Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ojla, toteki!

Lep dan!

GB je bil v Yu mnogo večja legenda, kot neki Alen Delon v Franciji! :naughty:

Kaj zaj, šalabajzeri? Najbrž ste že zdavnaj razpršeni po bufah in ob šankih na širšem mariborskem območju ... naj vam tekne! Hik!

:P

Ce je Bielefeld sirse mariborsko obmocje pol je to res.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mopek pa Mopika, po predstavi lahko ata Mopek da za liter pa vodo na Selah.

:krneki:

Dogovorjeno,liter ali dva padeta :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogovorjeno,liter ali dva padeta :beer2:

:drunk: Juhu, al pri Jakecu al pa pri Rajhu, nema veze, samo da bomo malo :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste jutri zjutraj opazli novo poseko na Pohorju, vedite, da je bil Rocky hcoj. Namreč danes ponoči okoli polnoči se bo okoli 15 norcev s punimi granatami spustilo iz vrha Pohorja z pležuhi v dolino. Kiri bo zadnji ga je najebo. :whistle: :naughty: :slap:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste jutri zjutraj opazli novo poseko na Pohorju, vedite, da je bil Rocky hcoj. Namreč danes ponoči okoli polnoči se bo okoli 15 norcev s punimi granatami spustilo iz vrha Pohorja z pležuhi v dolino. Kiri bo zadnji ga je najebo. :whistle: :naughty: :slap:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

pazi na kolena...... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa greta Snežka in Delta, te pa grem jaz ziher!

:worship: :winkiss:

1. BremzPenzl

2. MATjuška

3. ataIBA + mamaIBA + 2 x 4 tace (Snežka in Delta)

4. Mutika kot član garaške ekipe (in Gody - le kot navijač in opazovalec!)

5.

Poslušam zjutraj radio in !?!

Pa to je danes ...

Ma, si grem lavfarce zlikat in na Areh malo zmigat, popoldne pa ni 2x za rečt, da ne bi šel pogledat, kaj ste(so) zgradili ...

Al pa mogoče jutri ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušam zjutraj radio in !?!

Pa to je danes ...

Ma, si grem lavfarce zlikat in na Areh malo zmigat, popoldne pa ni 2x za rečt, da ne bi šel pogledat, kaj ste(so) zgradili ...

Al pa mogoče jutri ?

:blush: :blink: :angry: :eek: :slap: :kva2: :doze: :cry: :huh: :BUA: :xx: :? :eek: :blush: :slap:

Kak smo pa mi zbluzli tote gradove !!!

Šalabajzeri !

Bremzl, sorry. Če nimaš ti cajta in če MATjuška ne opominja ves čas, od nikogar nič.

Vsaj jaz sem totalno zbluzla. Sva se še z Godyjem pogovarjala, da je to naslednji vikend.

Pozabila ... če pa je taka gužva v službi, mast, še danes imam delavno in na pol delovno soboto!

:(

Ah, ta starost ... :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravček v toti Maribor...... :winkiss: :winkiss:

Pozdravljena zbiralka anten! :naughty:

Pri tem smučanju oziroma spuščanju, ki se ga bo udeležil Rocky to noč, ne morejo nastradati kolena, ker so noge 'v lufti'. Samo glava, če delaš poseko.

Rocky !!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan! :winkiss:

Včeraj pa je bil pravi kulturni večer, vsa čast za odlično odigrano

igro, vsem nastopajočim. :worship:

Igra vsekakor vredna ogleda, tako da, ko, če bo čas si jo le idite pogledat.

Mačica,Provokator kapo dol. :worship:

Mopek hvala lepa za pijačo po predstavi,pri meni pa te čaka

novi katalog iz Louisa.Sem bil danes gori in nabavil. :naughty:

Danes pravi family day,zdaj imamo na programu kino. :whistle:

Lep dan še naprej! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga, kdaj si bil pri Lojzu? Jaz sem bil med 12. in 13. Imel sem kupon za 20% pa sem kupil samo perilo, ki je že bilo znižano.

Prej pa še pri Hein Gericke, kjer so tudi imeli popuste do 50% (samo danes).

Jutri pa malo smučarije (trening za 7.2.) in malo laufanja.

LP

Btw: Kaj se po novem lekarnam, kjer prodajajo zdravila proti žeji, res reče Vapoteka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga, kdaj si bil pri Lojzu? Jaz sem bil med 12. in 13. Imel sem kupon za 20% pa sem kupil samo perilo, ki je že bilo znižano.

Prej pa še pri Hein Gericke, kjer so tudi imeli popuste do 50% (samo danes).

Jutri pa malo smučarije (trening za 7.2.) in malo laufanja.

LP

Btw: Kaj se po novem lekarnam, kjer prodajajo zdravila proti žeji, res reče Vapoteka?

Mi smo bili pri Lojzu proti večeru ... lačni. Zato smo na hitro popasli zijala, kupili tiste najbolj poceni stvari (en kup nekih kap za 1 ojro), potem pa jo ucvrli na "bežeči suši". :whistle: :naughty:

Njami!

Zvečer pa na bowling, klapa, super je blo! :worship:

V torek se vidimo, toteki!

Lepo spančkajte.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojz je bil danes kar poln tam okoli 14 ure...ampak srecal nisem nobenega Slovenca. :whistle: So pa meli dobro za papat;tortice so kr pasale :naughty:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojz je bil danes kar poln tam okoli 14 ure...ampak srecal nisem nobenega Slovenca. :whistle: So pa meli dobro za papat;tortice so kr pasale :naughty:

Oj, dečko, spat!

:whistle: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, dečko, spat!

:whistle: :naughty: :winkiss:

Kaj bom spal??? Lahko jutri pol dneva prespim :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, ojlalali, totekiiii!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Vsi lenuhi, pa delavni, pa pležuharji, pa smučarji, pa ... vsem lep pozdrav!

Pa skoraj toteku tudi.

Ste videli? Zunaj je spet malo puhasto ... od snega.

:whistle:

Mater, da bi le čim prej zgino! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro štajerci :)

pa dajte že to zimo enkrat pregnat, da pridem mal pohajkovat na štajersko. :whistle:

Pridi zaj. Veš kak je fajn, ker je mrzlo :evilgrin: . Boš vidla gužvo tam nekje oktobra :whistle: ....no, pri mladini, mislim :rolleyes: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi zaj. Veš kak je fajn, ker je mrzlo :evilgrin: . Boš vidla gužvo tam nekje oktobra :whistle: ....no, pri mladini, mislim :rolleyes: ...

ja upam, da boste štajersko kaj prej segrel kot oktobra. :wacko:

počakam na kurente, da opravijo svoje delo, pol pa menda bo toplejš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja upam, da boste štajersko kaj prej segrel kot oktobra. :wacko:

počakam na kurente, da opravijo svoje delo, pol pa menda bo toplejš. :)

Čuj, jaz sn mislo, da je do takrat cca 9 mesecev :whistle: .... in se bojo vidli rezultati od današnjega "segrevanja" :naughty: .

A na Dolenjskem tega nega? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, jaz sn mislo, da je do takrat cca 9 mesecev :whistle: .... in se bojo vidli rezultati od današnjega "segrevanja" :naughty: .

A na Dolenjskem tega nega? :alien1:

ne, ne :grrr

pr nas se segrevamo samo s kidanjem snega. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki, z atomIBA na čelu:

rajc, rajc, rajc :naughty:

(ena od včeraj):

post-15712-1233480426_thumb.jpg

Danes pa že spet sneg mrcini. Šit. :headbang:

P.S.: ataIBA, šel sem po tisti najini trasi po Istri (edino Motovun sem izpustil). :whistle:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Toteki!

Sporočam vam, da je Šokac ta vikend še posebej zelo vesel. Ne samo zaradi tega, ker je Lumpa skuhala dobro kosilo, temveč tudi zato, ker sem po dveh letih in pol pravdanja na sodišču v imenu ljudstva, s pomočjo odvetnice, našega Lobota in zdravnika iz Ljubljane, dobil spor s Policijsko postajo Slovenska Bistrica. :010 :010 :010

Najlepša hvala Lobotu, zdravniku MC iz LJ in "tistemu", ki ju je takrat v tistem trenutku poslal na kraj moje nesreče.

Policijska postaja SB, je postopek vodila skrajno nekorektno in se v nadaljevanju postopka tudi lagala. Izkazalo se je, da sta operativca v mojem primeru zelo slabo poznala ZVCP - 1. Nista vedela, da je Šokac po državljanski dolžnosti bil več kot 23 let v rezervnem sestavu Policije, da se je tam marsičesa naučil in da mu branje zakonov in vztrajnost zelo ležita. :rtfm:

Prijazna in strokovna sodnica iz okrajnega sodišča v Slovenski Bistrici je policistom jasno in glasno povedala, da široko razliti oljni, mastni madež v nepreglednem ovinku in to na cestišču obeh pasov, v dolžini več kot 90. metrov, ne more biti pričakovana dana okoliščina, kot so to trdili policisti. Nato jih je še temeljito poučila o 123. členu ZVCP - 1.

Na moje presenečenje jim je še odločno povedala, da v tem primeru nikakor ni šlo za neprilagojeno hitrost, kot to vedno radi zapišejo v svoj zapisnik. Mater, kak mi je bilo lepo in toplo pri srcu. :yea2:

Žal mi je edino to, da se je sodišče odločilo, da bodo stroški postopka bremenili slovenski proračun. Pošteno bi bilo, da bi sodišče stroške postopka naložilo operativcema, komandirju postaje in njegovemu pomočniku, ki so takšno butasto odločitev sprejeli. Zato bi v bodoče vsi tisti neodgovorni in nestrokovni policisti zelo dobro razmislili, kako se bodo lotili svojega dela in trikrat premislili preden bi se odločili dajati lažna pojasnila in poročila.

Če bi tožbo zgubil jaz, bi sodišče stroške postopka naložilo na moj transakcijski račun. V tem primeru pa bi me spoznali v Bruslju. :fight2: :rtfm: :nono:

Tako, to je to! Sedaj pa v zahtevke in pogajanja z zavarovalnico, ki se bo sedaj morala izkašljati za vso nastalo materialno škodo, telesne poškodbe, neprespane noči, strah, potne stroške, posledice nesreče in vse živce, ki so mi jih spili v teh dveh letih in pol. :wacko: :doze:

Se vidimo v torek. :D :yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!