Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Prisoten (po Furijevo!)!!!

... na delovnem mestu. Do Bokija ne morem, ker mam kratko ketno :eek: . Samo po firmi lahko hodim :cry: . Do 12h, pol pa grem prijatelju AndyuGs v Latkovo vas na pir. Časti za rojstni dan! Aja, pa cigle grem gledat, ker jih mam tu pri meni preveč :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, dober dan vsem skupaj! :winkiss:

Neke vročine lih ni zunaj :krneki: ,tako da na mopedu me danes verjetno ne boste srečali :unsure: .

Mogoče pa se vidimo kje. :whistle:

Lep dan! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, dober dan vsem skupaj! :winkiss:

Neke vročine lih ni zunaj :krneki: ,tako da na mopedu me danes verjetno ne boste srečali :unsure: .

Mogoče pa se vidimo kje. :whistle:

Lep dan! :worship:

Ti si se čisto pomehkužo! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si se čisto pomehkužo! :unsure:

Prišel domu, spil dva pira pri AndyuGS (saj bi dal več, ampak ... strah je lepa reč :evilgrin: ).

Po kratkem počitku pa gasa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še je bil kdo razen mene danes v Planici? Mogoče smo se kje srečali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan za jutri..

Option #1: http://maps.google.com/maps?f=d&source....075195&z=7

Option #2: http://maps.google.com/maps?f=d&source....075195&z=7

ataIBA me je kakšen teden nazaj zrajcal z Balatonom, zdaj mi pa ne da miru. Še kdo ne spi zaradi njega? :hmm:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan za jutri..

...

ataIBA me je kakšen teden nazaj zrajcal z Balatonom, zdaj mi pa ne da miru. Še kdo ne spi zaradi njega? :hmm:

Eto, za nas starejše in že malo revmatične je pa bolj tale krajša furca:

http://maps.google.com/maps?f=d&source....570557&z=9

Če gre kdo zraven, naj me SMSne, ker se verjetno ne bom več do odhoda semle priklapljal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pravkar prišo domov... Bil zelooooo dolg dan, napravil sem 773 slik in plan za jutri je samo eden. SPANJE.

Tisti, ki greste na cesto, lepo in previdno furo!

Lahko noč!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem z avtom v Domžale na vzrejni pregled 2 x 4 tace. Zraven greta 2 x 2 nogici :whistle: .

Lep dan užitkarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dragi moji!

Vsi toteki in Cvičko naš, pa tudi skoraj totek Igorr - uživajte lepo nedeljo!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Zame bo (je) delavna ... :cry: :angry: !

A še je bil kdo razen mene danes v Planici? Mogoče smo se kje srečali ;)

Joooj, Planica!

Včasih smo bili pečeni in kuhani gor. Zdaj pa že kar nekaj let ne več ... čuj ti, a prideš v torek na totek torek? :rolleyes:

Plan za jutri..

Option #1: http://maps.google.com/maps?f=d&source....075195&z=7

Option #2: http://maps.google.com/maps?f=d&source....075195&z=7

ataIBA me je kakšen teden nazaj zrajcal z Balatonom, zdaj mi pa ne da miru. Še kdo ne spi zaradi njega? :hmm:

Mali, ti si car!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše za rojstni dan, dr-big!

:beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše za rojstni dan, dr-big!

:beer2: :beer2: :beer2:

Tudi z najine strani!Vse naj,naj!

:beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali, ti si car!

:worship:

Niti ne, ker samo nekaj govorim potem pa nič od mene (prehlad). Klinc. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni toteki!

Malo razmišljam o novi sezoni in o zavarovanju mopeda, pa raje dam članarino enemu moto klubu, kot pa da popust oz razlika ostane zavarovalnici.

Imate kakšna priporočila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne, ker samo nekaj govorim potem pa nič od mene (prehlad). Klinc. :rolleyes:

A si se prejšnjo nedeljo nahladu, kaj ?

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne, ker samo nekaj govorim potem pa nič od mene (prehlad). Klinc. :rolleyes:

A tak po novem kličeš mamo :whistle: ? Ni dovolila, ha :rolleyes: ? Je verjetno rekla, da lahko greš samo z atejem :evilgrin: ?

Popravnega bova vžgala! V petek ima snaha rojstni dan in sem povabljen na čago, v soboto pa dunem, če bo vreme na jug, ker v tretje gre rado :alien1: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni toteki!

Malo razmišljam o novi sezoni in o zavarovanju mopeda, pa raje dam članarino enemu moto klubu, kot pa da popust oz razlika ostane zavarovalnici.

Imate kakšna priporočila?

Furioso bi bil pravi naslov za tovrstna vprašanja ... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni toteki!

Malo razmišljam o novi sezoni in o zavarovanju mopeda, pa raje dam članarino enemu moto klubu, kot pa da popust oz razlika ostane zavarovalnici.

Imate kakšna priporočila?

Zavarovalnica ti da 40% komercialni poust na neodjavo, če nisi član in 50% če si član katerega od motoklubov.

Pri meni predstavlja teh 10% cca. 20-25€,letna članarina v klubih pa se giblje cca. 40-50€.

Res je da imaš kot član kakšnega motokluba dodatne pouste v določenih trgovinah in pri določenih storitvah,odvisno od kluba.

Tako,da odločitev je tvoja,če pa sem ga kje kiksnil pa me naj kdo razsvetli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica ti da 40% komercialni poust na neodjavo, če nisi član in 50% če si član katerega od motoklubov.

Pri meni predstavlja teh 10% cca. 20-25€,letna članarina v klubih pa se giblje cca. 40-50€.

Res je da imaš kot član kakšnega motokluba dodatne pouste v določenih trgovinah in pri določenih storitvah,odvisno od kluba.

Tako,da odločitev je tvoja,če pa sem ga kje kiksnil pa me naj kdo razsvetli.

Seveda si ga, na MCM-u imaš še 3 picnice v ceni, več pa bo povedal Furi :whistle:

Pa ful vredi si v totem furtuhi. :worship: (ko sem jaz tak oblečen, me ma žena res rada :krneki: )

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda si ga, na MCM-u imaš še 3 picnice v ceni, več pa bo povedal Furi :whistle:

Pa ful vredi si v totem furtuhi. :worship: (ko sem jaz tak oblečen, me ma žena res rada :krneki: )

Ja, če izkoristiš vse MCMjeve prireditve se ti članarina kaj hitro povrne.

2-3 izleti letno (ponavadi kosilo časti klubu)

3x Grobnik, z nižjo ceno za člane,

10% dodatnega popusta pri zavarovalnici,

pa še bi se kaj našlo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica ti da 40% komercialni poust na neodjavo, če nisi član in 50% če si član katerega od motoklubov.

Pri meni predstavlja teh 10% cca. 20-25€,letna članarina v klubih pa se giblje cca. 40-50€.

Res je da imaš kot član kakšnega motokluba dodatne pouste v določenih trgovinah in pri določenih storitvah,odvisno od kluba.

Tako,da odločitev je tvoja,če pa sem ga kje kiksnil pa me naj kdo razsvetli.

Ja, če izkoristiš vse MCMjeve prireditve se ti članarina kaj hitro povrne.

2-3 izleti letno (ponavadi kosilo časti klubu)

3x Grobnik, z nižjo ceno za člane,

10% dodatnega popusta pri zavarovalnici,

pa še bi se kaj našlo ...

Plus par dni in noči dela na moto zboru,iskanje sponzorjev in par tednov organizaciskih urejanj in priprav. Pa saj ni teško če je družba prava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plus par dni in noči dela na moto zboru,iskanje sponzorjev in par tednov organizaciskih urejanj in priprav. Pa saj ni teško če je družba prava.

Ja, to je v primeru, če si aktiven član, veliko pa je takšnih ''članov'', ki so člani v nekem klubu samo zaradi teh 10% pri zavarovalnici,

takim mislim da se skoraj ne splača bit član,razen seveda, če izkoristiš bonitete katere je opisal Gody.

Je pa res veliko odvisno, če je družba prava, in Kurenti ste tapravi. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je v primeru, če si aktiven član, veliko pa je takšnih ''članov'', ki so člani v nekem klubu samo zaradi teh 10% pri zavarovalnici,

takim mislim da se skoraj ne splača bit član,razen seveda, če izkoristiš bonitete katere je opisal Gody.

Je pa res veliko odvisno, če je družba prava, in Kurenti ste tapravi. :worship:

Če si zraven v nekem klubu si pravi ali pa boljše da nisi član.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica ti da 40% komercialni poust na neodjavo, če nisi član in 50% če si član katerega od motoklubov.

Pri meni predstavlja teh 10% cca. 20-25€,letna članarina v klubih pa se giblje cca. 40-50€.

Res je da imaš kot član kakšnega motokluba dodatne pouste v določenih trgovinah in pri določenih storitvah,odvisno od kluba.

Tako,da odločitev je tvoja,če pa sem ga kje kiksnil pa me naj kdo razsvetli.

Če si zraven v nekem klubu si pravi ali pa boljše da nisi član.

Bo držalo ... oboje.

Če postaneš član zgolj zaradi teh dodatnih 10% popusta, potem ga članarina "požre" kak keks.

Pa tudi pripadnost pomeni, najbrž.

Lahko noč, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Šlafen zi gut!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!