Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Bog ne daj, ker bi blo danes malo kruto. Evo, jaz sem že kake 1/2 urce pokonci. Gremo zdajle v Augsburg na sejem oldijev :evilgrin:

Mejte se fajn na smučanju ali sankanju :lol: :beer2: :beer2:

BMWSLO ma vas rad, čeprav je sredi noči

:eek:

Resno misli ni kaj, naš bmwslo ... :kva2: !

Sicer pa, dragi toteki zaspanéti, no, razen Vangeca mogoče (upam, da ti ni treba že vso noč grizljati snega nekje med rovtami :winkiss: ), verjamem, da vsi še spite.

Danes pa sem tudi jaz med zgodnjimi.

Včeraj zvečer sva se z Godyjem :wub: odpravila peš na Pohorje in to v stilu "dokamorbomutikazmoglaprlest" ... in je ratalo skoraj do trikotne jase. :whistle: Ves čas sem razmišljala, kako smo Mariborčani pravzaprav privilegirani - imeti takšno lepoto in taka smučišča tik pred nosom! Le rit je treba premaknit malo na levo, pa si že sredi zimske pravljice ... upam da se vsi res zavedamo tega! :worship:

Torej ... naj bo lepa sobota! Na juriš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro :worship:

eni so pa res hitri :naughty:

Vidi ga ... Bremzl!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj do trikotne jase. :whistle: Ves čas sem razmišljala, kako smo Mariborčani pravzaprav privilegirani - imeti takšno lepoto in taka smučišča tik pred nosom! Le rit je treba premaknit malo na levo, pa si že sredi zimske pravljice ... upam da se vsi res zavedamo tega! :worship:

Torej ... naj bo lepa sobota! Na juriš!

Totika-Mutika, se 100% zavedam kar si napisala. Zato sem v zadnjih 5 dneh bil 3x na Pohorju. Nazadnje včeraj. Čudovita zimska idila, smuka celo po naravnem snegu. :worship: Edino kar me skrbi je denarnica. Sem danes strahoma pogledal vanjo. Nemam ni za burek. :slap: Poleti, ko grem peš gor pa ni take sile. Pri Lukeju kakšen pir za moč je ves strošek.

Muti in kaj predlagaš za današnji juriš? Jaz bi danes jurišal peš na Urban! Imajo dober domač kiblflajš, odlično vino in dobro gibanico. Gre kdo?

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totika-Mutika, se 100% zavedam kar si napisala. Zato sem v zadnjih 5 dneh bil 3x na Pohorju. Nazadnje včeraj. Čudovita zimska idila, smuka celo po naravnem snegu. :worship: Edino kar me skrbi je denarnica. Sem danes strahoma pogledal vanjo. Nemam ni za burek. :slap: Poleti, ko grem peš gor pa ni take sile. Pri Lukeju kakšen pir za moč je ves strošek.

Muti in kaj predlagaš za današnji juriš? Jaz bi danes jurišal peš na Urban! Imajo dober domač kiblflajš, odlično vino in dobro gibanico. Gre kdo?

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Uuuh, tole z Urbanom je pa malo pozno prišlo do mojih uh!

Ja, tam je tudi fajn. Se moramo enkrat zmenit, jaz sn kuj za!

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totika-Mutika, se 100% zavedam kar si napisala. Zato sem v zadnjih 5 dneh bil 3x na Pohorju. Nazadnje včeraj. Čudovita zimska idila, smuka celo po naravnem snegu. :worship: Edino kar me skrbi je denarnica. Sem danes strahoma pogledal vanjo. Nemam ni za burek. :slap: Poleti, ko grem peš gor pa ni take sile. Pri Lukeju kakšen pir za moč je ves strošek.

Muti in kaj predlagaš za današnji juriš? Jaz bi danes jurišal peš na Urban! Imajo dober domač kiblflajš, odlično vino in dobro gibanico. Gre kdo?

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Same dobre ideje...

bom dodal še eno...

Iz Radvanja (recimo od vzpenjače) po obronkih Pohorja preko Hrastja v Limbuško grabo do Meranovega,

tam pa aufšnit pa deci rujnega :worship: .

Pot je položna, ni prometa, čista narava in mir :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Same dobre ideje...

bom dodal še eno...

Iz Radvanja (recimo od vzpenjače) po obronkih Pohorja preko Hrastja v Limbuško grabo do Meranovega,

tam pa aufšnit pa deci rujnega :worship: .

Pot je položna, ni prometa, čista narava in mir :naughty:

Noooo?

Kaki odlični predlogi ... vsi za ponucat.

Kdaj gremo kam? :naughty:

Ojlala, toteki!

Kakšen krasen, čudovit, prelep, sončen, mrzel, absolutno kičast dan!!!

:010 :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noooo?

Kaki odlični predlogi ... vsi za ponucat.

Kdaj gremo kam? :naughty:

Ojlala, toteki!

Kakšen krasen, čudovit, prelep, sončen, mrzel, absolutno kičast dan!!!

:010 :D :yea2:

Hojlala!

Krasen? Čudovit? Prelep? Sončen? Kičast?!

Kvakice smo za pečjo, v megli. :closedeyes:

Uživajte Toteki, še za nas malo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki!

Kakšen krasen, čudovit, prelep, sončen, mrzel, absolutno kičast dan!!!

:010 :D :yea2:

Ja, če bi ''mrzel'' spustila ven, bi se šel pelat z mopedom. :P

Drugače pa ja, fantastičen dan. :winkiss:

Po mesecu dni v službi, sem naslednjih 14 dni na dopustu, so rekli da si moram malo odpočit. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus banda!

Dobro kaže, danes se je temperatura v 5ih urah dvignila za 11°C :naughty: Še malo pa gremo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus banda!

Dobro kaže, danes se je temperatura v 5ih urah dvignila za 11°C :naughty: Še malo pa gremo. :worship:

:beer2: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, ... ja, danes je kar pripekalo!

:whistle:

Lahko nočko, toteki!

In skoraj totek. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdravček po dolgem času, upam, da ste vredu in da se imate radi.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dugo sn rabo, da sn prišo iz Dojčlanda. Sem pa doma nekaj zjebal računalnik in nimam povezave.... upam, da bo IBA odpravil napačo ateja. Se čujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Same dobre ideje...

bom dodal še eno...

Iz Radvanja (recimo od vzpenjače) po obronkih Pohorja preko Hrastja v Limbuško grabo do Meranovega,

tam pa aufšnit pa deci rujnega :worship: .

Pot je položna, ni prometa, čista narava in mir :naughty:

hehe ni prometa, edino jaz včasih z jawabuso prletim izza ovinka hehehe, tak da previdnost ni odveč tudi na tej poti:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, Toteki!

Dugo sn rabo, da sn prišo iz Dojčlanda. Sem pa doma nekaj zjebal računalnik in nimam povezave.... upam, da bo IBA odpravil napačo ateja. Se čujemo.

In, kakšni so občutki ob prihodu nazaj v domovino? Je toplo, a ne? Če ne bi bilo dežja, bi bilo ravno prav za... :naughty:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

saj vem, da se ni lepo hvalit ampak premiera Klinike Kozarcky v soboto je minila nadvse uspešno. Zadovljni gledalci in zadovoljni režiser. Glede na odzive obiskovalcev, vam ne bi smelo biti žal, če pridete. Nadaljni termini so objavljeni tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, banda! Kak ste, totekovje?

:winkiss:

Vangec, daj malo povej, če je s tvojo gospo in njenimi čekani vse ok?

Sicer pa, gospa Varadero, danes si mi polepšala dan! Zlata deklica moja!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

lep pozdravček po dolgem času, upam, da ste vredu in da se imate radi.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Iiii, ti si pa smučala, a ne? Super. Pozdravček tudi tebi! :winkiss:

Dugo sn rabo, da sn prišo iz Dojčlanda. Sem pa doma nekaj zjebal računalnik in nimam povezave.... upam, da bo IBA odpravil napačo ateja. Se čujemo.

AtaIBA, ojlala! No, tehnika ti nije baš jaka strana, boš pa jutri zvečer v živo kaj več vun povedal!

hehe ni prometa, edino jaz včasih z jawabuso prletim izza ovinka hehehe, tak da previdnost ni odveč tudi na tej poti:)

Mali, nea ti kikirikijev prodajaj! Glede na tvoje poreklo upam, da si vsaj dolge gate oblečeš!!! :rolleyes: :evilgrin: :wacko: :slap: O:-) :winkiss:

Hi,

saj vem, da se ni lepo hvalit ampak premiera Klinike Kozarcky v soboto je minila nadvse uspešno. Zadovljni gledalci in zadovoljni režiser. Glede na odzive obiskovalcev, vam ne bi smelo biti žal, če pridete. Nadaljni termini so objavljeni tukaj

BRAVO!

:worship:

Kaj se ni lepo hvalit ... še nisi slišala, da se dobro blago samo hvali? Torej?

Vsekakor bomo prišli.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisoten! :krneki:

Opala, kaj so te s ketne spustli? :whistle: :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!