Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Čujte zdaj to, kaj si je toti Windsurf zmislo! Je reko, da je mogo v bolnico in so mu kamne vun vzeli. Kake kamne te, ki je te že kdo vido kake kamne? Ma on kamne v toti njegovi buči pahjeni! Po mojem se je on čez vikend čevapčičov najedo, tak da so ga mogli na pumpanje pelat.

Zdaj pa jaz vas vprašam, kaj bi te vi s takim kolegom naredli, ki ma kamne v glavi, pa sam čevapčiče žere?

Jaz grem danes k njemu, pa mu bom tote njegove male uhe k plotu zvezo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čujte zdaj to, kaj si je toti Windsurf zmislo! Je reko, da je mogo v bolnico in so mu kamne vun vzeli. Kake kamne te, ki je te že kdo vido kake kamne? Ma on kamne v toti njegovi buči pahjeni! Po mojem se je on čez vikend čevapčičov najedo, tak da so ga mogli na pumpanje pelat.

Zdaj pa jaz vas vprašam, kaj bi te vi s takim kolegom naredli, ki ma kamne v glavi, pa sam čevapčiče žere?

Jaz grem danes k njemu, pa mu bom tote njegove male uhe k plotu zvezo.

:hmm: ... vsebina za novo serijo ... X FILES ... :lol1:

Ga bomo že porihtali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, joj, joj... da zdaj toti zasavec ne bi zraven mene sedel, bi ga ornk skurcal... Glede na to, da je pa zasavec, mu pa itak ne morem zamerit... :devil:

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z Bauco na hitro stestirala kebab v bistrci... in, jaz rečem da je dober...

tak da če ste ZA... lahka gremo v torek spet malo v bistrco...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z Bauco na hitro stestirala kebab v bistrci... in, jaz rečem da je dober...

tak da če ste ZA... lahka gremo v torek spet malo v bistrco...

LP

-matej

Jap ... :OK: u55.gif

u163.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z Bauco na hitro stestirala kebab v bistrci... in, jaz rečem da je dober...

tak da če ste ZA... lahka gremo v torek spet malo v bistrco...

LP

-matej

Kaki kebab??? Kaka Bistrca??? :blink:

Jaz spet nič ne vem... :(

Mi že kožica raste, od vsega deža pa to... žabarija <_< :ph34r: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmmmm, kebeb!

glede na to, da je moja dieta itak bolj farsa kot karkoli drugega, se vidimo v torek v Bistrici??? Kje točno se ta Kebab nahaja? Če bo kdo toliko prijazen, naj napiše lokacijo, če je težko najt, pa se lahko zmenimo ob kakih sedmih na petrolovi pumpi.

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) nahaja se nsproti petrolove pumpe :) ... lahka pa se ki drugje dobimo pa se pelemo do tja... drugač pa je zadeva čez cesto od petrola :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAJ BO TO ZDAJ URADNI PRELDOG:

V torek, 22.6. se (namesto pri Mladi lipi) dobimo v Slovenski Bistrici, nasproti Petrolove pumpe, kjer se bomo mastili s Kebabom!

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OB KEKIH?

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OB 1930 !!!!!!

El B G

vas pridem pogledat če bote že 100 m od moje bajte glih stran. no razen če bo končno vreme za kako normalno furo, ta pa se čujemo pa bom vido ki sem.

dober tek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokrat se jaz opravičujem za izostanek....a dobim opravičeno :( ...pa saj bo barto prišel namesto mene...bo jedel za dva, tak, da sploh ne boste opazili, da me ni. Ne nisem v službi...imam druge opavke pred dopustom.

Že vnaprej se vam zahvaljujem za razumevanje.

LP D :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala smo glasni :devil: no ja če bo barto pojedel 2 porciji potem je to tako ali tako 1,7 porcije več kot če bi jedla samo ti. prosim če me kdo pokliče ko pridete ker se bom vozil okol pa vas nebi tam čakal v nedogled če boste kje zamujali. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno deževalo???? Kje, kdaj???? :hmm: Johan, ti si bil al kaj?

LP D

Čist malo,ampak res čist malo. :o .:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz prišel preverit toti kebap, jaz sem mesarkin sin, jaz vem kak mora meso bit. Razen tega je moj ata inžinjer za organizacijo, jaz že vem kak se stvari streže. Jaz bi lahko bil organizirani mesar.

lp DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DTW ti ne moreš bit realn pri poskušanju kebapa,ker si že predugo v kotlini.Preveč praha ,saj ,megla.To vse slabo vpliva na tebe.Nimaš več pravega okusa.Pridi rajši kaj med gorice,da si popraviš žmah. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!