Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

koga še lahko stožimo ali se je tu končalo?

Predlagam da Vango. On je od zavarovalnice pokasiral mastne pare, tak da se ga splača..........po moje pač. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se preveč vživel v trening? :hmm: :whistle:

D.

Dobesedno. Ob 6h sva z mojo zalegnila na kavču pred TV in oke odprla ob 9,30 zaradi 2 x 4 tac, ki sta hoteli na sprehod. :headbang: :headbang: :headbang:

Pa to ni res! Je ta EMŠO neka čudna žival.

Vapooooo, pridi k Bokiju. Kazen mora biti vzgojna in jaz častim rundo, kelnerco bom našuntal, da te kušne (danes je ona lepa... :whistle: ).

Normalno, da je priporočljiva prisotnost "stalnih" :beer1: . Meni ni več za delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapooooo, pridi k Bokiju. Kazen mora biti vzgojna in jaz častim rundo, kelnerco bom našuntal, da te kušne (danes je ona lepa... :whistle: ).

Normalno, da je priporočljiva prisotnost "stalnih" :beer1: . Meni ni več za delat.

Ajn bisjen cu špet gezen... :(

Jutri? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajn bisjen cu špet gezen... :(

Jutri? :)

Roger! Hvala očetu, da se lahko človek zanese na Marvina. Sva si oba servisirala klimi na avtih, vmes pa ....nem povedo. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roger! Hvala očetu, da se lahko človek zanese na Marvina. Sva si oba servisirala klimi na avtih, vmes pa ....nem povedo. :evilgrin:

Dela! :worship: Mislim, klima. Danes je že blo vroče! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, banda totekovska!

:winkiss:

Samo zabava vam gre po glavi ... kdo bo pa delal? :evilgrin: :angry: :kva1: :whistle: ?

Kako sonce, ej, ... kičasto!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro viole! :D

Danes Boki kdaj sploh?

Viloe vs. Greens ... :evilgrin:

post-16688-1233824149_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viloe vs. Greens ... :evilgrin:

Viole, ne Viloe!!! :slap:

Ni ga hujšega, ko če se babnca vtikuje v nekaj o čemer pojma nima... :nono:

Ti raje lepo ostani pri kuhanju, pranju, likanju, sesanju.....saj veš, ženskih opravilih pač. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viole, ne Viloe!!! :slap:

Ni ga hujšega, ko če se babnca vtikuje v nekaj o čemer pojma nima... :nono:

Ti raje lepo ostani pri kuhanju, pranju, likanju, sesanju.....saj veš, ženskih opravilih pač. :whistle:

Da si neoš kaj zlamal!

:angry:

Šalabajzer ... !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, banda totekovska!

:winkiss:

Samo zabava vam gre po glavi ... kdo bo pa delal? :evilgrin: :angry: :kva1: :whistle: ?

Kako sonce, ej, ... kičasto!!!

Delat se spravi, ne pa da celi dan na motosvetu visiš, ter pusti moške da razpravljajo o pomembnih rečeh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delat se spravi, ne pa da celi dan na motosvetu visiš, ter pusti moške da razpravljajo o pomembnih rečeh :naughty:

.... recimo kot tota, da grem zaj k Bokiju na :kava: in kaj zraven :evilgrin: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delat se spravi, ne pa da celi dan na motosvetu visiš, ter pusti moške da razpravljajo o pomembnih rečeh :naughty:

Bremzl, ti pa že te enkrat trofi tisti cajt, ko bom v službi, da res grema na eno kofi.

:rolleyes:

Ja, ja, o jako pomembnih rečeh razpravljate. :whistle:

Oj, toteki!

Sn ziher, da si Gody tega ne upa gor zalimat, meni pa je tak vrei, da morte to videt ... mater, saj sploh nisn taka! Jaz namreč nimam špeglov, pa daljše lase mam.

:evilgrin:

Mom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, toteki!

Sn ziher, da si Gody tega ne upa gor zalimat, meni pa je tak vrei, da morte to videt ... mater, saj sploh nisn taka! Jaz namreč nimam špeglov, pa daljše lase mam.

:evilgrin:

...itak, da si ne upa. Ker pol bo graunded...do Abrahama. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!