, Gody? :winkiss:

Kogarkoli zanima, dobrodošel!

Lahko noč, banda!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan.......MB......tudi v LJ....je že 2 dni sonce :worship: :worship:

Dobro jutro! :winkiss:

Včerajšnji večer je bil res fajn, dobra lokacija, odlična družba,okusna hrana,.....

brez hrane in pijače pač ne gre...... :evilgrin: :evilgrin: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, ojlalali, dragi toteki in vsi ostali!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

:010 ... joooj, kak pa je to fajn! :yea2:

Greš v bolnico, celo napotnico ti dajo, sicer ti cel gleženj razmrcvarijo, da teče junaška kri :evilgrin: , popikajo te kak kako muho, pol si pa zadet ko kaki šalabajzer :wacko: , pol se pa še cel dan režiš :lol1: ... kakšna dobra terapija! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, ojlalali, dragi toteki in vsi ostali!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

:010 ... joooj, kak pa je to fajn! :yea2:

Greš v bolnico, celo napotnico ti dajo, sicer ti cel gleženj razmrcvarijo, da teče junaška kri :evilgrin: , popikajo te kak kako muho, pol si pa zadet ko kaki šalabajzer :wacko: , pol se pa še cel dan režiš :lol1: ... kakšna dobra terapija! :worship:

Verjetno je še to od včerajšnje kanabis pizze :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer,

ne morem verjet, v tej gostilni smo se čisto isto čisto fajn meli, pa lahko noč! :rolleyes:

Bolj bi Piceriji Ali pasalo ime "Pri dimljeni vešalici!" :worship: Ko sem jo pohvalil, kak je dobra, so rekli, da imajo še boljše :eek: . Ena mojih najljubših jedi. Pa jaz se bom tam aboniral :unsure: .

V glavnem, črni čaj majo, za pomfri nisem siguren .) , placa kolko hočeš, v kuhni pa taboljš kuhar z glavo v barvi KTM-a :evilgrin: .

:010 :beer2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Totiland!

Vidim, da ste se fajn meli v torek pri Aliju.

Hrana je tam tako ali tako dobra :yes:

No, se vidimo kateri drugi torek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro zaspanci :naughty:

...pol šihta že naredo :worship:

S tiste pol ure dela se pa res ne rabis hvalit :naughty: :whistle:

Moj siht je komaj prav startal...se tu v jodlariji pocutim kot v bivsi jugi...bivse brace kolko hoces.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tiste pol ure dela se pa res ne rabis hvalit :naughty: :whistle:

Moj siht je komaj prav startal...se tu v jodlariji pocutim kot v bivsi jugi...bivse brace kolko hoces.

lej da neboš delal preveč po Jugo, ker te bojo hitro nekam bincnli :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej da neboš delal preveč po Jugo, ker te bojo hitro nekam bincnli :naughty:

Saj jaz nic ne delam....nas SW vse naredi...saj zato so ga kupli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Še danes sem malo zadeta ... kaj zrihtam komu napotnico? :whistle:

Bolj bi Piceriji Ali pasalo ime "Pri dimljeni vešalici!" :worship: Ko sem jo pohvalil, kak je dobra, so rekli, da imajo še boljše :eek: . Ena mojih najljubših jedi. Pa jaz se bom tam aboniral :unsure: .

V glavnem, črni čaj majo, za pomfri nisem siguren .) , placa kolko hočeš, v kuhni pa taboljš kuhar z glavo v barvi KTM-a :evilgrin: .

:010 :beer2: :OK:

No končno, ataIBA! :winkiss: Si že na svojem računalniku al še vedno v zgornje nadstropje letaš in motiš? :rolleyes: :naughty:

Dobro jutro, Totiland!

Vidim, da ste se fajn meli v torek pri Aliju.

Hrana je tam tako ali tako dobra :yes:

No, se vidimo kateri drugi torek.

MATjuška, srčece, jaz te bom res ful vesela! Sicer pa, rufni me kaj, ko boš imela čas.

:winkiss:

Naj tudi vam posije sonček, kakor sije nam v Frogilendu :naughty:

:beer2:

Tak isto, mausi! Tak isto!

Saj jaz nic ne delam....nas SW vse naredi...saj zato so ga kupli.

:eek: Ti, da nič ne delaš? :eek:

Pardon my ignorance ... SW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Ti, da nič ne delaš? :eek:

Pardon my ignorance ... SW?

SW - ti bo tvoj :wub: razlozil kaj sem mislil s tem. Je nekaj takega s cimer se tudi on ukvarja. Al so oni ze bolj HW. :?

Pa saj ves kak je...par dni dela,par dni zabusavanja. Znajo jodarji to tudi zelo dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej da neboš delal preveč po Jugo, ker te bojo hitro nekam bincnli :naughty:

...po jugo ziher ne...se toti jugosi tukaj delajo tak kot treba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SW - ti bo tvoj :wub: razlozil kaj sem mislil s tem. Je nekaj takega s cimer se tudi on ukvarja. Al so oni ze bolj HW. :?

Pa saj ves kak je...par dni dela,par dni zabusavanja. Znajo jodarji to tudi zelo dobro.

:whistle: :rolleyes: :naughty: :winkiss:

Wild guess, SoftWare

D.

Mali, nea me naredi čisto blontne ... :evilgrin: :rolleyes: :winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon my ignorance ... SW?

po domače ... softiči :whistle: hechec

še en pozdrav... zdj pa bežim, če ne bom fasu od vuka... pa ne bo mi zrihtu prikazovalnika :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno, ataIBA! :winkiss: Si že na svojem računalniku al še vedno v zgornje nadstropje letaš in motiš? :rolleyes: :naughty:

Ko sem mojemu IBA zagrozil, da se bom priselil v zgornji štuk, sem mel vse porihtano, preden rečeš keks. Viš kak je dobro, če zokne menjuješ samo vsaki mesec :alien1: (če je treba :whistle: ).

Zaj bi mi pa pasala vešalica......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!