Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kaj ste nori ... :slap: ... vse me boli od smeha, kake treskate! :lol1: :lol1: :lol1:

Čuj, Darko, stari ... kak te tebi rata moped po cesti ravno vozit? :eek:

post-16688-1229634982.jpg

To je moj specialni pogled s katerim fokusiram cesto in lepe punce na pločnikih hkrati. No in na motosvetovih druženjih lahko to enostavno treniram (pač izpustim cesto).

@ Tati: Saj nisem napisal, da nisi prijetna ampak, da se me ne spomniš ,kar je moja krivda in sem jo s tem postom gotovo popravil (za potrditev pride še :004 in :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, totekiiiii!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Naredimo kremšnite?

D.

TO! YES!

:010 :010 :010

Saj sem vedela ... samo čakala sem, kdaj se bodo kremšnite pojavile, njami! No, saj vidva jih lahko prineseta ... :whistle: :P :OK: !

To je moj specialni pogled s katerim fokusiram cesto in lepe punce na pločnikih hkrati. No in na motosvetovih druženjih lahko to enostavno treniram (pač izpustim cesto).

@ Tati: Saj nisem napisal, da nisi prijetna ampak, da se me ne spomniš ,kar je moja krivda in sem jo s tem postom gotovo popravil (za potrditev pride še :004 in :beer1:

Naj ti takšno fokusiranje ne preide v navado ... :rolleyes: :naughty: !

He, he, ti se je pa res bojiš! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Tati: Saj nisem napisal, da nisi prijetna ampak, da se me ne spomniš ,kar je moja krivda in sem jo s tem postom gotovo popravil (za potrditev pride še :004 in :beer1:

ampak obljuba dela dolg, da veš, jaz tega ne bom pozabila.......... :whistle: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, si pa res nesramen in ne-toleranten, da ne upoštevaš mojih let in blond las pod rdečo krinko......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :worship:

ampak obljuba dela dolg, da veš, jaz tega ne bom pozabila.......... :whistle: :naughty: :winkiss:

Tvojih let ne morem upoštevat, ker jih je premalo, blond frizuro pod rdečo krinko pa lahko preverim na edini res zanesljiv način :naughty:. In samo upam, da potem tega res ne boš pozabila :whistle: .

Zdaj sem pa že postal malce nesramen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste nori ... :slap: ... vse me boli od smeha, kake treskate! :lol1: :lol1: :lol1:

Čuj, Darko, stari ... kak te tebi rata moped po cesti ravno vozit? :eek:

post-16688-1229634982.jpg

Kera je te bla na kolenah pod mizo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, ga pa šauflate, skoraj tak ko jaz sneg včeraj v dnevni izmeni, he, he.

Danes nočna, tak da mejte se in bodite pridni. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvojih let ne morem upoštevat, ker jih je premalo, blond frizuro pod rdečo krinko pa lahko preverim na edini res zanesljiv način :naughty:. In samo upam, da potem tega res ne boš pozabila :whistle: .

Zdaj sem pa že postal malce nesramen.

ne da si nesramen, zelo pokvarjen in preverzen si da veš. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ..................

imaš srečo, da si daleč in, da ne morem kar skočiti v Mb.............., ma naj ti bo, bova že drugič poračunala............ :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da si nesramen, zelo pokvarjen in preverzen si da veš. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ..................

imaš srečo, da si daleč in, da ne morem kar skočiti v Mb.............., ma naj ti bo, bova že drugič poračunala............ :winkiss:

O čem to vidva? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda...

Danes vsi lepo vabljeni na Božičkov sejem v Radvanju na našem trgu. Zvečer po bo fešta

IRSKA GLASBA

pridite, pijače bo dovolj...

Rocky, Furi in ostali Radvajnčani udeležba obvezna.

Radvanjske_NOVICE_2008.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(Darko3g @ 19 Dec 2008 @ 14:51)

Tvojih let ne morem upoštevat, ker jih je premalo, blond frizuro pod rdečo krinko pa lahko preverim na edini res zanesljiv način . In samo upam, da potem tega res ne boš pozabila .

Zdaj sem pa že postal malce nesramen.

ne da si nesramen, zelo pokvarjen in preverzen si da veš. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ..................

imaš srečo, da si daleč in, da ne morem kar skočiti v Mb.............., ma naj ti bo, bova že drugič poračunala............ :winkiss:

Hm jaz pokvarjen in perverzen?

Me spominja na vic, ko pravi ena med. sestra drugi da njen zdravnik zna vse prostaške pesmi na pamet.

Pa vpraša druga: In jih poje pred tabo?

Saj jih ne poje, požvižgava jih.

BTW: moja profesija je merjenje barve. Dobro poznam razliko med rdečo in blond. Poznam tudi optično beljeno. Lahko ti narišem grafikone. Res pa je, da sem mislil na bolj pokvarjen in prijeten način.

Pa bova povabla na pijačo še Geigerja pa še koga, ki tudi ne bo razumel o čem to midva. Saj je december.

LP v vse nule (01, 02, 03, ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da si nesramen, zelo pokvarjen in preverzen si da veš. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ..................

imaš srečo, da si daleč in, da ne morem kar skočiti v Mb.............., ma naj ti bo, bova že drugič poračunala............ :winkiss:

Da se ne bosta ...

Uradno potrdim, da je D. strokovnjak za barve in barvila!

In še za ..., no, to pa naj sam pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne bosta ...

Uradno potrdim, da je D. strokovnjak za barve in barvila!

In še za ..., no, to pa naj sam pove.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženski duh tote sekcije naj neha čvekat, ker že 10 dni dežuje !!!!

edn vas je mogo vredi abkurcat :worship:

in očitno je pomagalo.....

sonček je :010 :010

gremo skijat !!!! :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, en lep dan, toteki!

Uživajte, končno je dan brez dežja!!!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

edn vas je mogo vredi abkurcat :worship:

in očitno je pomagalo.....

sonček je :010 :010

gremo skijat !!!! :beer2: :beer2:

:evilgrin:

Čuj, stari, ne tak na glas ... velja za dede čisto isto. Včasih ste hujši ka babe! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda...

Danes vsi lepo vabljeni na Božičkov sejem v Radvanju na našem trgu. Zvečer po bo fešta

IRSKA GLASBA

pridite, pijače bo dovolj...

Rocky, Furi in ostali Radvajnčani udeležba obvezna.

Radvanjske_NOVICE_2008.pdf

Bi z veseljem prišel, saj res nimam daleč (5 metrov). A sem bil žal sam doma - torej varuška. Mogoče mi danes uspe (samo slabo kaže). Jutri? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja hči danes nastopa na radvanjskih božičnih prireditvah.

Mogoče grem ... če me ne bo tak fejst zeblo! :unsure:

Se pa drugače psihično pripravljam na torkove kremšnite ... :naughty: :worship: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim ...gremo, gremo, kdo je reko skijat :kva2: :kva2: :beer2: :evilgrin:

:kva2:

Novi nick ... Blue Ski Fanatic ... :worship: !

Pozdravi svoji lubici!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro ... :unsure: ... ups, dober daaaaaaaaaaaan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kak ste, toteki moji?

Kako krasen, lep, zimski dan!

Brez snega!

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, Toteki!

Jutro ... :unsure: ... ups, dober daaaaaaaaaaaan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kak ste, toteki moji?

Kako krasen, lep, zimski dan!

Brez snega!

:rolleyes:

Totika Mutika, ne kliči hudiča, prosim. Bom moral še predčasno zaključiti svojo moto sezono, če ga bo preveč namedlo. :P

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro ... :unsure: ... ups, dober daaaaaaaaaaaan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kak ste, toteki moji?

Kako krasen, lep, zimski dan!

Brez snega!

:rolleyes:

Res lep dan, z mopedov mi je uspelo spraviti celo muhe zadnjih 6 mesecev. :blink:

Snega pa verjetno za časa našega življenja na 300 mNM več ne bo. :headbang: (mislim tako, da zapade decembra in ostane do marca )

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!