Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Eno vprašanje za toti konec SLO:

ker so me nekaj zezali, da je izraz BINCNITI (brcniti) ljubljanski, jaz pa sem ga slišal v Mariboru, mi prosim povejte, kaj je res. To, da ni ljubljanski, je 100% pravilno, da pa je mariborski, sem pa jaz 100% prepričan.. vendar... :?

Poponoma pravilno 100% mariborski izraz s katerim opisujemo dejavnost leve ali desne noge z določenim namenom ... nekaj BRCNITI.

Pa saj ne vem kako bi drugače rekel :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je udeležba obvezna samo z motorjem..... :P , če ne, vas spljoh ne spustm not. :lol1: :lol1:

LP D

...je dost d prnesem en del od motorja?? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je udeležba obvezna samo z motorjem..... :P , če ne, vas spljoh ne spustm not. :lol1: :lol1:

LP D

vljudno vabljena, da se jutri z mano pred srečanjem oglasiš na moji zavarovalnici in poravnaš moje zavarovanje, ki mi je poteklo. lahko še skočima do XY MB podjetja kjer nama bo prijazni stric Ike namontiral novo prednjo gumo potem pa te za nagrado peljem en krog okoli ML. velja? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, veš da za tebe vse....Samo se morma zmenit tako, da ko imam jaz ta mesec registracijo za avto, prideš ti z mano in mi plačaš AO in kasko...OK?????

GEC, ti nisi nobena izjema....nisem te še vidla na motorju, zato obvezno Z motorjem....

ZOK, ti bi pa samo švinglal al kaj????

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, veš da za tebe vse....Samo se morma zmenit tako, da ko imam jaz ta mesec registracijo za avto, prideš ti z mano in mi plačaš AO in kasko...OK?????

seveda ni problema, ti samo povej kdaj in kje pa me počakaj pred zavarovalnico, mogoče malo zamudim ampak sigurno pridem .) :devil: :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vam, jaz pa tu na Finskem samo žalostno gledam motorje...

Veseli pa me, da bomo počasi spet začeli prihajati na krožek z mopedi, da bo zadeva imela neko obliko.

Lep pozdrav vsem iz Helsinkov, spijte kak pir na moje zdravje (in za mojo denrnico), tu je tak drago, da crkneš :wacko: :blink: (pašta in mali pir 20 €).

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZOK, ti bi pa samo švinglal al kaj????

da uporabim Pervyjev pristop: placaj registracijo, zadnjo gumo, prednji zavorni oblogi in nov bat, pa pridem z motorjem! :devil:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je udeležba obvezna samo z motorjem..... :P , če ne, vas spljoh ne spustm not. :lol1: :lol1:

LP D

še dobro, da je dež :P , da lahko tudi tisti, ki nimamo (trenutno) motorja, pridemo kaj na obisk....če bo naš domači grizljač seveda pri volji :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je udeležba obvezna samo z motorjem..... :P , če ne, vas spljoh ne spustm not. :lol1:  :lol1:

LP D

d_07.gif.......kaj če ti koga zajebavaš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebo tebe z mopedom, mi ne spustimo tebe :P :P

:naughty: :naughty: :naughty:

El B. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno odhajam iz MB ker sem brez prevoza tako da uživajte, sem mislil da mi bo uspelo pa ne gre. shit pa tako se mi pice lušta!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

v torek se nekaj govori, da bi se šlo na Grobnik :hmm: ...kdo, kak, kdaj???? a lahko kdo kaj napiše? kdo vse s krožka gre? :?

Gremo na morje!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

v torek se nekaj govori, da bi se šlo na Grobnik :hmm: ...kdo, kak, kdaj???? a lahko kdo kaj napiše? kdo vse s krožka gre? :?

Gremo na morje!!!! :yea2:

nič ne vem, če pa se bo šlo grem zraven, z 1 al pa 2 dni, vseeno!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wazaaap??

Predlagam da gremo tisti, ki branimo mejo na severovzhodni strani trojan krvavet v torek, 4. maja, ker očitno iz vseslovenske krvodajalske nebo nič...

LP, El barto (se gre zdaj malo pelat :naughty: :naughty: :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ceno 10 hiljadarki se boš lahko vozil niti ne 2 uri...( skupaj 4 ure, od tega 30 min "brzi" 30 min "spori" pa dirka itd.....

Janez je rekel, da ne more garantirat, da če prideš tja nenajavljen, tudi proti plačilu, dobiš mesto na pisti za par krogov...tak da ne vem no...

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki ste te bli v torek (2dni nazaj) ?? ...

vse je blo prazno ko sem prišo (okol desetih?) ....

LP

-matej

ob 20.00 sem pripujsal (dobesedno - blaten ko šus) iz raziskovanja pohorja, ujel mimoletečega triumfatorja ga prisilil da je z mano spil malo pivo in ker ni bilo nobenega odpujsal domov. na odhodu se je ravno pripeljal đorđ ki pa je predvidevam tudi potem odšel.

bo treba bolj točen bit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj morte razumet, da je bil praznik, dokaj lepo vreme......sicer sva prispela iz fure okrog 20 ure, nato sva pa šla na obisk....saj drug teden je še en torek

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wazaaap??

Predlagam da gremo tisti, ki branimo mejo na severovzhodni strani trojan krvavet v torek, 4. maja, ker očitno iz vseslovenske krvodajalske nebo nič...

LP, El barto (se gre zdaj malo pelat :naughty: :naughty: :naughty: )

:rolleyes:

a drži zdaj to 100% ??? ... :?

daj Bartek mal podrobnejše informacije - kdaj - pa tako, ker moja malenkost namerava pridet ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!