Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Prazni? :krneki:

To je Vapo v avto nastavu v upanju, da bo vsaj na tak način prišla v njegov 'avto'. :evilgrin:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj je bla Mutika včera res Restposten? :D

:grrr :grrr :grrr , je bla wie immer der stärkste Posten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Vapo v avto nastavu v upanju, da bo vsaj na tak način prišla v njegov 'avto'. :evilgrin:

Eh kje pa, jaz pač ne uporabljam takih "vark". Jaz kot vedno pravim.....vse ob svojem času, a ne. ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kje pa, jaz pač ne uporabljam takih "vark". Jaz kot vedno pravim.....vse ob svojem času, a ne. ;) :P

ti nisi takšen, kje pa........... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka - v torek se vidimo pri Aliju ... Ajde, da vas vidim na kupu vse ... :)

Pa da ne bos keksov pozabil prinest. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bos keksov pozabil prinest. :whistle:

Keksov?

Od njega se pričakuje kaj bolj konkretnega... :whistle: Kako malo prasence - ali dva...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od njega se pričakuje kaj bolj konkretnega... :whistle: Kako malo prasence - ali dva...

Hej, Asterix, nehaj se zajebavat :-) Nisem sam kriv, če sem ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, Asterix, nehaj se zajebavat :-) Nisem sam kriv, če sem ... :rolleyes:

... in den Zaubertrank gefallen als du noch klein warst? :lol1: Du warst ja nie klein, mein lieber! :evilgrin:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FURI ALERT!!!!! :evilgrin:

D.

Bravo, mali, tole bolje obvladaš kot pa jezike naše bivše Yuge!

:worship:

kaj zaj je bla Mutika včera res Restposten? :D

A ja?

Zakaj naj bi bila pa jaz Restposten? Imaš občutek, da sem remaining stock? :hmm: No, hvala. Tudi jaz imam tebe rada. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja?

Zakaj naj bi bila pa jaz Restposten? Imaš občutek, da sem remaining stock? :hmm: No, hvala. Tudi jaz imam tebe rada. :evilgrin:

Ma neee, to samo pomeni, da si bla 'ful akcija' :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neee, to samo pomeni, da si bla 'ful akcija' :-)

Aha, celo to ... full action remaining stock!

Te imam še bolj rada. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Super, če ti bo res uspelo prit v torek. Da te končno spet vidim po dolgem cajtu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, mali, tole bolje obvladaš kot pa jezike naše bivše Yuge!

:worship:

Um... :whistle:

D.

Je mel še nekdo drug tud "misli" vmes

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imate še našitke?bom dal dnar?našitke od totekov.

Oj, Cvičko!

Nimamo našitkov, jih nismo imeli nikoli.

Če pa se bomo kdaj le končno lotili projekta totek majic, potem pa boš prvi, ki jo boš dobil.

Ampak, to ni sigurno, da bo tako kmalu.

Kako si, dečko naš?

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo jutri vreme keko - teko, grem v tople kraje. Dost mam norišnice :rtfm: !!!

Za piko na i, sem danes na Ljubljanski pri Betnavskem gozdu (tam, ko je papežev križ) peljal v smeri mesta z blazno brzino 62 km. 227 m od avtobusne postaje :headbang: . Kdor pozna to cesto ve, da desno (v smeri vožnje ni nič!), levo je pločnik in fejst odmaknjene hiše. V tem delu zaradi preglednosti tudi 80 km ni hitrost, ki bi koga spravljala v nevarnost. Čista lopovska nabiralna akcija. Banda pokvarjena! Še par dni nazaj sem okrog polnoči imel na parceli, na travi za hišo pijanega kretena, ki je bežal policiji in dva policijska avta, ki sta ga dobila na moji parceli. Sem zašibal ven ko metek, če bi bilo treba policajem pomagat (+ 2 x 4 krvoločne tace z mano :evilgrin: ). Ti prometni policaji iz Maribora so se mi takrat vsedli v srce, ko so razlagali, kaj je pijani idiot delal med vožnjo, ko so ga lovili. Krvavo zaslužena plača! Pol pa ti en pizdek s taborske policije s pomočjo uniforme mrtvo hladno spizdi dnar iz žepa. Bi razumel, da te zaradi strašnega prekrška 12 km prehitre vožnje ustavi, preveri, če je vse ok in opomne. Bi delovalo mnogo bolj vzgojno. Zaradi klinčevo arogantnega odnosa (pa še sam je bil!!!) sem dalje odpeljal s pritiskom, v iber turah in razpičkan...

Zato grem na jug :alien1: .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika hvala sm zlo vesel.pa se spomnem ko sm obiskoval toteke da sm bil pri ataIBI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo jutri vreme keko - teko, grem v tople kraje. Dost mam norišnice :rtfm: !!!

Za piko na i, sem danes na Ljubljanski pri Betnavskem gozdu (tam, ko je papežev križ) peljal v smeri mesta z blazno brzino 62 km. 227 m od avtobusne postaje :headbang: . Kdor pozna to cesto ve, da desno (v smeri vožnje ni nič!), levo je pločnik in fejst odmaknjene hiše. V tem delu zaradi preglednosti tudi 80 km ni hitrost, ki bi koga spravljala v nevarnost. Čista lopovska nabiralna akcija. Banda pokvarjena! Še par dni nazaj sem okrog polnoči imel na parceli, na travi za hišo pijanega kretena, ki je bežal policiji in dva policijska avta, ki sta ga dobila na moji parceli. Sem zašibal ven ko metek, če bi bilo treba policajem pomagat (+ 2 x 4 krvoločne tace z mano :evilgrin: ). Ti prometni policaji iz Maribora so se mi takrat vsedli v srce, ko so razlagali, kaj je pijani idiot delal med vožnjo, ko so ga lovili. Krvavo zaslužena plača! Pol pa ti en pizdek s taborske policije s pomočjo uniforme mrtvo hladno spizdi dnar iz žepa. Bi razumel, da te zaradi strašnega prekrška 12 km prehitre vožnje ustavi, preveri, če je vse ok in opomne. Bi delovalo mnogo bolj vzgojno. Zaradi klinčevo arogantnega odnosa (pa še sam je bil!!!) sem dalje odpeljal s pritiskom, v iber turah in razpičkan...

Zato grem na jug :alien1: .

...to je bla božja kazen :rolleyes:

..ker si mimo križa prehitro pelo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika hvala sm zlo vesel.pa se spomnem ko sm obiskoval toteke da sm bil pri ataIBI.

Zdravo dečko! Tak je prav. Pomnilnik ti vedno boljše laufa. :010

Moramo se kaj videt, da rečemo kako v živo.

Pozdrav tebi in tvojim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika hvala sm zlo vesel.pa se spomnem ko sm obiskoval toteke da sm bil pri ataIBI.

Jaaa, točno! Bravo, kar tako naprej.

Ti kar vprašaj, pa povej, česa se še spomniš.

Lahko noč, tebi, dragi naš Cvičko in vsem vam, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Pazi nase, ataIBA, ko se boš šel na jug otrest negativnega vtisa policaja s Tabora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še spomnu sm se da sm pr ataIBA tut prespal.Pa spomnem se še od Mutike hčerko k je blond.pa lušna pa mlajša od mene.Padobro jutro toteki.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!