Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Verjetno bi bilo pametno, če bi vse te francoske najstnice kdo malo popazil, tak da se bom jaz žrtvoval. O:-)

D.

Lahko se vun vržeš jutri (petek) popoldan, ko jo je treba z njenim "grand valise" vred spravit na bus ... pa kufer ne gre v Fuglyja ... :cry: ... help!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči, to so živahne in za izkušene vzrejitelje. :whistle:

Saj jih ne bi redil oz. vzrejal. :naughty:

Lahko se vun vržeš jutri (petek) popoldan, ko jo je treba z njenim "grand valise" vred spravit na bus ... pa kufer ne gre v Fuglyja ... :cry: ... help!

Sure, javi kdaj pa kje... Za francozinje (skoraj) vse.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se vun vržeš jutri (petek) popoldan, ko jo je treba z njenim "grand valise" vred spravit na bus ... pa kufer ne gre v Fuglyja ... :cry: ... help!

Daš kufer na streho?? :whistle:

Al pa rentas moj traktor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daš kufer na streho?? :whistle:

Al pa rentas moj traktor...

Ne hodi mi v zelje! :angry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jih ne bi redil oz. vzrejal. :naughty:

Sure, javi kdaj pa kje... Za Francozinje (skoraj) vse.

D.

:OK:

Daš kufer na streho?? :whistle:

Al pa rentas moj traktor...

Na streho? Fuglyjevo? Ups, saj se vpogne! Ne kufer, streha.

Pa hvala, da si tako pozoren ... ampak, saj vidiš, da Danči zobe kaže ... :whistle: .

Ne hodi mi v zelje! :angry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc,tak pickohvatan avto ti bi posodil, ti pa se bunis...piihhhhhhh

Pičkohvatan dokler ga ne vžgeš... Ko pa slišijo traktor, pa kuj vun zbežijo. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičkohvatan dokler ga ne vžgeš... Ko pa slišijo traktor, pa kuj vun zbežijo. ;)

D.

To mas tudi prav...so pa vsaj na toplem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toteki, glede na to da se menda dost skup furate, s kakšno hitrostjo pa vozite v skupini?

pa kake so možnosti, da se na kak lep dan na kako daljšo turo kdo priključi?

(kak začetnik :rolleyes: )

Popravljeno . Popravil svarun13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toteki, glede na to da se menda dost skup furate, s kakšno hitrostjo pa vozite v skupini?

pa kake so možnosti, da se na kak lep dan na kako daljšo turo kdo priključi?

(kak začetnik :rolleyes: )

Ponavadi ne vozimo v preveč strnjeni skupini in se ponavadi razdelimo na 'hitre' in 'malo manj hitre'. Slednji vozijo skoraj po omejitvah... :naughty:

Načeloma proti začetnikom nimamo nič (dasiravno so nam začetnice ljubše), tako da ti samo spremljaj to temo in ko ti bo, se kar priključi.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ta vikend pa vožnje z mopedi odpadejo :(

Mogoče bom s svojimi jadri probal, če lahko peljem brez vžganega motorja :)

Aja, če kdo ni slišal, napovedujejo nam veter med 80 in 100 km/h za soboto in dež za nedeljo ...

PS: Gremo pa jutri v H.G. po olje, ko je 25% popusta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ta vikend pa vožnje z mopedi odpadejo :(

Mogoče bom s svojimi jadri probal, če lahko peljem brez vžganega motorja :)

Aja, če kdo ni slišal, napovedujejo nam veter med 80 in 100 km/h za soboto in dež za nedeljo ...

PS: Gremo pa jutri v H.G. po olje, ko je 25% popusta ...

Fino, samo pri 35 do 45 vetra, boš gor obesil gate, pa bo dovolj, tako ne seri z jadri! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Gremo pa jutri v H.G. po olje, ko je 25% popusta ...

Kakšen je plan, verjetno se pridružim.

Ali imajo popust samo na olje, ali še kaj drugega?

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je plan, verjetno se pridružim.

Ali imajo popust samo na olje, ali še kaj drugega?

copy/paste mail iz HG

Lieber Hein Gericke Kunde,

wir bieten parallel zu der bereits laufenden "Helm-Abwrackprämie".... (www.hein-gericke.de)

...du bringst uns deinen alten Helm zurück und beim Kauf eines Neuen profitierst du von folgenden Prämien:

€100 - €199,99 = €20 Prämie

€200 - €399,99 = €40 Prämie

ab €400 = €80 Prämie

Ausgenommen sind Direktbestellungen und bereits reduzierte Ware. Aktion gültig bis 5.April.2009

noch eine Technikaktion nur vom 20.-28. März an:

-25%

auf alle BATTERIEN

auf alle KETTENKITS

auf HG ÖLE

-25%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je družba, dans sem lih ostal brez službe recesija pa to, sej se je vidlo po št. mojih objav da ni blo neke gužve :/

No kr pa je lih sezona taka, lahk pridem komu vrt zaštihat al kaj takega. Pa če ma kdo kaj za pošraufat pr avtu/motoru, tist se še najbol spoznam :) pa še poceni sem.

V glavnem če kdo za kaj ve ali kaj rabi bi bil vesel če kaj ponudi.

Upam da nebo kakih bednih šal na račun tega posta, ker situacija v mojem primeru ni preveč smešna.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi ne vozimo v preveč strnjeni skupini in se ponavadi razdelimo na 'hitre' in 'malo manj hitre'. Slednji vozijo skoraj po omejitvah... :naughty:

Načeloma proti začetnikom nimamo nič (dasiravno so nam začetnice ljubše), tako da ti samo spremljaj to temo in ko ti bo, se kar priključi.

D.

:eek: ... :P ... poudarek na skoraj!

Pa še to, Svarun ... slovanski bog sonca ... dobrodošel, prinesi nam sonce!

In če bi bil slučajno začetnica, potem bi se moral obvezno brez kufra na motorju vozit. Za teboj bi definitivno bila precejšnja gužva totekov moškega porekla ... :D ... in strnjena kolona, kar sicer ni v naši navadi.

Tako pa je itak vseeno, ker si fantek, lahko maš omaro zadaj pršraufano, pa ne bo nikogar motilo. :OK:

No, ta vikend pa vožnje z mopedi odpadejo :(

Mogoče bom s svojimi jadri probal, če lahko peljem brez vžganega motorja :)

Aja, če kdo ni slišal, napovedujejo nam veter med 80 in 100 km/h za soboto in dež za nedeljo ...

PS: Gremo pa jutri v H.G. po olje, ko je 25% popusta ...

Kera jadra te ti maš, srce Godyjevo? :unsure: Mé bomo lahko vsaj z metlami dobro letale! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je družba, dans sem lih ostal brez službe recesija pa to, sej se je vidlo po št. mojih objav da ni blo neke gužve :/

No kr pa je lih sezona taka, lahk pridem komu vrt zaštihat al kaj takega. Pa če ma kdo kaj za pošraufat pr avtu/motoru, tist se še najbol spoznam :) pa še poceni sem.

V glavnem če kdo za kaj ve ali kaj rabi bi bil vesel če kaj ponudi.

Upam da nebo kakih bednih šal na račun tega posta, ker situacija v mojem primeru ni preveč smešna.

Lep pozdrav

O, joj, ... :friend1: .

Hudo mi je, res je vse prej kot prijetno doživeti takšen šok.

Četudi si pričakoval, verjetno te precej zdrma zadeva.

Glavo pokonci, očitno si multipraktik, delo se vedno najde, le poiskat ga moraš.

Pa malo humorja zraven in zanesljivo se bo obrnilo na bolje.

Da pa se ljudje šalimo na svoj in še raje na tuj račun pa je že stara uzanca, od jamskega človeka dalje.

Sploh ob torkih zvečer se nekje, v neki pizzeriji na obrobju Maribora, ena razsuta banda čudaškh tipov, starejših gospodov, čednih mladcev, ostarelih dam, čednih gospà in ljubkih gospodičen ter mladičev nabildanega ega dobiva na vsakotedenskem prakticiranju te veščine ... :naughty: :rolleyes: ! Pa še super vkup pašemo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ta vikend pa vožnje z mopedi odpadejo :(

Mogoče bom s svojimi jadri probal, če lahko peljem brez vžganega motorja :)

Aja, če kdo ni slišal, napovedujejo nam veter med 80 in 100 km/h za soboto in dež za nedeljo ...

PS: Gremo pa jutri v H.G. po olje, ko je 25% popusta ...

Kdaj boste v H.G.!? Jaz pridem z mopedom s totega konca. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je družba, dans sem lih ostal brez službe recesija pa to, sej se je vidlo po št. mojih objav da ni blo neke gužve :/

No kr pa je lih sezona taka, lahk pridem komu vrt zaštihat al kaj takega. Pa če ma kdo kaj za pošraufat pr avtu/motoru, tist se še najbol spoznam :) pa še poceni sem.

V glavnem če kdo za kaj ve ali kaj rabi bi bil vesel če kaj ponudi.

Upam da nebo kakih bednih šal na račun tega posta, ker situacija v mojem primeru ni preveč smešna.

Lep pozdrav

Huh...bogi no... :friend1: ampak..mlad si..zdrav si..maš dve roki,dve nogi..sigurno se bo kaj našlo... :yes: veliko sreče.. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo :worship:

Kaj novega ?

Po nekajdnevnem potepanju po Dojčlandu (žal z 4kolami) se vračam domu. "gori" se je sezona že vrei začela,

oziroma kolikor vem tam nikoli ne preneha :worship: . Kaj pa tu, se grete kaj pelat, da si pridem sline cedit na Tuš pumpo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!