Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pridi kaj mimo in bos videl.

P.S. lahko prides/prideta preverit kako dobro dela gramofon,ki si ga popravil :worship:

saj čas bi že bil da se kaj dobimo...

...upam da maš kako dobro plato :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej .hvala ..

vidim pa da vas je kr nekaj v "Green Team" :yea1: (kawasaki) :worship: (al se mi samo dozdeva ) hahahaha :fight1:

To se ti samo dozdeva, eni vozimo celo mopede. :evilgrin:

Drugače pa, pridi nas kaj pogledat, pa bomo kako rekli in seveda :beer1: :beer2:

Jutri pa Toti tttoooooooorrrrreeeeeeeeeekkkkkkk!!!!!!!!!

:kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši nama z Vapotom pir časti. :whistle:

A jaz sn pa pičkin dim? :nono: Če je vojna je vojna za vse :evilgrin: ? In, če se časti, se časti za fse :whistle: !

Sicer pa jutri bo bangladeš, ker ima

Darko3q rojstni dan. Vse ta najboljše že danes :beer2: .

Pa upam, da se nisem spet zmočo in, da je zaj pravi :alien1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bote meni pir častli, ker 'om krofe prineso! :evilgrin:

D.

fse najboljši ...

vrat si umij, pa boš celi en krof :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bom vsem pir častil, ker ste mi dovolili,da 'om lahko krofe prineso! :evilgrin:

D.

Lepo,ja, se to sliši. :grim

Vapo to je tvoja šola? :hmm: :P

Neki red pa te tui mora bit.

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz sn pa pičkin dim? :nono: Če je vojna je vojna za vse :evilgrin: ? In, če se časti, se časti za fse :whistle: !

Sicer pa jutri bo bangladeš, ker ima

Darko3q rojstni dan. Vse ta najboljše že danes :beer2: .

Pa upam, da se nisem spet zmočo in, da je zaj pravi :alien1: .

Popravek1: Darko3g je pravi nick ampak podčrtaj pokvari črko g in je videti kot q.

Popravek2: Jutri bo že mimo, rojstni dan imam že danes (še slabi dve uri). Vseeno hvala za čestitke.

Bom se jutri maskiral v 53 let starega toteka. Pa dobro, da ste me spomnili, da ne bom jutri pozabil denarnice (in bo vojna za fse).

BTW: danes sem izvedel, da obstaja šansa, da celo potujem v Bangladeš (službeno in verjetno ne z motorjem) tako, da bom vsaj vedel, kaj je to bangladeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek2: Jutri bo že mimo, rojstni dan imam že danes (še slabi dve uri). Vseeno hvala za čestitke.

Vse naj naj! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bote meni pir častli, ker 'om krofe prineso! :evilgrin:

D.

To mi delaaaaaj! :worship:

Za dobre, doma narejene krofe pa sem lahko ves večer pohlevno (malo bolj kot ponavadi) tiho. :whistle: Res! :rolleyes: :naughty: :P

Popravek1: Darko3g je pravi nick ampak podčrtaj pokvari črko g in je videti kot q.

Popravek2: Jutri bo že mimo, rojstni dan imam že danes (še slabi dve uri). Vseeno hvala za čestitke.

Bom se jutri maskiral v 53 let starega toteka. Pa dobro, da ste me spomnili, da ne bom jutri pozabil denarnice (in bo vojna za fse).

BTW: danes sem izvedel, da obstaja šansa, da celo potujem v Bangladeš (službeno in verjetno ne z motorjem) tako, da bom vsaj vedel, kaj je to bangladeš.

Bangladeš gor ali tja nekam dol, jutri je aktualen Ali ... aja, pa saj še velja, ne? Torej ...

Darko3g, dottore, VSE NAJNAJTARBOLJŠEJŠE!

:winkiss:

Da bi nam še ful velikokrat častil pijačo! B) :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi delaaaaaj! :worship:

Za dobre, doma narejene krofe pa sem lahko ves večer pohlevno (malo bolj kot ponavadi) tiho. :whistle: Res! :rolleyes: :naughty: :P

A se nameravaš kar cel cajt s krofi basast?

Bangladeš gor ali tja nekam dol, jutri je aktualen Ali ... aja, pa saj še velja, ne? Torej ...

Darko3g, dottore, VSE NAJNAJTARBOLJŠEJŠE!

:winkiss:

Da bi nam še ful velikokrat častil pijačo! B) :naughty:

:P

Ja, najboljši precednik, tudi z moje strani vse najboljše... ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nameravaš kar cel cajt s krofi basast?

Ja, najboljši precednik, tudi z moje strani vse najboljše... ;)

D.

:yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem, se že počutim starejšega :naughty:

Jutri pa res - prava vojna - za fse. Uničli bomo največjega sovražnika - alkohol in uživali v zmagi ( če ne bom že prestar za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ej, včeraj sem čisto spregledal tvoj rojstni dan! :( Jebi ga stari, se zgodi. Ti pa v svoje opravičilo dovolim, da mi danes en pir manj plačaš... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ej, včeraj sem čisto spregledal tvoj rojstni dan! :( Jebi ga stari, se zgodi. Ti pa v svoje opravičilo dovolim, da mi danes en pir manj plačaš... B)

Neskončno minus ena je...? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko3g - tud jaz sem te včerej prešvical! Ne vem no, pri tej cifri ti bom bolj kot vse ostalo zaželel ***ega :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko3g - tud jaz sem te včerej prešvical! Ne vem no, pri tej cifri ti bom bolj kot vse ostalo zaželel ***ega :whistle:

D.

Kak te veš, da nima lepega??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!