Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Se je zadeva kar popravila v treh dneh.Malo smrekovca,par litrov domačega brajdovca,in gremo novim zmagam naproti.Vročine ni več,žeja ostaja. :headbang:

O, sliši se dobro.

Ampak, če jaz na primer uporabim tole zdravljenje, me bojo morali na drugo odšlepat ... :whistle: :rolleyes: .

Kdo bo prijavil ekipo totekov smučarjev? :rolleyes: za 7.2.2009?

(Kamikaza je poleg, da smo 'spolno' uravnoteženi. :whistle: )

Navijači se že organiziramo!

Saj bo boljše.. :friend1: :winkiss:

Pa hitro se pozdravi ... da bova lahko zopet šle na kak čajček in tortico v PK :winkiss: (dokler si še na bolniški - predvidevam, da si :unsure: )

Glede na to, da sem doma, bi bilo zelo prijazno od vaju, da bi tortice prinesli preko ceste. Kavo (ali čaj) častim. ;)

Seveda! :worship:

Samo, da neham tak fejst krehat in puščat, ko kaka zarjavela, stara fontana ... smo na vezi ... :winkiss: !

Tak, pa da se jaz še malo oglasim. Samo toliko, da vam sporočim, da smo tik pred premiero naše nove predstave Klinika Kozarcky Dušana Jovanoviča. Termini predstav:

PREMIERA:

sobota, 17.1.2009,

ob 19.uri

Kulturna dvorana Draženci

PONOVITVE:

petek, 23.1.2009,

ob 19.uri

Kulturna dvorana Draženci

sobota, 24.1.2009,

ob 19.uri

Kulturna dvorana Draženci

petek, 30.1.2009,

ob 19.uri

Kulturna dvorana Draženci

sobota, 31.1.2009,

ob 19.uri

Kulturna dvorana Draženci

Upam, da smo lani pustili dovolj dober vtis, da se boste letos tudi oglasili v čim večjem številu.

Super, Mačica!

Lani je bilo res fajn, torej, se bomo tudi letos organizirali in PRIDEMO!

Toteki, kaj menite o PETKU, 23.1.? Čoporativni izlet v Dražence?

A lahko daš kaj več podatkov, Mačica? Igralska zasedba, recimo? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, sliši se dobro.

Ampak, če jaz na primer uporabim tole zdravljenje, me bojo morali na drugo odšlepat ... :whistle: :rolleyes: .

Navijači se že organiziramo!

Seveda! :worship:

Samo, da neham tak fejst krehat in puščat, ko kaka zarjavela, stara fontana ... smo na vezi ... :winkiss: !

Super, Mačica!

Lani je bilo res fajn, torej, se bomo tudi letos organizirali in PRIDEMO!

Toteki, kaj menite o PETKU, 23.1.? Čoporativni izlet v Dražence?

A lahko daš kaj več podatkov, Mačica? Igralska zasedba, recimo? :rolleyes:

Nekaj je napisanega tukaj: Šus teater

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Na soncu sn zaspal, zaj sn pa celi zažgani. Mater, kdo si je zmislo ozonsko luknjo. Pa ravno pod njo sn ležo. Če bi bil 10 m bolj desno, nebi bil tak opečen. Se že mažem z jogurtom in travarico (eno vuni eno notri :evilgrin: ).

Grem domu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bova vkalkulirale poleg - seveda pa je vse odvisno od Mutike ... :unsure:

Joj, Mačica, to se pa dobro sliši. Bom dala doma na debato - meni bi ful pasalo po dolgem času iti pogledat kako predstavo ... :rolleyes: Ampak, kot veš, so pri nas take stvari pod najmanj tremi vprašaji ... :unsure: :krneki:

Saj tudi je dobro. Celo boljše kot lanska predstava.

Upam, da ti uspe rešit tiste 3 vprašaje in da se letos uspeta kaj prikazat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo sneg kidat :worship:

...pride keri poleg ...

:beer2: :beer1: :beer1: :fight1:

...ali kera da jo nakepamo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 z boljso polovico bova probala it 17.1. Tako,da ce kdo zeli se nama komot pridruzi. 23.1 jaz ne morem.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 z boljso polovico bova probala it 17.1. Tako,da ce kdo zeli se nama komot pridruzi. 23.1 jaz ne morem.

Saj sem tisti datum (23.1.) kuj tak napisala. Seveda je najbolj fajn it, ko jih gre več, je bolj zabavno. :naughty:

Na premiere pa jaz na splošno ne grem rada, tudi v profi gledališče ne, ker praviloma niso tako dobre, kot druga, tretja ali celo četrta ponovitev, ko se zadeva že "zalaufa".

Če grete vsi zdaj, v soboto, te grem jaz tud. Bi pa raje šla na katero od kasnejših predstav, predvsem zato, ker bo boljša. Boste že povedali.

Pohvale, Šus teater!

Če je še bolje, kot lani, potem pa se sploh splača prit!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem tisti datum (23.1.) kuj tak napisala. Seveda je najbolj fajn it, ko jih gre več, je bolj zabavno. :naughty:

Na premiere pa jaz na splošno ne grem rada, tudi v profi gledališče ne, ker praviloma niso tako dobre, kot druga, tretja ali celo četrta ponovitev, ko se zadeva že "zalaufa".

Če grete vsi zdaj, v soboto, te grem jaz tud. Bi pa raje šla na katero od kasnejših predstav, predvsem zato, ker bo boljša. Boste že povedali.

Pohvale, Šus teater!

Če je še bolje, kot lani, potem pa se sploh splača prit!

:worship:

Jaz nimam druge izbire...23.1. letim v Nemcijo in se vrnem komaj februarja. Torej mi ostane samo en termin, hocem ali nocem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, to pomeni, da si že na pol Pohorc (ko medved nategne bukvo, rata Pohorc) :evilgrin: :lol1:

Dokazano :worship:

Ko medved nategne bukvo rata Pohorc :worship:

poglejte me kak sn vredi

kaj kdo ve kaj rata če :

zmaj nategne ulično svetilko :?

žaba

po domače ljubljančan :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam druge izbire...23.1. letim v Nemcijo in se vrnem komaj februarja. Torej mi ostane samo en termin, hocem ali nocem.

Saj vem, Vuk! Zato pa je na srečo več datumov na razpolago.

Uh, te pa te dolgo neo.

@ Bremzl, si vse skidal? Sneg, mislim ... :whistle: :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, Vuk! Zato pa je na srečo več datumov na razpolago.

Uh, te pa te dolgo neo.

Dolgo...ah sploh ni panike. Mogoce je samo cudno napisano...10 dno ja hitro mine.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo...ah sploh ni panike. Mogoce je samo cudno napisano...10 dno ja hitro mine.

:eek: :oops:

Sem prebrala, da te ne bo do xx februarja, pa sem kar na ves meces pomislila ... mea culpa. Kaj češ, še tisti del možgan, ki jih blontnost ni načela, mi je gripa sfrližla! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :oops:

Sem prebrala, da te ne bo do xx februarja, pa sem kar na ves meces pomislila ... mea culpa. Kaj češ, še tisti del možgan, ki jih blontnost ni načela, mi je gripa sfrližla! :slap:

..ne, ne, samo edn te je v pojstlo položo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne, ne, samo edn te je v pojstlo položo :worship:

... ja, bacilus influentis.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo prijavil ekipo totekov smučarjev? :rolleyes: za 7.2.2009?

(Kamikaza je poleg, da smo 'spolno' uravnoteženi. :whistle:)

Upam, da bo "glavni" Darko (ker ima najvišjo smučarsko izobrazbo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro banda! :winkiss:

Gremo kidat :headbang:

Jp, po službeni ga bom še tišal, pa solil zraven.

Lep idilično zimski dan vsem skupaj, na cesti pa le previdno in predvsem strpno,

do plužnih enot, ki se trudijo po svojih močeh. :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, po službeni ga bom še tišal, pa solil zraven.

Lep idilično zimski dan vsem skupaj, na cesti pa le previdno in predvsem strpno,

do plužnih enot, ki se trudijo po svojih močeh. :whistle: :krneki:

Cuj, vceraj bi te skoraj nucal....od Wildona dalje je bla jodlarska avtocesta cisto zasnezena, pri nas pa presenetljivo dobro spucana, se posebej MB obvoznica, ostale ceste pa bolj tak,tak. V glavnem pelat se je dalo bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam druge izbire...23.1. letim v Nemcijo in se vrnem komaj februarja. Torej mi ostane samo en termin, hocem ali nocem.

Mater te bojo roke bolele. Nemčija ni tak blizu :whistle: . Nebi raje šou z vlakom?

Sicer pa, danes popoldan kreneva z sinkom na Bavarsko in se v nedeljo vračava. Greva pa z avtom, ker imam premalo mišične mase, da bi letel (pa tudi teža... :( ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater te bojo roke bolele. Nemčija ni tak blizu :whistle: . Nebi raje šou z vlakom?

Sicer pa, danes popoldan kreneva z sinkom na Bavarsko in se v nedeljo vračava. Greva pa z avtom, ker imam premalo mišične mase, da bi letel (pa tudi teža... :( ).

Nemcija ni le Bavarska :whistle:, Bielefeld je pa par km oddaljen od Bavarske....vlak bi bil zelo kul...bi komot se kaj nardil med potjo.

Srecno pot... :OK:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan fsem fkup.

Zimsko veselje je v polnem teku, tak da bi vas povabil na

akcijo

že lani smo se prijavli, pa potem ni bilo snega in so prestavljali v nedogled ter

na koncu že spomladi nekaj malega naredili te ko smo bili že vsi na mopedih.

Letos lahko probamo ponovno, vsaj toti ke nea grete na Elefantna.

Kdo si upa :naughty:

Lahko izzovemo še štamprle pa da vidimo kdo bo boljši več spil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemcija ni le Bavarska :whistle:, Bielefeld je pa par km oddaljen od Bavarske....vlak bi bil zelo kul...bi se komot nakadil med potjo.

Srecno pot... :OK:

:eek:

Bratranca mi pozdravi... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaaapoooo....

...ki si? Kaj te je tvoja prvezala? Maš kazen?

Zadnjič sem ga srečal v eni birtiji, tako da privezan ni. Je pa nekaj často, torej je z njim nekaj močno narobe... :huh: :hmm:

Penzl, pridi na Ratzeputz! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemcija ni le Bavarska :whistle: , Bielefeld je pa par km oddaljen od Bavarske....vlak bi bil zelo kul...bi komot se kaj nardil med potjo.

Srecno pot... :OK:

:beer2: :beer2: ... pa kaka sprevodnica :naughty: bi ti družbo delala...

In hvala enako za srečno pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!