Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

...itak, da si ne upa. Ker pol bo graunded...do Abrahama. :naughty:

Kaki bizgeci ste!

:P

Hm, do čigavega Abrahama? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki bizgeci ste!

:P

Hm, do čigavega Abrahama? B)

tvojiga ži ne... :naughty:

...ker je že mimo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, toteki zaspani!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Danes pa je smučarski dan ... glede na vreme prinesite plavutke! :evilgrin: Da vsaj scalo ne bi, joj.

tvojiga ži ne... :naughty:

...ker je že mimo :evilgrin:

Na srečo. Vsaj ni bilo treba direktnega priklopa na destilarno naredit ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, vse najtarboljšejšeeeeee !!!

:yea1:

V torek se vidimo ... zvečer pri Aliju? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, sn rato ko Mutika :alien1: ! Samo delam! Ali se temu reče prisotnost v službi :whistle: ?

Do Bokija ne morem pre 12-to, mam pa tu neko zalogo vitaminof....

Aja, dobroooo juuuutroooo :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, ob 16:30 se bodo 'baje' prijavili

Star,

Darko,

Kamikaza,

Pe enega za ziher še rabimo za Toteke! (Jaz sem handicapiran, ker imam taki veliki žulj ) :whistle:

( mogoče Rocky )

Se vidimo, če ima kdo čelado za posoditi, jo naj prinese zraven! (Kamikaza si jo hoče nadeti)!

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, ob 16:30 se bodo 'baje' prijavili

Star,

Darko,

Kamikaza,

Pe enega za ziher še rabimo za Toteke! (Jaz sem handicapiran, ker imam taki veliki žulj ) :whistle:

( mogoče Rocky )

Se vidimo, če ima kdo čelado za posoditi, jo naj prinese zraven! (Kamikaza si jo hoče nadeti)!

Kaj nima motoristične? Bom preveril, kak je pohištvo doma zloženo, ker obstaja možnost, da pridemo na :beer2: . Zvrcnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, ob 16:30 se bodo 'baje' prijavili

Star,

Darko,

Kamikaza,

Pe enega za ziher še rabimo za Toteke! (Jaz sem handicapiran, ker imam taki veliki žulj ) :whistle:

( mogoče Rocky )

Se vidimo, če ima kdo čelado za posoditi, jo naj prinese zraven! (Kamikaza si jo hoče nadeti)!

Gody bo ziher kaj našel ... :whistle: :evilgrin: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan vsem,Mačica vse naj, naj, še na mnoga leta in kilometre.

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, ob 16:30 se bodo 'baje' prijavili

Star,

Darko,

Kamikaza,

Pe enega za ziher še rabimo za Toteke! (Jaz sem handicapiran, ker imam taki veliki žulj ) :whistle:

( mogoče Rocky )

Se vidimo, če ima kdo čelado za posoditi, jo naj prinese zraven! (Kamikaza si jo hoče nadeti)!

Pridem, prinesem čelade, imam tudi žulj.. :whistle: , nisem handicapiran ampak bom žejn :evilgrin: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody bo ziher kaj našel ... :whistle: :evilgrin: !

Čelado ?!?

Ne bo šlo, samo kaka gromozanska motoristična bi se našla ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pe enega za ziher še rabimo za Toteke! (Jaz sem handicapiran, ker imam taki veliki žulj ) :whistle:

( mogoče Rocky )

...

Toti veliki žulj maš že tak leta.

Če se boš dosti športu izmikal boš kmalu mel takega ko jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toti veliki žulj maš že tak leta.

Če se boš dosti športu izmikal boš kmalu mel takega ko jaz :)

Mogoče imaš prav, pravijo mi, da motoriranje ni baš neki šport :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo, če ima kdo čelado za posoditi, jo naj prinese zraven! (Kamikaza si jo hoče nadeti)!

Mam helmo ino špegle, mogoče ji bo prav... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče imaš prav, pravijo mi, da motoriranje ni baš neki šport :whistle:

Odvisno, kako ga jemlješ. Vprašaj Marvinko. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno, kako ga jemlješ. Vprašaj Marvinko. :naughty:

he he, jaz bi sicer res najraje imel enduro čoperja :whistle:

ko bom velik, pa si bom omislil kakšnega potovalnika :worship:

Sicer pa je za naše in malo južnije ceste ravno pravi tiger :worship:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep deževni dan vsem!

MS Toteki - smučarji

STAR,

DARKO3q

ROCKY izpod vinogradov in

KAMIKAZA brez palic

sporočajo, da so pokal za osvojeno 2. mesto na ekipnem veleslalomiranju s pridihom plavanja pustili na častni polici pri Aliju.

Vsi navijalci, ki smo bili prisotni, smo jim ga komaj iztrgali iz rok, saj je imel stranske učinke kot prstan v gospodarju prstanov! :whistle:

Vsak, ki si bo ogledal pokal, časti rundo ( v torek )

Navijaško organizacijski komite pa so sestavljali: Mutika, Gody, Danči, Ata in Mamaiba, Fury, David z boljšo polovico s Canon-om in moja malenkost.

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep deževni dan vsem!

MS Toteki - smučarji

STAR,

DARKO3q

ROCKY izpod vinogradov in

KAMIKAZA brez palic

sporočajo, da so pokal za osvojeno 2. mesto na ekipnem veleslalomiranju s pridihom plavanja pustili na častni polici pri Aliju.

Vsi navijalci, ki smo bili prisotni, smo jim ga komaj iztrgali iz rok, saj je imel stranske učinke kot prstan v gospodarju prstanov! :whistle:

Vsak, ki si bo ogledal pokal, časti rundo ( v torek )

Navijaško organizacijski komite pa so sestavljali: Mutika, Gody, Danči, Ata in Mamaiba, Fury, David z boljšo polovico s Canon-om in moja malenkost.

Vidi se, da še nisi imel zajtrka :P . Pozabil si omeniti, da Kamikaza ni imela očal, Snežko in Delto, ki edini nista pili kuhanega in da ima David zeloooo dobro boljšo polovico, ki je kljub migrenskemu glavobolu vztrajala z nami. Mater, jaz bi jo takoj vženo, da mi ne zbriše :whistle: ....No, saj je David z njo zelo "nežen"... (pripomba moje :wub: )

Kaj pa vešalice pri Aliju? V Leskovcu lahko grejo v jok in na drevo, ker še tam ni boljših :worship: . Da čevapov ne omenjam preveč, ker tipkovnica postaja mokraaa :OK: .

Kaj je kdo ču, da bodo nastopajoči dobili neke nagrade od Motosveta, ker so nastopali kot Motosvet toteki :evilgrin: ???? Pa navijači tudi :naughty: ?

Fajn je blo, dobro organizirano, kapo dol organizatorjem :grupni: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V imenu MCM kluba Maribor se vam gigser, Ghost R1 in Grunf lepo zahvaljujemo. Fajn, je slišat, da se kaj v toti SLO v redu organizira.Zaradi pozitivcev, kot ste vi in vseh ostalih, ki so nas včeraj počastili v sila neugodnem vremenu s svojim obiskom, je vredno vztrajat še naprej. :beer2: Trudili se bomo tudi vsa naslednja leta :grupni: ....Je pa res, da so bili eni nekaj glasni, nato pa jih ni bilo nikjer, kljub temu,da so že več kot mesec dni prej vedeli, da bo veleslalom 7.2.2009 ob 18.00 uri.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebka xr800, vabim na eno smučarsko dirko, saj me je poleti nekaj izzival glede smučanja, in tega nisem pozabil, pa glede na to da ni motorjev že nekaj cajta se bo prav prilegla ena adrenalinska doza...torej, če si za akcijo pridi v četrtek 25.12.2008 zjutraj ob 9ih na vrh cojzarce, pa mama na cajt do spodnje postaje piskra, lahko tud sočasno štartama da bo bolj zanimivo:D...disciplina je freestyle, oz. najhitreje kar se da prit do cilja heheh...zarad pomanjkanja snega je dirka izvedljiva trenutno žal samo na arehu...nagrade za zmagovalca: pijača in jedača v pizzeriji cantina pod pohorjem (plača poraženec)!...če je še kdo drug zainteresiran za dirko, je vljudno vabljen... (moje smukaške dile že grejo na rihtanje muahaha)

lp, Saj veš kdo B)

Osebek xr800 ti sporoča, da te je pričakoval ves včerajšnji večer, vendar ga nisi počastil s svojo prisotnostjo :whistle: . Glede na to, da je bila proga postavljena in da so bili časomerilci na svojih mestih je škoda, da se tega nisi utegnil udeležiti. :evilgrin: enisoizgledaizcukrapress

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep deževni dan vsem!

MS Toteki - smučarji

STAR,

DARKO3q

ROCKY izpod vinogradov in

KAMIKAZA brez palic

sporočajo, da so pokal za osvojeno 2. mesto na ekipnem veleslalomiranju s pridihom plavanja pustili na častni polici pri Aliju.

Vsi navijalci, ki smo bili prisotni, smo jim ga komaj iztrgali iz rok, saj je imel stranske učinke kot prstan v gospodarju prstanov! :whistle:

Vsak, ki si bo ogledal pokal, časti rundo ( v torek )

Navijaško organizacijski komite pa so sestavljali: Mutika, Gody, Danči, Ata in Mamaiba, Fury, David z boljšo polovico s Canon-om in moja malenkost.

Erm Marvin ... Rumeno piše gor... Rumeno = Nikon, rdeče = Canon mmmmmkay :evilgrin:

Očitno smo navijači dobro navijali, šeenkrat čestitke ekipi za dobro uvrstitev z moje in mojine strani ;).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidi se, da še nisi imel zajtrka :P . Pozabil si omeniti, da Kamikaza ni imela očal, Snežko in Delto, ki edini nista pili kuhanega in da ima David zeloooo dobro boljšo polovico, ki je kljub migrenskemu glavobolu vztrajala z nami. Mater, jaz bi jo takoj vženo, da mi ne zbriše :whistle: ....No, saj je David z njo zelo "nežen"... (pripomba moje :wub: )

Kaj pa vešalice pri Aliju? V Leskovcu lahko grejo v jok in na drevo, ker še tam ni boljših :worship: . Da čevapov ne omenjam preveč, ker tipkovnica postaja mokraaa :OK: .

Kaj je kdo ču, da bodo nastopajoči dobili neke nagrade od Motosveta, ker so nastopali kot Motosvet toteki :evilgrin: ???? Pa navijači tudi :naughty: ?

Fajn je blo, dobro organizirano, kapo dol organizatorjem :grupni: .

Čuj, ne vem če sem jaz glih material za vženit :). Pomojem bo mogla ona mene vženit al kaj :krneki: .

Pa še dobro da je "nežen" v narekovajih :)

Čevapi sicer niso bili slabi, sem pa jedel že mnogo boljše, tale vešalica pa je bila izvrstna, nimam pa reference ker sem jo prvič poizkusil :).

Kakorkoli, migrena moje :wub: se je po tabletah poslovila, tako da je preostanek večera / noči minil tako kot je treba :yes: .

Bodite pridni.

D.

PS: Slike bodo v ponedeljek, žal prej ne bo šlo. Furi, tebi pa prinesem kar CD v torek v Alija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-16688-1234104045_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erm Marvin ... Rumeno piše gor... Rumeno = Nikon, rdeče = Canon mmmmmkay :evilgrin:

D.

Ups, opjosti! Samo da tvoje Yamahe ne zamenjam :whistle:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!