Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kaj si bil ti tudi zraven, al' se mi je sanjalo... :whistle: :D

Vidva sta prava gozdarja, saj ni čudno, če sta izpod Pohorja! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne še. bom pa okrog 12h, ker moram dostavit pošto. Boki?
Oki! :D
Hudirja, ata me že čakajo! Te pa gremo! :D :D

KONČNO !!! ... je Furi do svojega vejevja prišo ... :worship: !

Aleluja.

Delovni plan za letos zaokrožen! :evilgrin:

A veste, kdo nas že čaka pri Aliju? :eek: 3x lahko ugibate ... fotoaparate s seboj, banda, to moramo ovekovečit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štuhi, srce, ti pa kuj nekaj iščeš ... probajva takole ... pojdi v "Iskalnik", pa vtipkaj "našitki", mogoče pa rata ... :whistle: :ninja: :naughty: :evilgrin: :winkiss:

Lahko noč, toteki.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

jaz sem mislil one našitke od klubov, ali ebleme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr, iskrena hvala za super klobaso! Prav tako vsem ostalim hvala za flaše, takšne in drugačne! (Naša mama pravi ,da tako ali tako vedo, kaj mi naj prinesejo :whistle: ), pa vendar, Igor je pogruntal, nisem takšen! :worship:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek, na novega leta dan, bo vreme takšno:

http://www.accuweather.com/world-forecast....OR&metric=1

Kdo se nama bo z Vapotom pridružil, bo dobrodošel! :naughty:

(Ata IBA, pri tebi v Bajsterci se ziher vstaviva, pa da vidimo, ali se boš skup vzel in šel zraven!)

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapa? :krneki:

T-boy, smo vprašali za tvojo sivo kapo, pa je ni več ... one miniaturne bjonde sicer ni bilo, a je šla druga deklica pogledat, a kape bojda ni.

Žal mi je.

Vsem pa sporočam, da je Igorr poslal sms, da je že na toplem in da smo toteki zakon. :naughty:

Ej, tudi ti si zakon, dečko! :worship: :worship: :worship:

Pri takih temperaturah pripeljati se z motorjem iz Vrhnike v Maribor zato, da preživiš večer z eno razpuščeno bando samih motorističnih zadetkov, ... ej, ... kapo dol!

:worship:

In hvala, da si poslal sms ... zdaj pa res lahko grem spat, ko vem, da si na varnem in na toplem.

Brrrrrrrrrrrrr ... že če samo pomislim na ta mraz, moje stare kosti zagrabi revma. :kva1:

Toteki moji, danes je bilo spet carsko! Pravi ste. Vsak zase in vsi skupaj!

Lahko noč, čarovnica (hvala, Vapo :P ) Mutika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakav? :unsure:

Z vejico? :whistle: :drunk:

:lol1:

No, ste vidli našega Vrhniškega toteka? Upam, da je ob prihodu na cilj rukno kak dl žganice za cirkulacijo :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vejico? :whistle: :drunk:

:lol1:

No, ste vidli našega Vrhniškega toteka? Upam, da je ob prihodu na cilj rukno kak dl žganice za cirkulacijo :whistle: ...

Dejte mu preverit porabo bencina. Po moje ga kar med potjo že malo srkne (benza), sicer bi že zdavnaj zamrznil :lol1:

Kapa? :krneki:

GIVI ma boljše kufre kot KAPA, so pa slednji cenejši če se ne motim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapa? :krneki:

..jebala te kapa

Kakav? :unsure:

..bljek :evilgrin:

Igorr respect :worship:

...eni vedo kaj morš nardit da maš celo noč trdiga :evilgrin:

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem pa sporočam, da je Igorr poslal sms, da je že na toplem in da smo toteki zakon. :naughty:

Ej, tudi ti si zakon, dečko! :worship: :worship: :worship:

Pri takih temperaturah pripeljati se z motorjem iz Vrhnike v Maribor zato, da preživiš večer z eno razpuščeno bando samih motorističnih zadetkov, ... ej, ... kapo dol!

:worship:

In hvala, da si poslal sms ... zdaj pa res lahko grem spat, ko vem, da si na varnem in na toplem.

Brrrrrrrrrrrrr ... že če samo pomislim na ta mraz, moje stare kosti zagrabi revma. :kva1:

Toteki moji, danes je bilo spet carsko! Pravi ste. Vsak zase in vsi skupaj!

Lahko noč, čarovnica (hvala, Vapo :P ) Mutika.

He, he. Prava Mutika! Kot vedno :worship: . Vapotova izjava pa je bila ljubkovalno mišljena, ker sem ču intonacijo (detonacijo? :naughty: ).

Res je, znamo si narediti vedno lep večer. Pred ekipo picerije Alf in šefom pa kapo dol. Benti, saj se počutimo kot doma :worship: . In še, da je Alfova pica mnogo boljša kot v Rimu pred tednom, je moja takoj rekla. Pri hrani ni "špurna", je pa tisto pico tak nikak pojedla :SS , da sem ostanke slikal.

Kdo je že zaslužen za novi naslov? Mu bo treba častit kako kavo z vejico....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, Toteki!

Igorr, iskrena hvala za super klobaso! Prav tako vsem ostalim hvala za flaše, takšne in drugačne! (Naša mama pravi ,da tako ali tako vedo, kaj mi naj prinesejo :whistle: ), pa vendar, Igor je pogruntal, nisem takšen! :worship:

Ni težko ugotoviti, kdo je pravi gurman. :naughty: :beer2:

T-boy, smo vprašali za tvojo sivo kapo, pa je ni več ... one miniaturne bjonde sicer ni bilo, a je šla druga deklica pogledat, a kape bojda ni.

Žal mi je.

Vsem pa sporočam, da je Igorr poslal sms, da je že na toplem in da smo toteki zakon. :naughty:

Ej, tudi ti si zakon, dečko! :worship: :worship: :worship:

Pri takih temperaturah pripeljati se z motorjem iz Vrhnike v Maribor zato, da preživiš večer z eno razpuščeno bando samih motorističnih zadetkov, ... ej, ... kapo dol!

:worship:

In hvala, da si poslal sms ... zdaj pa res lahko grem spat, ko vem, da si na varnem in na toplem.

Brrrrrrrrrrrrr ... že če samo pomislim na ta mraz, moje stare kosti zagrabi revma. :kva1:

Toteki moji, danes je bilo spet carsko! Pravi ste. Vsak zase in vsi skupaj!

Lahko noč, čarovnica (hvala, Vapo :P ) Mutika.

Kaj naj rečem, res mi je v zadovoljstvo in veselje, da sem imel priložnost spoznati še preostanek Totekov. :worship: Super ste. Če me ne zagrabi in če ne priletim še na kakšen zimski Toti torek, se vidimo pa spomladi na cesti. :naughty:

No, ste vidli našega Vrhniškega toteka? Upam, da je ob prihodu na cilj rukno kak dl žganice za cirkulacijo :whistle: ...

P****rija, nisem se spomnil. Bova skupaj ruknila enega- imam občutek, da prav kmalu- :naughty:

Igorr respect :worship:

...eni vedo kaj morš nardit da maš celo noč trdiga :evilgrin:

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj leto, ki odhaja, odnese s sabo vse,

kar slabega je storilo,

zapusti pa naj dobrega obilo;



da bi novo leto obrodilo

mnogo sladkih trenutkov,

prežetih s toplino in vedrino,



da bi odprlo vedno le tiste poti,

ki bi vodile do ljudi z dobroto v srcu in

veseljem v očeh



Srečno v letu 2009 želim

post-2154-1230731382.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vejico? :whistle: :drunk:

:lol1:

No, ste vidli našega Vrhniškega toteka? Upam, da je ob prihodu na cilj rukno kak dl žganice za cirkulacijo :whistle: ...

AtaIBA, car! :worship: :winkiss: Kake vzdevke pa ti najdeš ... odlično!

Sicer je pa res, da taki fajn dečko, kot je naš Igorr, ne more bit drugo kot totek! :rolleyes: :naughty: :whistle:

Vapotova izjava pa je bila ljubkovalno mišljena, ker sem ču intonacijo (detonacijo? :naughty: ).

He, he, ... vem, ataIBA, vem, ... da je Vapo samo čakal, kdaj bo lahko povedal, kar mu leži na duši! :whistle:

Sicer pa me je že Gody :wub: prej, ko smo prišli že skregal, da sem metlo čisto zanič parkirala ... :naughty: !

Kar pa se tiče kavice z vejico ... lahko častiš naslednji torek. Pijem belo kavo! :winkiss: Vejico pa zraven prinesi, tista je najboljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji toteki, vsem vam iz srca voščim izjemno leto, ki prihaja in nam vsem skupaj želim še ogromno varnega preganjanja po cestah!

Najsrečnejšejše leto 2009!

Vaša Mutika!

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca.

Spomladi do rožne cvetice,

poleti do zrele pšenice,

jeseni do polne police,

pozimi do snežne kraljice,

v knjigi do zadnje vrstice, <script>

v življenju do prave resnice,

v sebi do rdečice čez eno in drugo lice.

A če ne prideš ne prvič, ne drugič

do krova in pravega kova,

poskusi vnovič in zopet in znova.

(Tone Pavček )

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo!

Dans sem bil na pokopaliscu pri -3 in me je zeblo ko cucka. Ne zam si predstavljat kak bi me zeblo pri -7 na motoru. Igorr :worship: upam da si varno prispel!!!!

TE PA CE ZE VSI, BOM PA SE JAZ: SRECNEGA VESELEGA ZDRAVEGA IN POLNEGA VARNIH KILOMETROV - vam zelima oba z mojo gospodarico :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!