Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pokorno javljam, da je bil ta teden slab (sicer ga res še ni konec.. .) , ampak 3. :(

:lol1: Ja, jaz pa sn tisti ki je v Qlandiji vplačal sedmico. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokorno javljam, da je bil ta teden slab (sicer ga res še ni konec.. .) , ampak 3. :(

A je bil prejšnji v Grazu kaj boljši??? :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Ja, jaz pa sn tisti ki je v Qlandiji vplačal sedmico. :lol1:

Eh, te je ta teden en k..c vreden. Čez eno leto boš ločen, brez družine in zdravja :rolleyes: ...

Veš, star židovski pregovor pravi, da denar ne prinese sreče! Če pa si že nesrečen, je boljše, da ga maš :whistle: .

Aja, boš často kaki pir?

Jutri ob 18 uri v OŠ Gradec v Litiji ima moto rider predstavitev svoje nove knjige. Mi gremo, pride tudi bojanv (sibirec), Lord&Lady,.......

Gremo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj niti tolk ni fukno al kaj!!!??? :eek: In pol bi naj jaz poleg meto.... :slap: :whistle:

Vapo, ti plastični skuteraš, res te bo moja narezala! :krneki: Jaz bom kakega Uniona vmes spil, ali pa kako zapecal na moped :naughty:

Sicer, res ne vem kaj bi si še s kako počel, ampak samo za foro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj to?

Pridem iz one španske vukojebine (skoraj 2000km od Maribora) in kaj vidim? nobenega poročila, nobenih rezultatov, samo nakladanje.

Vsaj kolk ste jih podrli. Pa kolko bovl, pa kdo je štrajko, bo kako poročilo? Če ne bo v torek kazenska runda.

Španci so tak zadi, da majo še vedno +17, sploh še ni prišo mraz do njih. Pa sonce jim sije do sedmih zvečer.

Mačica - kaj me res nočeš prav razumeti? Mislil sem samo, da so računalničarke lepše od drugih (saj sem napisal, da je druga še grša) - tako moraš to razumeti, ne pa negativno.

No morda sem se malce dvoumno izrazil ampak pri moških moraš vedno iskati pozitivno stran - negativno tak sami kažejo.

Hej, rezultate je brezveze pisati, lahko napišemo samo prvega, pa vse ostale :whistle:

Vapo pa je dal rep med noge in sploh ni prišel :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, rezultate je brezveze pisati, lahko napišemo samo prvega, pa vse ostale :whistle:

Vapo pa je dal rep med noge in sploh ni prišel :trance_33_sleep:

Tega sigurno ne bi pisal drugouvrščeni. Čestitke.

Si kar predstavljam, ko je "najmočnejša od vseh spljoh" rekla: Če mi ne zmagaš, se boma doma zmenla. In so kegli kuj od straha padali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, ti plastični skuteraš, res te bo moja narezala!

Po pravici povedano, mi včasih paše malo bolj grobo... :blush:

ali pa kako zapecal na moped :naughty:

:lol1: :lol1: :lol1: Štos stoletja!!!

Sicer, res ne vem kaj bi si še s kako počel

Ja stari moj, to pa vem.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil prejšnji v Grazu kaj boljši??? :naughty: :whistle:

Zaradi višje sile, smo sestanek prestavli na drug tedn. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokorno javljam, da je bil ta teden slab (sicer ga res še ni konec...), ampak 3. :(

Podiranje pešcev s fičkom ne šteje... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sigurno ne bi pisal drugouvrščeni. Čestitke.

Si kar predstavljam, ko je "najmočnejša od vseh spljoh" rekla: Če mi ne zmagaš, se boma doma zmenla. In so kegli kuj od straha padali.

:grrr ...jaz sem vedel kaj ga čaka in sem od sile metal kugle v kanalizacijo O:-) . Vse za prijatla. Fajn pa je blo. Večkrat bi morali it tak štrajkat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Tvoja žena pa res ni močna. Mislim, preveč bi bilo že, da svoji ženi rečeš da je debela, da pa trdiš, da je najdebelejša od vseh sploh, to pa, oprosti, presega vse meje dobrega okusa!!! :trance_33_sleep:

Mislim, da te doma čaka resen pogovor.... :whistle: :P

:hmm: Samo babe lahko tako sprevračajo besede. :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nex time vam bom kompanijo delal pr keglaji,pa malo vam bom v live težil! :naughty:

Jaz znam samo po rusko "bovlat"toto vašo bovlaje ne obvladam,a imate več kugl al moraš po vsakem kak se reče "meti kugle" iti vraga iskat?

Lp vaš Kuk :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ob 18 uri v OŠ Gradec v Litiji ima moto rider predstavitev svoje nove knjige. Mi gremo, pride tudi bojanv (sibirec), Lord&Lady,.......

Gremo?

Gremo v Litijo al ja?Še kakšen interesent?

Jaz sem sam,moja :wub: dela,tel.št. v profilu.

Aja, bom dal za pir! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo v Litijo al ja?Še kakšen interesent?

Jaz sem sam,moja :wub: dela,tel.št. v profilu.

Aja, bom dal za pir! :beer2:

res vas je bilo lepo srečati, upam,da kmalu spet.... :worship: :worship: :worship: :worship: :naughty:

mislim, a je lahko žal vsem tistim, ki vas ni bilo.... :krneki: :krneki:

Igorr, a moram biti takoj spet na forumu :evilgrin: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res vas je bilo lepo srečati, upam,da kmalu spet.... :worship: :worship: :worship: :worship: :naughty:

Igorr, a moram biti takoj spet na forumu :evilgrin: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

A si tudi ti opazla, da nas lepe in postavne paparazzi kar oblegajo O:-) ?

Fajn je bilo dati v pomnilnik še nekaj fajn znancev, ki so dobili "ksiht". Klasika, takoj se vidi, da gliha vkup štriha :010 .

Lep vikend! Danes grem po vsej verjetnosti na kosilo k Alfu. Vešalica? Ja logičnooooo :kva2: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si tudi ti opazla, da nas lepe in postavne paparazzi kar oblegajo O:-) ?

Fajn je bilo dati v pomnilnik še nekaj fajn znancev, ki so dobili "ksiht". Klasika, takoj se vidi, da gliha vkup štriha :010 .

Lep vikend! Danes grem po vsej verjetnosti na kosilo k Alfu. Vešalica? Ja logičnooooo :kva2: !!!

ti kar zavidam... :evilgrin:

ja mal veliko ljudi sem vam predstavila, a kaj pač veliko jih poznam........ :krneki:

naj vama tekne, enkrat pa skupaj...........seveda z motorji.. :whistle: :whistle: :whistle:

lep dan :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!