Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Seos folk!

Kak je lušno bit doma (zaslužen dopust). :OK: Kljub temu vstal ob 06:30, naredil že eno dobro delo.

Mutika, upam, da ti je že bolje.

Ata IBA, srečno pot na Bavarsko. Pa nea jim spi vsega Paulanera.

Jaz bi tudi šel v Dražence.

Jaz bi tudi smučal za Toteke.

Vanga, kakšna je kaj pot do Ptuja. Mogoče bi se šel malo namočit v Terme. Gre kdo hcoj?

Nebi pa šel na Koroško, ker lahko Alenčici storim kaj lepega, pa bi potem imela z kraljem Matjažem letanje do Štajerske. :P

Pozdrav vsem skupaj izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan fsem fkup.

Zimsko veselje je v polnem teku, tak da bi vas povabil na

akcijo

že lani smo se prijavli, pa potem ni bilo snega in so prestavljali v nedogled ter

na koncu že spomladi nekaj malega naredili te ko smo bili že vsi na mopedih.

Letos lahko probamo ponovno, vsaj toti ke nea grete na Elefantna.

Kdo si upa :naughty:

Lahko izzovemo še štamprle pa da vidimo kdo bo boljši več spil

Odlična ideja

Prijavljeni:

1. BremzPenzl-ovi

2. ataIBA, mamaIBA, 2 x 4 tace za dekoracijo + mladiči (IBA + njegova :wub: )???

3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem ga srečal v eni birtiji, tako da privezan ni. Je pa nekaj často, torej je z njim nekaj močno narobe... :huh: :hmm:

Penzl, pridi na Ratzeputz! :P

Furi, jaz tudi Rat(en)zeputz :P

Seos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam druge izbire...23.1. letim v Nemcijo in se vrnem komaj februarja. Torej mi ostane samo en termin, hocem ali nocem.

No, če pa pridete 17., vam pa priporočam, da pridete že precej prej, ker bo vsaj taka gneča kot je bila lani. In neskromno vam povem, da so bile vse tri lanske predstave v Dražencih razprodane. Na premieri pa je bil taki naval, da vsi niso mogli noter. Pa še za tiste, ki smo jih spustili noter, smo morali dodatne klopi noter nosit, da so imeli kje sedeti.

Je pa res, da pripravljamo presenečenje na premieri :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan dober, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Malo bolje sem, hvala Rocky na pitanju, ampak, še vedno ne za med ludi.

Dober dan fsem fkup.

Zimsko veselje je v polnem teku, tak da bi vas povabil na

akcijo

že lani smo se prijavli, pa potem ni bilo snega in so prestavljali v nedogled ter

na koncu že spomladi nekaj malega naredili te ko smo bili že vsi na mopedih.

Letos lahko probamo ponovno, vsaj toti ke nea grete na Elefantna.

Kdo si upa :naughty:

Lahko izzovemo še štamprle pa da vidimo kdo bo boljši več spil

V torek se te zmenimo podrobnosti; jaz sem zraven, potrebujemo pa res dober načrt. Sicer pa si lahko toteki nardimo en fajn skupni izlet v zimsko idilo Pece ... razmislite!

Penzl, pridi na Ratzeputz! :P

Kaj ti si doma? Dopust?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa resno:

Ad 1

Ali je potrebno prijaviti ekipo za VSL prej ali se lahko prijavi vsak sam in na licu mesta določimo ekipo/e. Ali lahko več smuča za isto ekipo in štejejo le najhitrejši/najlepši? Če bo ekip totekov več, bi jaz smučal za Zlate toteke (50+).

Sicer imam (že propadlo) smučarsko izobrazbo ampak smučam pa v glavnem s pomočjo gravitacije.

Sicer pa do sedaj:

Marvin2,

Kamikaza (lepši spol)

Star,

Rocky,

Darko3g,

...

...

Ad 2

Premiera v Dražencih. Mnogo prej je verjetno že ob 18.00 Jaz lahko grem in peljem še tri (se ne napijem preveč). Če gremo naslednjo soboto, tudi v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa resno:

Ad 1

Ali je potrebno prijaviti ekipo za VSL prej ali se lahko prijavi vsak sam in na licu mesta določimo ekipo/e. Ali lahko več smuča za isto ekipo in štejejo le najhitrejši/najlepši? Če bo ekip totekov več, bi jaz smučal za Zlate toteke (50+).

Sicer imam (že propadlo) smučarsko izobrazbo ampak smučam pa v glavnem s pomočjo gravitacije.

Sicer pa do sedaj:

Marvin2,

Kamikaza (lepši spol)

Star,

Rocky,

Darko3g,

...

...

Ad 2

Premiera v Dražencih. Mnogo prej je verjetno že ob 18.00 Jaz lahko grem in peljem še tri (se ne napijem preveč). Če gremo naslednjo soboto, tudi v redu.

Drugo soboto ne gre v Dražence, gostim Črnogorce (če bodo dobili vizo za SI), sicer pa tudi jaz imam neko staro licenco za gravitacijsko smučanje. Predlagam, da gremo s 'sulicami', pa da zgledamo kot Bojan Križaj pred 20 leti. Valter še ma ziher kakšne sulice za posodit, pa da vidimo, če nam priznajo 'hendikep' na opremo.

post-15044-1232038409.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je potrebno prijaviti ekipo za VSL prej ali se lahko prijavi vsak sam in na licu mesta določimo ekipo/e. Ali lahko več smuča za isto ekipo in štejejo le najhitrejši/najlepši? Če bo ekip totekov več, bi jaz smučal za Zlate toteke (50+).

Saj se da vse narediti zadnjo minuto, ampak bi res prosil, da se to dogovorimo prej (že samo zaradi logistike pri organizaciji prostora in prehrane). Vse nastopajoče je potrebno namreč ustrezno vnesti v sistem merjenja časa (sistem tekmovanja je odprt za eno veliko ali več malih skupin, le na polno zasedbo za ekipno tekmovanje je potrebno pazit), tako da rezultate potem dobimo enostavno natisnjene in v .pdf obliki in je zadeva zaključena. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo soboto ne gre v Dražence, gostim Črnogorce (če bodo dobili vizo za SI), sicer pa tudi jaz imam neko staro licenco za gravitacijsko smučanje. Predlagam, da gremo s 'sulicami', pa da zgledamo kot Bojan Križaj pred 20 leti. Valter še ma ziher kakšne sulice za posodit, pa da vidimo, če nam priznajo 'hendikep' na opremo.

Mam ene SGS 210cm in ene RC08 205cm. Samo vezi moram preveriti, pa spucat rjo pa nabrusit pa namazat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ene SGS 210cm in ene RC08 205cm. Samo vezi moram preveriti, pa spucat rjo pa nabrusit pa namazat.

Jaz pa mam nekje v neki kleti (mislim, da pri bratu) še one najtaprvejšejše carving lopate ... če gre kdo rovat po progi z njimi, prosim, naj izvoli! :rolleyes:

Lahko noč, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro totiland z okolico.

Ko se boste čez par uric zbudili v ne preveč hladno belo jutro, naj vam dan polepša dejstvo, da je danes petek, in da je pred vrati vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako v nula tri deželo.

Jaz grem zvečer v nočno, pa sem prvi od naših Totekov tu gori. :blink:

Ajde, počasi se spravite ven malo na zrak. :whistle:

Lepo jutro vsem in še lepši dan! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ene SGS 210cm in ene RC08 205cm. Samo vezi moram preveriti, pa spucat rjo pa nabrusit pa namazat.

Mi smo pa ene take artefakte dali predelat v poke ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, dober dan Totiland! Zelo zelo lep zimski dan! :worship: Pa še petek je ... :naughty:

Ja, ej, ... škoda da bmwslo nima kake trobente na server prlimane, bi avtomatsko ružlo skoz vtičnce, ko se on sredi noči obtačla na naših straneh!

Te jaz danes ne bi spala kot top in bi šli mi na čaj ... hja, le logistika nam ni štimala. :unsure:

Mogoče jutri ... te pokličem, MATjuška!

Dober dan, toteki! :winkiss: :winkiss: :winkiss: Vangec ma čist prav ... marš, na zrak! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ene SGS 210cm in ene RC08 205cm. Samo vezi moram preveriti, pa spucat rjo pa nabrusit pa namazat.

Vzamem RC08 205, to so bile včasih moje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ene SGS 210cm in ene RC08 205cm. Samo vezi moram preveriti, pa spucat rjo pa nabrusit pa namazat.

Pa ne jih pucat in mazat, bo to uredil Grajf :whistle: (Sicer se spozna bol na tekaške, pa saj vseeno :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je sedaj z Draženci in teatrom?

Kdo gre jutri in kdo naslednjo soboto / petek?

Jaz vem, da jutri :grrr .

Jutri pa menda gresta Vuk in Lady Kawasaki, ker Vuka potem več ni v Slo.

Kdo bo kdaj šel, se bomo pa v torek zmenili ... tisti, ki pač ne grejo na premiero.

Jaz zase vem, da se jih izogibam - premier namreč.

Lahko noč, toteki miškeci! O:-) Pa skoraj totek tudi!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ej, ... škoda da bmwslo nima kake trobente na server prlimane, bi avtomatsko ružlo skoz vtičnce, ko se on sredi noči obtačla na naših straneh!

Te jaz danes ne bi spala kot top in bi šli mi na čaj ... hja, le logistika nam ni štimala. :unsure:

Mogoče jutri ... te pokličem, MATjuška!

Dober dan, toteki! :winkiss: :winkiss: :winkiss: Vangec ma čist prav ... marš, na zrak! :whistle:

Bog ne daj, ker bi blo danes malo kruto. Evo, jaz sem že kake 1/2 urce pokonci. Gremo zdajle v Augsburg na sejem oldijev :evilgrin:

Mejte se fajn na smučanju ali sankanju :lol: :beer2: :beer2:

BMWSLO ma vas rad, čeprav je sredi noči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!