Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro....Muti mas kr prav, sluzba je bluz/blues....ali gor ali dol.

Tudi jodlarji niso nic kaj zakurli in je tudi tukaj hladno,ampak z vec snega.

Fajn,da je danes petek in bomo prej sibali kuci pjevajuci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo to, jaz se po polurnem teku do pasa gol, potem še zunaj stuširam..... :rolleyes:

Grunf, zvani Pingvin!

:P

Dobro jutro....Muti mas kr prav, sluzba je bluz/blues....ali gor ali dol.

Tudi jodlarji niso nic kaj zakurli in je tudi tukaj hladno,ampak z vec snega.

Fajn,da je danes petek in bomo prej sibali kuci pjevajuci.

So ves plin nam dali ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo to, jaz se po polurnem teku do pasa gol, potem še zunaj stuširam..... :rolleyes:

Zlati dež? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro! :worship:

...ravnokar prišo z KGB-ja :naughty:

...edn je mogo dol zapret, :evilgrin:

te sn pa se pač jz javo...

...kak je blo teško :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

..zaj grem pa neke spit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunf, zvani Pingvin!

:P

So ves plin nam dali ... :whistle:

Cisto mozno...se dobro,da nasa firma uporablja kurilca,da nam je toplo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj viličar ni vžgal nikamor. Z drugim akumulatorjem je dehno, ampak olje v hidravliki gosto ko vazelini,... v glavnem zimske veselice :trance_33_sleep: .

Bo treba počasi duge gate uporabljat.

Grem na :kava: z ,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan toteki......... :winkiss:

-12°C :alien1:

Prisoten! :krneki:

kaj je to kakšen mraz, danes mimo mene na AC en zagrižen motorist z MB tablico.....neko FJR-jko al neki takega, saj ni čudno, da nas imajo za nore :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to kakšen mraz, danes mimo mene na AC en zagrižen motorist z MB tablico.....neko FJR-jko al neki takega, saj ni čudno, da nas imajo za nore :headbang: :headbang: :headbang:

Gody??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že boljše. Temperatura se dviga, sonček je, lisička bo, vrata na skladišču mi je šleper vkup zlamal :headbang: , ... povprečno zajeban dan.

Ampak, kmalu bo boljšeeee :alien1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti enih par ur fali? :evilgrin:

Kaj vidva se nea več menita :unsure: ?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že boljše. Temperatura se dviga, sonček je, lisička bo, vrata na skladišču mi je šleper vkup zlamal :headbang: , ... povprečno zajeban dan.

Ampak, kmalu bo boljšeeee :alien1: .

Bo, bo ... sem že kar slabe volje, ko se spomnim, kaj vse je s tem povezano ... :krneki:

Sicer pa, kaj bi ti razlagala ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vidva se nea več menita :unsure: ?

:rolleyes:

Tisto je blo bolj retorično vprašanje :naughty:

Jaz sem tudi bla v KGB-ju in ga pomagala zapirat - samo ne ob 9-ih zjutraj ... :whistle:

Popravljeno . Popravil MATjuska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že boljše. Temperatura se dviga, sonček je, lisička bo, vrata na skladišču mi je šleper vkup zlamal :headbang: , ... povprečno zajeban dan.

Ampak, kmalu bo boljšeeee :alien1: .

Jaz nisem bil nič kaj tam okoli :whistle:

Kaj vidva se nea več menita :unsure: ?

:rolleyes:

Ja, preko MS. :krneki:

Lep dan! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki hoj! :)

Če koga zanima delo v trgovini z moto opremo, naj me kontaktira. Lokacija: MB

Mater, saj ne vem, če ne bi blo boljše, ko v toti zaj... kulturi! :angry: Še vedno sem v službi in glih zaj bom vse vkup pustla na mizi, dolma zaklenla, pa te grem nekaj pojest, ker sn lačnaaaaaa. No ja, če bi šla kaka kila dol, ne bo škode, ampak, domov pa bi tud rada šla.

Grem na dobro kosilo. Sem povabljena ... :wub: . Aja, no, bolj na kočerjo. :wacko:

Jutri pa Lisičkaaaaa! :010 MATjuška, kaj bo kaki čaj padno? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, saj ne vem, če ne bi blo boljše, ko v toti zaj... kulturi! :angry: Še vedno sem v službi in glih zaj bom vse vkup pustla na mizi, dolma zaklenla, pa te grem nekaj pojest, ker sn lačnaaaaaa. No ja, če bi šla kaka kila dol, ne bo škode, ampak, domov pa bi tud rada šla.

Grem na dobro kosilo. Sem povabljena ... :wub: . Aja, no, bolj na kočerjo. :wacko:

Jutri pa Lisičkaaaaa! :010 MATjuška, kaj bo kaki čaj padno? :D

Ha...? ..za lakoto ni izgovora.........če maš še cajt po forumu brskat, bi še za hrano poskrbela.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa Lisičkaaaaa! :010 MATjuška, kaj bo kaki čaj padno? :D

Čaj dobi pri MATjuški vsak, ki se mimo mene prebije. Hint: Ratzeputz! :evilgrin: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa Lisičkaaaaa! :010 MATjuška, kaj bo kaki čaj padno? :D

Jeee, Muti! :010 Rufni! Jaz na tekmo sicer ne grem, ampak za čajček sem pa vedno ... :worship:

Čaj dobi pri MATjuški vsak, ki se mimo mene prebije. Hint: Ratzeputz! :evilgrin: :krneki:

Joj Furi, kaj rabiš pomoč pri sobotnem čiščenju bajte? :evilgrin: Pridema (ko bo "spucano") k tebi na en čajček ali dva ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha...? ..za lakoto ni izgovora.........če maš še cajt po forumu brskat, bi še za hrano poskrbela.....

Če trikrat ugibam kdo si :krneki:

hint: haha :naughty:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po sprehodu podkrepljenim s :kava: in travaričko (2x :010 - ziher je ziher proti "bacilom"!) bi nekam šel. Pri takem lepem vremenu človek ne zdrži doma. Verjetno nekam, ko ni gužve.

Včerajšnja predstavitev Avtomota v Latkovi vasi je bila odlična. Benti, sem na uro pogledal prepričan, da še ni minila ura pa sta minile dve :eek: . In še, ded je včeraj peljal svojega ruskega prijatelja v Benetke na letališče, prišel nazaj in vidno prehlajen odlično odpredaval zanimivo rajžo :worship: :worship: :worship: !!!!!

Priznam pa, da sem bil prvič na zanimivi predstavitvi brez vstopnine, dobil aperitiv dobrodošlice in na koncu predavatelj časti DVE rundi našo zadovoljno grupo. Z gorenjske (Lord & Lady) in štajerske (Marvin 2 s svojo :wub: Kamikazo, Star in midva z mojo čebelico).

Fajn je, ko se najde ekipa slično mislečih prijateljev. Moja Mutika bi rekla:" To bogati življenje!" Prav je tako.

Me pa jezi, ker se nisem spomnil na Vangeca, Furija, ... oz. sploh na našo ekipo fajnšmekerjev.... V opravičilo, nisem vedel da bo tak fajn!

Lep dan želim!

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!