Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pol pa še jaz dodam mojo voščilo za varne kilometre v 2009 in da bi bencin ohranil ta trend padanja lastne cene.

Dodati pa še moram eno pametno, ker se to pač spodobi, je pa od neznanega avtorja.

Pameten si, če verjameš samo polovico tega, kar slišiš.

Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako banda motoristična:)

Pa je spet eno leto naokrog, pa vam vsem pa malo tui sebi želiva veliko veliko VARNIH in SREČNIH km, čim manj prerekanj, čimveč pijače srečne po grlu, pa da se kdaj na cesti ali kje drugje srečamo. Pa da se vsakemu izpolni vsaj ena drobna želja, ker več se ne sme zaradi recesije :)

Vse lepo v 2009

Dušan in Barbara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Toteki!

Vsem vam želim vse lepo v 2009, s čimveč varno prevoženih kilometrov!

Alo!

Dans sem bil na pokopaliscu pri -3 in me je zeblo ko cucka. Ne zam si predstavljat kak bi me zeblo pri -7 na motoru. Igorr :worship: upam da si varno prispel!!!!

Varno! In ne boš verjel, kako sem užival v prelepem dnevu, ko sem se vozil nazaj. :whistle:

Otvoritev sezone, mi bo pa očitno sneg preprečil. :trance_33_sleep:

Lahko noč!

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot se ti prava ženska po dobrem sexu spremeni v kišto pira in štiri prijatelje, tako bi po pravljičnem silvestrovanju pasala družba dobrih prijateljev ob jutranji kavi in travarici :whistle: ....

:beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :slap: :lol1:

Ojlala, toteki, edn bol fsipan ko drugi! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :slap: :lol1:

Ojlala, toteki, edn bol fsipan ko drugi! :OK:

Ja, posipali smo vse. :blink:

Pa dobro jutro vsem, al lahko noč, al kak že.

ata IBA skuhaj kafe, pridem na travarico. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, posipali smo vse. :blink:

Pa dobro jutro vsem, al lahko noč, al kak že.

ata IBA skuhaj kafe, pridem na travarico. :whistle:

To je beseda! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro, dan, kakor za koga...

sreče in varnih Km polno 2009 :worship:

prišel z inšpekcije z snežnega stadiona,

pokorno javljam: vse pod kontrolo,

- pijače dovolj

- kelnarce nasmejane

- snega dovolj (za kero naribat)

- Lisica bo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro, dan, kakor za koga...

sreče in varnih Km polno 2009 :worship:

prišel z inšpekcije z snežnega stadiona,

pokorno javljam: vse pod kontrolo,

- pijače dovolj

- kelnarce nasmejane

- snega dovolj (za kero naribat)

- Lisica bo :worship:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in vse tiho je bilo. Vidim, da nam vsem paše ponovolentno lenarjenje. Razen, če niste vsi na furi?Pesi zluftani, lončeno peč v dnevni sobi sem zakuro, kavo in travaričko dobim vsaki cajt, zajtrk bo tudi pado...., kako malo je treba za lep dan :010 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Še nekaj dni lenarjenja in zimskih radosti, sprehodov ter počitka. Po dolgem času je zasnežena lepota okoli nas ... Gody :wub: se je šel malo preganjat po Arehu, Danči je srečno prispel iz Valencije ... pa vendar, za čisto vse ni ravno vse dni prosto; Vangec, boš spet kaj sipal po cestah? ... pa gospa Varadero, a še kaj potuješ te dni? Pa še marsikdo mora v službo, jutri, v nedeljo ... !

Jaz pa spet v ponedeljek, po skoraj pol leta bolniške :slap: ... pa ena taka mala zadevščina, kot je prelomljen gleženj, kajne? :unsure: Pa vseeno komaj čakam, da bom lahko spet na motorju! :010

Sicer je pogled skozi okno na Pohorje malce zamegljen, a zunaj je prava zima. Snegec, jeeeeee ... za otroke so bile prave zimsko obarvane počitnice; spet imam občutek, da pa še obstajajo vsaj trije letni časi, če že štirih skoraj več ni ... pa Lisica bo v Mariboru, jupi! :yea2:

Sicer skozi kopreno hladne megle le rahlo sveti nekaj sončku podobnega, a je že to vzpodbudno ... na mizi pred menoj se kadi lonček pravkar skuhane kave, mmmm, diši ... in res je!

Kako malo je treba za lep dan! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En skromen utrinek iz novoletnega rajanja :blush:

post-18589-1230910405_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil lejcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En skromen utrinek iz novoletnega rajanja :blush:

:worship:

Super slikica ... škoda le, da nismo mogli bit skupaj! :cry:

No ja, pa smo si zato naslednji dan pri Pohorski kavarni čago nardili, a ne? In to ob neznanski količini toplih sadnih napitkov! :slap: No, pardon, Vapo je vztrajal pri Unionu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, veš da sem ponoči sanjala, da smo v bistvu spili 6 čajev ne pa sedem kot je bilo na računu,sem ziher ker sem jih v sanjah 3x preštela :lol: :o ...nočna mora :wacko:

Pa še ena ponovoletna ;)

post-18589-1230921684_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil lejcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, veš da sem ponoči sanjala, da smo v bistvu spili 5 čajev ne pa sedem kot je bilo na računu,sem ziher ker sem jih v sanjah 3x preštela :lol: :o ...nočna mora :wacko:

Pa še ena ponovoletna ;)

Samo 7? :eek:

Meni se je zdelo, da jih je bilo 17 ... :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo spet v dolini...par dni na cca. 1500 m nm je prav prijalo...v dolini bolj oblaki, zgoraj pa samo sonce, sneg in prijatelji. :OK: Odlicno je bilo

Srecno 09 vsem!!!

Se malo vtisov:

post-5882-1230924961_thumb.jpg

post-5882-1230925215_thumb.jpg

post-5882-1230926903_thumb.jpg

post-5882-1230926916_thumb.jpg

post-5882-1230926929_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi vam totekom želim vse lepo v letu 2009, predvsem pa veliko varnih kmjev, pa seveda zdravja..................ostalo itak bo......... :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni rabimo malo bolj dolgo, da nam pride. :naughty: Zato pa toliko bolj močno! :naughty:

Vsem skupaj želim; Zdravja, sreče, dosti posteljnih užitkov, VARNIH km, naj si bo z motorjem, biciklom, avtom, traktorjem, smučmi, peš...., tople copate, hladen špricar in pir, dobro jutranjo kavo, travarico, vedno lepo in prijazno kelnarco, poceni bencin in vedno poln tank goriva, lepih in nepozabnih potovanj, nikoli defekta, dobro čokolado, tople žemlje, velik šnicl, sveže sadje, ribe in zelenjavo, prijaznega, policaja, soseda in šefa, vedno razumevajočo taščo, novo plazmo ali LCD, dobitek na lotu......, ma dost mate!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni rabimo malo bolj dolgo, da nam pride. :naughty: Zato pa toliko bolj močno! :naughty:

Vsem skupaj želim; Zdravja, sreče, dosti posteljnih užitkov, VARNIH km, naj si bo z motorjem, biciklom, avtom, traktorjem, smučmi, peš...., tople copate, hladen špricar in pir, dobro jutranjo kavo, travarico, vedno lepo in prijazno kelnarco, poceni bencin in vedno poln tank goriva, lepih in nepozabnih potovanj, nikoli defekta, dobro čokolado, tople žemlje, velik šnicl, sveže sadje, ribe in zelenjavo, prijaznega, policaja, soseda in šefa, vedno razumevajočo taščo, novo plazmo ali LCD, dobitek na lotu......, ma dost mate!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Pa kak si te na sončno vreme pozabo :P ...

Vse kontra + lepo vreme in obilo sexa :evilgrin: (varnega!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kak si te na sončno vreme pozabo :P ...

Vse kontra + lepo vreme in obilo sexa :evilgrin: (varnega!!!)

Saj veš kak je to, če maš prvo soboto v letu delavno. :slap: Ima, da lije in grmi. :whistle: Po 12 uri pa sijaj, sijaj sončece, oj sonce rumeno.

Seos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dober dan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

In hvala za želje, vsem, od tu in od tam ... huh, Rocky, si jih nametal! :slap: :lol1: Odlično!

Še malo novičk: Danči se je kot edini predstavnik totekov vrnil iz novoletnega dirkanja v Valenciji.

S pokalom.

:worship:

Ampak, kakšne čase je dosegal na pisti, kjer Rossi & Co. vozijo nekje med 1'31'' - 1'38''!!!

Danči je postavil čas 1'53'... si predstavljate?

Ni težko že na prvi pogled ugotovit, da imamo v naših vrstah pravega champa! In to z motorjem, ki niti slučajno ni spimpan tak kot so oni v MotoGP, pa tudi gume so neki faktor, čeprav so gume še nekak najbližje tistim iz MotoGP (IMHO), da ne govorimo, koliko kg manj ima Rossi od Dančija ... :whistle: :P !

Pa kolko keša več ...

Čestitke! :OK: V torek torej zgodbice iz Valencije, pa častil bi tudi lahko ... O:-) :xx: :rolleyes: ... neeeee, no, heeeeec! Saj imamo skupni "Lenart fond" za zapravit.

Samo, te morte spet vsi prit, da neo keri vun izpado!

Lep dan želim, banda!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, Toteki!

Ojlala, dober dan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

In hvala za želje, vsem, od tu in od tam ... huh, Rocky, si jih nametal! :slap: :lol1: Odlično!

Še malo novičk: Danči se je kot edini predstavnik totekov vrnil iz novoletnega dirkanja v Valenciji.

S pokalom.

:worship:

Ampak, kakšne čase je dosegal na pisti, kjer Rossi & Co. vozijo nekje med 1'31'' - 1'38''!!!

Danči je postavil čas 1'53'... si predstavljate?

Ni težko že na prvi pogled ugotovit, da imamo v naših vrstah pravega champa! In to z motorjem, ki niti slučajno ni spimpan tak kot so oni v MotoGP, pa tudi gume so neki faktor, čeprav so gume še nekak najbližje tistim iz MotoGP (IMHO), da ne govorimo, koliko kg manj ima Rossi od Dančija ... :whistle: :P !

Pa kolko keša več ...

Čestitke! :OK: V torek torej zgodbice iz Valencije, pa častil bi tudi lahko ... O:-) :xx: :rolleyes: ... neeeee, no, heeeeec! Saj imamo skupni "Lenart fond" za zapravit.

Samo, te morte spet vsi prit, da neo keri vun izpado!

Lep dan želim, banda!

:winkiss:

Saj vem, se že ponavljam počasi, ampak... :worship: Danči :worship:

Totika Mutika, dajte še kakšno "zgodbico" za skorajtoteka prihranit, v torek napovedujejo sneg, pa najbrž ne bo šlo. :P

Lep dan je odzunaj, izkoristite ga kolikor se le da. :whistle:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo novičk: Danči se je kot edini predstavnik totekov vrnil iz novoletnega dirkanja v Valenciji.

S pokalom.

:worship:

Ampak, kakšne čase je dosegal na pisti, kjer Rossi & Co. vozijo nekje med 1'31'' - 1'38''!!!

Danči je postavil čas 1'53'... si predstavljate?

da ne govorimo, koliko kg manj ima Rossi od Dančija ... :whistle: :P !

Pa kolko keša več ...

Lep dan želim, banda!

:winkiss:

Bravo Danči :worship:

kaj se pa kil tiče, ma pa zato večjo švungmaso za po bregu navzgor :naughty:

... pa punce bi ziher rekle da je Danči lepši od mozolastiga Rosija :whistle:

Mutika prideš na kavo, smo nekje med Gojzerom in sp. postajo Vzpenjače, rufni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!