Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kak je blo fajn! Točno tako, kot vsak torek.

:010 :010 :010 :friend2: :winkiss:

Darko, hvala za pijačko. Dejv, oziroma gospa mama, hvala za odlične krofe! Njami.

:worship:

Lady Kawasaki in Vuk ... pa še res, da sta mi kupila motor! :kva1: :eek: :OK: Yeeeeeeeeee ... !!!

Najlepšejša hvala!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vam ni bilo dolgcajt in ste testirali pijačo in jedačo. No, eni smo v močvirju testirali novega H-i20 :OK: zato me ni bilo na spregled.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni smo v močvirju testirali novega H-i20

Res ne razumem, zakaj ste vodo z jodom mixali, ampak glavno da ste se lušno meli! :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne razumem, zakaj ste vodo z jodom mixali, ampak glavno da ste se lušno meli! :D :P

Aja, zdaj končno :slap: razumem. Voda, jod in mixal = Union pivo :naughty: :whistle: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne razumem, zakaj ste vodo z jodom mixali, ampak glavno da ste se lušno meli! :D :P

Te niso včeri kurenti v roke dobli? :whistle: :hmm: :P

Aja, zdaj končno :slap: razumem. Voda, jod in mixal = Union pivo :naughty: :whistle: :wacko:

Bravo... :worship: :winkiss: .... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo... :worship: :winkiss: .... :beer2:

Hvala, pridem tudi na dom. Tudi s pirom čeprav imam dosti raje kaj drugega :naughty: :winkiss:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, pridem tudi na dom. Tudi s pirom čeprav imam dosti raje kaj drugega :naughty: :winkiss:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Čaki zdej če hočem pir :hmm: dobim še tebe zravno v komplet? :surrender: :D :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kdo gleda skozi okno? :whistle:

Cote spakirane, po 12 uri bo treba duniti na jug :rolleyes: v tople kraje. Klasična spomladanska tura okoli Velebita, za vodo v tople kraje.

Zaenkrat sam! Vleče me v Kotor O:-) . Danes do Makarske (malo nočne vožnje), jutri Kotor + ogled mesta, spanje in nedelja po isti poti nazaj, ker je čez celino brrrr....

Lape mam pune slin :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kdo gleda skozi okno? :whistle:

Cote spakirane, po 12 uri bo treba duniti na jug :rolleyes: v tople kraje. Klasična spomladanska tura okoli Velebita, za vodo v tople kraje.

Zaenkrat sam! Vleče me v Kotor O:-) . Danes do Makarske (malo nočne vožnje), jutri Kotor + ogled mesta, spanje in nedelja po isti poti nazaj, ker je čez celino brrrr....

Lape mam pune slin :krneki: .

Jaz bi tudi!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi!!!!

Če nisi na "handle", zdržiš dolgo progo zvrcni takoj. Ob 12,30 nekje krenem iz Slov. Bistrice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgoprogaši, fajn se mejte.

Jaz pa jutri dopoldne v Radlje nujno spljoh.

Z novo obutvijo pa kdo ve kam me bo pot zanesla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki zdej če hočem pir :hmm: dobim še tebe zravno v komplet? :surrender: :D :winkiss:

Prihajam brez bele zastave! Te ne poznam. Ti poskrbi za kofe, :kava: pir. :beer2:, Winstona :smoke: pripeljem zraven. Za ostale stvari poskrbim jaz. :winkiss: :004

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem pa jaz tud nardil prvo malo večjo vožnjo sezone. Sem odpeljal par kilometrov, če bo jutri lepo bom še kakega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihajam brez bele zastave! Te ne poznam. Ti poskrbi za kofe, :kava: pir. :beer2: , Winstona :smoke: pripeljem zraven. Za ostale stvari poskrbim jaz. :winkiss: :004

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Za kofe pa pir je pr men zmeri poskrbljeno... :yes: :whistle: nč bat.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se šel kdo zraven pelat proti zahodu (okol Pohorja) naj me SMSne ali pokliče.

Tam okoli 10:30 grem v Radlje, pol pa malo gume potestirat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ste vsi na mopedih.

Ne bi verjamu, če ne bi na čisto svoje oke vidu.

Se peljem okoli Pohorja pa če nisem 500 motorov srečal (vštevši tiste pred gostilnami) pol pa tud nič.

Očitno se je 28.02.2009 uradno začela motoristična sezona.

PS: Upam da bo danes in do konca sezone pa še naprej nič ali čim manj nesreč in obvezno nič žrtev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kofe pa pir je pr men zmeri poskrbljeno... :yes: :whistle: nč bat.. :D

Bah, sva se s BremzPenzlom včeraj skozi Laško peljala in nisva imela tvoje telefonske... :( :( :(

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Toteki!

Darko3g fse najboljše z zamudo.

Vidim da ste že vsi na motojih. Na poti iz jodlarije nisem mogel mimo Golice :naughty: (pravzaprav Kamikaza), pa smo kar z avtom prek kresnili. Kaki dugi cajt. :headbang:

Tudi na Golici srečal enega majmuna na mopedu, okoli pa meter snega.

Kaj pa jutri?

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Toteki!

Darko3g fse najboljše z zamudo.

Vidim da ste že vsi na motojih. Na poti iz jodlarije nisem mogel mimo Golice :naughty: (pravzaprav Kamikaza), pa smo kar z avtom prek kresnili. Kaki dugi cajt. :headbang:

Tudi na Golici srečal enega majmuna na mopedu, okoli pa meter snega.

Kaj pa jutri?

Kaj naju na kosilo vabiš al kaj?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!