Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kak sta lahk tak žleht?post-20255-1236851546.gif :nono: Bom jaz povabla Baraccudo na pir :naughty: :beer1: vidva bota pa sam gledala.. :unsure: :yes: B) :D

Vidita,kaj sta naredla? Pubecu sta zmenek zrihtala! :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak sta lahk tak žleht?post-20255-1236851546.gif :nono: Bom jaz povabla Baraccudo na pir :naughty: :beer1: vidva bota pa sam gledala.. :unsure: :yes: B) :D

Eh, quotal sem napačen post..... Tega bi moral:

Vidita,kaj sta naredla? Pubecu sta zmenek zrihtala!

:photo:

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidita,kaj sta naredla? Pubecu sta zmenek zrihtala! :OK: :D

:D :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bumbarji bumbasti, jaz bi se že prestrašil, če bi prečital vse te poste. :unsure:

Saj.. Mar bi prišel direkt v Alija kak torek, ampak nee.. Sem moral malo brati to temo. Sedaj si pa ne upam priti :unsure: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Sem iz Hoč, tako da nekak v to skupino še najbol spadam. Ampak ker sem relativno svež na tem forumu ne razumem ravno vseh vaših 'fraz', zato si nekak poskušam zložiti puzle vaših postov.

Lp Sašo

Spoštovani kolega Barracuda!

Odločitev je tvoja. Kljub vsemu pa ti priporočam, da se izogibaš te "bande", če želiš ostati socializiran meščan. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: sem kr zrasto za 5cm

Ha ha, celi si zraso za 5cm, ali samo tvoj centralni del (pa to tik pred zmenkom)!? :whistle:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do you do on a first date? :blush:

Odvisn kake vole sn... B) :D Kaj ti bi tudi na pir prišo? :beer1:

Saj.. Mar bi prišel direkt v Alija kak torek, ampak nee.. Sem moral malo brati to temo. Sedaj si pa ne upam priti :unsure: :cry:

Prit zram bomo mel svoj krožek.. :evilgrin: :naughty: :D

:blush: sem kr zrasto za 5cm

Čuj mlad mesek sam na pir grema... :evilgrin: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prit zram bomo mel svoj krožek.. :evilgrin: :naughty: :D

Ne smem, Barracuda že sklece dela, mu ne morem sedaj vsega pokvarit no :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha, celi si zraso za 5cm, ali samo tvoj centralni del (pa to tik pred zmenkom)!? :whistle:

Sej verjetno poznaš to frazo? Če ne si nekaj zamudil, ali pa sedel na ušesih.

Sem pa točno vedel kam po ses taco pomolil!!! TOČNO SEM VEDEL da mislite sam na to! c-c-c packi!!!

Da ti še razložim od kot do te fraze: Naredili ste me čisto malega, češ da nisem dost dedca da grem z vami na pir.

Zdaj ko pa imam celo zmenek je pa ZRASEL moj ego. In če bi bil še jaz tako nevljuden bi rekel...

Nič nebi rekel ker preprosto nisem takšen :P .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej verjetno poznaš to frazo? Če ne si nekaj zamudil, ali pa sedel na ušesih.

Sem pa točno vedel kam po ses taco pomolil!!! TOČNO SEM VEDEL da mislite sam na to! c-c-c packi!!!

Da ti še razložim od kot do te fraze: Naredili ste me čisto malega, češ da nisem dost dedca da grem z vami na pir.

Zdaj ko pa imam celo zmenek je pa ZRASEL moj ego. In če bi bil še jaz tako nevljuden bi rekel...

Nič nebi rekel ker preprosto nisem takšen :P .

lp

In si spet dokazal da nisi praiv ded... Kaj te zaj, sej lahko priznaš če ti je zrasto. To pa res ni NIČ takega!

@riderrgirl, ti se pa samo nekaj širokoustiš :krneki: :winkiss:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smem, Barracuda že sklece dela, mu ne morem sedaj vsega pokvarit no :naughty:

kak češ..da ti pol ne bo žal.. :D :P

Sej verjetno poznaš to frazo? Če ne si nekaj zamudil, ali pa sedel na ušesih.

Sem pa točno vedel kam po ses taco pomolil!!! TOČNO SEM VEDEL da mislite sam na to! c-c-c packi!!!

Da ti še razložim od kot do te fraze: Naredili ste me čisto malega, češ da nisem dost dedca da grem z vami na pir.

Zdaj ko pa imam celo zmenek je pa ZRASEL moj ego. In če bi bil še jaz tako nevljuden bi rekel...

Nič nebi rekel ker preprosto nisem takšen :P .

lp

Dej ne kompliciraj... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@riderrgirl, ti se pa samo nekaj širokoustiš :krneki: :winkiss:

D.

:winkiss: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Pa kaj si nor, kako šauflanje ... :eek: ! :P

No ja, eni pa delamo ... :evilgrin: ...

Sem iz Hoč, tako da nekak v to skupino še najbol spadam. Ampak ker sem relativno svež na tem forumu ne razumem ravno vseh vaših 'fraz', zato si nekak poskušam zložiti puzle vaših postov. No negre mi najbolje od rok :( Svež sem tudi na motoru (beri počasen) in zato se še zaenkrat nebom pojavil na kaki turi, kolk sem razbral štartate iz TUŠ pumpe radvanje ob sobotah ob 10:00 :naughty: Mogoče se pa kje na cesti srečamo. Sem tisti počasni z črnim (motor pa tak piše na levi).

Lp Sašo

Ti samo pridi k Aliju, kot so ti že naši šalabajzeri povedali, pa boš videl, kaj pomeni banda fsekanih Štajercev.

Že vidim, v torek bo veselo ... sicer pa, pravi nick si si izbral. Po moje ti bo še kak prav prišo!

B)

Glede tvoje počasne vožnje pa ... ne sekiraj se, lahko se boš z menoj vozo, ko bom spet začela (beri: prišla do svojega mopeda, zaenkrat je na razpolago popravljalcu enega drugega mopeda, ki na začetku sezone kar precej štrajka ... :whistle: O:-) :D ).

Jaz sn ziher, da bom še precej počasna, vsaj zaj na začetku. Po moje se nobedn drug neo hoto z menoj vozit ...

Spoštovani kolega Barracuda!

Odločitev je tvoja. Kljub vsemu pa ti priporočam, da se izogibaš te "bande", če želiš ostati socializiran meščan. :whistle:

Zdaj pa res nimaš več skrbi, Barracudek. Še naša politična veja ti je priskočila na pomoč. Prinesi za članarino. :)

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tvoje počasne vožnje pa ... ne sekiraj se, lahko se boš z menoj vozo, ko bom spet začela (beri: prišla do svojega mopeda, zaenkrat je na razpolago popravljalcu enega drugega mopeda, ki na začetku sezone kar precej štrajka ... :whistle: O:-) :D ).

Čuj, taki deda (po kilometrih) ko je ta moped, si zasluži malo razvajanja z novimi ležaji... O:-)

Pa saj ti veš, kak je s tem... :naughty:

Jaz sn ziher, da bom še precej počasna, vsaj zaj na začetku. Po moje se nobedn drug neo hoto z menoj vozit ...

Ja, počasna boš vse do 6pm. Pol pa gasa!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Pa kaj si nor, kako šauflanje ... :eek: ! :P

No ja, eni pa delamo ... :evilgrin: ...

Ti samo pridi k Aliju, kot so ti že naši šalabajzeri povedali, pa boš videl, kaj pomeni banda fsekanih Štajercev.

Že vidim, v torek bo veselo ... sicer pa, pravi nick si si izbral. Po moje ti bo še kak prav prišo!

B)

Glede tvoje počasne vožnje pa ... ne sekiraj se, lahko se boš z menoj vozo, ko bom spet začela (beri: prišla do svojega mopeda, zaenkrat je na razpolago popravljalcu enega drugega mopeda, ki na začetku sezone kar precej štrajka ... :whistle: O:-) :D ).

Jaz sn ziher, da bom še precej počasna, vsaj zaj na začetku. Po moje se nobedn drug neo hoto z menoj vozit ...

Zdaj pa res nimaš več skrbi, Barracudek. Še naša politična veja ti je priskočila na pomoč. Prinesi za članarino. :)

Presneti lajbeki, še ti Mutika, ko je že vse tako lepo kazalo, da boš končno tista oseba, ki bo našega novega povabila na druženje brez vzbujanja nekega dvoma, ga polomiš v zadnjem stavku :whistle:

Porka madona, pubec pridi, da te vidimo, pa boš videl da je fajn! :worship:

( Samo boš moral povedati kako je bilo na 'randiju' :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa res nimaš več skrbi, Barracudek. Še naša politična veja ti je priskočila na pomoč. Prinesi za članarino. :)

Madona, še naša blonđa tu pa tam kako pametno fseka :worship: , ziher ji je keri diho za ovratnik :naughty: .

Baraccudika, ti samo pridi, se te nemo rejzali vsaj prvih pet minut ne...

pa či že nimaš gnara, korpflašo domačega zram prnesi, pa dva sixpaka uniona za Vapota... :beer2: :beer2: :beer2: :beer1: :beer1: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, taki deda (po kilometrih) ko je ta moped, si zasluži malo razvajanja z novimi ležaji... O:-)

Pa saj ti veš, kak je s tem... :naughty:

D.

Veš kaj, mulc, če že namiguješ na mojo starost, naj ti bo jasno, da mam jaz še vse originalne ležaje!

:evilgrin: :P

Presneti lajbeki, še ti Mutika, ko je že vse tako lepo kazalo, da boš končno tista oseba, ki bo našega novega povabila na druženje brez vzbujanja nekega dvoma, ga polomiš v zadnjem stavku :whistle:

Porka madona, pubec pridi, da te vidimo, pa boš videl da je fajn! :worship:

( Samo boš moral povedati kako je bilo na 'randiju' :whistle: )

Na, tak ... ti boš meni pravo, da sn ga polomla? Kak te naj ostanem normalna, če se z vami šalabajzeri družim??? :rolleyes:

Sicer pa, če se bo toti dečko v torek prikazo, sn jaz pecikl!

Samo preberite se, kake vun sekate ... to morš bit orng zarezan, da se z nami družiš!

:winkiss:

Madona, še naša blonđa tu pa tam kako pametno fseka :worship: , ziher ji je keri diho za ovratnik :naughty: .

Nič mi ni nihče nikam dihal! Včasih pa se tud meni fsere.

In zgodovinski trenutek ... Bremzl me je pohvalo!!! :eek: :010 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn kake vole sn... B) :D Kaj ti bi tudi na pir prišo? :beer1:

Prit zram bomo mel svoj krožek.. :evilgrin: :naughty: :D

Čuj mlad mesek sam na pir grema... :evilgrin: :D

Če pa rajši bol star mesek cotaš,pol pa jaz...... :blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!