Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Jaz pa po celodnevni tlaki vsem totekom zasneženim voščim en lep dober večer!

Vapo, tebi pa hvala za fajn klepetek danes in še v pisni obliki VSE NAJBOLJŠE!

Lupčka si pa itak dopoldan dobo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, nič ... dovolj je za danes.

:zzz:

Lahko noč, banda!

Jutri bo pestro, danes se je naspat treba. :yes: :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bar Trojka še obstaja, sem preveril.

Tooooo!!!!!!!! :yea2: Sem vedo, da lokal s takimi kelnarcami ne more it v kurac. :grrr

In imam cilj prve pomladanske fure... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tooooo!!!!!!!! :yea2: Sem vedo, da lokal s takimi kelnarcami ne more it v kurac. :grrr

In imam cilj prve pomladanske fure... :D

Vapo, da boš našo. :rolleyes: Trojka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tooooo!!!!!!!! :yea2: Sem vedo, da lokal s takimi kelnarcami ne more it v kurac. :grrr

:o Ej, stari! Kaj res ne premoreš nobene kulture izražanja v javnem prostoru?

In tebi naj danes dam lubčka za rojstni dan? Malo morgen. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Ej, stari! Kaj res ne premoreš nobene kulture izražanja v javnem prostoru?

In tebi naj danes dam lubčka za rojstni dan? Malo morgen. :grrr

Saj ni nič hudega, poglej kaj pravijo tukaj Pojasnilo :unsure:, da je to moška kokoš :lol:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda, ker sem po čistem naključju našel stran, ki Šokacu pojasnjuje, da Vapo ni mislil nič grdega s svojo moško kuro, sem jo še malo prelistal. Morda bi koga zanimalo kaj pomeni Kosmov udar :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res ne premoreš nobene kulture izražanja v javnem prostoru?

Ne. :D

In tebi naj danes dam lubčka za rojstni dan?

Ni treba lubčka, ti mi raje daj 11 eurov!!! :P

Kurc pa tako!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda, ker sem po čistem naključju našel stran, ki Šokacu pojasnjuje, da Vapo ni mislil nič grdega s svojo moško kuro, sem jo še malo prelistal. Morda bi koga zanimalo kaj pomeni Kosmov udar :lol1:

Vapota za predsednika društva polnozrnatih prdecev.

http://www.mojvideo.com/video-prdec/52abbdf8334ea0e7141e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. :D

Ni treba lubčka, ti mi raje daj 11 eurov!!! :P

:? :hmm: Nič ne vem o tem.

Danes tako ne bom mogel priti, ker me ga. Lumpa najverjetneje ne bo pustila. :whistle: :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :hmm: Nič ne vem o tem.

Danes tako ne bom mogel priti, ker me ga. Lumpa najverjetneje ne bo pustila. :whistle: :P

Zakaj je pa nea zraven prpelješ? Ma hausrest? Sej Vapo ji nebo nič naredo :evilgrin: .

Jaz že treniram pitje na tuj račun :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je pa nea zraven prpelješ? Ma hausrest? Sej Vapo ji nebo nič naredo :evilgrin: .

Jaz že treniram pitje na tuj račun :rolleyes: .

A si se preveč vživel v trening? :hmm: :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Toteki!

Sporočam vam, da je Šokac ta vikend še posebej zelo vesel. Ne samo zaradi tega, ker je Lumpa skuhala dobro kosilo, temveč tudi zato, ker sem po dveh letih in pol pravdanja na sodišču v imenu ljudstva, s pomočjo odvetnice, našega Lobota in zdravnika iz Ljubljane, dobil spor s Policijsko postajo Slovenska Bistrica. :010 :010 :010

Najlepša hvala Lobotu, zdravniku MC iz LJ in "tistemu", ki ju je takrat v tistem trenutku poslal na kraj moje nesreče.

Policijska postaja SB, je postopek vodila skrajno nekorektno in se v nadaljevanju postopka tudi lagala. Izkazalo se je, da sta operativca v mojem primeru zelo slabo poznala ZVCP - 1. Nista vedela, da je Šokac po državljanski dolžnosti bil več kot 23 let v rezervnem sestavu Policije, da se je tam marsičesa naučil in da mu branje zakonov in vztrajnost zelo ležita. :rtfm:

Prijazna in strokovna sodnica iz okrajnega sodišča v Slovenski Bistrici je policistom jasno in glasno povedala, da široko razliti oljni, mastni madež v nepreglednem ovinku in to na cestišču obeh pasov, v dolžini več kot 90. metrov, ne more biti pričakovana dana okoliščina, kot so to trdili policisti. Nato jih je še temeljito poučila o 123. členu ZVCP - 1.

Na moje presenečenje jim je še odločno povedala, da v tem primeru nikakor ni šlo za neprilagojeno hitrost, kot to vedno radi zapišejo v svoj zapisnik. Mater, kak mi je bilo lepo in toplo pri srcu. :yea2:

Žal mi je edino to, da se je sodišče odločilo, da bodo stroški postopka bremenili slovenski proračun. Pošteno bi bilo, da bi sodišče stroške postopka naložilo operativcema, komandirju postaje in njegovemu pomočniku, ki so takšno butasto odločitev sprejeli. Zato bi v bodoče vsi tisti neodgovorni in nestrokovni policisti zelo dobro razmislili, kako se bodo lotili svojega dela in trikrat premislili preden bi se odločili dajati lažna pojasnila in poročila.

Če bi tožbo zgubil jaz, bi sodišče stroške postopka naložilo na moj transakcijski račun. V tem primeru pa bi me spoznali v Bruslju. :fight2: :rtfm: :nono:

Tako, to je to! Sedaj pa v zahtevke in pogajanja z zavarovalnico, ki se bo sedaj morala izkašljati za vso nastalo materialno škodo, telesne poškodbe, neprespane noči, strah, potne stroške, posledice nesreče in vse živce, ki so mi jih spili v teh dveh letih in pol. :wacko: :doze:

Se vidimo v torek. :D :yea1:

Čestitke...me je prav razveselila ta novica.

Kaj pa naprej...koga še lahko stožimo ali se je tu končalo?

Lp.Andi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!