Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Seos Toteki!

Darko3g fse najboljše z zamudo.

Vidim da ste že vsi na motojih. Na poti iz jodlarije nisem mogel mimo Golice :naughty: (pravzaprav Kamikaza), pa smo kar z avtom prek kresnili. Kaki dugi cajt. :headbang:

Tudi na Golici srečal enega majmuna na mopedu, okoli pa meter snega.

Kaj pa jutri?

Ojla, toteki!!!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Stanovanje raztureno v nulo. Še kakšna 2-3 tedne, pa bo nečemu podobno.

Temu jaz pravim "obračun z bolečimi spomini". Čiščenje duše.

Se pa moje stare kosti s tem ne strinjanjo ... vse me boli! Ej, vsaka je.... koščica! :angry:

Uh, moram bit pridna v marcu! Ogromno dela me še čaka!

Pa tudi eden glavih vzrokov je, da niti v sanjah ne mislim na motor tako utrujena, kot sem zdaj.

Potem pa, ko vse porihtam, ko bo v službi glavnina mimo (do aprila moramo dati od sebe program za festival) in si malo odpočijem, te pa se bom lahko posvetila motorju, s polno paro! Zdaj pa vam lahko le zaželim varno vožnjo ter uživancijo v dobri družbi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naju na kosilo vabiš al kaj?

D.

Kaj :unsure:

ker si se ti pelal čez Golico, ali ker bi se rad jutri ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bah, sva se s BremzPenzlom včeraj skozi Laško peljala in nisva imela tvoje telefonske... :( :( :(

Ti šment.. :unsure: :huh: ..pa drugič....zmeraj dobrodošli... :worship: :yea1: (piva nam ne bo zmanjkalo.. ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel domu, ker brez prometne in zelene karte ne moreš v ČG :headbang: . KTM mi ni hotel vžgat, vzel Dakarja (zna se - BMW :unsure: , ki je vžgal v trenutku), normalno da pozabil prometno. Padla je samo fura popoldan okoli Velebita do Dinka (Starigrad Paklenica), zvečer malo preveč :beer2: , zjutraj šele ob 10h krenil za Split, levo čez Drniš in Knin v Karlovac, Jastrebarsko in levo čez brege v Samobor, Brežice - dom. 1.055 km, jutri pa s KTM, ker je danes zvečer napolnjen kresno!

Kam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel domu, ker brez prometne in zelene karte ne moreš v ČG :headbang: . KTM mi ni hotel vžgat, vzel Dakarja (zna se - BMW :unsure: , ki je vžgal v trenutku), normalno da pozabil prometno. Padla je samo fura popoldan okoli Velebita do Dinka (Starigrad Paklenica), zvečer malo preveč :beer2: , zjutraj šele ob 10h krenil za Split, levo čez Drniš in Knin v Karlovac, Jastrebarsko in levo čez brege v Samobor, Brežice - dom. 1.055 km, jutri pa s KTM, ker je danes zvečer napolnjen kresno!

Kam?

Ata, še 545km te čaka, da ujameš mulca na mopedu.. Tako, da ti predlagam spet kar eno dolgoprogaško. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ste vsi na mopedih.

Ne bi verjamu, če ne bi na čisto svoje oke vidu.

Se peljem okoli Pohorja pa če nisem 500 motorov srečal (vštevši tiste pred gostilnami) pol pa tud nič.

Očitno se je 28.02.2009 uradno začela motoristična sezona.

PS: Upam da bo danes in do konca sezone pa še naprej nič ali čim manj nesreč in obvezno nič žrtev.

Jp,danes srecal dosti motoristov;en s toplo masino je bil tudi v Laskem pred bajto :naughty: :whistle: . Cez en mesec se bo pa tudi zame zacela moto sezona, ce bo seveda takrat zdravje bolj sodelovalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj cimprej ga morem registrirat pa da začnem testirat zverinico :worship: :naughty: :naughty: , ker ko gledam kolk je motoristov ze po cestah se mi kr lusti delajo :D.. je predolgo v garazi sameval zdaj :D ..pa samo 3km vse skup naredo z njim ..hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody ma vedno dobre ideje in fure. Jaz moram zjutraj najprej pregledati zakaj mi leva svečka štrajka. Potem pa morda prvi predlog, le da bi jaz šel na Šentilj in Sladki vrh, Trate in Apače (taki lejpi ovinki).

Morda pa tudi druga varianta (v Celje nesem usnjeno jakno na ožanje rokavov) in nato dalje v Laško, Sevnica, Mokronog, ...

Ampak najprej zjutraj na en trening (10km ergometra), ker se mi je tekstilni komplet hudo skrčil čez zimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prva z Darkotovim dodatkom je dobra. Dajem svoj glas. Kje in kdaj se dobimo?

Če vas pot pelje mimo Ptuja in če bo čas dopuščal dam za drink,sem nareč na delovnem mestu. :cry:

Včeraj opral lansko umazanijo z mopeda,ga malo pregledal,ugotovil,da je akumulator, namesto da bi delal

šel raje rakom žvižgat.

Vsem lep dan in seveda varno pot,kjerkoli že boste. :winkiss:

P.S.

Marvin zadevo imam pripravljeno,te pokličem jutri dopoldan. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prva z Darkotovim dodatkom je dobra. Dajem svoj glas. Kje in kdaj se dobimo?

Kak ste vedli, da je bil original preko Apač ?

Sem samo skrajševal, da ne bi zgledalo preveč grozno.

Ob 10:00 na Tuš pumpi ?

Al je to prezgodaj ?

Sicer je pa GMS v profilu, tak da po dogovoru ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas pot pelje mimo Ptuja in če bo čas dopuščal dam za drink,sem nareč na delovnem mestu. :cry:

Včeraj opral lansko umazanijo z mopeda,ga malo pregledal,ugotovil,da je akumulator, namesto da bi delal

šel raje rakom žvižgat.

Vsem lep dan in seveda varno pot,kjerkoli že boste. :winkiss:

P.S.

Marvin zadevo imam pripravljeno,te pokličem jutri dopoldan. :krneki:

Torej imaš nekega veseljaka, namesto resni nemški akumulator :trance_33_sleep:

Se slišiva jutri (mogoče pa že danes).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste vedli, da je bil original preko Apač ?

Sem samo skrajševal, da ne bi zgledalo preveč grozno.

Ob 10:00 na Tuš pumpi ?

Al je to prezgodaj ?

Sicer je pa GMS v profilu, tak da po dogovoru ...

GMS :o GPS, GSM, GPRS, ADSL, SMS, VMS, GRS ... kaj te vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste vedli, da je bil original preko Apač ?

Sem samo skrajševal, da ne bi zgledalo preveč grozno.

Ob 10:00 na Tuš pumpi ?

Al je to prezgodaj ?

Sicer je pa GMS v profilu, tak da po dogovoru ...

Imam občutek, da bom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel domu, ker brez prometne in zelene karte ne moreš v ČG :headbang: . KTM mi ni hotel vžgat, vzel Dakarja (zna se - BMW :unsure: , ki je vžgal v trenutku), normalno da pozabil prometno. Padla je samo fura popoldan okoli Velebita do Dinka (Starigrad Paklenica), zvečer malo preveč :beer2: , zjutraj šele ob 10h krenil za Split, levo čez Drniš in Knin v Karlovac, Jastrebarsko in levo čez brege v Samobor, Brežice - dom. 1.055 km, jutri pa s KTM, ker je danes zvečer napolnjen kresno!

Kam?

Pridi zraven, samo zategni ročno, da te ne odnese do Budimpešte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo pozdravček v sončni Maribor........ :winkiss: :winkiss:

Jaz bom počakal, da bo dež spral sol s ceste.

še eden, ki tako razmišlja kot jaz....... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi zraven, samo zategni ročno, da te ne odnese do Budimpešte!

Pa misli so mi čito :evilgrin: . Sem nekaj razmišljal okoli jezera :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazite se peska in hladnega asfalta. Sam se zapeljem ven šele po kosilu. Žal prej ne gre. Mogoče vas srečam. Uživajte!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazite se peska in hladnega asfalta. Sam se zapeljem ven šele po kosilu. Žal prej ne gre. Mogoče vas srečam. Uživajte!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Srečal nas nisi, kot vidiš. Če bi, bi vrnili rundo pijače, ki si jo zjutraj častil :worship: . Lepo od tebe, da si nas prišel pogledat in za srečno pot spil z nami. Pa drugič z veseljem :beer2: .

Pozdrav iz kuhinje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se zapeljem ven šele po kosilu. Žal prej ne gre. Mogoče vas srečam. Uživajte!

Rocky, ki si te hodo, da te nisem srecal po kosilu? :unsure: Jaz sem se danes tudi malce podrical po treh cilindrih :rolleyes: , ampak prisel samo do odcepa za Sladki Vrh. Se vidimo kdaj drugic... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vse mi je skoraj uspelo. Bil na treningu (pa samo 6km), popravil motor (slabo nataknjena kapica svečke), šel na pot (vmes me je sorodnik spravil v slabo voljo z novo Hondo Shadow :D - skoraj sem mu fauš) pol pa sem kombiniral obe Godyjevi furi. Šentilj, Sladki vrh, Lenart, Ptuj, Majšperk, Rogaška, Brežice, Krško, Sevnica (z izletom proti Mokronogu in nazaj), Laško, Celje, domov. V Brežicah nisem vedel kje se gre za Mokronog (bom moral zemljevidom zraven nosit). Nisem uspel oddati jakne v popravilo in bom rabil še eno furo (kak se sekiram).

Presenetljivo malo peska na cestah, ob dveh pri Rogaški pa nasproti cca 50 motoristov. Sem dve minuti držal levo roko v zrak - pravi užitek videti tako skupino.

V bistvu mi je to že tretja sezona in se mi zdi, da mi bo počasi še postalo všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegi, zdaj mam pa jaz eno vprašanje :whistle:

kam hodite v totem maribori menjat gume na mopiju? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuc kuc, toteki!

Motorirali ste, bravo!

:worship:

V aprilu, če ne bo preveč dežja, pa se še jaz pridružim. :010

Zdaj še ne morem, se Danči z mojim mopedom vozi ... :whistle: :xx:

Jp,danes srecal dosti motoristov;en s toplo masino je bil tudi v Laskem pred bajto :naughty: :whistle: . Cez en mesec se bo pa tudi zame zacela moto sezona, ce bo seveda takrat zdravje bolj sodelovalo.

Kaj Vukec ... kaj si buban? :unsure:

kolegi, zdaj mam pa jaz eno vprašanje :whistle:

kam hodite v totem maribori menjat gume na mopiju? :unsure:

K Širniku v Radlje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegi, zdaj mam pa jaz eno vprašanje :whistle:

kam hodite v totem maribori menjat gume na mopiju? :unsure:

V totem Maribori nikamor;ti bo pa vecina napisala isto kot Mutika;da hodimo k Sirniku v Radlje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!