Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Muti, kak ti kaze za jutri? :hmm: Vletis? Ker ce te ne bo, pol jaz pridem... :P

Če Mutike neo, pol jaz tut pridem. :grim No ja, saj če bo prišla, bom tut tam. :P

Mutika, pogrešamo te!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Mutike neo, pol jaz tut pridem. :grim No ja, saj če bo prišla, bom tut tam. :P

Mutika, pogrešamo te!!!! :D

Se podpišem!

Podpis!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vas ne bi znao, skupo bi vas platio ... :slap: ! Šalabajzerčki moji!

Če jutri pridem? Ja, seveda!

:hmm:

Aja ... mogoče pa ne ... ali pa bom res prišla, ampak me ne bo; mogoče celo ne pridem, tam bom na vsak način ... razen, če me ne bo.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vas ne bi znao, skupo bi vas platio ... :slap: ! Šalabajzerčki moji!

Jah tak je to, ce dobijo prednost razni "privatniki" oz. "obrtniki". Pa saj te razumem... :P :grrr :P

Se jutri vidima, Sefica. :grrr :grrr :grrr

BTW, kaj si ti mislila, da smo mi poceni ko oni tvoji med narekovaji? Itak nas(m) bos skupo platila. :whistle:

Pa lepe sanje... :evilgrin: :winkiss: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Mutike neo, pol jaz tut pridem. :grim No ja, saj če bo prišla, bom tut tam. :P

Res ne bo Mutike? Te pa pridem okoli sedmih tudi jaz, Lobo s svojim "frocom" in Rocky. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šooookac, pa ki si ti stara gajba plajtrava :-)

Mene danes žal ne bo, se pa v prihodnjih tednih, ko pomladni monsun ne bo sračkal, oglasim kaj s črnim traktorom naokoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne bo Mutike? Te pa pridem okoli sedmih tudi jaz, Lobo s svojim "frocom" in Rocky. :P

To stari, Steyr power!!! B)

Lobo, ne mi zaj s traktorom hodit... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 16h dalje sem na Meranovem na praznovanju rojstnega dneva dobre prijateljice! Verjetno bom okoli 21 ure z mojimi tacami pri Aliju ali Alfu ali kaj je že :P .

Lačen nem! Žejn tudi ne! Se mi bo pa verjetno kuševalo :whistle: . Prva pusa, zna se Mutiki, pol pa :evilgrin: ....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 16h dalje sem na Meranovem na praznovanju rojstnega dneva dobre prijateljice! Verjetno bom okoli 21 ure z mojimi tacami pri Aliju ali Alfu ali kaj je že :P .

Lačen nem! Žejn tudi ne! Se mi bo pa verjetno kuševalo :whistle: . Prva pusa, zna se Mutiki, pol pa :evilgrin: ....

LP

ataIBA, kak fejst lepo te more moja pogledat, da se boš spomnil na moj člansko od MCM? :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vas ne bi znao, skupo bi vas platio ... :slap: ! Šalabajzerčki moji!

Če jutri pridem? Ja, seveda!

:hmm:

Aja ... mogoče pa ne ... ali pa bom res prišla, ampak me ne bo; mogoče celo ne pridem, tam bom na vsak način ... razen, če me ne bo.

:yea1:

No ja, jaz bi pa rad videl tisto suho kozo, ki ima rada piškote, da potem več ni spljoh suha koza ampak izpopolnjena nekoliko bolj na močno. :naughty: :whistle: :winkiss:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čujte, bimboti, nea vi meni obrtnikov pa Japoncev in podobne navlake, danes me ziher neo, torej, se vidimo enkrat po osmi!

:whistle: :P :winkiss: :010

Do takrat pa si malo nekaj dobrega poglejte ... :naughty: ! TUKAJ!

Ena je čisto meni podobna, le manjša je ... :whistle: . Hja, Rocky, tisto suho kozo sn ful prepričala, da je podhranjena. Slepo mi verjame.

:D

the_vocapeople.WMV

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čujte, bimboti, nea vi meni obrtnikov pa Japoncev in podobne navlake, danes me ziher neo, torej, se vidimo enkrat po osmi!

:whistle: :P :winkiss: :010

Do takrat pa si malo nekaj dobrega poglejte ... :naughty: ! TUKAJ!

Ena je čisto meni podobna, le manjša je ... :whistle: . Hja, Rocky, tisto suho kozo sn ful prepričala, da je podhranjena. Slepo mi verjame.

:D

A ti vam danes pojejo v aliju?

Drgač pa RESPEKT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti vam danes pojejo v aliju?

Drgač pa RESPEKT!!!

Ne tak se zrihtajo ostali toteki samo za Muti za dobrodošlico... :worship: pa ji zapojejo.. :grim ..

ja res RESPEKT...sploh Muti... :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he, ... peli s(m)o danes - ups, včeraj - pri Aliju, peli!

:worship:

Tako, da so nam solze tekle.

Če kdaj koga kaj boli, priporočam totek torek. Zanesljivo ozdravi vsak napad tečnobe, tesnobe, slinavke in parkljevke ter odpravlja sindrom predimenzioniranja.

Mater, Danči, se mi zdi, da mi je žička v glavi popustila ... :unsure: ... uhe mi nekam čudno plehečejo! :eek: :P

Ite že enkrat spat!

:angry: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he, ... peli s(m)o danes - ups, včeraj - pri Aliju, peli!

:worship:

Tako, da so nam solze tekle.

Če kdaj koga kaj boli, priporočam totek torek. Zanesljivo ozdravi vsak napad tečnobe, tesnobe, slinavke in parkljevke ter odpravlja sindrom predimenzioniranja.

Mater, Danči, se mi zdi, da mi je žička v glavi popustila ... :unsure: ... uhe mi nekam čudno plehečejo! :eek: :P

Ite že enkrat spat!

:angry: :winkiss:

Nič hudega za žičko :lol:

Dobro jutro toteki! :worship:

Samo da ste se faj meli! :krneki: Ne vem pa, kaj ste delali, da je žičko ftrgalo, zaj pa plehečavi občutek? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!