Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kaj ima rumeno ali rdečo?

Fotografije dela en take malo rumene, drugi pa bolj rdeče mislim. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan vsem,Mačica vse naj, naj, še na mnoga leta in kilometre.

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Hvala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki!

V tem gnilem, nedeljskem potopu vam pošiljam sila sončen nasmeh!!!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

post-16688-1234104045_thumb.jpg

He, he, Marvin, ti si car. Slovenske spakedranke sestavljaš čisto po mojem okusu!

Navijalci! :lol1: :slap: Kakšni ... električni ali tisti brez "šestic"?

Pa .. eeeej, dosegli so drugo mesto, naši asi!!! DRUGO MESTO med osmimi ekipami!

BRAVO, MS TOTEKI!

:worship: :worship: :worship:

Sploh pa je bil dan popoln ... še kurenti so nam uhe parali! Pa kuhano vino, črničevec al kaj je že tisto blo, pa super golaž-ričet, no, vse skupaj, pa jabolka ... ja, bilo je kičasto.

Kljub dežju, ki pa nam nikakor ni mogel pokvarit razpoloženja!

:worship:

Se hecaš, ataIBA? Saj jim niti tega ni mar, da je sploh bila nekje odlična moto-tekma!

Pohorje pač ni v centru Slovenije.

:P

Ne ponavljam za tem, kar je že ataIBA odlično opisal; tudi ne zato, ker bi komu laskala; dejstvo je, da je bila tekma organizirana v nulo in brez skrbi, zelo dobro vem, kaj govorim.

Vse tiste živceparajoče malenkosti, ki so sestavni in osnovni del takšne organizacije, so popolnoma nevidne za obiskovalce. Vidijo in opazijo se le napake ter sporsljaji, ki so pač nujno zlo.

In včeraj jih pravzaprav nisem opazila. Menda jih ni bilo ... če pa že, ste jih organizatorji znali zelo dobro prebrodit. Moje čestitke in ... čelado dol!

:worship:

In ata Grunf ... pusti postranske zadeve. Naši mladci, ki so ziher odlični smučarji, bodo v prihodnosti tudi prihajali na te tekme, v zdravem, tekmovalnem duhu. V to sem prepričana. In potem bo še bolj zanimivo.

:yes:

P.S.: david, srce, slikice ...?

Ma malo sem mogo na karbid špuknit.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :winkiss:

Saj ti ni samo Vanga čestital! :evilgrin: :whistle: :winkiss:

Ma malo sem mogo na karbid špuknit.... :rolleyes:

Ja, seveda, ne bi bil ti, če ne bi ... :whistle: :P .

Lahko noč, totek banda, smučarska in navijaška in kakršnakoli že!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma malo sem mogo na karbid špuknit.... :rolleyes:

Ja, ja, saj smo razmeli :hmm: . Če mi bla v naši ekipi ena družina G... :OK: , bi pa bili daleč prvi :grupni: . Jaz pa bi dobil tolko nagrad, da bi se lahko preselil na Grobnik :rolleyes: .

Ampak, če bi naša Kamikaza imela smučarska očala :whistle: ..... in midva z Marvinom nebi mela žulof .) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan se obeta, Toteki dragi! No, da ne bo pomote ... smučarska nacija Toteki!

Jutroooooooooo!!!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

I might as well be a dog! :evilgrin:

post-16688-1234163178_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, saj smo razmeli :hmm: . Če mi bla v naši ekipi ena družina G... :OK: , bi pa bili daleč prvi :grupni: . Jaz pa bi dobil tolko nagrad, da bi se lahko preselil na Grobnik :rolleyes: .

Ampak, če bi naša Kamikaza imela smučarska očala :whistle: ..... in midva z Marvinom nebi mela žulof .) ...

Ste nas pozitivno presenetili, pametno porazdelili sile in uspeh ni izostal..... :worship: Evo slike so na naši strani pod slike/2009/ velesalom http://www.mcm.si/ Kaj šele, če bi Kamikaza prismučala s palcami do cilja??

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Folk!

Za prijeten sobotni večer se moram najprej zahvalit Marvinu in njegovim žuljem. Res je bilo luštno in veselo, čeprav zame malo bolj manj. Včeraj zjutraj sem imel malo zavtečeno koleno in malo čudno se je škripalo, ko sem zjutraj vstal iz postelje.

Sledila je rehabilitacija z vtiranjem različnih žavb in masaža kolena. Danes je že precej bolje. Mi pa ne grejo iz glave tista tretja do četrta vrata od spodaj na vzgor. :headbang:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste nas pozitivno presenetili, pametno porazdelili sile in uspeh ni izostal..... :worship: Evo slike so na naši strani pod slike/2009/ velesalom http://www.mcm.si/ Kaj šele, če bi Kamikaza prismučala s palcami do cilja??

Hvala enako. Zato pa grem zdaj k Večerkotu na kavo in po člansko izkaznico :010 ! (Če me bote sprejeli :cry: ???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako. Zato pa grem zdaj k Večerkotu na kavo in po člansko izkaznico :010 ! (Če me bote sprejeli :cry: ???)

...te bom kar pri Bokiju včlanil... :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako. Zato pa grem zdaj k Večerkotu na kavo in po člansko izkaznico :010 ! (Če me bote sprejeli :cry: ???)

AtaIBA hvalim! Jutri povrnem "nastalo škodo" + dodam kako "," ...

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako. Zato pa grem zdaj k Večerkotu na kavo in po člansko izkaznico :010 ! (Če me bote sprejeli :cry: ???)

Ni blema, maš tak veze pri Furiju al pa pri Večerkotu.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kake babnce tudi sprejemate?

:rolleyes: :evilgrin:

Tak to gre, sedaj pa se že prodajate v boljšo ekipo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak to gre, sedaj pa se že prodajate v boljšo ekipo :whistle:

Hadrica racing team je tudi prestopil :naughty: :whistle:

Se bo tvoja tudi prodala? :whistle: O:-)

Se greš manegerja, ha?? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...te bom kar pri Bokiju včlanil... :evilgrin: :whistle:

Pa sn se včlanil. K Večerkotu vstopil s 112 EURI v žepu, vun sn šel spucani :wacko: . 2 x članarina in 1 x kapučino pa še čaja nisem mogel v celoti častit prijatla :cry: . No, bom pa jutri pun gnara....

Tak, da me danes lahko včlaniš še pri Bokiju, ampak moram prej po peneze v blagajno :whistle: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!