Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Hojla Toteki!

Sporočam vam, da je Šokac ta vikend še posebej zelo vesel. Ne samo zaradi tega, ker je Lumpa skuhala dobro kosilo, temveč tudi zato, ker sem po dveh letih in pol pravdanja na sodišču v imenu ljudstva, s pomočjo odvetnice, našega Lobota in zdravnika iz Ljubljane, dobil spor s Policijsko postajo Slovenska Bistrica. :010 :010 :010

Čestitam, k vztrajnosti in spodbudnemu rezultatu.

Mogoče bi bilo dobro odpret temo "sodna praksa" in noter sodbo s komentarji naložit.

V sodstvu gre velikokrat za sklic na že obstoječe sodbe in bi mogoče komu prav prišla.

Veliko uspeha pri nadaljnem boju z zavarovalnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Toteki!

Sporočam vam, da je Šokac ta vikend še posebej zelo vesel. Ne samo zaradi tega, ker je Lumpa skuhala dobro kosilo, temveč tudi zato, ker sem po dveh letih in pol pravdanja na sodišču v imenu ljudstva, s pomočjo odvetnice, našega Lobota in zdravnika iz Ljubljane, dobil spor s Policijsko postajo Slovenska Bistrica. :010 :010 :010

Se vidimo v torek. :D :yea1:

Bravo, Šokac!

Imel si srečo, da je bila sodnica strokovno na visoki ravni.

Predvsem pa imaš sposobnosti, da vse to izpelješ tako, kot je prav. Moje spoštovanje! :worship:

No, da se pa res vidimo v torek, pa bi bilo skrajno lepo od tebe! In od Lumpe! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj SUPER novica. Tako je prav. Treba je bit vstrajen in potem se lahko obrestuje. . Zdaj pa še čimboljše z zavarovalnico uredit. :beer2:

Tista Godijeva pa tudi ni slaba o temi s sodno prakso. Marsikomu bi koristilo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Toteki!

Sporočam vam, da je Šokac ta vikend še posebej zelo vesel. Tako, to je to! Sedaj pa v zahtevke in pogajanja z zavarovalnico, ki se bo sedaj morala izkašljati za vso nastalo materialno škodo, telesne poškodbe, neprespane noči, strah, potne stroške, posledice nesreče in vse živce, ki so mi jih spili v teh dveh letih in pol. :wacko: :doze:

Se vidimo v torek. :D :yea1:

Šokac :worship: :OK: iz vsega srca, ČESTITAM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, Šokac!

Imel si srečo, da je bila sodnica strokovno na visoki ravni.

Predvsem pa imaš sposobnosti, da vse to izpelješ tako, kot je prav. Moje spoštovanje! :worship:

No, da se pa res vidimo v torek, pa bi bilo skrajno lepo od tebe! In od Lumpe! :winkiss:

Vidiš, to je naša Bistrica :worship: . Nea se damo. Šokac :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki, z atomIBA na čelu:

rajc, rajc, rajc :naughty:

(ena od včeraj):

post-15712-1233480426_thumb.jpg

Danes pa že spet sneg mrcini. Šit. :headbang:

P.S.: ataIBA, šel sem po tisti najini trasi po Istri (edino Motovun sem izpustil). :whistle:

Priden! Le treniraj :evilgrin: .

He-he! Tudi jaz sem se peljal z mojo :wub: najprej v Šenčur k Lordu & Lady, nato pa skupaj na primorsko k Bici in njegovi :wub: na gurmansko kosilo :worship: :worship: :worship: . Papica za bogove. Hkrat pa dogovor o skupni furi :whistle: ...

Aja, bli smo z avtom :cry: , ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Toteki!

Sporočam vam, da je Šokac ta vikend še posebej zelo vesel. Ne samo zaradi tega, ker je Lumpa skuhala dobro kosilo, temveč tudi zato, ker sem po dveh letih in pol pravdanja na sodišču v imenu ljudstva, s pomočjo odvetnice, našega Lobota in zdravnika iz Ljubljane, dobil spor s Policijsko postajo Slovenska Bistrica. :010 :010 :010

Najlepša hvala Lobotu, zdravniku MC iz LJ in "tistemu", ki ju je takrat v tistem trenutku poslal na kraj moje nesreče.

Policijska postaja SB, je postopek vodila skrajno nekorektno in se v nadaljevanju postopka tudi lagala. Izkazalo se je, da sta operativca v mojem primeru zelo slabo poznala ZVCP - 1. Nista vedela, da je Šokac po državljanski dolžnosti bil več kot 23 let v rezervnem sestavu Policije, da se je tam marsičesa naučil in da mu branje zakonov in vztrajnost zelo ležita. :rtfm:

Prijazna in strokovna sodnica iz okrajnega sodišča v Slovenski Bistrici je policistom jasno in glasno povedala, da široko razliti oljni, mastni madež v nepreglednem ovinku in to na cestišču obeh pasov, v dolžini več kot 90. metrov, ne more biti pričakovana dana okoliščina, kot so to trdili policisti. Nato jih je še temeljito poučila o 123. členu ZVCP - 1.

Na moje presenečenje jim je še odločno povedala, da v tem primeru nikakor ni šlo za neprilagojeno hitrost, kot to vedno radi zapišejo v svoj zapisnik. Mater, kak mi je bilo lepo in toplo pri srcu. :yea2:

:worship: :grupni:

Bravo, Šokac! Ko bom v škripcih, te bom najel za odvetnika... :whistle:

Upam pa, da tvoj primer ne bo 'izjema', ki potrjuje pravilo...

D.

PS: Mutika, a bomo rekli še kakšno o slabem asfaltu? ;)

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Toteki!

Sporočam vam, da je Šokac ta vikend še posebej zelo vesel. Ne samo zaradi tega, ker je Lumpa skuhala dobro kosilo, temveč tudi zato, ker sem po dveh letih in pol pravdanja na sodišču v imenu ljudstva, s pomočjo odvetnice, našega Lobota in zdravnika iz Ljubljane, dobil spor s Policijsko postajo Slovenska Bistrica. :010 :010 :010

Se vidimo v torek. :D :yea1:

Čestitam, sedaj te čakajo še zavarovalniški znalci. :headbang:

To bo težje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Toteki!

Sporočam vam, da je Šokac ta vikend še posebej zelo vesel. Ne samo zaradi tega, ker je Lumpa skuhala dobro kosilo, temveč tudi zato, ker sem po dveh letih in pol pravdanja na sodišču v imenu ljudstva, s pomočjo odvetnice, našega Lobota in zdravnika iz Ljubljane, dobil spor s Policijsko postajo Slovenska Bistrica. :010 :010 :010

Najlepša hvala Lobotu, zdravniku MC iz LJ in "tistemu", ki ju je takrat v tistem trenutku poslal na kraj moje nesreče.

Policijska postaja SB, je postopek vodila skrajno nekorektno in se v nadaljevanju postopka tudi lagala. Izkazalo se je, da sta operativca v mojem primeru zelo slabo poznala ZVCP - 1. Nista vedela, da je Šokac po državljanski dolžnosti bil več kot 23 let v rezervnem sestavu Policije, da se je tam marsičesa naučil in da mu branje zakonov in vztrajnost zelo ležita. :rtfm:

Prijazna in strokovna sodnica iz okrajnega sodišča v Slovenski Bistrici je policistom jasno in glasno povedala, da široko razliti oljni, mastni madež v nepreglednem ovinku in to na cestišču obeh pasov, v dolžini več kot 90. metrov, ne more biti pričakovana dana okoliščina, kot so to trdili policisti. Nato jih je še temeljito poučila o 123. členu ZVCP - 1.

Na moje presenečenje jim je še odločno povedala, da v tem primeru nikakor ni šlo za neprilagojeno hitrost, kot to vedno radi zapišejo v svoj zapisnik. Mater, kak mi je bilo lepo in toplo pri srcu. :yea2:

Žal mi je edino to, da se je sodišče odločilo, da bodo stroški postopka bremenili slovenski proračun. Pošteno bi bilo, da bi sodišče stroške postopka naložilo operativcema, komandirju postaje in njegovemu pomočniku, ki so takšno butasto odločitev sprejeli. Zato bi v bodoče vsi tisti neodgovorni in nestrokovni policisti zelo dobro razmislili, kako se bodo lotili svojega dela in trikrat premislili preden bi se odločili dajati lažna pojasnila in poročila.

Če bi tožbo zgubil jaz, bi sodišče stroške postopka naložilo na moj transakcijski račun. V tem primeru pa bi me spoznali v Bruslju. :fight2: :rtfm: :nono:

Tako, to je to! Sedaj pa v zahtevke in pogajanja z zavarovalnico, ki se bo sedaj morala izkašljati za vso nastalo materialno škodo, telesne poškodbe, neprespane noči, strah, potne stroške, posledice nesreče in vse živce, ki so mi jih spili v teh dveh letih in pol. :wacko: :doze:

Se vidimo v torek. :D :yea1:

Cestitam za uspeh :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer, pravkar iz službe prletel,ova bela govna opet padajo,

tak da je bilo kr pestro.

Šokac vse čestitke k uspehu :worship: , pa komaj čakam da se te v torek vidimo,

sicer se veselim bolj Lumpe ko tebe ampak jebi ga. :lol1:

Grem spat, jutri je nov dan! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :grupni:

Bravo, Šokac! Ko bom v škripcih, te bom najel za odvetnika... :whistle:

Upam pa, da tvoj primer ne bo 'izjema', ki potrjuje pravilo...

D.

PS: Mutika, a bomo rekli še kakšno o slabem asfaltu? ;)

Hja, hm ... lahko bi, mirno. Ampak, če se je Šokac matral dve leti in pol, bi verjetno jaz bila že trikrat prekopana prej, preden bi cestarji priznali kakšno svojo krivdo.

Pa brez komentarjev, Danči! :evilgrin: :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, fse najbojse! :grupni: :grupni: :grupni:

P.S.: pa pocasi z Unionom danes, v torek zvecer je se ena noc... :whistle: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, pa se je začelo :naughty: ...

Vapo, fse najboljše za rojstni dan :beer2: :beer2: :beer2: . Zaj pa vem, da jutri moram prit tudi če prekle letijoooo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu!

Vapo, vsa najboljša piva ti želim ob tvojem prazniku! Naj ti gladko tečejo v prebavila in skozi :krneki:

Pa ne pozabi pri Aliju naročit nekaj več Uniona za jutri! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qurc te gleda Vapo....te pa naj bo še od mene vse najboljše....Pa glej da boš kaki pir plačo.....Jutri me sicer ne bo, zato pa bo v petek velik boj na požiralniku..... :beer2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Toteki!

Sporočam vam, da je Šokac ta vikend še posebej zelo vesel. Ne samo zaradi tega, ker je Lumpa skuhala dobro kosilo, temveč tudi zato, ker sem po dveh letih in pol pravdanja na sodišču v imenu ljudstva, s pomočjo odvetnice, našega Lobota in zdravnika iz Ljubljane, dobil spor s Policijsko postajo Slovenska Bistrica. :010 :010 :010

YES ! :OK:

vapo: nazdravje za metuzalema. si za svoja leta se dobro ohranjen. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapo: nazdravje za metuzalema. si za svoja leta se dobro ohranjen. :P

Iiiii, kak cart!!! :blush: Puno ti hvala... :004 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan! :winkiss:

Včeraj pa je bil pravi kulturni večer, vsa čast za odlično odigrano

igro, vsem nastopajočim. :worship:

Igra vsekakor vredna ogleda, tako da, ko, če bo čas si jo le idite pogledat.

Mačica,Provokator kapo dol. :worship:

:evilgrin:

Vangec, hvala za kompliment.

Naslednja priložnost za ostale je že to soboto v Grajeni. Več informacij tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiii, kak cart!!! :blush: Puno ti hvala... :004 :P

Stari, fse najboljše, pa glej da se mi neoš na stara leta pomehkužo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :grupni:

Bravo, Šokac! Ko bom v škripcih, te bom najel za odvetnika... :whistle:

Upam pa, da tvoj primer ne bo 'izjema', ki potrjuje pravilo...

D.

Ni problema. Odvetniška svetovalna ura, znese okoli 300 pik. Ha,ha,ha...

Čestitam, sedaj te čakajo še zavarovalniški znalci. :headbang:

To bo težje. :whistle:

Toti so trdi kot jeklo

pa komaj čakam da se te v torek vidimo,

sicer se veselim bolj Lumpe ko tebe ampak jebi ga. :lol1:

jebejo tebe letos snežne padavine... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!