Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Vapo, špilferderber!! :evilgrin:

Zahvali se mi raje, da si ponoči lahko mirno spal, namesto razmišljal "le kako mu je uspelo nemogoče"... B)

Javi, kje in kdaj mi boš pir plačal za to "uslugo"! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvali se mi raje, da si ponoči lahko mirno spal, namesto razmišljal "le kako mu je uspelo nemogoče"... B)

Javi, kje in kdaj mi boš pir plačal za to "uslugo"! :grim

:fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight1:

Nea se špilaj pubec, ker drugače bo tisti tvoj slogan za tebe še kak veljal....seveda z zamenjavo letnih časov!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea se špilaj pubec, ker drugače bo tisti tvoj slogan za tebe še kak veljal....seveda z zamenjavo letnih časov!!! :angry:

Ha, te pa da vidimo z novim sloganom :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapotek je pičkica :lol1:

Hja, kaj me briga kaj ti misliš, glavno da "Mademoiselle David" misli drugače... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, te pa da vidimo z novim sloganom :whistle: :naughty:

:eek: Tvoja žena pa res ni močna. Mislim, preveč bi bilo že, da svoji ženi rečeš da je debela, da pa trdiš, da je najdebelejša od vseh sploh, to pa, oprosti, presega vse meje dobrega okusa!!! :trance_33_sleep:

Mislim, da te doma čaka resen pogovor.... :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gay over so meni naaajbojsi na celem svetu! :worship: :worship: :worship:

Si vedel, da je Steffanio baje zapecal Mirno Reynolds na Triumpha? Punca je res grda ko kravji drek, ampak da poleg tega še stila nima, je pa totalna katastrofa!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dok nea dvejstotke fu*neš na bovlingi, niaš ka iskat! :evilgrin:

Kaj niti tolk ni fukno al kaj!!!??? :eek: In pol bi naj jaz poleg meto.... :slap: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj niti tolk ni fukno al kaj!!!??? :eek: In pol bi naj jaz poleg meto.... :slap: :whistle:

Socjala pač... ...keda boa miadva šla boulat? Sn malo treniro... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si vedel, da je Steffanio baje zapecal Mirno Reynolds na Triumpha? Punca je res grda ko kravji drek, ampak da poleg tega še stila nima, je pa totalna katastrofa!!! :krneki:

Kaaaj :eek: , tvoje rajngle pa niti pogledat ni htela? Si ji obljubil ful sound, pa spet ni vzgala? Sozalje stari, saj so se druge zenske. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj to?

Pridem iz one španske vukojebine (skoraj 2000km od Maribora) in kaj vidim? nobenega poročila, nobenih rezultatov, samo nakladanje.

Vsaj kolk ste jih podrli. Pa kolko bovl, pa kdo je štrajko, bo kako poročilo? Če ne bo v torek kazenska runda.

Španci so tak zadi, da majo še vedno +17, sploh še ni prišo mraz do njih. Pa sonce jim sije do sedmih zvečer.

A zdaj hočeš rečt, da so vse računalničarke grde, al kaj?

Mačica - kaj me res nočeš prav razumeti? Mislil sem samo, da so računalničarke lepše od drugih (saj sem napisal, da je druga še grša) - tako moraš to razumeti, ne pa negativno.

No morda sem se malce dvoumno izrazil ampak pri moških moraš vedno iskati pozitivno stran - negativno tak sami kažejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!