Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

zaradi slabe udeležbe na krožku se nismo mogli zmenit, zato pa je tukaj predlog:

naslednji torek BOWLING ... v kleti koloseja....

-ura: nekje okol 19:00

-cena steze: 3900

-cena čevljev: 350

(vse cene so v SIT) :)

to je to...

LP

-matej

Popravljeno . Popravil CrashOver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup, prijavljam dva (plus verjetno še enega)...

Bowling... mmmm... :yea2: začenjam pobirat stave, kdo bo prvi prst "pozabil" v krogli... :xx:

Jaz stavim na sebe :naughty: ;)

LP

Marko

p.s.: okoli ure bi se dali kaj porihtat, recimo kako urco kasneje, pa da bomo takrat točni (okoli 20.00?)

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... -cena steze: 3900 .......

Pozabil si omenit da na eni stezi lahko igra največ 5 ljudi, tako da če bo naval, vzamemo dve. :)

Steze pa se najemejo na ure - torej cena steze ki je zgoraj je za eno uro (za 5 ljudi).

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ludeki moji, čujte kaki bowling, ma za to bo še cajta kolk hočeš. a nebi mi še kake močvarnike on ostale povabili, da svoje riti primigajo na lent pa da saj enkrat vidijo kak zgleda ta festival in kako je "ko se štajerska veseli", saj jih tak sigurno 80% še ni blo nikoli na festivalu!

za bowling bo pa cajt ko bo festival mimo in se bo na lent naselila klasična tuga ostalih 350 in nekaj dni.

sem kandidat za bowling ko ne bo več lenta in vremena za motor (torej beri večino tega leta :wacko: )

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy ti si car :notworthy: . Pa ne bi bilo slabo malo na Lent it pogledat, kako pivo spiti pa pleskavico zmazati :) Lahko bi se v torek pri Lipi zbrali ob običajni uri, pol pa na Lent :yea2:

obljubim, da pridem DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm...... ce se jaz svojo malenkost najavim bo najbrz udelezba upadla za vsaj 60%. :devil: :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lent .... :SS :SS :SS

Vsako leto ista kozlarija, gužva, 50 % pijanih, niaš kaj delat ... Greš v primeru da hočeš drago plačat slabo hrano ... :SS

No thanks .... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa C / P iz Hanzijeve hanzijade ...

..................

Evo pri otogu so se zgodile spremembe zato C/P del PM od bine

Lahko tudi napišeš, da je zdaj otog v Sončnem domu v Mariboru, Železnikova ulica 10 na Pobrežju. Je v sobi št. 53 v 5. nadstropju. Obiski so možni cel dan. Oto je čez dan na vozičku in gre rad v bližnji bife na kavo, če ima kakšen obisk.

Lep pozdrav!

bina

Torej: Oto je sedaj na Štajerskem in ga boste kak dan (torek) tudi malo lažje obiskali

Če kake stare slike ne najdete ne biti preveč hudi. lahko jo dobite na PM če jo izrecno želite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao...kaj jaz to berem :xx: . Me pol leta ni, pa samo še samo na žrtje, pitje in zabavo štunderate (hamburgerji, pleskavice, kebab, pir-keglanje) :baa: .

Bo treba v bližnji prihodnosti kaj odbojke na mivki organizirat, da se pokurijo nastale zaloge :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :hmm:

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CrashOver pravi:

ne se sekirat... do torka še je cajt... do pondelka nekje bi se mogli zmenit kaj bomo :) hehe.... čeprav gužvanje na lentu men tud ne diši preveč :hmm:

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jutri zgodaj popoldne menjam gumo na Suzie Q in ker bom v blizini zeleznikove bom ike-a vprasal kako do nje. se kdo pridruzi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ludeki moji, čujte kaki bowling, ma za to bo še cajta kolk hočeš. a nebi mi še kake močvarnike on ostale povabili, da svoje riti primigajo na lent pa da saj enkrat vidijo kak zgleda ta festival in kako je "ko se štajerska veseli", saj jih tak sigurno 80% še ni blo nikoli na festivalu!

za bowling bo pa cajt ko bo festival mimo in se bo na lent naselila klasična tuga ostalih 350 in nekaj dni.

sem kandidat za bowling ko ne bo več lenta in vremena za motor (torej beri večino tega leta :wacko: )

Jebate, Pervman, kaj ti nekaj čez močvirnike govoriš?! :devil: Eni smo bili že nekajkrat... Aja, saj jaz nisem pravi močvirnik... :P

No, ludeki, mogoče pa se enkrat primajeva med tednom k vam... mogoče že v torek, če bo lepo vreme... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@uti:Jaz pa C / P iz Hanzijeve hanzijade ...

Mislim, da bi moralo biti v otogovi temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, na vsak način nekaj jutri bo... če ne eno, pa drugo, samo odločite se, kaj!

jaz predlagam metanje žabic na bresterniškem jezeru... ali pa skoke na glavo z elektrarne Maroborsko otok... ali pa goltanje žerjavice...

no ja, pol mi disco bowling vseeno bolj blizu.

Keglaši vseh dežel, javite se.

LP

Marko

p.s.: če se komu vsebina tega sporočila zdi vprašljiva, nerazumljiva ali kakorkoli oporečna, se mu ne zdi, temu je res tako... vikend je bil naporen in prav vesel sem, da smo spet v službi, da si naberemo energije za nove podvige...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bowling -jaz ....

pa po bowlingu še vseeno lahko gremo na lent - keri želijo.. ker pred 21.,22.-to še tak ni nič kaj.... (no sicer tud nevem kaj bi naj blo :) )

ja.. če nas bo dovol za bowling, bi blo fajn stezo rezervirat....

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden naj z rdečimičrkami napiše kdaj in kje se jutri dobimo, pol pa se bomo že zmenili B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ste me pa pa žečisto zmedli kam gremo in kdaj upam? Priklučujem se k Dawe-u! Lahko je napisano tudi modro ali pa zeleno, morda rumeno ... samo da je napisano kdaj, kje, kam. Ni se pa treba trudit zakaj! TO MI JE JASNO! FUUUNNNN!

:kva2: Gec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!