Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Bravo, Tina Maze!!!

:worship: :worship: :worship:

Ampak, se je pa nekaj žalostnega zgodilo; gospod Jerman, oče našega smukača, naj bi utrpel zastoj srca ... ko so pospravljali po tekmi.

Oh, joj ... :cry: ! Če prav vem, je bil star le malo preko 60 let. Hudo. :cry:

Po sprehodu podkrepljenim s :kava: in travaričko (2x :010 - ziher je ziher proti "bacilom"!) bi nekam šel. Pri takem lepem vremenu človek ne zdrži doma. Verjetno nekam, ko ni gužve.

Včerajšnja predstavitev Avtomota v Latkovi vasi je bila odlična. Benti, sem na uro pogledal prepričan, da še ni minila ura pa sta minile dve :eek: . In še, ded je včeraj peljal svojega ruskega prijatelja v Benetke na letališče, prišel nazaj in vidno prehlajen odlično odpredaval zanimivo rajžo :worship: :worship: :worship: !!!!!

Priznam pa, da sem bil prvič na zanimivi predstavitvi brez vstopnine, dobil aperitiv dobrodošlice in na koncu predavatelj časti DVE rundi našo zadovoljno grupo. Z gorenjske (Lord & Lady) in štajerske (Marvin 2 s svojo :wub: Kamikazo, Star in midva z mojo čebelico).

Fajn je, ko se najde ekipa slično mislečih prijateljev. Moja Mutika bi rekla:" To bogati življenje!" Prav je tako.

Me pa jezi, ker se nisem spomnil na Vangeca, Furija, ... oz. sploh na našo ekipo fajnšmekerjev.... V opravičilo, nisem vedel da bo tak fajn!

Lep dan želim!

:worship:

Super! Ko bo spet kaj takega in bo seveda dovolj časa, se ziher priključim! Ja, prav imaš, ataIBA; takšna druženja zares bogatijo življenje! :worship:

MATjuška, kličem te! Kje te si? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer, Toteki!

Tale vikend pa dogaja v vaših koncih, ha? :whistle:

Končno, po štirih letih je lisica spet naša! :worship: Čaga BO! :evilgrin:

Po sprehodu podkrepljenim s :kava: in travaričko (2x :010 - ziher je ziher proti "bacilom"!) bi nekam šel. Pri takem lepem vremenu človek ne zdrži doma. Verjetno nekam, ko ni gužve.

Včerajšnja predstavitev Avtomota v Latkovi vasi je bila odlična. Benti, sem na uro pogledal prepričan, da še ni minila ura pa sta minile dve :eek: . In še, ded je včeraj peljal svojega ruskega prijatelja v Benetke na letališče, prišel nazaj in vidno prehlajen odlično odpredaval zanimivo rajžo :worship: :worship: :worship: !!!!!

Priznam pa, da sem bil prvič na zanimivi predstavitvi brez vstopnine, dobil aperitiv dobrodošlice in na koncu predavatelj časti DVE rundi našo zadovoljno grupo. Z gorenjske (Lord & Lady) in štajerske (Marvin 2 s svojo :wub: Kamikazo, Star in midva z mojo čebelico).

Fajn je, ko se najde ekipa slično mislečih prijateljev. Moja Mutika bi rekla:" To bogati življenje!" Prav je tako.

Me pa jezi, ker se nisem spomnil na Vangeca, Furija, ... oz. sploh na našo ekipo fajnšmekerjev.... V opravičilo, nisem vedel da bo tak fajn!

Lep dan želim!

ataIBA, se naročam za kratek povzetek enkrat kmalu, ko se do domačije IBA prifurikam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer, Toteki!

Tale vikend pa dogaja v vaših koncih, ha? :whistle:

Končno, po štirih letih je lisica spet naša! :worship: Čaga BO! :evilgrin:

ataIBA, se naročam za kratek povzetek enkrat kmalu, ko se do domačije IBA prifurikam.

Čer, naš vrhniški totek.

Ideja pa je odlična! AtaIBA, a bi ti sprejel še kakšnega interesenta (z vlkimi uhami) zraven? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po sprehodu podkrepljenim s :kava: in travaričko (2x :010 - ziher je ziher proti "bacilom"!) bi nekam šel. Pri takem lepem vremenu človek ne zdrži doma. Verjetno nekam, ko ni gužve.

Včerajšnja predstavitev Avtomota v Latkovi vasi je bila odlična. Benti, sem na uro pogledal prepričan, da še ni minila ura pa sta minile dve :eek: . In še, ded je včeraj peljal svojega ruskega prijatelja v Benetke na letališče, prišel nazaj in vidno prehlajen odlično odpredaval zanimivo rajžo :worship: :worship: :worship: !!!!!

Priznam pa, da sem bil prvič na zanimivi predstavitvi brez vstopnine, dobil aperitiv dobrodošlice in na koncu predavatelj časti DVE rundi našo zadovoljno grupo. Z gorenjske (Lord & Lady) in štajerske (Marvin 2 s svojo :wub: Kamikazo, Star in midva z mojo čebelico).

Fajn je, ko se najde ekipa slično mislečih prijateljev. Moja Mutika bi rekla:" To bogati življenje!" Prav je tako.

Me pa jezi, ker se nisem spomnil na Vangeca, Furija, ... oz. sploh na našo ekipo fajnšmekerjev.... V opravičilo, nisem vedel da bo tak fajn!

Lep dan želim!

Hja, res je fajn, ko je na kupu toliko ljudi, ki imajo enake želje in enako razmišljajo. Samo ne gre mi v glavo, kak lahko ti Rusi spijejo toliko vodke kot Vapo Unionov. :headbang:

Sicer pa, spoštujem ljudi, ki uresničijo svoje želje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo pri Vangecih pravo moto druzenje z frajerji iz MK Kurent,ki so se oglasili kar na motorjih. Vs.aka cast pubeci.

Za slikovni material bo poskrbel Vangec.

@Muti - tnx za tisto pod smreko. :worship: Tvoje je na istem mestu,kot je bilo najino.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA, se naročam za kratek povzetek enkrat kmalu, ko se do domačije IBA prifurikam.

Zgučano! Zaj pa zaradi :yawn: gremo :zzz: .

Nočko!

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo pri Vangecih pravo moto druzenje z frajerji iz MK Kurent,ki so se oglasili kar na motorjih. Vs.aka cast pubeci.

Za slikovni material bo poskrbel Vangec.

@Muti - tnx za tisto pod smreko. :worship: Tvoje je na istem mestu,kot je bilo najino.

Ja, pa res je bilo pravo moto druženje danes.Člani MK Kurent so se oglasili ko se vračali

z winter partyja Mk Freeriders, eni pa so trenirali za Elefante konec meseca.

Vsa čast pubecom :worship: , termometer pa je kazal -6. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekanci, norci.

Manijaki, bi rekel ataIBA. :D

:worship:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekanci, norci. :D

:worship:

In imajo najlepše ime - MK Kurent. Edino kombinezoni niso v stilu :whistle: imena,.... tisti ta topli :alien1: .

Midva bova počakala malo toplote....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo dobro jutro vsem skupaj! :winkiss:

Še zdaj me strese od mraza, ko se spomnim na sobotni motoristični obisk. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :yea1:

Ti bi lahko napiso: dddddddddddooooooobbbbbbrrrrroooooojutrrrrrrooooooooo, mater meeeeeeee šššeeee zzzzzzeeebbbbe, pa ti noben nebi zamero :whistle: .

Furi & ???, čaj + rum priporočam danes :evilgrin: .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, res je fajn, ko je na kupu toliko ljudi, ki imajo enake želje in enako razmišljajo. Samo ne gre mi v glavo, kak lahko ti Rusi spijejo toliko vodke kot Vapo Unionov. :headbang:

Sicer pa, spoštujem ljudi, ki uresničijo svoje želje. :OK:

Saj res! Kaj te z Vapotekom je,da nič več ne piše na Motosvetu? A mu je tista unionova čmiga možgane fentala? :? :D

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res! Kaj te z Vapotekom je,da nič več ne piše na Motosvetu? A mu je tista unionova čmiga možgane fentala? :? :D

Vapo je itak vedno prisoten, samo da je zaj "cloak_an" :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi lahko napiso: dddddddddddooooooobbbbbbrrrrroooooojutrrrrrrooooooooo, mater meeeeeeee šššeeee zzzzzzeeebbbbe, pa ti noben nebi zamero :whistle: .

Furi & ???, čaj + rum priporočam danes :evilgrin: .

Boki? 12.05? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fury, hvala bogi, da te berem tu na forumu. Sem včeraj slišal, da se je en butl s snežnimi sankami ubil pa sem tako pomislo na tebe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fury, hvala bogi, da te berem tu na forumu. Sem včeraj slišal, da se je en butl s snežnimi sankami ubil pa sem tako pomislo na tebe :whistle:

? Pa glej ti ovega!?! Moja betica preverjeno razbije vsa drevesa tam do 8 metrov premera. Takšnih pa, na srečo, pri nas ni. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

? Pa glej ti ovega!?! Moja betica preverjeno razbije vsa drevesa tam do 8 metrov premera. Takšnih pa, na srečo, pri nas ni. :krneki:

Koga?

Dreves al butlov? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi lahko napiso: dddddddddddooooooobbbbbbrrrrroooooojutrrrrrrooooooooo, mater meeeeeeee šššeeee zzzzzzeeebbbbe, pa ti noben nebi zamero :whistle: .

Furi & ???, čaj + rum priporočam danes :evilgrin: .

ne smem lagat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!