Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kako krasen, lep, zimski dan!

Brez snega!

:rolleyes:

...zato pa sem Speedy-ja malce zakurblal :kva2: in naredil krog po dvoriscu :blush:. Za gust. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr, skoraj totek, pa Marvin in T-boy, pravi ste! Brez motorjev ni življenja, ha? :naughty:

No, pa en lep, lahkonočni pozdrav!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Še malo, pa bo torek! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dibro jutro iz 01............

CITAT(Darko3g @ 19 Dec 2008 @ 14:51)

Hm jaz pokvarjen in perverzen?

Me spominja na vic, ko pravi ena med. sestra drugi da njen zdravnik zna vse prostaške pesmi na pamet.

Pa vpraša druga: In jih poje pred tabo?

Saj jih ne poje, požvižgava jih.

BTW: moja profesija je merjenje barve. Dobro poznam razliko med rdečo in blond. Poznam tudi optično beljeno. Lahko ti narišem grafikone. Res pa je, da sem mislil na bolj pokvarjen in prijeten način.

Pa bova povabla na pijačo še Geigerja pa še koga, ki tudi ne bo razumel o čem to midva. Saj je december.

LP v vse nule (01, 02, 03, ...)

Darko, velja.............res je december in malce nam je lahko odpuščeno, ampak smo vseeno delavno aktivni in verjemi, da ljudje ob tej uri ne spijo, žal............... :headbang: :krneki:

lep začetek kratkega tedna za večino, zame žal ne........... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro tudi iz 03 v totiland. Štamperli smo pa res od hudiča, a ne tati :whistle:

Ti si to ob 4:51 še včerajšnji ali že današnji. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan :worship:

Jutri pa bo :010 :010 :beer1: :beer1: :beer2: :beer2: :grupni: :wacko: :SS :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebka xr800, vabim na eno smučarsko dirko, saj me je poleti nekaj izzival glede smučanja, in tega nisem pozabil, pa glede na to da ni motorjev že nekaj cajta se bo prav prilegla ena adrenalinska doza...torej, če si za akcijo pridi v četrtek 25.12.2008 zjutraj ob 9ih na vrh cojzarce, pa mama na cajt do spodnje postaje piskra, lahko tud sočasno štartama da bo bolj zanimivo:D...disciplina je freestyle, oz. najhitreje kar se da prit do cilja heheh...zarad pomanjkanja snega je dirka izvedljiva trenutno žal samo na arehu...nagrade za zmagovalca: pijača in jedača v pizzeriji cantina pod pohorjem (plača poraženec)!...če je še kdo drug zainteresiran za dirko, je vljudno vabljen... (moje smukaške dile že grejo na rihtanje muahaha)

lp, Saj veš kdo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebka xr800, vabim na eno smučarsko dirko, saj me je poleti nekaj izzival glede smučanja, in tega nisem pozabil, pa glede na to da ni motorjev že nekaj cajta se bo prav prilegla ena adrenalinska doza...torej, če si za akcijo pridi v četrtek 25.12.2008 zjutraj ob 9ih na vrh cojzarce, pa mama na cajt do spodnje postaje piskra, lahko tud sočasno štartama da bo bolj zanimivo:D...disciplina je freestyle, oz. najhitreje kar se da prit do cilja heheh...zarad pomanjkanja snega je dirka izvedljiva trenutno žal samo na arehu...nagrade za zmagovalca: pijača in jedača v pizzeriji cantina pod pohorjem (plača poraženec)!...če je še kdo drug zainteresiran za dirko, je vljudno vabljen... (moje smukaške dile že grejo na rihtanje muahaha)

lp, Saj veš kdo B)

Clash of the Titans ... :whistle: ...

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebka xr800, vabim na eno smučarsko dirko, saj me je poleti nekaj izzival glede smučanja, in tega nisem pozabil, pa glede na to da ni motorjev že nekaj cajta se bo prav prilegla ena adrenalinska doza...torej, če si za akcijo pridi v četrtek 25.12.2008 zjutraj ob 9ih na vrh cojzarce, pa mama na cajt do spodnje postaje piskra, lahko tud sočasno štartama da bo bolj zanimivo:D...disciplina je freestyle, oz. najhitreje kar se da prit do cilja heheh...zarad pomanjkanja snega je dirka izvedljiva trenutno žal samo na arehu...nagrade za zmagovalca: pijača in jedača v pizzeriji cantina pod pohorjem (plača poraženec)!...če je še kdo drug zainteresiran za dirko, je vljudno vabljen...

Glede na razliko v EMŠO bi bilo edino fer, če ponudiš opcijo, da stari štartajo na dnu Cojzarice ti pa na vrhu :)

Da ne bomo imeli še več kolensko potrganih skoraj penzionistov v sekciji ... :evilgrin: :alien1: :krneki: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro tudi iz 03 v totiland. Štamperli smo pa res od hudiča, a ne tati :whistle:

nekako se strinjam s tabo, ampak verjemi, da mi ni hudo............čeprav sem še vedno v službi, skoraj 24 ur, ampak jebiga, kot bi rekel naš tehnični Zdrawc :naughty: :naughty: :naughty:

lep večer vsem.............. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep večer vsem.............. :winkiss:

Lep večer (oz. že noč :rolleyes: ) tudi tebi - in seveda vsem ostalim Totikam in Totekom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na razliko v EMŠO bi bilo edino fer, če ponudiš opcijo, da stari štartajo na dnu Cojzarice ti pa na vrhu :)

Da ne bomo imeli še več kolensko potrganih skoraj penzionistov v sekciji ... :evilgrin: :alien1: :krneki: :devil: :devil: :devil:

Končno glas modrosti B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer (oz. že noč :rolleyes: ) tudi tebi - in seveda vsem ostalim Totikam in Totekom.

Tak isto!

Lahko noč, banda! :evilgrin:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus Totike in Toteki

lep začetek kratkega tedna za večino, zame žal ne........... :worship: :worship:

kaj jamraš, tak ko en penzioner........sej si se u soboto na malih trojanah naspala :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Prišo živ in zdrav! :drunk: Ledvičke so zdržale, lampek se je napel :whistle: , shujševalna kura po praznikih :evilgrin: .

Gnes pa se tak vidimo.

Če je kdo blizu Hoč, vabim na rundo.....GPS dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Prišo živ in zdrav! :drunk: Ledvičke so zdržale, lampek se je napel :whistle: , shujševalna kura po praznikih :evilgrin: .

Gnes pa se tak vidimo.

Če je kdo blizu Hoč, vabim na rundo.....GPS dela.

Dobrodošla doma! Ampak ... saj sta menda oba? :unsure: Si napisal, ko da si MamaIBO kje pusto ... :P !

Jupi, ja, danes se vidimo!

Pa kremšnite bojo ... njami! :yea2:

br dan totkice :winkiss:

ostalim pa :beer2:

Dober dan Mausi, frogec! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošla doma! Ampak ... saj sta menda oba? :unsure: Si napisal, ko da si MamaIBO kje pusto ... :P !

He - he, po tolikih letih zakona sva midva eno... :whistle:

Torej, danes Alf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He - he, po tolikih letih zakona sva midva eno... :whistle:

Torej, danes Alf.

Ne bi bil ataIBA, če ne bi vedno našel odgovora in to najbolj prepričljivega. Vdam se! :worship: :rolleyes: :winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošla doma! Ampak ... saj sta menda oba? :unsure: Si napisal, ko da si MamaIBO kje pusto ... :P !

Jupi, ja, danes se vidimo!

Pa kremšnite bojo ... njami! :yea2:

Dober dan Mausi, frogec! :winkiss:

Ti pa tvoje kremšnite....

Tlko v vednost, ravnokar jih delam, osnova že pripravljena in slastna, ravno prav sladka, tako da sedaj na hlajenje in pol še samo stepena smetana in pokrovček.... Kaj dam gor, mleti cuker ali stopljeno čokolado ?

AtaIBA Dobrodošla doma

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa tvoje kremšnite....

Tlko v vednost, ravnokar jih delam, osnova že pripravljena in slastna, ravno prav sladka, tako da sedaj na hlajenje in pol še samo stepena smetana in pokrovček.... Kaj dam gor, mleti cuker ali stopljeno čokolado ?

AtaIBA Dobrodošla doma

D.

:blush: :OK: :yea1: :lol: :worship: :yea1: :OK: :worship: :yea1: :blush:

Mleti cuker!

Mali opomnik, če še kdo ni prebral:

Danes, v torek, 23. 12. 2008, od 19.00 dalje bomo novoletno obarvani na našem torkovem zbirnem mestu, v Pizzeriji Ali!

Lep dan in še lepši večer, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep dan.......v mb.......... :winkiss:

kaj jamraš, tak ko en penzioner........sej si se u soboto na malih trojanah naspala :evilgrin:

tudi to je res.........................., če je bila pa tako močna debata............... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!