Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

lep pozdravček :naughty: :winkiss:

dan in pozdrav v 02 iz 03

Mutika, Vanga, Tati, AtaIBA,........

Zdene............. :evilgrin: :evilgrin: jaz sem 03 in se nisem prodala v 02 :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživel prvo nočno, zaj pa bo že šlo. :whistle:

Če ne pa pač malo porineš ... :evilgrin:

Aja, dober večer vsem skupaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Lep dan vsem v vse regije! :winkiss:

Preživel prvo nočno, zaj pa bo že šlo. :whistle:

:worship:

Prvi šok je mimo. Čez dan si se naspal, torej se čez kako urco pa pol vidimo. Yes.

Dober večer, totek kompanija! Kmalu tudi v živo!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uu, točno... Danes imate pa tanovoletno. Fajn se imejte. :OK:

Kaj sem kaj vun spustla? :unsure: Sem mislila, da bo to naslednji torek. :hmm: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bolj pozno pa bolj od srca. Buenos tardes

Motosvetova zabava odlična, gokarti spljoh, sem bil ko mali froc, samo roke pa so bolele. Spoznal nekaj res prijetnih ljudi (v bistvu so bili vsi, ki sem jih spoznal, prijetni. Razen Tati. Ki je tudi zelo prijetna ampak sem jo spoznal že enkrat prej - pri Lipi, samo se me ne spomni).

Zvočno onesnaženje se je kasneje spremenilo v odlično plesno glasbo - komadi za nas malo bolj zrele - pa še dosti pred gnitjem. Smo se kar naplesali. Domov prišli, hm... ob treh do Stara, nato do štirih Jegermajster in kemijsko fizikalno matematično logična debata.

Vstal ob osmih, zlikal, spakiral in odpeljal v Benetke na letališče in v Madrid. Ste kaj gledali Španijo, in sneg? V Madridu dva dni sonca, jaz pa nič od njega - sami sestanki, razen res krasnega letališča. Danes ob 23.00 doma. Dež od Trsta do MB. Iskreno upam, da je novoletna zabava mariborske sekcije naslednji torek. Sicer sem zamudil.

Utrujen pozdrav in buenos nochas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, totek skvadra!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Danes nas je bilo celih 9.

Najprej sva prispela dva. Moj Gody :wub: in jaz. Potem je prišel Danči. Prišel je tudi Furi. Z Vapotovo majico, hehe. Potem sta prišla Vangeca. Nato sta prišla Vuk in Lady Kawasaki. In malo kasneje je prispel tudi Vapo. Fajn je bilo, smo se najedli in napili. In jasno, načveketali.

Uu, točno... Danes imate pa tanovoletno. Fajn se imejte. :OK:

Dečko, malce zmede si povzročil. Novoletni torek bo naslednji torek. :OK:

Kaj sem kaj vun spustla? :unsure: Sem mislila, da bo to naslednji torek. :hmm: :slap:

Ničesar nisi vun spustla, MATjuška. Naslednji torek bo.

Malo bolj pozno pa bolj od srca. Buenos tardes

Motosvetova zabava odlična, gokarti spljoh, sem bil ko mali froc, samo roke pa so bolele. Spoznal nekaj res prijetnih ljudi (v bistvu so bili vsi, ki sem jih spoznal, prijetni. Razen Tati. Ki je tudi zelo prijetna ampak sem jo spoznal že enkrat prej - pri Lipi, samo se me ne spomni).

Zvočno onesnaženje se je kasneje spremenilo v odlično plesno glasbo - komadi za nas malo bolj zrele - pa še dosti pred gnitjem. Smo se kar naplesali. Domov prišli, hm... ob treh do Stara, nato do štirih Jegermajster in kemijsko fizikalno matematično logična debata.

Vstal ob osmih, zlikal, spakiral in odpeljal v Benetke na letališče in v Madrid. Ste kaj gledali Španijo, in sneg? V Madridu dva dni sonca, jaz pa nič od njega - sami sestanki, razen res krasnega letališča. Danes ob 23.00 doma. Dež od Trsta do MB. Iskreno upam, da je novoletna zabava mariborske sekcije naslednji torek. Sicer sem zamudil.

Utrujen pozdrav in buenos nochas.

Buenas noches, popotnik.

Nisi zamudil. Naslednji torek se vidimo.

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo in dober dan

lep pozdravček :naughty: :winkiss:

Zdene............. :evilgrin: :evilgrin: jaz sem 03 in se nisem prodala v 02 :krneki:

sorči Tati :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Toteki!

Dečko, malce zmede si povzročil. Novoletni torek bo naslednji torek. :OK:

Opsa, sem se malo zaj****. Očitno je bila glasba res preglasna (pa še kakšen drug dejavnik :whistle:), da sem te narobe razumel v soboto.

Se opravičujem za nastalo zmedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki in vsi ostali simpatizerji!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Dober dan!

Je delaven, je ... :angry: . Preveč.

Dobro jutro, Toteki!

Opsa, sem se malo zaj****. Očitno je bila glasba res preglasna (pa še kakšen drug dejavnik :whistle: ), da sem te narobe razumel v soboto.

Se opravičujem za nastalo zmedo.

Sploh ni nič hudega, dečko dragi.

Bodo vsaj bolj pozorni, hehe ... :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So te že zasipali? Saj bo ... :friend2:

Hvala, MATjuška ... uuuf, ja. Vem pa, da bo, res bo, ampak ... jaz bi še malo lenarila, preden se zalaufam v januarju! Bljek. :wacko: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden grem spat, še eno obvestilo ... da vam osvežim spomin. :evilgrin:

V torek, 23. 12. 2008, s pričetkom ob 19.00, bomo novoletno obarvani na našem torkovem zbirnem mestu, v Pizzeriji Ali!

Od bivših Freerajdersov (Šentiljskanevemkolikože) naprej, pa prvo križišče levo.

Še nekaj podrobnosti ... ob prihodu se bomo zmenili, kaj nam bodo pripravili za jest, pijača po želji, potem si bomo stroške pač delili, če je vsem prav.

Menim, da res ni nikogar, ki bi kompliciral za nekaj ojrof gor ali dol!

Saj nismo Švabi! :evilgrin:

Pojma nimam, koliko nas bo. Glede na redno zasedbo vsak torek, pa še polovico toliko zraven, predvidevam da kakih 20-25 mandlcof. Če bo treba, se bomo pač malo stisnli. Nič narobe, a ne? :whistle:

Ga. Varadero, moja širokost in mogoče še MamaIBA, če bo imela voljo, saj bo ravno z dopusta, bomo spekle kaj sladkega. Če ima katera punca - ali pa dečko :whistle: - še kakšne ideje glede tega, prosim, naj mi javi na privatno pošto.

Lepe sanje, dragi toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden grem spat, še eno obvestilo ... da vam osvežim spomin. :evilgrin:

V torek, 23. 12. 2008, s pričetkom ob 19.00, bomo novoletno obarvani na našem torkovem zbirnem mestu, v Pizzeriji Ali!

Od bivših Freerajdersov (Šentiljskanevemkolikože) naprej, pa prvo križišče levo.

Še nekaj podrobnosti ... ob prihodu se bomo zmenili, kaj nam bodo pripravili za jest, pijača po želji, potem si bomo stroške pač delili, če je vsem prav.

Menim, da res ni nikogar, ki bi kompliciral za nekaj ojrof gor ali dol!

Saj nismo Švabi! :evilgrin:

Pojma nimam, koliko nas bo. Glede na redno zasedbo vsak torek, pa še polovico toliko zraven, predvidevam da kakih 20-25 mandlcof. Če bo treba, se bomo pač malo stisnli. Nič narobe, a ne? :whistle:

Ga. Varadero, moja širokost in mogoče še MamaIBA, če bo imela voljo, saj bo ravno z dopusta, bomo spekle kaj sladkega. Če ima katera punca - ali pa dečko :whistle: - še kakšne ideje glede tega, prosim, naj mi javi na privatno pošto.

Lepe sanje, dragi toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

J... te svaba :whistle:

Komaj sem se navadil na jodlarske finte, me ze hoces priucit nazaj. :winkiss: Moja :wub: in jaz prideva....komot pa prinesem se kaj sladkega zraven. Domacega seveda... :whistle: Pa ne se bat;ziher ne bom jaz pekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J... te svaba :whistle:

Komaj sem se navadil na jodlarske finte, me ze hoces priucit nazaj. :winkiss: Moja :wub: in jaz prideva....komot pa prinesem se kaj sladkega zraven. Domacega seveda... :whistle: Pa ne se bat;ziher ne bom jaz pekel.

zenski del pristotnih naj samo pove kaj sladkega bi jedle, bom furtuh zavezal pa celo nedeljo pakel z lahkoto :whistle:

mi prije kdo pomagat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zenski del pristotnih naj samo pove kaj sladkega bi jedle, bom furtuh zavezal pa celo nedeljo pakel z lahkoto :whistle:

mi prije kdo pomagat :closedeyes:

:lol1: ti bos pekel....saj nisi pek ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zenski del pristotnih naj samo pove kaj sladkega bi jedle, bom furtuh zavezal pa celo nedeljo pakel z lahkoto :whistle:

mi prije kdo pomagat :closedeyes:

Ženski duh tote sekcije naj neha čvekat, ker že 10 dni dežuje !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, pekovski duh naše sekcije se je zbudil!

Hilton, ti kuj peči.

Če bo užitno ... :whistle: !

Dober dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ženski duh tote sekcije naj neha čvekat, ker že 10 dni dežuje !!!!

:hmm: ... same šifre so te vkup. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa speko eno slivovko, pa skuhal kaki liter domačega... :naughty:

...samo ne vem če bom do tja prneso :evilgrin: , ker je tak dobro, da bom po poti spil :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!